בית

>

קבלני שיפוצים

שיפוץ יפה שעושה טוב על הלב

מתחיל בתקשורת טובה עם קבלני שיפוצים מומלצים שכיף לעבוד איתם

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
קבלני שיפוצים בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
יונתן עסור - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יונתן עסור

5 חוות דעת
ציון: 9.85
יונתן עסור, קבלן שיפוצים באזור הדרום. מתמחה בכל סוגי השיפוצים, כגון: תוספת בניה מבטון ובניה קלה עד מפתח. כמו כן מתמחה גם בכל סוגי עבודות העץ, פרגולות, צימרים ,דקים ,חיפוי בריכות שחייה, תכנון ופרויקטים ועוד... בנוסף מבצע את כל סוגי עבודות...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
שחר רוטרמן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שחר רוטרמן

49 חוות דעת
ציון: 9.74
שחר רוטרמן, קבלן שיפוצים משנת 2003. נותן שירות במרכז, אזור השרון ובאזור השפלה. מתמחה בשיפוצים כלליים - שיפוצי קומפלט לבתים פרטים, חנויות, משרדים. לא מבצע עבודות נקודתיות קוסמטיות וקטנות. כמו כן, בעל צוות עובדים מקצועי ומוסמך לאינסטלציה, רי...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.35
מאיר בן שיטרית, קבלן שיפוצים באזור השרון. מבצע עבודות בנייה ושיפוצים, כגון: שיפוצים כלליים בנכסים להשקעה, בדירות ובבתי עסק, תוספות בניה, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים, עבודות גבס, צבע, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, דקים, איטום ועוד
איזורי שירות: השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
איימן עיראקי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

איימן עיראקי

88 חוות דעת
ציון: 9.75
איימן, קבלן שיפוצים רשום ומהנדס בניין במרכז ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצים כלליים לדירות, משרדים וחנויות. כל עבודות הבניה וההריסה, גבס, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, איטום ועבודות אבן.
זמינות מלאה לעבודה
אילן טקסירו - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

אילן טקסירו

5 חוות דעת
ציון: 9.50
אילן טקסירו, קבלן שיפוצים באזור הצפון ובאזור השרון. בעלים של חברת קבוצת המשפצים הישראלית. מתמחים בבניית ממד"ים, בניית והרחבות של מבנים החל בבטון ועד לבנייה קלה. שיפוצים כלליים לבתים פרטיים ולעסקים. אנו עוסקים בעבודות חשמל ואלומיניום, חצר...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.00
מוסטפא שלאבנה, קבלן שיפוצים באזור הצפון ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים הכללים: צבע, גבס, ריצוף, אינסטלציה ועוד. מתמחה בחידוש ושיפוץ חיצוני למבנים ובניינים. בנוסף, מבצע עבודות טייח ושליכט צבעוני לבתים פרטיים, בניינים ועוד. לחברת...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: קבלן רשום
זמינות מלאה לעבודה
סופר אלי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

סופר אלי

5 חוות דעת
ציון: 9.40
אלי סופר, קבלן שיפוצים במרכז ובאזור השרון. מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות, משלד ועד מפתח: שיפוצים כלליים, שיפוצי מקלחת וחדרי שירותים, שיפוץ לובאים וחדרי מדרגות, תוספות בניה, ממ"דים, שליכט חיצוני, צבע, גבס ועוד. אמינות ומיומנות של שנים, נשמח...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
שרון הרוש - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שרון הרוש

63 חוות דעת
ציון: 9.75
שרון הרוש, קבלן שיפוצים רשום מס' 33562 באזור הצפון. מוסמך מטעם הטכניון למנהל פרוייקטים ומפקח עבודות בניה מוסמך מטעם הטכניון. מבצע את כל עבודות הבניה והשיפוצים - שיפוצי פנים לדירות, שיפוצי בניינים, שיפוצי אמבטיות, עבודות צבע, גבס, חשמל, ריצו...

