בית

>

קבלני שיפוצים

>

קבלני שיפוצים בראשון לציון

שיפוצים בראשון לציון: קבלני שיפוצים מומלצים בראשון לציון

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
11 קבלני שיפוצים בראשון לציון
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.58
תרוות עבד אלקאדר, קבלן שיפוצים וותיק בראשון לציון. מבצע את כל סוגי השיפוצים החל מתוספות בניה ושיפוצים כללים למשרדים ובתים פרטיים, כולל שיפוץ מטבח וחדרי אמבטיה ושירותים ועד כל עבודות התשתית והגמר- גבס, איטום, צבע, ריצוף, אינסטלציה ואיתור נזי...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  אינסטלטור מוסמך!

זמינות מלאה לעבודה
שחר רוטרמן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שחר רוטרמן

49 חוות דעת
ציון: 9.74
שחר רוטרמן, קבלן שיפוצים משנת 2003. נותן שירות בראשון לציון. מתמחה בשיפוצים כלליים - שיפוצי קומפלט לבתים פרטים, חנויות, משרדים. לא מבצע עבודות נקודתיות קוסמטיות וקטנות. כמו כן, בעל צוות עובדים מקצועי ומוסמך לאינסטלציה, ריצוף חשמל וגבס.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יעקב גולן - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יעקב גולן

47 חוות דעת
ציון: 9.29
יעקב גולן, קבלן שיפוצים וותיק בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים ובפרט: שיפוץ חדרי רחצה ושיפוצים קומפלט. כל עבודות האינסטלציה, הריצוף והחיפויים, תיקונים וצבע כללי לבית, שפכטל אמריקאי, כל עבודות החשמל הריסת קירות ובניית קירות מגבס ובלו...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.89
דימיטרי קוסטנקוב, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים והבניה החל מתוספות בניה, שיפוצים כלליים בדירות ובבתי עסק, שיפוץ מטבחים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים ועד לביצוע כל עבודות התשתית והגמר- עבודות חשמל, ריצוף, גבס, צבע, איטו...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.53
גרגורי בנימינוב, קבלן שיפוצים בראשון לציון. חברת "פלס שיפוצים ובניה" בהנהלת גרגורי בנימינוב מתמחה בכל סוגי השיפוצים, עבודות הבניה והבניה הקלה. בנוסף מבצעת את כל עבודות התשתית והגמר- אינסטלציה, חשמל, גבס, צבע, ריצוף ואיטום.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
רני ספיר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רני ספיר

9 חוות דעת
ציון: 9.83
רני ספיר, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מתמחה בעבודות שיפוצים עד מפתח במשרדים, מוסדות, חנויות, דירות ובתים פרטיים. כגון: הריסה ובניה, שיקום מבנים, תוספות בניה, חשמל, אינסטלציה, מקלחות ושירותים, ריצוף, עבודות גבס, שליכט וטייח.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
דר לפיד - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

דר לפיד

54 חוות דעת
ציון: 9.53
דַר לפיד, קבלן שיפוצים רשום המתמחה בבנייה בראשון לציון. הינו קבלן שיפוצים רשום ומוסמך בעל סיווג 131 מטעם התאחדות קבלני השיפוצים, ולו 15 שנות וותק של עשיה ענפה בעולם הבניה הפרטי, העסקי והציבורי. משרדו של דר לפיד מספק מעטפת רחבה ועשירה של ש...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
באסל זלבאני - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

באסל זלבאני

13 חוות דעת
ציון: 9.33
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או
מור חג'אג - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

מור חג'אג

14 חוות דעת
ציון: 9.30
מור חג`אג`, קבלן שיפוצים רשום מספר 37163 בראשון לציון. מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית ולעסק תוך מתן דגש על ייעוץ וליווי מקצועי, שקיפות מלאה, התאמה אישית לצרכי הלקוח ולתקציב העומד לרשותו. מור יספק עבורך את כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת באח...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
נחמן לשם - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

נחמן לשם

48 חוות דעת
ציון: 9.75
נחמן לשם, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מבצע את כל סוגי השיפוצים - שיפוצי דירות, משרדים וחנויות, שיפוץ מטבחים, חדרי אמבטיה ושירותים. בנוסף מתמחה בעבודות ריצוף מיוחדות, אינסטלציה, צבע וגבס.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

קבלן שיפוצים בראשון לציון, אם הוא איכותי, מקצועי ואמין, יכול להעלות את ערך הנכס שלכם, להציב סטנדרטים גבוהים בהליך השיפוץ ולהבטיח שהתוצאה הסופית תהיה תואמת לחזון ולתוכנית המקורית שלכם.

