בית

>

חברות אלומיניום

>

חברות אלומיניום בחיפה

חברות אלומיניום שבדקנו בחיפה

לכל סוגי עבודות האלומיניום בחיפה פונים למקצוענים שנבדקו על ידנו ומקבלים עבודה עם אחריות מלאה.

 סנן
חברות אלומיניום תיקוני אלומיניום
3 חברות אלומיניום בחיפה
שקיבלו ציון מעל 9
עדנאן - חברת אלומיניום , תמונת פנים

עדנאן

15 חוות דעת
ציון: 9.90
עדנאן, בעלים של חברת אלומיניום ע.ע.מ בחיפה. חברתינו מתמחה בביצוע כל עבודות האלומיניום ובפרט: חלונות הזזה, חלונות פתיחה, תריסי הזזה, תריסי גלילה, דלתות אלומיניום, ויטרינות, רשתות מוכפלות ועוד. שירות ומקצועיות מעל הכל.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
סרחאן אשקר - חברת אלומיניום , תמונת פנים

סרחאן אשקר

5 חוות דעת
ציון: 9.70
סרחאן אשקר, בעלים של חברת ביג אלום בע"מ בחיפה. מתעסק בכל ענף האלומיניום, בהא האווס קליל כל מערכות קליל, בלגי, סגירת מרפסות. חלונות, תריסי הזזה, תריסי גלילה, דלתות, מעקות, פרגולות אלומיניום ועוד. בנוסף, מתעסק בכל עבודות הזכוכית; מעקות, מחי...
איזורי שירות: צפון, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.60
אחמד חוגיראת, שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל עבודות השיפוצים: אינסטלציה, עבודות גבס, הנמכות תקרה, ריצוף, רובה, הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, טייח ושפכטל, עבודות צבע ועוד. בנוסף, מבצע עבודות אלומיניום כגון: חלונות, ויטרינות,סגירת מרפסות, פר...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם שתופסים מקום גדל והולך בעולם הבנייה, אך גם בעולם האדריכלות והעיצוב. יש לכך שלל סיבות טובות - מתכת קלת משקל, קלה לעיבוד, חזקה ועמידה בפני פגעי מזג האוויר ואף ניתנת לעיצוב כמעט בכל צורה ומרקם. אלומיניום מחליף בקלות ויעילות חומרי ותיקים בתחום כמו ברזל, פלסטיק ואפילו עץ, אבל איך אלומיניום יכול לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר? איפה יש אלומיניום בבית שלכם ואילו סוגים של עבודות אלומיניום אתם יכולים למצוא בישראל?

 

סוגים של עבודות אלומיניום בחיפה

אלומיניום הוא יסוד מתכתי, אותו כורים ישירות מן האדמה. לאחר מכן, מבצעים תהליך עיבוד, כדי להתאים את החומר לשימוש בתחומים שונים, כמו בנייה, עיצוב, אדריכלות ועוד.

זהו חומר כה שימושי שכמעט כל תחום בתעשייה מוצא לו שימוש, עד כי רוב האנשים אפילו לא שמים לב שהם משתמשים באלומיניום כמעט כל יום, כמו בפחיות שתיה למשל.

בענף הבניה, לעומת זאת, משמש אלומיניום למגוון רחב מאוד של עבודות, ביניהן בניית שלד למבנים שונים, יצירת מסגרות (פרופילים) לחלונות ודלתות זכוכית, ויטרינות, מקלחונים ועוד.

נוסף על כך אפשר למצוא אלומיניום בחלקי פרזול שונים (הוא גם עמיד בפני מים ולכן מתאים מאוד לשימוש בחדרים רטובים כמו מטבח ומקלחת) ואף בפרטי עיצוב ועיטורים שונים.

אפשר לפגוש עבודות אלומיניום בחיפה גם בתחום עיבוד שבבי, שם משתמשים באלומיניום ליצירת רכיבים זעירים ומדויקים להפליא.

 

חברות אלומיניום בחיפה ותהליך ייצור אלומיניום

חברות אלומיניום בחיפה, המעניקות שירותים לענף הבנייה, מתמקדות בעיקר בייצור פרופילים מאלומיניום, המשמשים בעיקר להתקנת חלונות, אך מתאימים לשמש כמסגרת המעניקה יציבות וחוזק מבני למגוון של מתקנים ומבנים.

פרופיל אלומיניום משמש גם לייצור דלתות זכוכית, שערים, גדרות, מטבחים, שולחנות וכסאות, תריסים, מעקות, עבודות גבס ועוד. רכיבי אלומיניום שונים משמשים בכל אחד מן החלקים הללו והם מיוצרים בטכניקות שונות, בהתאם לתוצאה הרצויה.

