בית

>

קבלני עבודות בגובה

עבודות בגובה

בעלי מקצוע מומחים ומומלצים לביצוע כל עבודה בגובה

 סנן
קבלני עבודות בגובה בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
יניב בולט - קבלן עבודות בגובה , תמונת פנים

יניב בולט

13 חוות דעת
ציון: 9.65
יניב, עבודות בגובה במרכז ובאזור השפלה. חברת בולט עבודות בגובה מתמחה במתן פתרונות בתחום העבודה בגובה אנו מתמחים בביצוע עבודות גובה פשוטות ומורכבות כאחד, המוצעות למגזר העסקי תעשייתי והפרטי. תחומי עבודה עיקריים: איטום קירות חיצוניים, התקנת מ...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ניסים כהן - קבלן עבודות בגובה , תמונת פנים

ניסים כהן

14 חוות דעת
ציון: 9.45
ניסים כהן, קבלן עבודות בגובה במרכז ובאזור השפלה. בעלים של חברת אמפייר, נמצא בתחום עבודות גובה למעלה מ-15 שנים. עיקר פעולות החברה: • שיקום מבנים • איטום מבנים • שטיפה וניקיון בגובה • איטום גגות אמפייר מבצעים עבודות איטום ושיקום לכל סוגי...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.31
סטניסלב בינייב, מתמחה בעבודות בגובה ושיפוצים במרכז ובאזור השפלה. מבצע את כל עבודות הסנפלינג החל מ - 2012, צביעת מבנים, חיזוק חיפויים, אטומים, אינסטלציה, סגרגציה, טייח, שפכטל וצבע. בנוסף, מבצע שיקום בטון, איטום קירות חיצוניים ושיפוצים קטנים.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מתעסק ביריעיות ביטומניות !

זמינות מלאה לעבודה
חיים וינברג - קבלן עבודות בגובה , תמונת פנים

חיים וינברג

6 חוות דעת
ציון: 10.00
חיים וינברג, קבלן עבודות בגובה באזור הצפון, מרכז ובאזור השרון. בעלים של חברת טופ עבודות בגובה, מומחה בביצוע עבודות הגובה והסנפלינג המסובכות והמאתגרות ביותר בצורה מקצועית ומדויקת. טוֹפ מורכבת ממספר צוותים יעודיים, כל צוות בעל נסיון מקצועי ב...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז

  לא מבצעים עבודות קטנות (פחות מיום עבודה).

מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:
ציון: 9.73
בנג'מין בשארי, קבלן עבודות בגובה במרכז ובאזור השפלה. מבצע את כל סוגי העבודות בתחום בפרט: שיקומי בטון, איטומים, עבודות טייח, שפכטל, צבע ועוד. עובד עם רישיון לעבודה בגובה עם סנפלינג, במות הרמה ועוד.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

הצורך בעבודות בגובה התעצם בשנים האחרונות, בעיקר בשל הצורך לטפל במבנים הכוללים גישה מורכבת בגובה ולבצע בהם פעולות יעילות, החל מאיטום גגות ועד לניקוי חלונות חיצוניים בקומה ה-20. קבלני עבודות בגובה נדרשים לספק מענה ברמת מעטפת המבנה על מנת להגן עליו מפני נזקי מזג האוויר ולתחזק אותו לאורך זמן.

 

עבודות בגובה - מהן?

מדובר במגוון פרויקטים אפשריים המבוצעים על ידי צוות מיומן ועתיר ניסיון.

צוותים אלו עוברים הכשרות, השתלמויות וריענון תקופתי מקיפים וממצים במסגרת תחומי הפעילות של החברה או הקבלן שעמו הם עובדים: איטום וצביעת קירות חיצוניים, חיזוק או השלמת אריחים בגובה, התקנה ותיקון מרזבים, ניקוי חלונות בגובה, התקנת פתרונות להרחקת יונים, צביעת קירות בגובה ועוד.

 

קבלני עבודות בגובה - בחירה בקבלן המתאים

כמובן שלא כל שיפוצניק או קבלן ביצוע מסוגל או רשאי לבצע עבודות בגובה, אלא רק מי שהוסמך לכך באופן רשמי.

יש צורך בניסיון רב כדי שיהיה אפשר להתמודד עם אתגרים או הפתעות שעשויים להתגלות תוך כדי העבודה ולהשתמש במיומנות טובה כדי להשיג ביצוע איכותי ומקצועי במסגרת זמן ריאלית.

המטרה החשובה ביותר היא שכל העבודה תושלם על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה מלאה על הבטיחות.

בקשו מהקבלן שאתם מעוניינים בשירותיו את רישיון העבודה בגובה ואת ההסמכה האישית שלו. וודאו שהאישור שמוצג לכם תקף ורלוונטי לעבודה שאתם דורשים לבצע.

בנוסף, אין חכם כבעל ניסיון ולכן רצוי לבדוק מהו המוניטין של אותו קבלן ומה אומרים עליו לקוחות קודמים.

נסו לברר מהם הכלים שבהם הקבלן משתמש – מלבד עבודת הסנפלינג או על גבי במת ההרמה, הוא נדרש גם לביצוע איכותי של עבודה כלשהי כמו איטום, צביעה, ריצוף וכדומה.

בדקו מהי הכשרת הצוות שלו ועד כמה מדובר בצוות מנוסה. חשוב שתקבלו כמה שיותר פרטים על אותו קבלן כדי להבין האם הוא באמת הגורם המקצועי הנכון לביצוע הפרויקט שלכם.

אם מדובר בקבלן שיפוץ לבניין משרדים או מגורים שמבצע עבודה חיצונית במבנה, הרי שעליו להתמצא לא רק במיומנויות הכרוכות בעבודת הגובה אלא גם בכל מה שנדרש ממנו בתחום שיקום בניינים: תיקוני טיח ותיקוני בטון במעטפת המבנה, איטום קירות וחלונות חיצוניים, צביעה חיצונית של הבניין ואיתור וטיפול בכל ליקוי שיאפשר למבנה להפוך לבטוח ויציב יותר.

 

איך מתבצעות עבודות סנפלינג?

קיימות עבודות רבות שניתן לבצע רק באמצעות סנפלינג או במות הרמה ומתייחסות לתיקונים, שיפוצים ואיתור ליקויים במעטפת החיצונית של בניינים ובגגות.

העבודה הנפוצה ביותר היא ניקוי חלונות, מה שמיושם מעת לעת בבנייני משרדים, בנייני יוקרה וגורדי שחקים שונים.

עבודות אחרות מתייחסות לתליית שלטי חוצות או איטום וצביעת הקירות החיצוניים עקב שחיקה טבעית או פגעי מזג האוויר.

עבודות סנפלינג בגובה נתפסות כטכניקת עבודה בטוחה ואפקטיבית למגוון עבודות.

זאת להבדיל משיטת העבודה המשתמשת בפיגומים או במות הרמה, אם כי לבמות ההרמה קיימת יעילות משמעותית בפרויקטים רבים ומורכבים (בייחוד כאשר העבודה מתבצעת במיקום קשה ביותר להגעה).

הסנפלינג מציע עבודה בנקודות גבוהות תוך שהעובדים שומרים על בטיחותם המקסימלית.

שיפוצים ותיקונים באמצעות סנפלינג מבוצעים בכל מיקום גבוה לרבות גגות וקומות של בניינים.

בשלב הראשון עולה הצוות לגג ומחפש נקודת אחיזה חזקה ומאסיבית ככל האפשר שיהיה אפשר לקבע אליה את הציוד. לאחר מכן הצוות רותם את עצמו לקיבוע זה על ידי חבלי קשירה ייחודיים.

חבלים אלו מחוברים לרתמות ומחברים המספקים לצוות הגנת בטיחות מקסימלית ומונעים פתיחה או פרימה בלתי רצויים של הקשרים בחבלים.

ציוד טוב הוא בהכרח ציוד יקר וספציפי מאוד שמגיע עם תו תקן מחמיר והוא כולל הן את אמצעי הסנפלינג עצמו והן אמצעי בטיחות חשובים כמו קסדות.

העובדים יורדים מהגג אל הנקודה הרצויה כשהציוד המשמש אותם לאותה העבודה רתום אליהם.

לעתים נהוג להשתמש בעגלה מיוחדת (רמפה) על מנת לעמוד עליה בנוחות רבה יותר במהלך ביצוע העבודה.

מתחילים מהקומה העליונה ביותר ומתקדמים מטה בהדרגה, עד לסיום כל העבודה שהוזמנה.

 

דוגמאות לעבודות בגובה

ישנם סוגים שונים מאוד של עבודות שניתן לעשות בגובה, כגון שיפוצי בניין, צביעה חיצונית, תיקונים, ניקיון ועוד.

מדובר בתחומים שונים כאשר לכל אחד מהם הכשרה מסוג אחר: חלק מהעבודות מתבצעות בסנפלינג, כמו עבודות ניקיון למיניהן.

חלק מהעבודות נעשות על פיגומים ובימות הרמה, המשלימים את עבודת הסנפלינג. ישנן גם עבודות המתבצעות עם סל להרמת אדם.

 

עבודות מורכבות בגובה

עבודות מורכבות יותר מתייחסות דווקא למלאכה הנקודתית – זו שגורעת מאיכות השהות בתוך המבנה אך הפעולה הנדרשת לפתרון היא רק דרך עבודה בגובה.

עבודות אלו עשויות להיות סתימת חורים וסדקים שנגרמו במיקום כלשהו בבטון והן מחייבות מהקבלן להשתמש בחומר עמיד ברמת שחיקה גבוהה ככל האפשר, על מנת להימנע מביצוע נוסף תוך זמן קצר.

 

עבודות שיפוצים בגובה

ישנן עבודות שיפוצים שונות המבוצעות משיקולים אסתטיים או בטיחותיים: החלפת אריחי שיש או פסיפס שמרצפים את שטחי המבנה, חיבור אובייקטים רופפים או משוחררים במטרה למנוע נפילות מסוכנות ונזקים שיתבטאו בחלקים הפנימיים של המבנה, השלמת ריצוף חסר ועוד. (למידע נוסף אודות שמירה על בטיחות בזמן השיפוץ, קראו כאן)

 

בתחום האינסטלציה

נהוג לרכז את מאמצי העבודה בגובה בתכנון והתקנת ניקוזים יעילים כדי למנוע חדירת מים. כאן ניתן לבצע התקנה או תיקון למרזבים החיצוניים ולנקות את פתחי הניקוז.

 

בתחום ההדברה

ניתן להתקין רשתות או דוקרנים למקומות העליונים במטרה למנוע מיונים וציפורים אחרות לקנן או לחדור פנימה לשטחי מסתור.

 

המשותף לכל סוגי העבודות הוא הצורך לשמור על הוראות הבטיחות הקפדניות ביותר, וזאת מבלי לוותר על ביצוע מקצועי של העבודה.

כאן באתר תוכלו למצוא בעלי מקצוע המתמחים בעבודות כאלה, כאשר לכל בעל מקצוע עמוד ובו מפורט הניסיון שלו, ההסמכות, חוות דעת של לקוחות עבר, תמונות ועוד.

אתם מוזמנים להתחיל כאן ולמצוא את בעל המקצוע המתאים עבורכם!