לעומת זאת, קבלן שיפוצים שאינו מקצועי ומסור לעבודה במיוחד, עלול להביא לתוצאות הפוכות ועוגמת נפש לא קטנה.

בעיר ראשון לציון ישנה תנופה של בניה חדשה בשנים האחרונות, ולכן פרויקטים רבים של שיפוצים שנעשים בה הם לאו דווקא של דירות ישנות אלא דווקא בדירות קבלן, כאשר הדיירים בוחרים לבצע שינויים לאחר הבניה כדי לחסוך בעלות הגבוהה של תשלומי השדרוגים. בחלק מהמקרים יהיה זה שיפוץ המתבצע אחרי תקופת בדק הבית, ולעתים ישר עם סיום הבניה.

השיפוצים הנעשים בדירות כאלה לרוב לא יכללו החלפת תשתיות מקיפה אך יכולים לכלול שינויים בחלוקת החללים, הוספת נקודות חשמל, החלפת המטבח ועוד. לצד שיפוצים כאלה, ניתן לראות גם שיפוצים קלאסיים של דירות ישנות הכוללים החלפת מערכת אינסטלציה וחשמל ואיטום. ריצוף חדש, חידוש מטבח, צביעה ולעתים גם שינויים כוללים בחלוקת החללים.

קבלני שיפוצים בראשל"צ והסביבה מכירים את המאפיינים הייחודיים של העיר, ויודעים לתת ללקוחותיהם מענה מדויק. כאלה קבלנים תוכלו למצוא אצלנו.

 

קבלן שיפוצים בראשון לציון - תפקידים

ההבדל העיקר בין קבלן לבין שיפוצניק בראשון לציון עומד על סדר גודל של פרויקט השיפוצים.

שיפוצניק מטפל בדרך כלל בעבודות שיפוצים נקודתיות, כמו תיקון מרצפות, עבודות גבס, שבירת קירות, תיקוני צבע וכן הלאה, כאשר התקציב עומד על מקסימום 20,000 ש"ח.

מנגד, קבלן שיפוצים עוסק בעבודות שיפוצים גדולות, או פרויקטים גדולים של שיפוץ בראשון לציון, הוא מנהל קבוצה של עובדים ובעלי מקצוע שעבודתם מתבקשת לצורך השיפוץ ובדרך כלל מנהל פרויקטים בתקציבים גדולים מאוד.

 

שיפוץ בראשון לציון - בחירת בעלי המקצוע

לרוב נהוג לבקש מהקבלן שיבחר את בעלי המקצוע המשתתפים בפרויקט, בכלל זה עובדי שיפוצים כלליים, נגר, אינסטלטור, רצף, צבעי, איש גבס, איש איטום, חשמלאי, זגג ועוד.

אלה מגישים הצעות מחיר לקבלן והוא צריך להתאים את הצעות המחיר הללו, לצד ההיכרות המוקדמת שלו עם בעלי המקצוע האלה, אל התקציב המבוקש לעבודת השיפוץ שלכם.

 

הצעת מחיר והסכם עבודה של קבלן שיפוצים בראשל"צ

שני מסמכים אלה יכולים להיות אינדיקציה מצויינת לבחירה ראשונית של קבלן שיפוצים בראשל"צ, כאשר אתם בוחנים את רמת המקצועיות, הפירוט והארגון הניבטים אליכם מהמסמכים.

ככל שהמסמך מפורט וברור יותר, כך גדלים הסיכויים לקבל עבודה מאורגנת, מסודרת, שירות אמין ושקט נפשי.

לצורך בדיקה של המסמכים הללו יש לבחון האם מופיעים בהם כלל השירותים הניתנים על ידי הקבלן, ביניהם בחירה של בעלי מקצוע ובחינת הצעות מחיר, רכישה של חומרי גלם, פיקוח צמוד על העבודה, כתיבת לו"ז ועמידה בו, הקדה על עמידה בסטנדרטים המבוקשים, פינוי פסולת מאתר השיפוץ ותוצאה סופית ברמה הרצויה.

