בית

>

קבלני שיפוצים

שיפוץ יפה שעושה טוב על הלב

מתחיל בתקשורת טובה עם קבלני שיפוצים מומלצים שכיף לעבוד איתם

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
קבלני שיפוצים בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.67
מאיר, קבלן שיפוצים באזור הצפון ובאזור השרון. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים ובפרט: שיפוצים כלליים בנכסים להשקעה, בדירות ובבתי עסק, תוספות בניה, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים, עבודות גבס, צבע, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, דקים, איטום ועוד
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יצחק תורג'מן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יצחק תורג'מן

7 חוות דעת
ציון: 9.82
יצחק תורג'מן, קבלן שיפוצים במרכז. מבצע את כל סוגי העבודות בפרט: עבודות גמר עד מפתח, ממ"ד תוספות בניה, שיפוצים כלליים, כולל אינסטלציה, חשמל, גבס ועוד. עמידה בזמנים ומהירות לא על חשבון איכות. עובדים מאוד מהר עם צוות מיומן וגדול, עובדים יום...
איזורי שירות: מרכז
זמינות מלאה לעבודה
יהונתן חיו - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יהונתן חיו

6 חוות דעת
ציון: 9.67
יהונתן חיו, הנדסאי וקבלן שיפוצים רשום במרכז ובאזור השרון. בעלים של חברת חיו פרוייקטים- החברה מתמחה בביצוע עבודות גמר לדירות, בתים פרטיים, משרדים, מבני מסחר ועוד. החברה מספקת מעטפת מקצועית מלאה ומעניקה ללקוחותיה את כל השירותים תחת קורת גג אח...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
דני קוספל - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

דני קוספל

15 חוות דעת
ציון: 9.73
דני קוספל, קבלן שיפוצים באזור השרון. חברת DK, אמנות השיפוצים והבניה עד מפתח, מבצעת את כל סוגי השיפוצים באמינות, מקצועיות ומקסימום קיצור לוחות זמנים. הכל תחת קורת גג אחת בלי התרוצצויות מיותרות. התוצאות והלקוחות המרוצים מדברים בעד עצמם. דני...
איזורי שירות: השרון והסביבה

  לא עושה בומנייט

זמינות מלאה לעבודה
טל איילון - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

טל איילון

26 חוות דעת
ציון: 9.63
טל איילון, קבלן שיפוצים רשום מס' 37247 והנדסאי בניין רשום מס' 48512725 במרכז ובאזור השרון. בעל תואר b.s.c בעיצוב תעשייתי בעל ותק של 30 שנה בבניה. מתמחה בשיפוצי בתים עד מפתח/ שפוצים חלקיים. הקמת חניות ומשרדים, פיקוח על בנייה חדשה, בנייה ק...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מתעסק בעבודות הקשורות לממד

זמינות מלאה לעבודה
איימן עיראקי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

איימן עיראקי

87 חוות דעת
ציון: 9.80
איימן, קבלן שיפוצים רשום ומהנדס בניין במרכז ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצים כלליים לדירות, משרדים וחנויות. כל עבודות הבניה וההריסה, גבס, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, איטום ועבודות אבן.
זמינות מלאה לעבודה
משה פנונו - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

משה פנונו

22 חוות דעת
ציון: 9.83
משה פנונו, קבלן שיפוצים באזור הצפון. מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות השיפוצים והגמר, עד מפתח כגון: שיפוצים כלליים לבתים כולל שיפוצי אמבטיה קומפלט, שיפוץ וילות, משרדים, בניינים ועוד. בנוסף, מתמחה בבניה קלה, שיפוץ חיצוני למבנים, שליכט וטייח חיצו...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
שחר קוטר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שחר קוטר

13 חוות דעת
ציון: 9.87
שחר קוטר, קבלן שיפוצים באזור השפלה. מבצע שיפוצים כלליים עד מפתח לבתים פרטיים, דירות, משרדים, מוסדות כגון: שיפוצי מקלחות קומפלט, אינסטלציה, ריצוף, חשמל, שליכט צבעוני וטייח דקורטיבי, שיפוצי בניין חיצוני ופנימי. לא יוצא משום לקוח עד שהוא לא מ...
איזורי שירות: השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או
שרון הרוש - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שרון הרוש

