פורום שיפוצים: רק מומחים מעולם השיפוצים יענו על שאלתך
שיפוצים פלוס

פורום שיפוצים

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס
שאל בפורום
 • 19/03/2018 לצמצם עלויות בשיפוץאורי וענבר

  היי, אנחנו זוג צעיר שמתחיל בקרוב שיפוץ גדול.. נשמח לצמצם בעלויות במה שאפשר, ולכן אני פונה לעזרתכם! איפה אפשר לצמצם עלויות ואיפה לא כדאי?

  4 תשובות של מומחים
 • 16/03/2018 איך להסיר מתקן חרסינה ישן לנייר טואלט מהקירהדר מתל אביב

  בבית שכור שעברתי אילו יש בשירותים מתקן חרסינה לנייר טואלט ואני רוצה להחליף אותו. אשמח להדרכה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/03/2018 שבירת קירות בבניין טרומיעידן מירושלים

  איך אפשר להבדיל בחציבה והריסת קירות בדירה בבניין טרומי בין מחיצות שאפשר להרוס לבין עמודים וקורות, הרי כל הקירות מבטון מזוין.. וגם האם יש הבדל בין הקירות הפנימיים לחיצוניים (למשל אם רוצים לפתוח חלון חדש)?

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/03/2018 שיפוץ מטבח ועיצובואמיר

  הי, אשמח לשמוע את דעתכם. מטבח יחסית קטן: ח׳ במידות 2.9 * 3.2 * 2.5 השיש הוא ר׳ במידה 1.9 * 3.2 הסגנון הוא שילוב של כפרי מודרני. רוצים לעשות משהו קצת שונה מהסטנדרט, והולכים על ארונות בגוון כחול כהה, שיש בגוון לבן ודלפק בוצ׳ר אלון. 1. צבע ארונות המטבח - איזה גוון של כחול מומלץ? בהתחשב בעובדה שהחלל יחסית קטן, והארונות העליוניים (מעל המקרר ויחידת הבילדין) יעלו עד התקרה. 2. שיש - רוצים גוון בהיר. התלטבנו בין דקטון לאבן קיסר, כנראה נלך על אבן קיסר. מתלבטים בין 2141 ל1141 - יש המלצה? האם כדאי עובי 2 ס״מ או יותר עבה? האם מומלץ לעשות פאנל שיש? (ואם כן, אני רוצה שזה יהיה ממש מינימלי.. האם 2 ס״מ פאנל זה מקובל?) 3. כיור - רוצים כיור מונח של חרסה. האם מתאים למטבח? האם מתאים לשיש? האם יש למישהו ניסיון עם כיור מונח? (שמעתי שצובר יותר לכלוך לעומת כיור רגיל) 4. ריצוף - נלך על גרניט פורצלן דמוי בטון בגוון אפור בהיר (80*80). מה דעתכם לגבי השילוב עם המטבח? יש גוון מומלץ? 5. צוקל - הנגר ממליץ על צוקל ״נירוסטה מוברש״. אנחנו חשבנו על צוקל פולימר בצבע כחול זהה, אבל הנגר מזהיר שהצבע עלול לדהות בזמן שטיפה. מה דעתכם? 6. חיפוי מעל השיש - רוצים משהו ״מעניין״ וחשבנו על משושים לבנים (8*8). מה דעתכם? האם זה ״יותר מדי״? 7. ידיות - רוצים ״ידיות מזוודה״ למגירות וידיות ״כפתור״ לארונות בצבע ברונזה. יש המלצה איפה ניתן לרכוש כאלו? 8. דלפק - הדלפק הוא ״צף״. מה האורך המינימלי הנדרש על מנת לאפשר לשני אנשים לשבת בצלע בנוחות? (חשוב שיהיה מינימלי, כי כל ס״מ מיותר חורג מגבולות המטבח אל עבר ״קו הכניסה לבית״). מלא שאלות, אז תודה מראש!

