בית

>

אינסטלטורים

>

אינסטלטורים בחיפה

אינסטלטורים שבדקנו בחיפה

מאות חוות דעת באתר על אינסטלטורים בחיפה שעברו בדיקת איכות

 סנן
9 אינסטלטורים בחיפה
שקיבלו ציון מעל 9
אביב שי, אינסטלור איתור נזילות דודי שמש בחיפה. מצטיינים בטכניקות מתקדמות כגון: פתרון תקלות בצנרת ביוב באמצעות פטש, איתור נזילות במצלמה תרמית, איתור כל סוגי הסתימות במגוון דרכים ובסיב אופטי ופתיחתן לרבות עקירת שורשים. תיקוני צנרת, התקנת כלים...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
גרייס באבא - אינסטלטור , תמונת פנים

גרייס באבא

4 חוות דעת
ציון: 9.19
גרייס באבא, שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל עבודות השיפוצים בפרט: אינסטלציה, פתיחת סתימות, הדבקת קרמיקה, עבודות גבס, הנמכת תקרה, טייח, שליכט, ריצוף, עבודות צבע, איטום ועוד.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
פליקס טייף - אינסטלטור , תמונת פנים

פליקס טייף

22 חוות דעת
ציון: 9.65
פליקס טייף, קבלן שיפוצים בחיפה. מבצע עבודות שיפוצים כלליים בדירות, מוסדות וחנויות. מתמחה בעבודות גמר בפרט: שיפוצים עד מפתח, אינסטלציה, ריצוף, עבודות גבס, טייח, עבודות איטום גגות בזפת, יריעות ביטומניות ועוד.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
חנן ממן - אינסטלטור , תמונת פנים

חנן ממן

10 חוות דעת
ציון: 9.78
חנן ממן, שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל סוגי העבודות כגון: אינסטלציה, איתור נזילות במכשור מתקדם, ריצוף, הדבקת קרמיקה, טייח ושליכט, שפכטל, צבע, עבודות גבס ועוד.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
ריצארד יוסף - אינסטלטור , תמונת פנים

ריצארד יוסף

11 חוות דעת
ציון: 9.93
ריצ'ארד יוסף, שיפוצניק ותיק עם תעודת קבלן רשום בחיפה. מתמחה בכל עבודות השיפוצים ובפרט : שיפוצי דירות, שיפוצי מקלחות קומפלט, הריסות, אינסטלציה, גבס, שפכטל וצבע, שליכט צבעוני, חשמל ועוד. בנוסף מתמחה בחלוקת דירות. מתחייב לעבודה מקצועית, שירו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
שניאור חיו - אינסטלטור , תמונת פנים

שניאור חיו

5 חוות דעת
ציון: 9.70
שניאור חיו, שיפוצניק בחיפה. מתמחה בשיפוצים הכוללים-שיפוצים כלליים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, עבודות גבס, צבע, ריצוף, חשמל ואינסטלציה, בניה קלה ועבודות גמר. עם צוות מקצועי ואמין אנו מבצעים שיפוצים כלליים לבתים פרטיים, חנויות, משרדים וארגו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
פאבל קלייטני - אינסטלטור , תמונת פנים

פאבל קלייטני

64 חוות דעת
ציון: 9.50
פאבל קליינטי, שיפוצניק ותיק בחיפה. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר- ריצוף, צבע, חשמל, גבס, אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
עדי אכדרי - אינסטלטור , תמונת פנים

עדי אכדרי

6 חוות דעת
ציון: 9.88
עדי אכדרי שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון : אינסטלציה, מקלחות ושירותים, התקנת כלים סניטרים, ריצוף, עבודות גבס, גופי תאורה, שליכט צבעוני, צבע.
איזורי שירות: צפון
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

מחפשים אינסטלטור ולא מצאתם ?