61 חוות דעת
ציון: 9.75
שרון הרוש, קבלן שיפוצים רשום מס' 33562 באזור הצפון. מוסמך מטעם הטכניון למנהל פרוייקטים ומפקח עבודות בניה מוסמך מטעם הטכניון. מבצע את כל עבודות הבניה והשיפוצים - שיפוצי פנים לדירות, שיפוצי בניינים, שיפוצי אמבטיות, עבודות צבע, גבס, חשמל, ריצו...
פואד גאלי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

פואד גאלי

20 חוות דעת
ציון: 9.43
פואד גאלי, קבלן שיפוצים באזור הצפון. מבצע שיפוצים כלליים לבתים ואת כל עבודות הגמר כגון: ריצוף, צבע, רובה, טייח, אינסטלציה, חשמל וגבס. כמו כן מבצע חידוש מבנים, שליכט צבעוני ושיפוצי בניין חיצוני.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה

מתכננים לשפץ את הדירה? כאן תמצאו את כל המידע שאתם זקוקים לו לגבי קבלני שיפוצים, תהליכי העבודה מולם ויצירת תוכנית השיפוץ.

קבלן שיפוצים לצד לקוחה מרוצה

 

איך בונים תוכנית לשיפוץ?

אם החלטתם לשפץ את דירת המגורים שלכם, תזדקקו לתכנון אישי שניתן לבצע יחד עם מעצב פנים, אדריכל או קבלן השיפוצים.

עין מקצועית תעזור לכם להתייחס לאלמנטים ולפרטים שייתכן שלא ידעתם ששווים התייחסות מתאימה ולהתאים כל פעולה לצרכים והדרישות האישיות שלכם.

תוכנית השיפוצים שתיוולד מתוך כל הציפיות, הצרכים ונקודות ההתייחסות נקראת בשפה המקצועית פרוגרמה והיא מפרטת במילים את התכנון המעשי לכל חדר וחדר בבית.

בשלב הבא יהיה על בעל המקצוע למדוד את הדירה ולתעד את הנתונים בצורה מסודרת, על מנת שיהיה אפשר לשרטט כראוי את המבנה בצורתו החדשה.

לרוב נדרשים מספר שרטוטים עד ליצירת התוכנית הסופית והם יצטרכו להתבצע לאור התוכנית הרצויה והתוכנית הקיימת שנמצאת במחלקת ההנדסה של הרשות המקומית, או בידי הקבלן שבנה בעבר את המבנה.

אם השיפוץ כולל שבירת קירות ושינויים בחלוקה הפנימית של הדירה, קבלן השיפוצים או האדריכל ידאגו לקונסטרוקטור שיקבע מהם האלמנטים שניתן להרוס ומה בלתי אפשרי ליישום.

 

הכנת כתב כמויות

אחרי שתוכנית השיפוץ גובשה, יהיה על הקבלן לנסח כתב כמויות. זוהי למעשה טבלה מפורטת הכוללת את כל העבודות המתבצעות בבית, החומרים הנדרשים לכל עבודה ואנשי הצוות הנדרשים עבורה.

פירוט זה מכסה את כלל עבודות ההריסה, התשתית, האיטום, החשמל, הקירות, הריצוף ועוד. לכאן ייכנסו גם הצעות המחיר מקבלנים מתאימים לכל עבודה.

חשוב לציין שכתב כמויות לא מציין מחירים של חומרי גמר כמו למשל הקרמיקה או צבע הקיר וכן לא את מחירן של העבודות המשלימות כמו התקנת דלתות, מיזוג וכדומה.

רק אם אותו קבלן שיפוצים בעצמו מבצע את עבודות אלו, הוא יוכל לתעד אותן בכתב הכמויות שלו.

 

קבלני שיפוצים - בדיקת הצעות מחיר

הצעות המחיר לשיפוץ הדירה מסוגלות לספר המון לגבי המקצועיות והניסיון שלו. הצעה טובה ומפורטת, מסודרת וברורה תעיד על ארגון טוב, על רצינות ומקצוענות.

על ההצעה לכלול את כל פירוט העבודות המבוצעות ואת לוח הזמנים לביצוע כל עבודה, את פריסת התשלומים ותוקף ההצעה (כלומר, עד לאיזה תאריך יהיה אפשר לקבל את ההצעה ולשלם בעבורה את המחיר שהוצע).

הצעות המחיר יעזרו לכם לשלוט בהשוואה בין קבלנים שונים ולנהל משא ומתן לגבי השיפוץ. עליכם לוודא כי כל הצעה נכתבה בצורה ברורה היטב, כך שהקבלן לא יוכל לעמוד על משמעות אחרת לדבריו בשטח.

