בית

>

קבלני בטון

קבלנים ואנשי בטון לכל סוגי עבודות הבטון

אנשי בטון מומלצים לריצוף חוץ, בטון מוחלק, בטון מוטבע, בטון צרוב, חומות מבטון ועוד...

 סנן
קבלני בטון בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
דני קוספל - קבלן בטון , תמונת פנים

דני קוספל

15 חוות דעת
ציון: 9.73
דני קוספל, קבלן שיפוצים באזור השרון. חברת DK, אמנות השיפוצים והבניה עד מפתח, מבצעת את כל סוגי השיפוצים באמינות, מקצועיות ומקסימום קיצור לוחות זמנים. הכל תחת קורת גג אחת בלי התרוצצויות מיותרות. התוצאות והלקוחות המרוצים מדברים בעד עצמם. דני...
איזורי שירות: השרון והסביבה

  לא עושה בומנייט

זמינות מלאה לעבודה
איימן טהא - קבלן בטון , תמונת פנים

איימן טהא

23 חוות דעת
ציון: 9.62
איימן טאה, קבלן בטון באזור הצפון ובאזור השרון. עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בתחום. מבצע יציקות בטון, בטון מוחלק, מוטבע, בטון אפוקסי ובומנייט.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
עלא טאה - קבלן בטון , תמונת פנים

עלא טאה

6 חוות דעת
ציון: 9.83
עלא טאה, קבלן בטון באזור הצפון ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות הבטון- יציקת בטון, בטון מוחלק, בטון מוטבע, רצפת בטון, והכנה לריצוף. כמו כן,מתעסק בבניית ממ"ד. עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אחמד אשקר - קבלן בטון , תמונת פנים

אחמד אשקר

11 חוות דעת
ציון: 9.32
אחמד אשקר, קבלן בטון באזור הצפון ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות הבטון כגון: יציקות בטון, בטון מוחלק, בטון מוטבע, רצפת אפוקסי ובומנייט.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
מוחמד אשקר - קבלן בטון , תמונת פנים

מוחמד אשקר

7 חוות דעת
ציון: 9.57
מוחמד אשקר, שיפוצניק וקבלן בטון באזור השרון ובאזור השפלה. מבצע את כל עבודות הבטון- החלקות בטון, בטון מוטבע, בומנייט, יציקות בטון, בטון אפוקסי ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אחמד טאטור - קבלן בטון , תמונת פנים

אחמד טאטור

21 חוות דעת
ציון: 9.49
אחמד טאטור, קבלן בטון באזור הצפון, מרכז ובאזור השרון. מומחה בביצוע כל עבודות הבטון כגון: בטון מוחלק, בטון מוטבע (בומנייט), מיקרו טופינג, אפוקסי, מתפלסת, בטון מלוטש וכו'.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
קאסם סורחי - קבלן בטון , תמונת פנים

קאסם סורחי

15 חוות דעת
ציון: 9.13
קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור השפלה. קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור ירושלים והשפלה. מתמחה במגוון רחב של עבודות כגון: אבנים משתלבות, מדרכות, אספלט, יציקות בטון, בטון מוטבע, בטון מוחלק, שיפוצי מקלחת, אינסטלצ...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
רם אסא - קבלן בטון , תמונת פנים

רם אסא

16 חוות דעת
ציון: 9.12
רם אסא, שיפוצניק במרכז ובאזור השרון. מתמחה בעבודות צבע, גבס, טיח, בעיות עובש, רטיבות, אינסטלציה, חשמל, שיפוץ חדרי אמבטיה, ריצוף ועוד. כמו כן מבצע עבודות אסבסט. מעניק שירות מקצועי ללא פשרות, רמת גימור גבוהה, מחיר הוגן ואחריות לכל עבודה, ע...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן בטון ולא מצאתם ?

