בית

>

אינסטלטורים

>

אינסטלטורים בראשון לציון

אינסטלטורים שבדקנו בראשון לציון

מאות חוות דעת באתר על אינסטלטורים בראשון לציון שעברו בדיקת איכות

 סנן
9 אינסטלטורים בראשון לציון
שקיבלו ציון מעל 9
צוריאל יפעי - אינסטלטור , תמונת פנים

צוריאל יפעי

8 חוות דעת
ציון: 9.50
צוריאל יפעי, אינסטלטור בראשון לציון. מבית פיצוץ של אינסטלטור. מבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה כגון: פתיחת סתימות, איתור נזילות בעזרת מיכשור חדשני ומקצועי. מתחייב לשירות המהיר והאיכותי ביותר.
איזורי שירות: מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בועז פלד - אינסטלטור , תמונת פנים

בועז פלד

32 חוות דעת
ציון: 9.38
בועז פלד, אינסטלטור בראשון לציון. מבצע את כל סוגי עבודות האינסטלציה באחריות מלאה- איתור נזילות סמויות, התקנת כל סוגי הברזים והכלים הסנטרים. מתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט ברמה גבוהה ובגימור מעולה. עובד עם צוות עובדים נחמד ואנושי המקפיד ע...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יבגני ויבה  - אינסטלטור , תמונת פנים

יבגני ויבה

4 חוות דעת
ציון: 9.50
יבגני ויבה, שיפוצניק בראשון לציון. מתמחה בכל סוגי השיפוצים כגון: שיפוץ חדרי רחצה, שיפוץ מטבח. מבצע את כל עבודות הצבע ושפכטל כמו כן גם גבס וטיח. פירוק ריצוף והדבקת ריצוף, מתמחה גם בכל עבודות האינסטלציה וצבע. דואג לשירות המהיר והאמין ביו...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
דוד טרגן - אינסטלטור , תמונת פנים

דוד טרגן

6 חוות דעת
ציון: 8.46
דוד טרגן, אינסטלטור בראשון לציון. מתמחה בבדיקת לחץ, תיקוני אינסטלציה, התקנת קווי מים קרים חמים התקנת כלים סניטרים . כמו כן מתחמה גם בתיקון פיצוץ בצנרת פתיחת סתימות , חימום מהיר ,התקנת גוף חימום לדוד .
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בן בן שושן - אינסטלטור , תמונת פנים

בן בן שושן

17 חוות דעת
ציון: 9.57
בן בן שושן, שיפוצניק בראשון לציון. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים כגון: צבע, גבס, הנמכת תקרות, ריצוף, הדבקת קרמיקה, שבירת קירות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מתמחה באיתור נזילות עם מצלמה טרמית, טיפול בסתימות בעזרת ציוד משוכלל, תיקון והתקנת דוד...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
שלום דערי - אינסטלטור , תמונת פנים

שלום דערי

13 חוות דעת
ציון: 9.83
שלום דערי, שיפוצניק באזור השפלה והמרכז.. מתמחה בכל סוגי השיפוצים, כגון: שיפוץ חדרי רחצה קומפלט כולל כל סוגי הצנרת והאינסטלציה. שיפוץ דירות, צבע, ריצוף, תיקונים ועוד.... דואג לשירות האמין והמהיר ביותר.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
מור עזרתי - אינסטלטור , תמונת פנים

מור עזרתי

28 חוות דעת
ציון: 9.71
מור עזרתי, שיפוצניק בראשון לציון. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון: עבודות גבס, שיפוצי אמבטיה, איסנטלציה, ריצוף, חשמל, שליכט, טייח ועוד.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
נרי פרויקטים - אינסטלטור , תמונת פנים

נרי פרויקטים

54 חוות דעת
ציון: 8.92
נרי חלפון שיפוצניק בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצי אמבטיה, חשמל, גבס, ריצוף, אינסטלציה, שפכטל וצבע, עבודות גמר ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים אינסטלטור ולא מצאתם ?

או
פאבל קלייטני - אינסטלטור , תמונת פנים

פאבל קלייטני

64 חוות דעת
ציון: 9.50
פאבל קליינטי, שיפוצניק ותיק בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר- ריצוף, צבע, חשמל, גבס, אינסטלציה, שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

אינסטלציה היא תחום מורכב למדי, שיש לו תדמית קצת ירודה. אבל למען האמת, אינסטלציה היא תחום תעסוקה לא פשוט בכלל, שאף אחד מאיתנו לא יכול להסתדר בלעדיו. התשתית החיונית ביותר לחיים תקינים בעולם המערבי היא תשתית המים. אם תשתית המים שלכם נפגעת, או נפגמת בצורה כזו, או אחרת, אתם מגלים מהר מאוד עד כמה אינסטלטור בראשון לציון הוא דמות חיונית, שאי אפשר להסתדר בלעדיה.

אז מה חשוב לדעת על אינסטלטורים בראשון לציון ובכלל?

 

אינסטלטור בראשון לציון - מה מגדיר אינסטלטור טוב?

בין שלל התכונות המגדירות מהו אינסטלטור טוב, היא רמת הניסיון שלו. אבל אינסטלטור בראשון לציון לא יכול להסתפק בשנים רבות של ניסיון. הוא חייב לצבור גם ידע רחב, לרכוש ציוד עבודה איכותי ומתקדם (יש כזה דבר גם באינסטלציה), הכשרה מקצועית ואפילו מומחיות בחלק מהמקרים.

כל זה כדי לאפשר לו לפתור עבורכם בעיות בתשתית האינסטלציה במהירות, ביעילות ובלי לגרום נזקים. אולי זה נשמע טריוויאלי, אבל זה ממש לא.