כמובן שהצעות מחיר בתחום השיפוצים נמסרות רק בכתב ולאחר ביקור בדירה עצמה והערכת הפעולות שיתבצעו בה.

כמובן שיש להיזהר מהצעות זולות באופן משמעותי שפירושן הוא תוספות על תוספות בשטח המאלצות אתכם להמשיך לשלם, או גרוע מכך – קבלן שייעלם באמצע העבודה.

 

נקודות קריטיות לחוזה השיפוץ

סגירה מול קבלן שיפוצים אמורה לכלול הגנות עצמיות ככל שתוכלו במסגרת החוזה מולו.

בחוזה אמורה להופיע הצהרת הקבלן לגבי הכשרתו וניסיונו המקצועי, אחריות לגבי העובדים מטעמו, פירוט מדויק של כל עבודות השיפוץ ותיעוד לגבי מי שאחראי לספק את כל החומרים, פירוט התשלומים ולוח הזמנים.

מומלץ לעגן בחוזה את חובתו של הקבלן ליצור ביטוח – רצוי שתמלאו את טופס אישור עריכת הביטוח ותחתימו עליו את חברת הביטוח של הקבלן טרם העבודה.

צרו סעיף שמתייחס למקרים שבהם תהיו רשאים לבטל את החוזה מולו וסעיף לגבי ערבות אישית מהקבלן כאשר השיפוץ מתבצע מטעם חברה קבלנית בע"מ.

בשיפוצים גדולים, חשוב שלא להסתמך רק על הביטוח של אותו קבלן ולהרחיב את הפוליסה של ביטוח הדירה שלכם.

כך אם תתרחש פגיעה כלשהי (לרכוש או לאדם), תוכלו להבטיח כיסוי הן לעבודתו בדירה והן את פגיעות צד ג' במידה והקבלן, קבלני המשנה, העובדים או עוברי אורח בסביבה נפגעו חלילה.

 

הוצאת היתר לבנייה והשיפוץ

בשלב הזה חשוב להבין מהם ההיתרים הנדרשים לתהליך השיפוץ ככל שמתבצעים שינויים בפתחים ומראה החזית, גובה המבנה וחלוקה שונה של חללי הבית או שינוי ייעוד.

גם מחסן צמוד שהופך כעת לחלק מבית המגורים ייחשב כתוספת שכרוכה בהיתר וגם מפתח חדש בקיר חיצוני לדלת אחורית למשל.

 

התנהלות אישית במהלך השיפוץ

ככל שהשיפוץ יסודי וממושך יותר, סביר להניח שייגרמו יותר שיבושים בהתנהלות השוטפת של כל הדיירים בבית.

רצוי לשקול מעבר לדירה זמנית עד לסיום העבודות, או להכין ולהתאים את הבית באופן שיאפשר מגורים לצד התנאים הקיימים בשל העבודות.

מומלץ לכסות מראש את כל הרהיטים והחפצים בחדרים שבהם יתרחשו עבודות ולארוז כלים וחפצים שאפשר לפנות מאותו החלל ולאחסן במקום אחר עד לסיום השיפוץ.

תכננו את נתיבי הגישה לאזורים החיוניים בתוך הבית כדי להימנע מהגעה למקומות שחשופים יותר לאבק, לכלוך, צנרת או מפגעים שונים ולהכין באותו האופן גם את הילדים.

אם ישנם תינוקות או חיות מחמד שמרבים להתרוצץ, רצוי להימצא כמה שפחות באזורי השיפוץ.

לטיפים ומידע נוסף על הכנת הבית לשיפוץ - קראו כאן.

 

הבדלים בין קבלן שיפוצים, חברת שיפוצים ושיפוצניק

קבלני שיפוצים הם בעלי מקצוע המבצעים שיפוצים ועבודות בהיקף גדול יחסית, כמו: תוספת בניה, הריסות וחלוקת דירות, שיפוץ מבנים ובפרט גם את העבודות הנגזרות מכך.

למשל: בשיפוץ מטבח או שיפוץ אמבטיה יש אלמנטים של אינסטלציה ואיטום - גם אלה נכללים תחת המטרייה שמציע קבלן השיפוצים.

