בית

>

קבלני איטום

>

קבלני איטום בתל אביב

קבלני איטום מומלצים בתל אביב

איטום גגות בתל אביב רק ע"י קבלנים מוסמכים. כל עבודות האיטום באחריות!

 סנן
8 קבלני איטום בתל אביב
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.70
בראל שטיינפלד, קבלן איטום בתל אביב. בראל שטיינפלד, קבלן רשום מס' 36715, קבלן אוטם מוסמך. אוטם מורשה. מפקח בניה במרכז ובאזור השרון. מומחה ביריעות ביטומניות, איטום מרפסות וזפת חמה. ניתנת אחריות על האיטום לתקופה של 10 שנים.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ניק בנובייב - קבלן איטום , תמונת פנים

ניק בנובייב

11 חוות דעת
ציון: 9.73
ניק בנובייב, אוטם מורשה בתל אביב. עובד בתחום משנת 1992, מתמחה בהתקנת יריעות ביטומניות, הלבנת גגות בחומרים אקריליים ופוליאוריטנים על בסיס גומי או סילוקנוי, שיפוץ גגות קומפלט, איטום מקלטים ומרתפים. שירות אמין, עבודה מקצועית, נקייה עם אחריות....
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא עושה סנפלינג.
לא מבצע איטום חלונות.

זמינות מלאה לעבודה
טל מוריס בעלים של חברת "איטום מוריס" בתל אביב. טל קבלן איטום רשום, עם ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנה בתחום. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות כגון: זיפות גגות, איטום גגות, יריעות ביטומניות, סיוד גגות, תיקון גגות, איטום בסנפלינג ועוד. אנו מתחי...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אנטון נלין - קבלן איטום , תמונת פנים

אנטון נלין

40 חוות דעת
ציון: 9.66
אנטון נלין, קבלן איטום בתל אביב. מבצע את כל סוגי האיטומים כגון: איטום ביריעות בטומניות, זיפות גגות, סיוד גגות, איתור נזילות, בידוד ועוד. נותן שירות לועדי בתים, בניינים משותפים ועוד.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
ניסים כהן - קבלן איטום , תמונת פנים

ניסים כהן

14 חוות דעת
ציון: 9.45
ניסים כהן, קבלן עבודות בגובה בתל אביב. בעלים של חברת אמפייר, נמצא בתחום עבודות גובה למעלה מ-15 שנים. עיקר פעולות החברה: • שיקום מבנים • איטום מבנים • שטיפה וניקיון בגובה • איטום גגות אמפייר מבצעים עבודות איטום ושיקום לכל סוגי המבנים לר...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ניסים בלולו - קבלן איטום , תמונת פנים

ניסים בלולו

8 חוות דעת
ציון: 8.66
ניסים בלולו, שיפוצניק וקבלן איטום בתל אביב. מבצע עבודות שיפוצים קטנות - גבס, ריצוף, צבע, אינסטלציה, תיקונים ועוד. כמו כן, מבצע איטום גגות בזפת, יריעות ביטומניות.
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.31
סטניסלב בינייב, מתמחה בעבודות בגובה ושיפוצים בתל אביב. מבצע את כל עבודות הסנפלינג החל מ - 2012, צביעת מבנים, חיזוק חיפויים, אטומים, אינסטלציה, סגרגציה, טייח, שפכטל וצבע. בנוסף, מבצע שיקום בטון, איטום קירות חיצוניים ושיפוצים קטנים.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מתעסק ביריעיות ביטומניות !

זמינות מלאה לעבודה
קובי יניב - קבלן איטום , תמונת פנים

קובי יניב

19 חוות דעת
ציון: 8.50
קובי יניב, שיפוצניק בתל אביב. לקובי ניסיון עשיר בתחום הבנייה והשיפוצים, החל משנות השבעים, כאשר עבד בעסק המשפחתי, בו השתתף, פעל וניהל פרויקטים רבים של בנייה ושיפוצים. בידי קובי רישיון חשמלאי מוסמך, בנוסף להכשרות רבות אחרות וניסיון בתחומים...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן איטום ולא מצאתם ?

או

קבלן איטום בתל אביב

קבלני איטום בתל אביב מחזיקים תפקיד כה חיוני, שרק מי שנתקע בחורף עם גג מטפטף מבין עד כמה הוא חשוב. יחד עם זאת, לא כל אחד מבין עד כמה התפקיד הזה יכול להיות מורכב ועד כמה הוא דורש יסודיות ומקצועיות. אז אילו סוגי עבודות מבצע קבלן איטום ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים אחד כזה?

 

קבלן איטום לחורף חם ויבש

בימים עברו נהגו להזמין לפני כל חורף את אנשי הזפת של השכונה - אלה היו מגיעים עם חביות ענקיות מלאות זפת חמה ומורחים בה את גג הבניין כדי להבטיח שלא יהיו נזילות של מים לתוך המבנה עם הגשם.

כיום קיימות שיטות איטום רבות ושונות, הנפוצה שבהן היא דווקא יריעות ביטומניות, המאפשרות לבצע עבודת איטום עמידה לשנים ארוכות.

איטום גגות באמצעות זפת קיים עדיין גם הוא, אך נהוג להשתמש בו בעיקר לגגות של בניינים ישנים והוא מחזיק מעמד לשנה אחת בלבד, לכן מי שיכול עובר לשיטת איטום מתקדמת יותר.

כך או כך, קבלן איטום הוא האיש שיודע איזה סוג של חומר צריך ליישם על הגג שלכם כדי שאתם תוכלו להנות מחורף חם ויבש, כדי שתהיה לכם חווית חורף נעימה ונטולת נזילות וגם כדי שהבית שלכם לא יפגע בגלל חדירה של מים למבנה.

 

קבלן איטום בתל אביב זיפות גגות

שימוש בזפת חם לאיטום גגות היא השיטה הוותיקה ביותר בתחום. היא גם הזולה מכולן, קלה ליישום, מתאימה כמעט לכל סוגי הגגות וניתנת ליישום מהיר וקל יחסית.

יחד עם זאת, היא מחזיקה מעמד לשנה אחת בלבד, קשה מאוד להסיר אותה אם רוצים להחליף את שיטת האיטום על הגג. לאחר איטום באמצעות זפת, יש לסייד את הגג כדי להגן על הזפת מפני התחממות יתר.

 

קבלן איטום בת"א לתיקון נזילות

נזילה שמקורה אינו ידוע, או רטיבות בקירות, בעיקר אם מדובר על נזילה ממרפסת, קבלן איטום בתל אביב הוא הכתובת המתאימה.

נזילה של מים, גם אם הדבר אינו ניכר בהתחלה, יכולה לגרום לנזקים חמורים במבנה ולכן חשוב לבצע איטום יסודי ומקצועי בעזרת קבלן איטום.

 

קבלן איטום לעבודות איטום בגובה

קבלן איטום בתל אביב נדרש לעיתים קרובות לבצע עבודות איטום בגבהים גדולים, בין אם מדובר על איטום גגות ובין אם מדובר על איטום קירות חיצוניים של בניינים.

למעשה, איטום קירות חיצוניים עשוי להיות מורכב ומסוכן יותר מאשר איטום גגות, בשל העובדה שעובדי האיטום תלויים בין שמים לארץ בלי קרקע מוצקה לעמוד עליה.

משום כך, קבלן איטום צריך להקפיד לספק לעובדיו הכשרות מסודרות של עבודה בטוחה בגובה, שיאפשרו להם לבצע בבטחה עבודות איטום במקומות שבהם אין גישה מיטבית ונוחה.

 

איך בוחרים קבלן איטום בתל אביב?

קבלן איטום בתל אביב יכול להיות קבלן מומחה ומנוסה, שיש לו צוות עובדים והוא מכיר את כל שיטות האיטום. במקרה זה, ייתכן שתוכלו להזמין אותו לבצע איטום בכל סוגי הגגות, אבל לא כל קבלן איטום עוסק בכל סוגי האיטום.

 

לבחור קבלן איטום בתל אביב לפי סוג האיטום

יש עדיין לא מעט קבלני איטום שעוסקים רק בעבודות איטום באמצעות זפת, יש המבצעים איטום רק עם יריעות ביטומניות ויש שבכלל אינם מטפלים באיטום גגות, כי אם באיטום קירות חיצוניים, מרפסות וכן הלאה. חשוב מאוד לבחור את הקבלן שמבצע את סוג האיטום הדרוש לכם.

כדי לדעת איזה סוג של איטום אתם צריכים, חשוב לדעת איזה סוג איטום קיים כבר על הגג שלכם אם בכלל ולהזמין קבלן שיש לו מספיק ידע וניסיון בסוג האיטום המתאים.

 

לבחור קבלן איטום בת"א לפי רמת השירות

קבלן איטום מקצועי צריך להיות בעל ידע וניסיון, אך הוא צריך גם לתת שירות ברמה גבוהה, שיאפשר לו לבצע עבודה יסודית ואיכותית. למה הכוונה?

מלבד זיהוי סוג האיטום הדרוש לבניין, קבלן איטום בתל אביב צריך לבצע גם עבודת הכנה יסודית, לעיתים יסודית וממושכת יותר מאשר עבודת האיטום עצמה.

יש לבצע ניקוי יסודי של הגג, לקלף שכבות של חומרים לא נחוצים, להרחיק, או להגביה אלמנטים שונים על הגג, כמו מרזבים, קולטי שמש ועוד, לבצע בדיקת שיפועים על הגג ולאתר נקודות רגישות המצריכות התייחסות מיוחדת.

לאחר ביצוע עבודת האיטום, קבלן איטום מקצועי יבצע בדיקה של איכות העבודה באמצעות הצפה של הגג, כדי לאתם מקומות שלא נאטמו באופן מלא ולבסוף, קבלן איטום מקצועי יעניק אחריות על עבודת האיטום לתקופה שבין 5 ל-10 שנים, בהתאם לסוג האיטום, במהלכה הוא יגיע ללא חיוב נוסף לטפל בתקלות ליקויים באיטום במידת הצורך.

 

קבלני איטום בתל אביב: סיכום

קבלן איטום בתל אביב צריך להיות בעל מקצוע מהמעלה הראשונה, אמין ויסודי, לבצע עבודה מקצועית שתחזיק מעמד לטווח ארוך ותספק שקט נפשי לדיירי הבניין.

לצורך איתור של קבלן כזה מומלץ לאתר בעל מקצוע מיומן בהתאם לפרמטרים שהוזכרו כאן קודם ולחפש בפורטל מקצועי לאיתור בעלי מקצוע מומלצים.