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או
רוני קנופלר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רוני קנופלר

19 חוות דעת
ציון: 9.96
רוני קנופלר, קבלן שיפוצים ובניה רשום מס' 36642 במרכז ובאזור השרון. רוני קבלן שיפוצים בעל וותק, יכולות ביצוע גבוהות והבנה בכל תחומי הבניה והשיפוצים. רוני מנהל באופן אישי את מכלול העבודות מתחילתן ועד סופן. דיוק, ירידה לפרטים, לוחות זמנים...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
רני ספיר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רני ספיר

9 חוות דעת
ציון: 9.83
רני ספיר, קבלן שיפוצים במרכז ובאזור השרון. מתמחה בעבודות שיפוצים עד מפתח במשרדים, מוסדות, חנויות, דירות ובתים פרטיים. כגון: הריסה ובניה, שיקום מבנים, תוספות בניה, חשמל, אינסטלציה, מקלחות ושירותים, ריצוף, עבודות גבס, שליכט וטייח.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מתכננים לשפץ את הדירה? כאן תמצאו את כל המידע שאתם זקוקים לו לגבי קבלני שיפוצים, תהליכי העבודה מולם ויצירת תוכנית השיפוץ.

קבלן שיפוצים לצד לקוחה מרוצה

 

איך בונים תוכנית לשיפוץ?

אם החלטתם לשפץ את דירת המגורים שלכם, תזדקקו לתכנון אישי שניתן לבצע יחד עם מעצב פנים, אדריכל או קבלן השיפוצים.

עין מקצועית תעזור לכם להתייחס לאלמנטים ולפרטים שייתכן שלא ידעתם ששווים התייחסות מתאימה ולהתאים כל פעולה לצרכים והדרישות האישיות שלכם.

תוכנית השיפוצים שתיוולד מתוך כל הציפיות, הצרכים ונקודות ההתייחסות נקראת בשפה המקצועית פרוגרמה והיא מפרטת במילים את התכנון המעשי לכל חדר וחדר בבית.

בשלב הבא יהיה על בעל המקצוע למדוד את הדירה ולתעד את הנתונים בצורה מסודרת, על מנת שיהיה אפשר לשרטט כראוי את המבנה בצורתו החדשה.

לרוב נדרשים מספר שרטוטים עד ליצירת התוכנית הסופית והם יצטרכו להתבצע לאור התוכנית הרצויה והתוכנית הקיימת שנמצאת במחלקת ההנדסה של הרשות המקומית, או בידי הקבלן שבנה בעבר את המבנה.

אם השיפוץ כולל שבירת קירות ושינויים בחלוקה הפנימית של הדירה, קבלן השיפוצים או האדריכל ידאגו לקונסטרוקטור שיקבע מהם האלמנטים שניתן להרוס ומה בלתי אפשרי ליישום.

 

הכנת כתב כמויות

אחרי שתוכנית השיפוץ גובשה, יהיה על הקבלן לנסח כתב כמויות. זוהי למעשה טבלה מפורטת הכוללת את כל העבודות המתבצעות בבית, החומרים הנדרשים לכל עבודה ואנשי הצוות הנדרשים עבורה.

פירוט זה מכסה את כלל עבודות ההריסה, התשתית, האיטום, החשמל, הקירות, הריצוף ועוד. לכאן ייכנסו גם הצעות המחיר מקבלנים מתאימים לכל עבודה.

חשוב לציין שכתב כמויות לא מציין מחירים של חומרי גמר כמו למשל הקרמיקה או צבע הקיר וכן לא את מחירן של העבודות המשלימות כמו התקנת דלתות, מיזוג וכדומה.

רק אם אותו קבלן שיפוצים בעצמו מבצע את עבודות אלו, הוא יוכל לתעד אותן בכתב הכמויות שלו.

 

קבלני שיפוצים - בדיקת הצעות מחיר

הצעות המחיר לשיפוץ הדירה מסוגלות לספר המון לגבי המקצועיות והניסיון שלו. הצעה טובה ומפורטת, מסודרת וברורה תעיד על ארגון טוב, על רצינות ומקצוענות.

על ההצעה לכלול את כל פירוט העבודות המבוצעות ואת לוח הזמנים לביצוע כל עבודה, את פריסת התשלומים ותוקף ההצעה (כלומר, עד לאיזה תאריך יהיה אפשר לקבל את ההצעה ולשלם בעבורה את המחיר שהוצע).

הצעות המחיר יעזרו לכם לשלוט בהשוואה בין קבלנים שונים ולנהל משא ומתן לגבי השיפוץ. עליכם לוודא כי כל הצעה נכתבה בצורה ברורה היטב, כך שהקבלן לא יוכל לעמוד על משמעות אחרת לדבריו בשטח.

