בית

>

קבלני שיפוצים

>

קבלני שיפוצים באזור השרון

קבלני שיפוצים מומלצים בשרון

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
21 קבלני שיפוצים באזור השרון
שקיבלו ציון מעל 9
שחר רוטרמן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שחר רוטרמן

48 חוות דעת
ציון: 9.74
שחר רוטרמן, קבלן שיפוצים משנת 2003. נותן שירות באזור השרון. מתמחה בשיפוצים כלליים - שיפוצי קומפלט לבתים פרטים, חנויות, משרדים. לא מבצע עבודות נקודתיות קוסמטיות וקטנות. כמו כן, בעל צוות עובדים מקצועי ומוסמך לאינסטלציה, ריצוף חשמל וגבס.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
איימן עיראקי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

איימן עיראקי

87 חוות דעת
ציון: 9.80
איימן, קבלן שיפוצים רשום ומהנדס בניין באזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצים כלליים לדירות, משרדים וחנויות. כל עבודות הבניה וההריסה, גבס, ריצוף, חשמל, אינסטלציה, איטום ועבודות אבן.
זמינות מלאה לעבודה
קובי גולי - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

קובי גולי

15 חוות דעת
ציון: 9.62
קובי גולי, קבלן שיפוצים באזור השרון. מבצע שיפוצים עד מפתח במשרדים, חנויות, דירות ובתים פרטיים כגון: בניה והריסה, אינסטלציה, שיפוצי אמבטיה, עבודות גבס, צבע, ריצוף, בניה קלה, פרגולות ודקים, שיפוץ וחיזוק בניינים ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
טל איילון - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

טל איילון

26 חוות דעת
ציון: 9.63
טל איילון, קבלן שיפוצים רשום מס' 37247 והנדסאי בניין רשום מס' 48512725 באזור השרון. בעל תואר b.s.c בעיצוב תעשייתי בעל ותק של 30 שנה בבניה. מתמחה בשיפוצי בתים עד מפתח/ שפוצים חלקיים. הקמת חניות ומשרדים, פיקוח על בנייה חדשה, בנייה קלה, הקמ...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מתעסק בעבודות הקשורות לממד

זמינות מלאה לעבודה
רני ספיר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רני ספיר

8 חוות דעת
ציון: 9.84
רני ספיר, קבלן שיפוצים באזור השרון. מתמחה בעבודות שיפוצים עד מפתח במשרדים, מוסדות, חנויות, דירות ובתים פרטיים. כגון: הריסה ובניה, שיקום מבנים, תוספות בניה, חשמל, אינסטלציה, מקלחות ושירותים, ריצוף, עבודות גבס, שליכט וטייח.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.58
עבד קבלן שיפוצים וותיק באזור השרון. מבצע את כל סוגי השיפוצים החל מתוספות בניה ושיפוצים כללים למשרדים ובתים פרטיים, כולל שיפוץ מטבח וחדרי אמבטיה ושירותים ועד כל עבודות התשתית והגמר- גבס, איטום, צבע, ריצוף, אינסטלציה ואיתור נזילות.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  אינסטלטור מוסמך!

זמינות מלאה לעבודה
ליאור ביטון - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

ליאור ביטון

16 חוות דעת
ציון: 9.33
ליאור ביטון, קבלן שיפוצים רשום מס' 38807 באזור השרון. בעל ותק רב וניסיון למעלה מ-8 שנים בתחום עם צוות מקצועי ומנוסה. עם השנים חברתנו שמה לעצמה דגש על עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר בשוק, עמידה בלוח זמנים, אחריות מלאה על כל עבודה ויחס איש...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אריאל אביקם - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

אריאל אביקם

6 חוות דעת
ציון: 9.92
אריאל אביקם, חברת שיפוצים באזור השרון. החברה נוסדה בשנת 2008, על ידי אסתר אורן, קבלנית רשומה ברשם הקבלנים ואדם בר זיו, למד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת "תל חי". לחברה ניסיון רב שנים בתחום שיפוץ מבנים בכלל ובתי מגורים בפרט, תוך ירידה...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או
ציון: 9.93
אלכס קאפילטי, קבלן שיפוצים באזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים במוסדות, משרדים, חנויות, דירות ובתים פרטיים בפרט: עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, מקלחות ושירותים, שליכט, טייח ועוד.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.53
גרגורי בנימינוב, קבלן שיפוצים באזור השרון. חברת "פלס שיפוצים ובניה" בהנהלת גרגורי בנימינוב מתמחה בכל סוגי השיפוצים, עבודות הבניה והבניה הקלה. בנוסף מבצעת את כל עבודות התשתית והגמר- אינסטלציה, חשמל, גבס, צבע, ריצוף ואיטום.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

שיפוצים בשרון: ביישובי השרון ניתן לראות יותר שיפוצים שנעשים עם מודעות רבה לנושא העיצוב ולשימוש בחומרים איכותיים. איכות החומרים רלוונטית הן כאשר מדובר ב"חומר השחור" - חומרי הבניה אותם קונה הקבלן בתהליך השיפוץ, והן כאשר מדובר בחומרי גמר אותם רוכשים הלקוחות בעצמם כמו סוגי ריצוף, כלים סניטריים ועוד. דגש ניתן למצוא גם על איכות הגימורים במסגרת העבודות עצמן ולכן ישנם הרבה לקוחות מהאזור שיבקשו מקבלני השיפוצים צביעה של שפכטל אמריקאי למשל, המחליקה לחלוטין את הקיר. באזור ישנה גם מודעות גבוהה יותר לבנייה קלה. בשרון ישנן וילות, בתים פרטיים ותוספות בניה שנבנו בשיטה זו, במהירות ולא לכלוך אך ללא פשרה על המראה או העמידות. בשיפוצים בשרון ניתן גם לראות יותר בחירה של חומרים פרקטיים פחות ויוקרתיים יותר כמו פרקט עץ טבעי, קוריאן למטבח או בטון מוחלק לרצפה ולקירות - חומרים הדורשים תחזוקה וטיפול אך בעלי מראה מרשים. בין אם אלה הדגשים בשיפוץ שלכם ובין אם לאו - אצלנו באתר תוכלו למצוא קבלני שיפוצים שידעו לבצע את השיפוץ לפי דרישתכם. כדי לדעת עליהם יותר אתם מוזמנים לקרוא מה אמרו עליהם לקוחותיהם הקודמים, ואף לשוחח עמם.