אין הגדרה במילון אך ההבחנה בין חברת שיפוצים או קבלן שיפוצים לעומת שיפוצניק היא בעיקר בהיקפים: בעוד שיפוצניק יבצע בד"כ את השיפוץ במו ידיו או עם עזרה של פועל, קבלן שיפוצים כנראה יחזיק צוות פועלים שיסייע לו להתמודד עם פרויקט שיפוץ כולל.

זה לא אומר בהכרח שקבלני שיפוצים לא ייקחו על עצמם עבודת שיפוץ בהיקף קטן יותר. כאן תוכלו לקרוא עוד על ההבדלים בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים.

 

כך תבחרו קבלן שיפוצים

דרך האתר

חפשו קבלן באזור שלכם (הקלידו את שם העיר שלכם בתיבת החיפוש למעלה), קראו חוות דעת, שוחחו עם לקוחות שביצעו שיפוץ עם הקבלן, עיינו בתמונות והתרשמו.

 

בטלפון

התקשרו למספר קבלני שיפוצים, הציגו את העבודה שלכם בפניהם והתרשמו ממקצועיות התשובות ומאופי הקבלן, גם זה חשוב מאוד.

 

פגישה

הזמינו את הקבלנים ש"העפילו לגמר" לספק הצעת מחיר לשיפוץ ולהיפגש פנים אל פנים.

לבסוף קחו את הזמן, שקללו את כל הפרמטרים ובחרו קבלן שיפוצים מקצועי, מומלץ, שעומד בזמנים ושקיבל המלצות חמות מלקוחותיו.

 

מה ניתן למצוא אצלנו

מלבד קבלני שיפוצים מעולים, יש לנו גם מידע רב ומקיף באתר. אנו מזמינים אתכם לקרוא מדריכים ומאמרים שינחו אתכם כיצד לצלוח את השיפוץ בשלום, איך לערוך הסכם טוב עם קבלן השיפוצים, איך להתנהל בשיפוץ מבחינת תשלומים ועוד.

לרשותכם פורום מומחים שמייעץ בכל תחום הקשור בשיפוץ ואתם תמיד יכולים להתקשר אלינו ונשמח לעזור.

ברשימה למעלה תמצאו קבלני שיפוצים מומלצים ומקצועיים. איך אנחנו יודעים? כל קבלן העביר לידינו פנקס חשבוניות לבדיקה. אנחנו התקשרנו מדגמית ללקוחות ואספנו מהם חוות דעת - אותן פרסמנו בדפי הפרופיל של הקבלנים.

חלק מהלקוחות אף הסכימו שתתקשרו אליהם בעצמכם ותקבלו המלצה! עוד תוכלו בפרופיל לצפות בתמונות משיפוצים שהקבלן ביצע ולבחון את ההסמכות שלו, למשל: צילום של תעודת "קבלן שיפוצים רשום". לכניסה לדף פרופיל של קבלן - לחצו על תמונת הפנים שלו.

למידע נוסף על שיפוץ דירה - קראו כאן את המדריך המלא.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא קבלני שיפוצים

איך בוחרים קבלן שיפוצים?

לא מוותרים על הפעולות הבאות: מוודאים שלקבלן יש ניסיון רב בביצוע פרוייקט הדומה לפרוייקט שלכם. מוודאים את זה באמצעות חוות דעת אותנטיות מלקוחות שהוא כבר...

כמה עולה לשפץ דירה?

לשאול כמה עולה לשפץ דירה זה כמו לשאול כמה עולה רכב. איזה רכב? יד 1 או יד 2? הבנתם את הרעיון. בשיפוץ דירה יש אלמנטים רבים המשפיעים כל המחיר כגון: סטנדר...

יש לכם קבלני שיפוצים בכל הארץ?

בוודאי. זה מה שאנחנו עושים כבר למעלה מ - 10 שנים. מחפשים עבורכם את הקבלנים הטובים ביותר בכל מקום בארץ. היכנסו!

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לשיפוצניק?

בשיפוצים פלוס אנחנו מחלקים את הקבלנים והשיפוצניקים בהתאם לגודל ומורכבות הפרוייקט. עם אתם לפני שיפוץ דירה מסיבי הכולל החלפת תשתיות נפנה אתכם לקבלן שיפו...

איך אדע שהקבלנים שלכם טובים?

כל קבלן שיפוצים שנכנס לאתר עובר בדיקה של הצוות. אנחנו מתקשרים ללקוחות קודמים ומאמתים את חוות הדעת על בסיס החשבוניות של הקבלן על העבודות. לאחר מכן יש ב...