כמובן שהצעות מחיר בתחום השיפוצים נמסרות רק בכתב ולאחר ביקור בדירה עצמה והערכת הפעולות שיתבצעו בה.

כמובן שיש להיזהר מהצעות זולות באופן משמעותי שפירושן הוא תוספות על תוספות בשטח המאלצות אתכם להמשיך לשלם, או גרוע מכך – קבלן שייעלם באמצע העבודה.

 

נקודות קריטיות לחוזה השיפוץ

סגירה מול קבלן שיפוצים אמורה לכלול הגנות עצמיות ככל שתוכלו במסגרת החוזה מולו.

בחוזה אמורה להופיע הצהרת הקבלן לגבי הכשרתו וניסיונו המקצועי, אחריות לגבי העובדים מטעמו, פירוט מדויק של כל עבודות השיפוץ ותיעוד לגבי מי שאחראי לספק את כל החומרים, פירוט התשלומים ולוח הזמנים.

מומלץ לעגן בחוזה את חובתו של הקבלן ליצור ביטוח – רצוי שתמלאו את טופס אישור עריכת הביטוח ותחתימו עליו את חברת הביטוח של הקבלן טרם העבודה.

צרו סעיף שמתייחס למקרים שבהם תהיו רשאים לבטל את החוזה מולו וסעיף לגבי ערבות אישית מהקבלן כאשר השיפוץ מתבצע מטעם חברה קבלנית בע"מ.

בשיפוצים גדולים, חשוב שלא להסתמך רק על הביטוח של אותו קבלן ולהרחיב את הפוליסה של ביטוח הדירה שלכם.

כך אם תתרחש פגיעה כלשהי (לרכוש או לאדם), תוכלו להבטיח כיסוי הן לעבודתו בדירה והן את פגיעות צד ג' במידה והקבלן, קבלני המשנה, העובדים או עוברי אורח בסביבה נפגעו חלילה.

 

הוצאת היתר לבנייה והשיפוץ

בשלב הזה חשוב להבין מהם ההיתרים הנדרשים לתהליך השיפוץ ככל שמתבצעים שינויים בפתחים ומראה החזית, גובה המבנה וחלוקה שונה של חללי הבית או שינוי ייעוד.

גם מחסן צמוד שהופך כעת לחלק מבית המגורים ייחשב כתוספת שכרוכה בהיתר וגם מפתח חדש בקיר חיצוני לדלת אחורית למשל.

 

התנהלות אישית במהלך השיפוץ

ככל שהשיפוץ יסודי וממושך יותר, סביר להניח שייגרמו יותר שיבושים בהתנהלות השוטפת של כל הדיירים בבית.

רצוי לשקול מעבר לדירה זמנית עד לסיום העבודות, או להכין ולהתאים את הבית באופן שיאפשר מגורים לצד התנאים הקיימים בשל העבודות.

מומלץ לכסות מראש את כל הרהיטים והחפצים בחדרים שבהם יתרחשו עבודות ולארוז כלים וחפצים שאפשר לפנות מאותו החלל ולאחסן במקום אחר עד לסיום השיפוץ.

תכננו את נתיבי הגישה לאזורים החיוניים בתוך הבית כדי להימנע מהגעה למקומות שחשופים יותר לאבק, לכלוך, צנרת או מפגעים שונים ולהכין באותו האופן גם את הילדים.

אם ישנם תינוקות או חיות מחמד שמרבים להתרוצץ, רצוי להימצא כמה שפחות באזורי השיפוץ.

לטיפים ומידע נוסף על הכנת הבית לשיפוץ - קראו כאן.

 

הבדלים בין קבלן שיפוצים, חברת שיפוצים ושיפוצניק

קבלני שיפוצים הם בעלי מקצוע המבצעים שיפוצים ועבודות בהיקף גדול יחסית, כמו: תוספת בניה, הריסות וחלוקת דירות, שיפוץ מבנים ובפרט גם את העבודות הנגזרות מכך.

למשל: בשיפוץ מטבח או שיפוץ אמבטיה יש אלמנטים של אינסטלציה ואיטום - גם אלה נכללים תחת המטרייה שמציע קבלן השיפוצים.

אין הגדרה במילון אך ההבחנה בין חברת שיפוצים או קבלן שיפוצים לעומת שיפוצניק היא בעיקר בהיקפים: בעוד שיפוצניק יבצע בד"כ את השיפוץ במו ידיו או עם עזרה של פועל, קבלן שיפוצים כנראה יחזיק צוות פועלים שיסייע לו להתמודד עם פרויקט שיפוץ כולל.