או
סופיאן ברבור, שיפוצניק באזור הצפון. מתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים בפרט: אינסטלציה, ריצוף, הדבקת קרמיקה, עבודות גבס, הנמכות תקרה, טייח ושליכט, טיח אקרילי, טיח מינרלי צבע ועוד.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
עאקף עיאשי - קבלן בטון , תמונת פנים

עאקף עיאשי

4 חוות דעת
ציון: 9.62
עאקף עיאשי, שיפוצניק באזור הצפון. מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוצים, שיפוצי מקלחות קומפלט, עבודות גבס, צביעת בתים, שבירת קירות, אינסטלציה ועוד. כמו כן מבצע יציקות בטון.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה

קבלני בטון מספקים ומיישמים את חומר הבנייה ששום מבנה ישראלי יציב, עמיד וחזק לא יכול להיבנות בלעדיו. הבטון הוא זה שקובע את יציבותו וחוזקו של המבנה כולו ולכן חשוב לפקח על תהליכי היישום שלו לרבות היציקה, ההחלקה ואפילו הניסור שלו באמצעות קבלן בטון מקצועי ומנוסה ביותר. המשיכו לקרוא על עבודות הבטון השונות.

 

האם קבלני בטון הם גם קבלני שלד?

בניית שלד למבנה מתרחשת בפיקוח וניהול של קבלן בטון המתמחה ביציקות בטון לפי תוכנית הבנייה של המבנה.

הקבלן בהכרח עוסק בבניית שלדי מבנים ולכן מדובר באותו סוג קבלן ובעל אותה ההסמכה והמיומנות המקצועית.

עם זאת, ישנם קבלני בטון המתמחים בעבודות בטון שאינן בהכרח שלדיות, כמו ריצופים, חומות בטון, קירות בטון ועוד.

עבודות אלו דורשות ידע וניסיון בפעולות שונות הנוגעות לבטון, כמו ניסור בטון, החלקה, פיסול, יציקות מבטון מעוצב ועוד.

 

קבלן בטון - מתי מזמינים אותו?

אם אתם בונים בית חדש או משפצים בית קיים מהיסוד, תזדקקו בהכרח לקבלן בטון שיבנה, יהרוס או יחרוץ פתחים (כמו דלת או חלון חדשים) בריצוף, הקירות והמחיצות השונות.

קבלן הבטון הוא זה שמטפל בכל הבטון הקיים ודואג להחליק או לנסר אותו, או לספק מענה מורכב ברמת תשתית הבטון, למשל במחסנים, מרתפים, חדרי ממ"ד ועוד.

עלות הקבלן נקבעת לפי הפרויקט הספציפי. כך לדוגמה, ייתכן שעבודה בשלד בטון גדול מאוד תסתפק במחיר יחסית נמוך למטר, בעוד שעבודה ייחודית כמו יציקה מעוצבת תהיה יקרה בחישוב לפי מ"ר.

 

עבודות בטון - מהן האפשרויות?

כל עבודות הבטון דורשות שימוש בידע מקצועי נרחב ותפעול מכשירים טכנולוגיים שונים, לרבות היכרות עם תחומים חדשים בענף הבטון שמשמשים גם לצרכים עיצובים שונים ובהם תיושם טכניקה מסוימת על פי צרכי תוכנית הבנייה.

החלקת בטון לדוגמה, היא פעולה המונעת מהבטון לסבול משקעים ובליטות כתוצאה מחשיפתו הקבועה לגשמים ושמש יוקדת, כמו גם דריכות מרובות או מעבר של כלי רכב (בחניה מרוצפת למשל).

החלקת הבטון תתבצע גם כאשר הריצוף שמיושם עליה צריך להיות ישר לגמרי, כמו למשל בשבילי הגינה או סביב בריכת השחייה.

עלויות החלקת הבטון משתנים בהתאם לסוג ההחלקה המיושמת (מריחה, התזה וכו') ועל פי מיקומו של המשטח.

ככל שההחלקה לבטון תיושם במקום פנימי ובשטח קטן שקשה ליישום ובעובי משמעותי, כך היא תייקר את עלות העבודה.

 

ניסור וקידוח בטון

עבודה פופולרית נוספת בתחום הבטון מתייחסת לניסור וקידוח. בשני המקרים מדובר בעבודה עם כלי קידוח וניסור ייעודיים העשויים יהלום, המוגדר כחומר היחידי שמסוגל לחתוך בבטון.

ניסור הבטון מייצר חיתוך מדויק ביותר, תוך הימנעות מכמויות גדולות מאוד של לכלוך ואבק כתוצאה מהפעולה. בשיטה זו משתמשים על מנת ליצור דלתות וחלונות, לשנות חלוקת חדרים פנימית ועוד.

קידוח הבטון מתרחש כאשר נדרש קידוח לעומק בקירות בטון לצרכים שונים, כמו למשל התקנת מזגן חדש, יצירת פתח לקמין, יצירת פתח למרזב ועוד.

