בית

>

אינסטלטורים

>

אינסטלטורים בתל אביב

אינסטלטורים שבדקנו בתל אביב

מאות חוות דעת באתר על אינסטלטורים בתל אביב שעברו בדיקת איכות

 סנן
9 אינסטלטורים בתל אביב
שקיבלו ציון מעל 9
צוריאל יפעי - אינסטלטור , תמונת פנים

צוריאל יפעי

8 חוות דעת
ציון: 9.50
צוריאל יפעי, אינסטלטור בתל אביב. מבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה כגון: פתיחת סתימות, איתור נזילות בעזרת מיכשור חדשני
איזורי שירות: מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בועז פלד - אינסטלטור , תמונת פנים

בועז פלד

32 חוות דעת
ציון: 9.38
בועז פלד, אינסטלטור בתל אביב. מבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה באחריות מלאה- איתור נזילות סמויות, התקנת כל סוגי הברזים והכלים הסנטרים. מתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט ברמה גבוהה ובגימור מעולה. עובד עם צוות עובדים נחמד ואנושי המקפיד על עמ...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אורן שדה - אינסטלטור , תמונת פנים

אורן שדה

3 חוות דעת
ציון: 10.00
אורן שדה שיפוצניק בתל אביב . אורן שדה, שיפוצניק באזור המרכז והשרון. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון : אינסטלציה, מקלחות ושירותים, התקנת כלים סניטרים, ריצוף, עבודות גבס, גופי תאורה, שליכט צבעוני, צבע.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בן בן שושן - אינסטלטור , תמונת פנים

בן בן שושן

17 חוות דעת
ציון: 9.57
בן בן שושן, שיפוצניק בתל אביב. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים כגון: צבע, גבס, הנמכת תקרות, ריצוף, הדבקת קרמיקה, שבירת קירות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מתמחה באיתור נזילות עם מצלמה טרמית, טיפול בסתימות בעזרת ציוד משוכלל, תיקון והתקנת דודי שמ...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
נרי פרויקטים - אינסטלטור , תמונת פנים

נרי פרויקטים

53 חוות דעת
ציון: 9.00
נרי חלפון שיפוצניק בתל אביב. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצי אמבטיה, חשמל, גבס, ריצוף, אינסטלציה, שפכטל וצבע, עבודות גמר ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
חמודי גורבון - אינסטלטור , תמונת פנים

חמודי גורבון

53 חוות דעת
ציון: 9.33
חמודי גורבון, קבלן אבנים משתלבות בתל אביב. מבצע את כל עבודות הבובקט, אבנים משתלבות בגדלים שונים ועבודות עפר, ריצוף ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מבצע עבודות אספלט.

זמינות מלאה לעבודה
פאבל קלייטני - אינסטלטור , תמונת פנים

פאבל קלייטני

61 חוות דעת
ציון: 9.49
פאבל קליינטי, שיפוצניק ותיק בתל אביב. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר- ריצוף, צבע, חשמל, גבס, אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
שאדי מחאמרה, שיפוצניק בתל אביב. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים; עבודות צבע, גבס, ריצוף, אינסטלציה, שבירת קירות, שליכט צבעוני, טיח, שפכטל, שיפוצי מקלחות וכו'. בנוסף, מבצע החלקות בטון, יציקות בטון, בומנייט, אבני שפה, אבנים משתלבות, ריצופי ח...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים אינסטלטור ולא מצאתם ?

או
חמזי אבו עלי - אינסטלטור , תמונת פנים

חמזי אבו עלי

8 חוות דעת
ציון: 9.81
חמזי אבו עלי, בעלים של חברת א.ז אור הנדסה ויזמות בתל אביב. מתמחה במגוון רחב של עבודות בתחום השיפוצים, כגון: עבודות ריצוף, אינסטלציה, צבע, גבס, שיפוצי אמבטיה, איטום מקלחות ועוד. בנוסף, מבצע יציקות והחלקות בטון.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

אינסטלטור בתל אביב, בניגוד למה שנהוג לחשוב, הוא בעל מקצוע ברמה גבוהה של מיומנות וידע ואפילו התמחות בתחומים ספציפיים. למעשה, לא כל אינסטלטור יכול להגיע לבצע עבורכם כל סוג של עבודה, אלא רק אינסטלטור המתמחה בסוג העבודה שאתם צריכים. מגוון גדול של בעיות בתשתיות האינסטלציה הפך את התחום מורכב, מקצועי, דורש הצטיידות בציוד מתקדם - יותר מאי פעם.

אז איך תדעו למי להתקשר, כשאתם צריכים אינסטלטור בתל אביב?

 

שירותים נפוצים של אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בתל אביב יכול לתת שירות מיוחד בתחום כזה או אחר, אבל לא תמיד זה מופיע בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלו, בעמו הנחיתה שלו בגוגל, או ברשת החברתית שבה ראיתם המלצה על שירותיו.

אז לפני שאתם מזמינים אינסטלטור, כדאי שתכינו לעצמכם רשימה קטנה של אינסטלטורים מומחים לעבודות אינסטלציה נפוצות בתל אביב שתוכלו להיעזר בה בכל פעם שתזדקקו לשירותי אינסטלטור.

 

אינסטלטורים בתל אביב למצבי חירום

אינסטלטור למצבי חירום צריך להיות זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וזה סטטוס שלא מתאים לכל אחד. לכן, כדאי למצוא אינסטלטור למצבי חירות בתל אביב, שהוא גם מקצועי, אמין ומומלץ ולשמור את מספר הטלפון שלו למקרה ש….