  2 תשובות של מומחים
 • 09/03/2018 שיפוץ דירת 4 חדרים בנתניהירין מנתניה

  אני צריך לשפץ דירת 4 חדרים 100 מטר הכוללת שיפוץ כולל ל2 חדרי אמבטיה ושירותים- 6-7 מטר כל אחד- כולל ריצוף וחיפוי קירות. בנוסף החלפת צנרת לsp והדבקת קרמיקה בכל הדירה. אשמח לקבל הצעת מחיר. תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/03/2018 האם ניתן להחליף עמוד תומך בקורה?תמר הייפרט מירושלים

  יש לי עמוד תומך שברצוני להסירו והמרחק ממנו לקיר חיצוניכ2.5 מטר בערך.ולקר שמפריד בין הדירות שגם הוא קיר תומךכ3 מטר. השאלה שלי האם ניתן להחליף עמוד זה בקורה היקפית? תודה רבה ויום טוב!

  4 תשובות של מומחים
 • 05/03/2018 בחירת קבלן שיפוציםעומר

  אילו שאלות ניתן לשאול קבלני שיפוצים לסינון, כדי לוודא שהם מקצועיים?

  4 תשובות של מומחים
 • 04/03/2018 סדר גודל של עלות שיפוץדרור מזכרון

  שלום, בעוד כחודשיים אנחנו מקבלים את הדירה הראשונה שלנו ורצינו לשפץ לפני הכניסה. איך אפשר להעריך את העלות הכוללת של השיפוץ? זה מה שאנחנו רוצים לעשות: כללי תליית וילונות (סלון, מטבח, 2 חדרי ילדים, חדר הורים, חדר רחצה הורים תליית גופי תאורה (כניסה, סלון, מטבח, פינת אוכל, בר, חדר רחצה, 2 חדרי ילדים, חדר הורים, חדר ארונות, חדר רחצה הורים) תליית תמונות, מתקן למחזיק מפתחות, שעונים החלפת 5 משקופים ודלתות + התקנת מעצור דלת מגנטי על הקיר + מנגנון נעילה לחדרי שירותים תיקוני קיר וצבע תיקוני רובה הנחת פרקט בכל הבית - אופציונאלי בהתאם לתקציב סלון בניית קונסטרוקציית גבס עם מדף תחתון עבור ליבת קמין חשמלי ועם נישה לבולי עץ - גודל קיר 4 מטר תליית טלויזיה וסאונדבר על הקונסטרוקציה מיקום לממירים ולשלטים על הקונסטרוקציה והסתרת כל הכבלים מטבח הפיכת המטבח מ- ר' ל- מ' השלמת הצלע האמצעית בארונות ובשיש - רוחב של כ- 1.2 מטר הוספת ארון מזווה עד התקרה בצלע השלישית, השארת נישה למקרר רחב ולמטאטא ויעה, ותחימה בקיר גבס דק - רוחב קיר של כ- 2.3 מטר הוספת שולחן בר בצלע הקצרה עם אפשרות למיקום של 3 כסאות הוספת תריס גלילה בפינת צלע ארון המזווה הכשרת המיקום של מדיח הכלים במקום הארון הקיים הכשרת נקודת מים וחשמל לתמי4 הוספת שקע תלת פאזי לכיריים החשמליים הוספת פרזול נדרש: מדף לארונית שמתחת לברז, הוספת פח נשלף החלפת ברז נשלף הוספת טוחן אשפה הוספת שקעי חשמל למכונת קפה פינת אוכל בניית ספסל עם ארגז אחסון - 2 נקודות שבירה, אורך כולל של כ- 3 מטר נישה נסתרת בספסל לשואב הרובוטי + נקדות חשמל חלל ציבורי בניית קונסטרוקציית גבס עבור ציוד התקשורת תליית שואב אבק + נקודת חשמל חדר הורים בניית קונסטרוקציית גבס לתליית טלוויזיה, סאונדבר וסטרימר והסתרת כל הכבלים בניית ספסל עם ארגז אחסון - 1 נקודות שבירה, אורך כולל של כ- 4 מטר החלפת משקוף ודלת בחדר הארונות ביטול דלת וקיר קטן ימני בחדר הרחצה תליית כל האלמנטים בחדר הרחצה: שירותים, ארון + מראה, מתקן נייר טואלט, מתקן מברשת ניקוי, פח, כוס למברשות שיניים, מתלה למגבות הזזת השירותים למיקום חלופי התקנת אמבטיה רחבה עם ספסל + ראש קבוע + ראש נשלף + נישה לחומרי הרחצה / תליית דיספנסרים + מתלה למגבות החלפת החלון חדר ממ"ד התקנת רמפה בכניסה לחדר כדי לאפשר לשואב הרובוטי להיכנס לחדר חדר רחצה מרכזי תליית כל האלמנטים בחדר הרחצה: שירותים, ארון + מראה, מתקן נייר טואלט, מתקן מברשת ניקוי, פח, כוס למברשות שיניים, מתלה למגבות בניית נישה באמבטיה לחומרי הרחצה / תליית דיספנסרים + מתלה למגבות התקנת אמבטיון (זכוכית לאמבטיה) הוספת טיימר לדוד החשמל מרפסת הנחת מרצפות בשטח המקורה - כ- 8 מ"ר הנחת דשא סינתטי על יתרת השטח - כ- 36 מ"ר בניית אדניות לעצים ולפרחים - אורך כולל של כ- 12 מטר