או
דני שטרן - אינסטלטור , תמונת פנים

דני שטרן

4 חוות דעת
ציון: 9.81
D&M • איתור נזילות וניהול משקי מים בחיפה. ציוד מתקדם ולמעלה מ- 15 שנות ניסיון, אנו מאתרים את נזילות המים, תוך שמירה מקסימלית על הצנרת הקיימת ומניעת נזקים מיותרים. עובדים מול חברות הביטוח, ועדי בית, לקוחות פרטיים ותאגידי מים. בנוסף מבצעים...
איזורי שירות: צפון, ירושלים והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

בכל פעם שאתם מזמינים הביתה בעל מקצוע, אתם מצפים לקבל שירות טוב, מחיר טוב, ועבודה איכותית, אבל במקרה של אינסטלטור בחיפה, חשוב יותר להבין - איזה אינסטלטור מתאים ביותר לסוג העבודה שאתם צריכים.

סוג עבודת האינסטלציה צריך להיות הגורם המוביל בבחירת בעל המקצוע. אז מה זה אומר ואיך בוחרים את האינסטלטור המתאים ביותר?

 

אינסטלטור בחיפה - כל סוגי עבודות האינסטלציה

קיימים סוגים רבים ושונים של עבודות אינסטלציה, אך יש שלושה תחומים עיקריים, שלכל אחד מהם יש אינסטלטור בחיפה, מתמחה יותר מהאחרים וחשוב להזמין את האינסטלטור המתאים לסוג העבודה שאתם צריכים.

 

אינסטלטור בחיפה לעבודות מזדמנות

סתימה בכיור או באסלה, ברז דולף, החלפת ניאגרה - כל אלה נחשבות עבודות אינסטלציה מזדמנות, קטנות ופשוטות יחסית וכמעט כל אינסטלטור בחיפה יכול לבצע אותן.

אלה עבודות פשוטות יחסית, שאפשר לבצע לפעמים גם בלי עזרה של אינסטלטור ובמרבית המקרים גם פערי המחירים בין האינסטלטורים הם קטנים מאוד.

בעיקר כאשר מדובר על בעיית אינסטלציה במבנה חדש יחסית, שבו יש תשתיות מים וביוב תקינות, מספיקה עבודה פשוטה וקלילה לתיקון תקלות מסוג זה.

 

אינסטלטור לעבודות תחזוקה תקופתית

בייחוד כאשר מדובר על מבנים ישנים, עם תשתיות ישנות ובלויות, יש לבצע פעולות תחזוקה תקופתיות קבועות - בעזרת אינסטלטור.

בין היתר מדובר על טיפול מונע לבעיות של סתימות, ריח רע מהביוב, דליפה מהביוב, או קריסת קו.

במקרים אלה, מומלץ לפנות לחברת אינסטלציה, או אינסטלטור בחיפה, שמעניק שירותי אינסטלציה על ביס מנוי, או ביטוח, במחירים משתלמים.

 

אינסטלטורים בחיפה לפרויקט חד פעמי

אפשר למצוא אינסטלטור בחיפה, המתמחה בביצוע פרויקטים גדולים וחד פעמיים, כמו למשל שיפוץ חדרי אמבטיה, חידוש תשתיות, שירותי ביוב ועוד.

כל אלה מעניקים שירותים חד פעמיים, בתנאי שהעבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר כמובן.

במיוחד לסוג העבודות האלה, שהן גדולות, חד פעמיות ויקרות יחסית, כדאי לבקש כמה הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים, המתמחים בתחום.

 

אינסטלטורים בחיפה לפי מאפיינים מקצועיים

כאשר נזקקים לשירות של אינסטלטור בחיפה, מצפים לקבל שירות מקצועי ואיכותי, אבל למען האמת, פיקוח על התחום הוא דל מאוד ולכן קל לטעות בבחירה ולהזמין אינסטלטור חובבן ולא מקצועי, שעלול לגרום נזקים במקום לתקן את הבעיה.