זה לא אומר בהכרח שקבלני שיפוצים לא ייקחו על עצמם עבודת שיפוץ בהיקף קטן יותר. כאן תוכלו לקרוא עוד על ההבדלים בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים.

 

כך תבחרו קבלן שיפוצים

דרך האתר

חפשו קבלן באזור שלכם (הקלידו את שם העיר שלכם בתיבת החיפוש למעלה), קראו חוות דעת, שוחחו עם לקוחות שביצעו שיפוץ עם הקבלן, עיינו בתמונות והתרשמו.

 

בטלפון

התקשרו למספר קבלני שיפוצים, הציגו את העבודה שלכם בפניהם והתרשמו ממקצועיות התשובות ומאופי הקבלן, גם זה חשוב מאוד.

 

פגישה

הזמינו את הקבלנים ש"העפילו לגמר" לספק הצעת מחיר לשיפוץ ולהיפגש פנים אל פנים.

לבסוף קחו את הזמן, שקללו את כל הפרמטרים ובחרו קבלן שיפוצים מקצועי, מומלץ, שעומד בזמנים ושקיבל המלצות חמות מלקוחותיו.

 

מה ניתן למצוא אצלנו

מלבד קבלני שיפוצים מעולים, יש לנו גם מידע רב ומקיף באתר. אנו מזמינים אתכם לקרוא מדריכים ומאמרים שינחו אתכם כיצד לצלוח את השיפוץ בשלום, איך לערוך הסכם טוב עם קבלן השיפוצים, איך להתנהל בשיפוץ מבחינת תשלומים ועוד.

לרשותכם פורום מומחים שמייעץ בכל תחום הקשור בשיפוץ ואתם תמיד יכולים להתקשר אלינו ונשמח לעזור.

ברשימה למעלה תמצאו קבלני שיפוצים מומלצים ומקצועיים. איך אנחנו יודעים? כל קבלן העביר לידינו פנקס חשבוניות לבדיקה. אנחנו התקשרנו מדגמית ללקוחות ואספנו מהם חוות דעת - אותן פרסמנו בדפי הפרופיל של הקבלנים.

חלק מהלקוחות אף הסכימו שתתקשרו אליהם בעצמכם ותקבלו המלצה! עוד תוכלו בפרופיל לצפות בתמונות משיפוצים שהקבלן ביצע ולבחון את ההסמכות שלו, למשל: צילום של תעודת "קבלן שיפוצים רשום". לכניסה לדף פרופיל של קבלן - לחצו על תמונת הפנים שלו.

למידע נוסף על שיפוץ דירה - קראו כאן את המדריך המלא.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא קבלני שיפוצים

איך בוחרים קבלן שיפוצים?

לא מוותרים על הפעולות הבאות: מוודאים שלקבלן יש ניסיון רב בביצוע פרוייקט הדומה לפרוייקט שלכם. מוודאים את זה באמצעות חוות דעת אותנטיות מלקוחות שהוא כבר...

כמה עולה לשפץ דירה?

לשאול כמה עולה לשפץ דירה זה כמו לשאול כמה עולה רכב. איזה רכב? יד 1 או יד 2? הבנתם את הרעיון. בשיפוץ דירה יש אלמנטים רבים המשפיעים כל המחיר כגון: סטנדר...

יש לכם קבלני שיפוצים בכל הארץ?

בוודאי. זה מה שאנחנו עושים כבר למעלה מ - 10 שנים. מחפשים עבורכם את הקבלנים הטובים ביותר בכל מקום בארץ. היכנסו!

מה ההבדל בין קבלן שיפוצים לשיפוצניק?

בשיפוצים פלוס אנחנו מחלקים את הקבלנים והשיפוצניקים בהתאם לגודל ומורכבות הפרוייקט. עם אתם לפני שיפוץ דירה מסיבי הכולל החלפת תשתיות נפנה אתכם לקבלן שיפו...

איך אדע שהקבלנים שלכם טובים?

כל קבלן שיפוצים שנכנס לאתר עובר בדיקה של הצוות. אנחנו מתקשרים ללקוחות קודמים ומאמתים את חוות הדעת על בסיס החשבוניות של הקבלן על העבודות. לאחר מכן יש ב...