חברות אלומיניום בחיפה הן בעלות הידע והמומחיות הדרושה כדי לשלוט בייצור אלומיניום ברמה המקצועית הדרושה, לצורך ייצור מוצרי אלומיניום למטרות שונות, עיבוד החומר, יצירת חיבורים מתאימים וגימור איכותי.

למרות זאת, פרופיל אלומיניום משמש בעיקר ליצירת מסגרת חלונות, אך חשוב לציין כי ניתן לייצר פרופיל אלומיניום בשלל עיצובים, כמו למשל פרופיל בלגי, המיוצר באופן מסורתי מברזל, אך ייצור מאלומיניום מעניק לפרופיל בלגי את היתרונות של אלומיניום על פני ברזל, כמו עמידות בפני מים בין היתר.

נוסף על כך, אפשר לעצב פרופיל אלומיניום לחלונות, אשר יראה כמו עץ, יגיע בצבעים שונים וכן הלאה.

 

סוגי עבודות אלומיניום

אחד היישומים הנפוצים ביותר של עבודות אלומיניום בחיפה הוא יצור מסגרות. הרוב הגדול של פריטי אלומיניום בענף הבניה כולל מסגרות אלומיניום של פריטים מוגמרים מתחומים שונים.

כבר הזכרנו חלונות אלומיניום, דלתות עם מסגרת אלומיניום, מקלחונים, ועוד, אבל ניתן למצוא גם פרגולות אלומיניום איכותיות, עמידות ומעוצבות לעילא והיד עוד נטויה.

 

ייצור חלונות אלומיניום על ידי חברות אלומיניום בחיפה

חלונות אלומיניום כאמור, הם הפריטים הנפוצים ביותר מאלומיניום בענף הבניה. למעשה, חלונות אלומיניום הם הסטנדרט המקובל בענף הבניה בישראל מזה שנים ארוכות.

גם בתהליכי שיפוץ של בתים ובניינים שונים, נהוג להחליף את מסגרות החלונות הקיימים למסגרות אלומיניום בשל היתרונות העצומים שהם מביאים איתם.

ניתן לעצב חלונות אלומיניום במגוון גדול של עיצובים, אך הסגנונות העיקריים לעיצוב חלונות אלומיניום הם עיצוב חלונות בסיסי, נקי וסטנדרטי, או פרופיל בלגי, שכאמור מיוצר באופן מסורתי מברזל, בעיצוב עדין של פסי מתכת דקים, ביניהם משלבים את הזכוכית.

 

יתרונות של עבודת אלומיניום

משקלו הקל וחוזקו המבני של אלומיניום מאפשר לחברות אלומיניום בחיפה לייצר מגוון סוגי פריטים מהחומר, בעיקר, כאמור, מסגרות לחלונות.

למעשה, אלומיניום מאפשר ייצור של מסגרות לחלונות גדולים במיוחד, בלי חשש מפני עומס גדול מדי על הצירים.

נוסף על כך, הטכנולוגיה מתפתחת ללא הרף ומאפשרת לחברות אלומיניום בחיפה למצוא דרכים חדשות כדי לייצר מוצרי אלומיניום באופן יעיל ואיכותי יותר.

עמידות מדהימה של אלומיניום בפני מים בפרט ונזקי מזג האוויר בכלל, הופכת אותו מתאים מאוד לשימוש בחוץ, למשל לבנייה של פרגולה, כי אין חשש מפני בלאי מהיר של החומר.

למעשה, פרגולת אלומיניום מחזיקה מעמד ללא צורך בתחזוקה כמעט בכלל, לשנים ארוכות. בדיוק מאותה סיבה, ניתן למצוא כיום גם גדרות אלומיניום בחצרות, אשר נראות כמעט בדיוק כמו גדרות עץ.

וזה מביא אותנו ליתרון הבא של החומר המיוחד הזה - אפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות. אפשר לעצב אלומיניום באופן כזה שהוא ייראה כמו עץ, או כל חומר אחר כמעט, אפשר לצבוע אותו בשלל צבעים, בטכניקות המבטיחות עמידות לטווח ארוך מאוד של הצבע ושל החומר.

 

חברת אלומיניום: סיכום

היתרונות הרבים של אלומיניום הופכים אותו לאחד החומרים הנפוצים והמבוקשים ביותר בענפים שונים בתעשייה, בדגש על ענף הבניה, אדריכלות ועיצוב, השלובים זה בזה בנושאים רבים.

אם אתם מחפשים עבודות אלומיניום בחיפה, בסטנדרטים גבוהים ובאיכות מעולה, תוכלו למצוא את מבוקשכם באתר שיפוצים פלוס ואף ליצור קשר עם צוות האתר לקבל מידע נוסף.