עבודה זו דורשת מומחיות ייחודית, שכן סוג הפתח במקרים אלו מורכב ביותר לחריצה. ככל שהקווים של הפתח מעוגלים (למשל לטובת העברת צנרת), יהיה צורך בעבודת קידוח מדויקת וסימטרית בשטח עבודה בנקודה מאוד מסוימת.

 

מהו בומנייט ומתי קבלן הבטון מבצע אותו?

שיטה אחרת לעבודה עם בטון מתייחסת אליו כחומר ריצוף לשטחים חיצוניים ופתוחים כמו גינות וחצרות, חנויות בעלות שטח גדול, גני אירועים, בריכות שחייה בגדלים שונים ועוד המון.

שיטה זו נקראת בומנייט (בטון מוטבע) והיא מספקת ריצוף בטון חשוף שבו ניתן ליצור דוגמאות שונות ואף לספק לו מראה דמוי משטחים אחרים כמו עץ, פורצלן או אבן טבעית.

בטכניקת הבומנייט ניתן להפוך את הבטון לאלמנט דקורטיבי לכל דבר ועניין וליצור תחושה ואווירה מסוגננת בהתאם למטרות הרצויות.

יציקות אלו מתבססות לרוב על עובי של 10 ס"מ ומתאימות למשטחים גדולים, כך שניתן לכסות ביום עבודה אחד שטח של עד 150 מ"ר!

ומה לאחר מכן? 24 שעות מתום היציקה יהיה צורך לחרוץ "תפרים" בבטון במטרה למנוע ממנו להיסדק.

לאחר מכן יש ליישם שכבת איטום אקרילי במטרה להימנע מחדירה וספיגה פנימית של נוזלים בבטון. כמובן שאת המשטח שהתקבל ניתן לשטוף בקלות רבה במים וסבון בלבד.

 

כיצד יוצקים בטון?

יציקת בטון מתפקדת כפתרון לכל משטח נדרש, ממשטח מרוצף ועד למשטחי עפר וחול.

יציקת הבטון דורשת עבודת קבלן בטון מומחה ומוסמך, שכן עליו לדאוג להובלת הבטון בתנאים רטובים שישמרו על תכונותיו עד שיגיע לאתר הבנייה (מסיבה זו אין לשנע בטון בדרכים למעלה משעה וחצי), שם הוא יישפך למקום הרצוי באמצעות שימוש במשאבת בטון המתחברת למערבל.

בסיום יציקת הבטון, על הקבלן לדאוג להנחת ניילון עבה שמטרתו לשמר את הלחות והנוזלים של הבטון וכן לעבודת הטפסנות – מה שאנחנו מכירים כמסגרת קרשים שמקבעת את התבנית של הבטון ואת צורת היציקה הסופית.

כיום ניתן להשתמש ביציקות בטון לבנות ולא רק אפורות, שעונות גם על צרכים עיצוביים וגם צרכים סביבתיים, מאחר והצבע הלבן מחזיר את קרני השמש ומונע התחממות יתר.

למידע נוסף אודות בטון לעבודות בניה, מומלץ לקרוא את המאמר הבא.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא קבלני בטון

בניית גדר בטון לבית פרטי: מהם השלבים?

כל בניית גדר בטון תתחיל מהוצאת היתר מהרשות המקומית והסכמת השכנים שיש עמם גבול שטח. אחרי שהתקבלו האישורים חופרים סביב הבית ויסודותיו, בונים מסגרת עץ וי...

החלקת בטון בבית פרטי: מה חשוב לבדוק לפני?

לפני שמקבלים החלטה לגבי החלקת בטון חשוב לוודא שקיימת אפשרות אישית לתחזוקה שוטפת של המשטח כדי למנוע רטיבות. יהיה עליכם גם לבחור מראש מול קבלן הבטון את...

איך עובדים עם קבלן בטון?

עבודה יעילה ומוצלחת מול קבלן בטון תתקבל על ידי הסכם עבודה מפורט וכתב חומרים שבהם הוא מפרט את כל הפעולות לביצוע והעלויות המדויקות, מה שיאפשר לכם כלקוחו...

כמה עולה עבודות בטון?

עלות עבודות בטון משתנה באופן משמעותי על פי סוג העבודה הרצויה, גודל משטח היציקה, העובי והטכניקה הנדרשים מהקבלן. העלויות נעות בין כמה מאות שקלים למ"ר בע...