 

אינסטלטור בתל אביב לעבודות כלליות

כמעט כל אינסטלטור בתל אביב, יכול לטפל עבורכם בבעיות נפוצות כלליות, כמו למשל סתימה בכיור, אסלה ואמבטיה, נזילה בברז, בצינור, או במערכת הביוב, להחליף לכם ניאגרה, או אסלה, להתקין כיור חדש ועוד.

לצד הידע שהוא צריך והניסיון שיש לו, כדי לפתור בעיות כאלה בקלות, אינסטלטור בתל אביב לעבודות כלליות, צריך להחזיק גם בציוד מתאים, שיעזור לו לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, בלי לגרום לנזקים נלווים, כמו שהיה נהוג בעבר.

בימים אלו, כדי לאתר נזילה בתשתית המים מאחורי הקיר, או בתשתית הביוב מתחת לרצפה, אינסטלטורים היו צריכים לשבור חלקים משמעותיים בבית, כדי להגיע למקום הנזילה, לאתר אותה במדויק ולטפל בה.

כמו רופאים, לפני המצאת הרנטגן, שהיו צריכים לשער היכן בדיוק נמצאת פגיעה פנימית כדי לטפל בה. כיום, אינסטלטורים כבר לא צריכים לבצע עבודות שבירה והריסה, כדי להגיע למקור של הנזילה, רטיבות, לחות, או פיצוץ בצינור.

גם אם יש סדקים, או חורים בצינור ביוב הממוקם עמוק מתחת לאדמה, אינסטלטור מקצועי יכול לאתר את המקור הבעיה בעזרת ציוד מתקדם המצוי ברשותו. יחד עם זאת, אינסטלטור בתל אביב לעבודות כלליות, הוא לאו דווקא הכתובת המתאימה לעבודות מורכבות כמו איתור נזילה במערכת הביוב בעומק האדמה.

 

אינסטלטורים בתל אביב לפרויקטים גדולים

פרויקטים גדולים, או מורכבים, כמו איתור נזילה במערכת ביוב מרכזית, החלפת תשתיות ישנות של מים וביוב, החלפת חדר רחצה, התקנה של תשתיות חדשות וכן הלאה - אלה משימות לאינסטלטור בתל אביב שיש לו מומחיות, ידע, ניסיון וכלים מתאימים לעבודות מורכבות וגדולות.

בין היתר, אינסטלטור כזה כנראה יעבוד עם צוות מיומן, בניגוד לאינסטלטור שמבצע עבודות כלליות ויכול לעבוד גם לבדו.

אינסטלטור כזה יחזיק גם ציוד מתקדם כמו מצלמה תרמית, רובוט - מצלמה, או מצלמת דחיפה. כל מה שנכנס תחת הכותרת "ציוד אל הרס" המאפשר לאינסטלטור מומחה לעבודות מסוג זה לאתר את מקום התקלה ללא צורך בהריסת רצפות, קירות, מדרכות וכבישים ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

 

אינסטלטור בת"א - שירותי אינסטלציה נפוצים

ענף האינסטלציה, כאמור, הוא ענף רחב מאוד ובו סוגים רבים של שירותים, הניתנים על ידי בעלי מקצוע ברמת מומחיות וידע שונה, אולם יש מספר גדול של עבודות אינסטלציה, שכמעט כל אחד זקוק להם בשלב כלשהו בחיים:

 

אינסטלטור בתל אביב לתיקון סתימות

סתימה היא התקלה הנפוצה ביותר בבתים פרטיים, מתרחשת כאשר חומרים שאינם מיועדים לצנרת המים והביוב, חודרים למערכת וסותמים אותה. אלה יכולות להיות שערות, שאריות שומן, שאריות של חומרי בניה לאחר שיפוץ, ועוד. אנשים רבים יכולים לפתור לבד בעיה כמו סתימה, אבל אם היא קשה מאוד לטיפול - זה הזמן לקרוא לאינסטלטור בתל אביב.

 

אינסטלטור לאיתור ותיקון סתימות בתל אביב

דליפות ונזילות יכולות להיות גלויות - מהברזים, או מצינורות חשופים. הם גם יכולות להיות נסתרות - מצינורות הממוקמים מאחורי קירות ומתחת לרצפה ואז בהחלט דרוש איש מקצוע עם הציוד המתאים לאיתור הבעיה ופתרונה.

 

אינסטלטורים בתל אביב לטיפול בלחץ מים נמוך

לחץ מים נמוך מתרחש כאשר מערכת המים מתפקדת באופן לקוי. זה יכול להיות בגלל צנרת ישנה, בעיה בתשתיות המוניציפליות, מיקום לא נכון של הצנרת ועוד. זה בהחלט מסוג הבעיות שנהוג להזמין בעל מקצוע כדי לפתור.

 

לסיכום

אינסטלטור בתל אביב הוא בעל מקצוע חיוני והכרחי, שכל אחד זקוק לו בשלב כזה, או אחר בחיים.

כדי שהבעיה תיפתר על הצד הטוב ביותר וכדי שתוכלו לישון בשקט, גם אם יש לכם צנרת ישנה, הכנו לעצמכם מאגר קטן עם מספרי טלפון של אינסטלטורים טובים בתל אביב, משם תוכלו לשלוף בקלות מספר של אינסטלטור אמין ומקצועי - ברגע שתזדקקו לו.