  5 תשובות של מומחים
 • 02/03/2018 שיפוצים מקלחות ושירותיםמשה מאשקלון

  מה עלות השיפוצים לשתי חדרי מקלחות ושירותים בגודל 6 מ"ר כל חדר ? ומהו זמן עבודה של כל השיפוצים ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 27/02/2018 תזמון בעלי המקצוע בשיפוץעפרה

  איך מתזמנים בדרך הכי טובה את כל בעלי מקצוע שאמורים לבצע עבודות בביתנו בתהליך השיפוץ?

  5 תשובות של מומחים
 • 25/02/2018 מי עושה מה בשיפוץ?אלון מכפר חסידים

  אלומיניום ודלתות הם לא חלק מהעבודות שקבלן השיפוצים מבצע בדרך כלל, נכון? מה העבודות שכן כלולות ומה לא ואיך מגיעים לאנשי המקצוע שעושים את העבודות המשלימות?

  2 תשובות של מומחים
 • 20/02/2018 שלב הריג'טיםשמרית מאורנית

  אנחנו לפני סוף השיפוץ ומגלים כל מיני בעיות. איך אנחנו צריכים לפעול מול הקבלן?

  4 תשובות של מומחים
 • 20/02/2018 תכנית חשמלמעיין מראש העין

  אנחנו לפני שיפוץ. כמה חשוב שאדריכל יבנה לנו תכנית חשמל או שאפשר לחסוך ולסמן עם הקבלן את הנקודות שאנחנו רואים לנכון?

  2 תשובות של מומחים
 • 20/02/2018 עמוד תקוע באמצע הביתנופר מתל אביב

  אנחנו מתכננים כנראה לשפץ בקרוב. יש לנו עמוד במרכז הבית והיינו רוצים שיהיה חלל פתוח בלי העמוד. איך אנחנו יכולים לדעת אם אפשר להוריד אותו ואיך עושים את זה?

  5 תשובות של מומחים
 • 20/02/2018 גבס בחדר אמבטיהאורלי מראשלצ

  1.לפני שיפוץ. צריכה לעשות הנמכה בגלל שרשור מיזוג שעובר בחדר האמבטיה. מה נכון לעשות - לחפות את הקיר בקרמיקה ואז לבנות את הסינר? או שקודם בונים את הסינר ואחכ מחפים. באופציה השניה יש מצב שהמידה של הקרמיקה לא מתאימה ואז אצטרך לעשות הנמכה יותר גדולה מ-30 סמ שלא הייתי רוצה. האם קריטי. לפי אינפורמציה שקיבלתי אם אעשה לפי האופציה הראשונה זה יראה לא יפה ועלולים להופיע פיצוצים בגבס בהמשך. 2. יש לי צנרת סולרית שעוברת מהגג של הבנין דרך חדר האמבטיה שלי ויורדת לשכנה. מעוניינת לחפות את הקיר בקרמיקה. האם ניתן לעשות זאת כשעושים פתח שירות בגבס

  3 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום