בית

>

קבלני איטום

קבלני איטום מומלצים בפריסה ארצית

קבלני איטום מתמחים בהתקנה של מערכות איטום שונות ובהגנה מפני חדירת מים ממקורות שונים.

 סנן
קבלני איטום בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.70
בראל שטיינפלד, קבלן איטום במרכז ובאזור השרון. בראל שטיינפלד, קבלן רשום מס' 36715, קבלן אוטם מוסמך. אוטם מורשה. מפקח בניה במרכז ובאזור השרון. מומחה ביריעות ביטומניות, איטום מרפסות וזפת חמה. ניתנת אחריות על האיטום לתקופה של 10 שנים.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
רביב ברגר - קבלן איטום , תמונת פנים

רביב ברגר

18 חוות דעת
ציון: 9.56
רביב ברגר , קבלן איטום במרכז ובאזור השפלה. מתמחה באיתור נזילות, צנרת ואיטום. משמש כיועץ איטום לקבלני איטום ולמהנדסים . חברת פרויקטים 2000 מבצעים תיקוני איטום ומקימים מערכות איטום מורכבות, מאתרים כשלי איטום ונותנים פיתרון לאיטום מבנים, מפתח...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה
ליאן תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

ליאן תמם

12 חוות דעת
ציון: 9.56
ליאן תמם, קבלן איטום באזור הצפון ובאזור השרון. מתמחה בפתרונות לכל סוגי האיטום כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות ואיטום בחומרים פוליאורטנים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

  לא מבצע איטום קירות חיצוניים

זמינות מלאה לעבודה
אחמד שינאוי, קבלן איטום באזור הצפון. מתמחים באיטום כללי של מבנים, איטום קירות, איטום אדניות, איטום גגות, איטום שלילי, ביצוע איטום שלילי הינה עבודה מקצועית שמצריכה סבלנות רבה וידע רב בחומרים השונים. אנו מבצעים איטום באמצעות יריעות, זפת חם,...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
ניק בנובייב - קבלן איטום , תמונת פנים

ניק בנובייב

11 חוות דעת
ציון: 9.73
ניק בנובייב, אוטם מורשה במרכז ובאזור השרון. עובד בתחום משנת 1992, מתמחה בהתקנת יריעות ביטומניות, הלבנת גגות בחומרים אקריליים ופוליאוריטנים על בסיס גומי או סילוקנוי, שיפוץ גגות קומפלט, איטום מקלטים ומרתפים. שירות אמין, עבודה מקצועית, נקייה...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא עושה סנפלינג.
לא מבצע איטום חלונות.

זמינות מלאה לעבודה
אלכס מיטלמן - קבלן איטום , תמונת פנים

אלכס מיטלמן

56 חוות דעת
ציון: 9.87
אלכס מיטלמן, אוטם מורשה באזור הצפון ובאזור השרון. מתמחה באיטום גגות, איטום קירות חיצוניים, איתור ותיקון נקודתי של בעיות נזילה ורטיבות. מומחה לאיתור מי גשם. עד מומחה עבור בית בית משפט. עובד עם חומרים מתקדמים ונותן אחריות בכתב. מוכר בכל חברות...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה

  - לא נותן שירות לוועדי בתים.
- הביקור בתשלום.

זמינות מלאה לעבודה
אבי תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

אבי תמם

38 חוות דעת
ציון: 9.28
אבי תמם, קבלן איטום באזור הצפון ובאזור השרון. מתמחה במתן פתרונות לכל סוגי האיטום, כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות, איטום בחומרים פוליאורטנים, בטל קל ועוד. נותן אחריות על כל עבודה!
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אלי אלביליה - קבלן איטום , תמונת פנים

אלי אלביליה

17 חוות דעת
ציון: 9.54
אלי, קבלן איטום באזור הצפון ובאזור השרון. מתמחה בביצוע כל עבודות האיטום ובפרט: יריעות ביטומניות, זפת חם, איטום שלילי, איטום מרפסות, בדיקת הצפה ועוד. מתאים את סוג האיטום לפי צורכי הלקוח.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן איטום ולא מצאתם ?

או
טל מוריס בעלים של חברת "איטום מוריס" במרכז ובאזור השרון. טל קבלן איטום רשום, עם ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנה בתחום. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות כגון: זיפות גגות, איטום גגות, יריעות ביטומניות, סיוד גגות, תיקון גגות, איטום בסנפלינג ועוד....
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
סאמר כאמל, קבלן איטום רשוםבאזור הצפון ובאזור השרון. חברתינו מגישה פתרונות איטום מתקדמים המלווים במכשור מתקדם, במחיר הוגן ובאחריות בהתאם לסוג העבודה. קבלני איטום מטעמנו מומחים באיטום שלילי, איטום יריעות ביטומניות, יריעות PVC, איטום סדקים, א...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה

איטום הוא חלק מהותי מכל מבנה. הוא מבטיח הגנה אפקטיבית מפני חדירת גשמים, רוחות, רעשים ועצמים שונים מהסביבה (אבק או חול למשל) ומספק למבנה את השלווה והבטיחות הנדרשים לו לאורך זמן. קבלני איטום המתמחים בהתקנה של מערכות איטום שונות ובתיקון כשלי איטום נדרשים להתאמת סוג האיטום והטכניקה עבור כל מבנה בנפרד ולטפל בכל בעיה שהתגלתה בו לאחר מכן.

 

קבלני איטום - מתי מזמינים?

כלל אצבע חשוב שנוגע לחומרי האיטום הוא הצורך החשוב שלהם בייבוש מלא, בטרם יתחילו לתת תפוקה יעילה.

פירוש הדבר הוא שכל איטום שיבוצע כמה שעות לפני הגשם נועד לכישלון וייתכן שהאיטום שיושם לא יפעל כראוי כלל. מכאן שרצוי לבצע כל פעולה, מהתקנת איטום ועד איתור ליקויים ותיקונים במהלך הקיץ, על מנת לאפשר לחומרי האיטום להתייבש ולעבוד כראוי.

סיבה נוספת להזמנת קבלני האיטום בקיץ היא מאחר ועבודתם לעתים חיצונית ובגובה. במצב שבו מי גשמים כבר חודרים לתוך המבנה בשל כשל באיטום הגג, לא באמת ניתן לטפס אליו באופן בטוח ולטפל בבעיה, גם לא באופן זמני.

בנוסף, מאחר ורוב האנשים יגלו כי יש להם בעיית איטום רק כשיגיעו הגשמים הראשונים, עדיף להזמין את האוטם בקיץ וכך להיות ערוכים ומוגנים ללא דופי.

 

עקרונות חשובים בתחום האיטום

בעולם האיטום קיימות משפחות מחומרים שונים, שיתקבלו זה עם זה אך ידחו חומרים ממשפחה שונה: חומר ביטומני למשל, יימשך לחומר ביטומני וידחה חומרים פלסטיים.

חומר צמנטי יימשך לאותו החומר וידחה את כל היתר. לכן בחירת שיטת האיטום מחייבת זיהוי של התשתית הקיימת על הגג כרגע.

לדוגמה – אם הגג נאטם בעבר מחומרים אקריליים ושקלתם לאטום עם יריעות ביטומניות, אתם עומדים לבזבז כספים לשווא.

החומר הביטומני לא יצליח להיקשר בצורה יעילה לחומר האקרילי ויווצרו עם הזמן מרווחים שיפגמו בטיב האיטום. קבלני איטום טובים הם אלו שמודעים לעקרונות הללו ופועלים על פיהם. 

 

בחירה בשיטת האיטום המתאימה

שיטות האיטום הן מגוונות למדי ולכל אחת יתרונות משלה, כך שטווח העלויות האפשרי רחב אך לעתים הפתרון לגג מסוים יהיה מאוד ספציפי.

 

יריעות הביטומניות

יריעות ביטומניות נחשבות למערכת האיטום המוצלחת ביותר. היריעות מולחמות אחת לשנייה ולקצוותיו של הגג, כך שהן נפרשות כמעין שטיח המכסה את שטחי הגג.

השימוש ביריעות מתרחש בבניית מבנים חדשים בעלי גגות עם בטון חשוף וכן בגגות שזופתו בעבר. אם הגג נותר חשוף לאחר מכן, יהיה אפשר להשתמש ביריעות אפורות המצופות בארגט ומונע את נזקי השמש.

 

זיפות הגג

מדובר בזפת שחורה שכולנו מכירים, שנחשבת כיום לשיטה מיושנת שכמעט ואיננה מיושמת בבניה חדשה.

שיטה זו תתאים מאוד לגגות עמוסים בפריטים כמו דודים, קולטים וכדומה, שאינם מסוגלים להשתמש ביריעה הביטומנית שחייבת משטח מיושר ופנוי לגמרי.

שיטה זו גם זולה בהרבה, מה שהופך אותה לפופולרית בבנייני מגורים גדולים אך חשוב לזכור שהיא מגיעה עם איטום הרבה פחות איכותי.

יש לבצע זיפות חדש אחת לכמה שנים (בין 3-5 לפי רוב קבלני האיטום) ולסייד אותה במטרה להימנע מהתייבשות, סדקים וספיחה גבוהה מידי של חום.

 

חומרי איטום אקריליים

חומרים אלו מגיעים ממשפחת החומרים "המשחתיים" שניתן ליישם במריחה או התזה. איטום זה מתאים לחלונות, דלתות, פתחים וגגות חדשים ללא שכבת איטום קודמת.

הם נחשבים לזולים יותר מהיריעות הביטומניות אך אינם מתאימים למקומות שחשופים למים, מאחר והמים יגרמו לאיטום להתקלף.

 

חומרי איטום פוליאוריטנים

קבוצת חומרים זו נחשבת ליעילה ביותר, אך דורשת עבודה מורכבת שמתבטאת באופן טבעי במחיר העבודה.

האיטום בחומר פוליאוריטני מתרחש במשטחים חיצוניים מוצלים שהגישה אליהם מורכבת או לא קיימת (גג של חניון תת קרקעי לדוגמה), כך שאי אפשר לפרוש בהם יריעות.

 

איטום מרפסות וקירות חיצוניים

איטום מרפסות מתרחש למרפסות מרוצפות במטרה למנוע דליפות אל מתחת לבלטות וחלחול מים כלפי מטה, אל הדירה או המפלס שמתחת.

טכניקת האיטום מתמקדת באיטום עם הרמת מרצפות או בלעדיה, כאשר הרמת מרצפות מתרחשת כאשר צריך ליישם שכבת איטום חדשה לחלוטין ואילו איטום ללא הרמה יסתפק במריחת איטום על גבי המרצפות עצמן, מה שמחייב בדיקת עמידה בעומסים, הפרשי גובה בין המרפסת לכניסה ואת יציבות המשטח ויישורו.

איטום קירות מתרחש כאשר מתגלה סדק בקיר, או כאשר נצפים עובש או רטיבות. עבודה זו תבוצע בהתאם לגודל הנזק שאובחן והיא לרוב תהיה נקודתית בלבד.

רק אם יש סדקים עמוקים ורבים לאורך הקיר, יהיה צורך בטיפול מהיסוד וייתכן שביישום חדש של שכבת איטום לכל הקיר.

 

איך מזהים קבלן איטום לא מקצועי?

בעיר גדולה מסוימת, וועד הבניין קיבל שתי הצעות מחיר לאיטום הגג הדולף, כאשר אחת עמדה על כמעט 10,000 שקלים ואילו השנייה זולה בחצי מהסכום.

הדיירים כמובן בחרו בקבלן הזול שביצע איטום באמצעות זפת שלא הועיל כלל. הם נאלצו להזמין שני מומחי איטום ומהנדס מוסמך על מנת לגלות כי לא נעשה להם איטום כלל, אלא שרק נשפכה זפת מעורבבת בחומרים אחרים שנצבעה לבן.

לכן חשוב לומר שכאשר המחיר זול משמעותית ביחס להצעות אחרות, הוא בהכרח יספק איטום לא אחראי ולא יעיל שבו בוצע חיסכון משמעותי בחומרים ובעבודה מקצועית טובה.

אין תחליף לעבודה מקצועית שהולמת מחירי חומרים ואנשי צוות, במסגרתה בוצעה בדיקה מקדימה למבנה והאיטום הקיים בו ונמסרו לכם כל הפרטים לגבי טיב העבודה ומהלכה וכן בנוגע לאחריות שניתנת עליה.

 

בחירת קבלן איטום

איטום הוא תחום חשוב מאוד במסגרת עבודות בניה ושיפוצים עליו אמונים קבלני איטום מורשים. כאשר נעשות עבודות איטום שלא לפי התקן או שלא נעשות כלל בחדרים ברטובים, במרפסת או בגג, הדבר גורר אחרייו בעיות רטיבות רבות, וקושי במציאת מקור הבעיה והגעה לפתרון.

כדי למנוע זאת מומלץ שלא להזניח את התחום ולבדוק היטב באילו חומרים נעשה שימוש במסגרת עבודות הבניה או השיפוץ, ובאיזה אופן הם מיושמים. כאשר כבר מתעוררת בעיה, חשוב מאוד לבחור בקבלני איטום טובים לצורך הפתרון.

קבלני איטום יידעו לעשות שימוש בחומרים הנכונים ולבצע את הבדיקות המתאימות כדי לזהות את הכשלים ולטפל בהם אחת ולתמיד. אצלנו באתר תוכלו למצוא קבלני איטום בעלי ניסיון רב בטיפול בבעיות איטום, כולל חוות דעת מלקוחות עבר, שיסייעו לכם לעשות את הבחירה המתאימה.

לקריאה נוספת בנושא איטום גגות - לחצו כאן.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא קבלני איטום

מה הזמן הטוב ביותר לבצע איטום גגות?

בכל זמן רק לא בזמן החורף. חשוב לבצע את האיטום לפני בוא הגשם. כשמגיע הגשם זה הזמן הטוב ביותר לוודא שהאיטום בוצע כמו שצריך. בנוסף, אם הגג רטוב לא יעיל ל...

מה החומר המומלץ לאיטום גג?

יריעות ביטומניות נחשבות לחומר הטוב ביותר היום אך חשוב להבין יש עוד אופציות ולפעמים נכון לבחור בהם לפי מצב הגג שלכם. כדאי להתייעץ עם מומחה איטום לפני ש...

מה המחיר לאיטום גג?

בין 50 ל 90 ש"ח למטר. תלוי במצב הגג בחומר ובשיטת האיטום. לייעוץ בנושא איטום כנסו ודברו עם קבלני איטום מורשים אצלנו באתר.

מה המחיר לאיטום מרפסת?

המחיר נע בין 60 ל 100 ש"ח למטר. חשוב להתייעץ עם קבלן איטום מורשה על מנת להבין איזה חומר ושיטת איטום מומלצת לפי המצב אצלכם.