לעומת זאת, אינסטלטור מקצועי בחיפה, הוא בעל מקצוע מיומן, שיש ברשותו ציוד מתקדם ומתאים לביצוע העבודות הרלוונטיות, זמין כמעט בכל שעה כדי להגיע לטפל בבעיות רציניות ועוד.

אז כדי שתדעו איזה אינסטלטור בחיפה כדאי לכם להזמין, הכירו את המשתנים השונים בבחירה חכמה של בעל מקצוע.

 

אינסטלטור בחיפה לפי המחיר

בייחוד כאשר מדובר על ביצוע עבודות גדולות ויקרות, חשוב לקחת כמה הצעות מחיר מכמה בעלי מקצוע, אבל לזכור כי המחיר הנמוך ביותר אינו בהכרח אינדיקציה אמינה לבחירה של אינסטלטור מקצועי ואיכותי.

אז המשיכו לקרוא.

 

אינסטלטור לפי מידת הזמינות

כמו כל בעל מקצוע, יש לצפות גם מבעל מקצוע חיוני כמו אינסטלטור בחיפה, להגיע בזמן, במיוחד כאשר קובעים איתו מועד תחילת ביצוע פרויקט חשוב, להגיע במהירות כאשר מדובר על תקלה שמשביתה את החיים הנורמלים בבית, כמו סתימה באסלה, פיצוץ בצינור, סתימה קשה בכיור, או במערכת הביוב וכמובן ניתן לצפות שהוא גם יגיע בימים ושעות לא שגרתיות - כאשר אתם ממש צריכים אותו.

 

אינסטלטורים בחיפה לפי ציוד ופתרונות מתקדמים

אינסטלטור מקצועי צריך להחזיק ברשותו ציוד מתקדם, כמו מצלמה תרמית לאיתור נזילות בתשתית המים, או הביוב - בלי לשבור לכם את הרצפה. הוא יכול להשתמש גם בסוגים אחרים של ציוד מתקדם, המסייעים לו לבצע עבודות מורכבות במינימום מאמץ ומינימום נזק, אבל אינסטלטור שלא מחזיק ברשותו ציוד כזה, יתקשה לבצע את העבודות הללו בסטנדרטים המקובלים בימינו.

 

אינסטלטור לפי רמת השירות

אינסטלטור בחיפה, כמו כל בעל מקצוע, נדרש באופן טבעי לתת שירות ברמה מקובלת של אדיבות, הקשבה, הגינות ונימוס, שיהפכו את האינטראקציה איתו נעימה ואפקטיבית.

בעל מקצוע שיודע להקשיב ללקוחות שלו, מבצע בדרך כלל ביתר קלות את העבודה בצורה נכונה, לאחר שהבין נכונה את מקור הבעיה.

אינסטלטור בחיפה, שנוכחותו נעימה ומכבדת, הוא אדם שתרגישו בנוח להכניס אליכם הביתה, לחדרים הכי פרטיים בבית ולכן רמת השירות גם היא פרמטר חשוב.

 

אינסטלטור בחיפה - אחריות על העבודה

בייחוד כאשר מדובר על עבודות מורכבות ויקרות, יש לבקש מהאינסטלטור שלכם תעודת אחריות על ביצוע העבודה, כדי שלא תמצאו את עצמכם לאחר זמן קצר מתמודדים עם אותה בעיה, לאחר שכבר שילמתם עבור פתרון הולם.

לכן, אינסטלטור אמין, מעניק אחריות עבור טווח זמן מתקבל על הדעת לאחר ביצוע העבודה.

 

אינסטלטור בחיפה לסיכום

בשורה התחתונה, אינסטלטור בחיפה אינו שונה במיוחד מבעלי מקצוע אחרים.

גם אינסטלטור הגון ואמין, צריך להיות מקצועי, להתמחות בסוג העבודה הנדרש, לבצע אותה ברמה מקובלת של אדיבות, מקצועיות והגינות, לבקש מחיר הוגן עבור העבודה ולהשאיר לכם אחריות, כדי שלא תצטרכו לשלם שוב על אותה עבודה בהמשך.