 

ציוד מתקדם בשימוש אינסטלטורים בראשון לציון

עד לפני לא הרבה שנים, אינסטלטורים שנקראו לפתור בעיה של נזילה בצינור, במיוחד אם הצינור נמצא בתוך הקיר, או מתחת לאדמה למשל, הם היו נאלצים לעבוד עם כלים כבדים כדי לשבור ולהרוס את הקיר, או הרצפה, למצוא את הצינור, כדי לאתר את המיקום המדויק של הנזק, שממנו התחילה הנזילה.

כך, עבודת האינסטלטורים כללה הריסה, לפעמים בקנה מידה עצום, שהיה גם מעלה את מחירי העבודה ומאלץ את בעלי הבית לשלם גם עבור התיקון של חלקי הבית השבורים, בנוסף על איתור ותיקון תקלה בתשתית המים.

לעומת זאת, היום אינסטלטור בראשון לציון שמטפל בבעיות כמו איתור נזילות בצינורות נסתרים, מביא איתו ציוד מתקדם, כמו מצלמות רובוטיות, מצלמות תרמיות, או מצלמות דחיפה - כולן פועלות בדרכים שונות כדי להשיג מטרה זהה - איתור מקור הנזילה בלי לשבור קירות.

 

אינסטלטור בראשל"צ - יש פיקוח?

רישיון רשמי עבור מקצוע האינסטלציה אינו חובה בישראל ולכן המקצוע נחשב פרוץ. אינסטלטורים רבים מעולם לא עברו הכשרה מקצועית, אבל רובם צברו מספיק זמן עבודה בשטח, כדי שהניסיון שלהם יכשיר אותם להיות אינסטלטורים טובים.

למרות זאת, משרד הכלכלה בישראל מפעיל תכניות הכשרה לאינסטלטורים, בסופה המשתתפים מקבלים תעודה מסודרת ויש קורסים דומים גם במכללות פרטיות, כך שיש איפה ללמוד וזה אף עדיף כמובן מלמידה תוך כדי עבודה.

 

אינסטלטור בראשון לציון - דרגות שונות של מומחיות

כמו במקצועות רבים, למשל חשמל, גם בתחום האינסטלציה יש דרגות שונות של מומחיות, או של מקצועיות, המאפשרות לבעלי המקצוע לתת שירותים שונים ברמות קושי שונות:

לפי ההגדרה המקצועית, אינסטלטור, או שרברב, הוא בעל מקצוע שתפקידו לתקן את הצנרת ולאתר תקלות בצנרת, לבצע עבודות תחזוקה וכן הלאה.

 

קבלן אינסטלציה

זהו בעל מקצוע המעסיק עובדים נוספים, לרוב ותיק מאוד בתחום ולכן גם מחזיק ברמה מסוימת של מומחיות. קבלן מבצע עבודות מורכבות יותר מאשר אינסטלטור בראשון לציון כמו הרכבת מערכות אינסטלציה, החלפת תשתיות ועוד.

 

מהנדס, או יועץ אינסטלציה

זהו בעל מקצוע שתפקידו לטפל בתשתיות מים אזוריות, לתכנן מערכות מים, ביוב ומים אפורים, לקבוע את סוגי הצנרת ואופן ההנחה שלה, אופן הניקוז של המערכות השונות, חומרי גלם מתאימים להתקנת הצנרת ועוד.

כל אלה הוא חייב לבצע תוך התייחסות לתקנות רלוונטיות של המשרד להגנת הסביבה כדי להגן על בריאות הציבור.

 

חברת אינסטלציה

חברות אינסטלציה מספקות שירותי אינסטלציה שונים, כמו גם עבודות מורכבות ביותר, בעזרת צוות גדול של אנשי מקצוע מיומנים בכל סוגי האינסטלציה וציוד מתקדם.

 

אינסטלטור בראשון לציון - מה הוא עושה?

למרות הגיוון הגדול בענף, עדיין יש כמה סוגי עבודות, שכל אחד כמעט נזקק לו במהלך החיים. אלה עבודות אותן יכול לבצע כמעט כל סוג של אינסטלטור בראשון לציון.

 

סתימה

סתימות הן בעיות נפוצות מאוד, הנגרמות כאשר נכנסים למערכת חומרים שאינם מתאימים לצנרת, כמו שיער, שומן, שאריות מזון, שאריות של חומרי בניה לאחר תהליך שיפוץ ועוד.

במקרים רבים אפשר לתקן סתימה גם ללא עזרת אינסטלטור בראשל"צ, אבל כאשר העניינים מסתבכים - חייבים לקבל עזרה של בעל מקצוע.

 

איתור ותיקון של נזילות

זה יכול להיות כתם רטיבות על הקיר, חשבון מים מנופח, או נזילה פשוטה מהברז במטבח, אבל תיקון נזילות במערכת המים והביוב, היא עבודה שבדרך כלל מצריכה עזרה של בעל מקצוע. יש נזילות נסתרות, שהטיפול בהן מורכב ומצריך שימוש בכלי עבודה מיוחדים, כמו מצלמה תרמית ויש נזילות גלויות, שפשוט מצריכות יגע וכלי עבודה מתאימים כדי להחזיר את החיים לשגרה.

 

לסיכום

החלפת צנרת, לחץ מים נמוך, נזילה נסתרת, לחות לא ברורה בקיר, או סתם כיור סתום, הם בעיות שצריך לקרוא לאינסטלטור כדי לפתור, אז בפעם הבאה שתצטרכו את שירותיו של אינסטלטור בראשון לציון, תדעו בדיוק מה לחפש ולמה זה כל כך חשוב למצוא אינסטלטור מקצועי.