 

לו"ז של תהליך שיפוץ

קבלן שיפוצים הוא זה אשר קובע את לוח הזמנים ואת סדר העבודה של בעלי המקצוע השונים באתר השיפוץ. לוח הזמנים הזה צריך להיות מבוסס על סדר הגיוני שבו בעלי המקצוע מגיעים לבצע את עבודתם בהתאם להתקדמות השלבים השונים בפרויקט.

חלק חשוב בעבודתו של הקבלן בנושא הזה הוא לשמור על סדר ולעזור לבעלי המקצוע להימנע מעימותים, אך גם לוודא כי התקדמות הפרויקט עומדת בזמנים עליהם התחייב מול בעלי הנכס.

 

כיצד משלמים לקבלן על תהליך שיפוץ בראשון לציון?

אופן התשלום עבור הפרויקט צריך היות מצויין בהסכם העבודה, כאשר יש סדר קבוע למדי באשר לאופן התשלום המקובל:

 • מקדמה של 10-20% לפני תחילת העבודה
 • תשלום נפרד בהתאם לכל אחד מהשלבים שהסתיימו.

במילים אחרות, אתם משלמים לפי שלבי עבודה שונים, לאחר שהסתיימו לשביעות רצונכם. באופן הזה, אתם משלמים רק על עבודה שבוצעה ולא מסתכנים בתשלום עבור עבודה שבוצעה שלא לשביעות רצונכם, או שלא בוצעה כלל.

הקבלן מקבל תשלום לפי התקדמות הפרויקט ומתקדם בהתאם וכך כולם מרוויחים.

 

בחירה של קבלן שיפוצים - על מה היא מתבססת?

כאשר מחפשים קבלן שיפוצים, כמו במקרה של כל בעל מקצוע אחר, מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו, שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, שישמור על הבטיחות שלכם, שלעובדיו ושל המבנה וגם שיגבה מכם סכום כסף הוגן.

כדי להגיע למצב הזה, אתם צריכים לבצע כמה בדיקות:

 • חיפוש אחר המלצות, כולל חיפוש אחר בעלי מקצוע מומלצים באתר שיפוצים פלוס
 • בדיקה של מספר הצעות מחיר
 • בדיקה של הסכם העבודה ומה הוא כולל
 • בדיקת תיק עבודות - דוגמאות לעבודות קודמות באינטרנט, או בשטח

בדיקה של אחד מהנושאים הללו תיתן לכם תשובה חלקית בלבד ולכן כדאי לבצע את כל הבדיקות הללו, גם אם הדבר גוזל מכם זמן ומשאבים. בדיקה יסודית של כל הנתונים תספק לכם מידע מלא אודות הקבלן שלכם וסייע לכם להבטיח, שתקבלו תוצאה סופית כמו שרציתם.

 

סוגי עבודות של קבלן שיפוצים

כאמור, קבלן שיפוצים בראשל"צ מבצע בדרך כלל פרויקטים גדולים בעלויות גבוהות.

פרויקטים אלה נחלקים לכמה סוגים עיקריים:

 • שיפוץ דירה מלא
 • שיפוץ דירה חלקי
 • שיפוץ מבנים
 • שיפוץ משרדים
 • שיפוץ חללים מסחריים

כל אחד מסוגי העבודות הללו דורש התייחסות שונה מעט ולכן מומלץ לבחור קבלן שיש לו ניסיון בסוג העבודה הדרוש לכם.

 

לסיכום

בחירה של קבלן שיפוצים בראשון לציון אינה פשוטה כלל ועיקר, אך היא משימה שיש להקדיש לה את תשומת הלב הדרושה, כדי שתקבלו תמורה מספקת לכספכם ולמאמץ שלכם במסגרת תהליך השיפוץ.

צוות שיפוצים פלוס שמח להגיש לכם מאגר איכותי ואמין של בעלי מקצוע וכן לעמוד לרשותכם לכל עזרה נוספת. שיהיה בהצלחה!

קבלני שיפוצים בכל הארץ