בית

>

חברות אלומיניום

>

חברות אלומיניום בראשון לציון

חברות אלומיניום שבדקנו בראשון לציון

לכל סוגי עבודות האלומיניום בראשון לציון פונים למקצוענים שנבדקו על ידנו ומקבלים עבודה עם אחריות מלאה.

 סנן
חברות אלומיניום תיקוני אלומיניום
5 חברות אלומיניום בראשון לציון
שקיבלו ציון מעל 9
עמית ששון - חברת אלומיניום , תמונת פנים

עמית ששון

11 חוות דעת
ציון: 8.73
עמית ששון, בעלים של חברת אוריה עיצובים הנותנת מענה באזור בראשון לציון. חברתנו מתמחה בכל עבודות האלומיניום, כגון: חלונות, דלתות, תריסי שלבים / תריסים חשמליים, ויטרינות, פרגולות וזכוכיות עגולות, פרגולות נאספות. סוכך מסך, רשתות, נגד יתושים, ס...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מבצע תיקוני אלומיניום ועבודות קטנות !

זמינות מלאה לעבודה
סרחאן אשקר - חברת אלומיניום , תמונת פנים

סרחאן אשקר

5 חוות דעת
ציון: 9.70
סרחאן אשקר, בעלים של חברת ביג אלום בע"מ בראשון לציון. מתעסק בכל ענף האלומיניום, בהא האווס קליל כל מערכות קליל, בלגי, סגירת מרפסות. חלונות, תריסי הזזה, תריסי גלילה, דלתות, מעקות, פרגולות אלומיניום ועוד. בנוסף, מתעסק בכל עבודות הזכוכית; מעק...
איזורי שירות: צפון, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אחמד טמיש - חברת אלומיניום , תמונת פנים

אחמד טמיש

61 חוות דעת
ציון: 9.73
אחמד טמיש, איש חלונות ואלומיניום בראשון לציון. בעל ניסיון רב שנים בעבודות אלומיניום וחלונות. אחמד מתחייב לשירות הטוב והמקצועי ביותר, תוך שמירה והקפדה על שימוש בחומרים הטובים ביותר בשוק ועמידה בשביעות רצון הלקוח. אשמח לתת הצעת מחיר וייעוץ בח...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ניר עדני - חברת אלומיניום , תמונת פנים

ניר עדני

29 חוות דעת
ציון: 9.77
ניר עדני, קבלן אלומיניום בראשון לציון. מבצע את כל סוגי העבודות: תריסים חשמליים, רשתות, זכוכיות ודלתות כניסה. הקפדה על לוח זמנים, אמינות ומקצועיות.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.69
עמיאל מושייב, דור ממשיך לחברת אלומיניום בראשון לציון. חברת אלום ברוך מתמחה במערכות אלומיניום מתקדמות כבר 27 שנים בבתים פרטים עסקים ומוסדיים . המומחיות שלנו בייצור תכנון והרכבה של חלונות, קירות מסך, תריסים, רשתות ודלתות שמורכבים מפרופיל אלו...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מבצעים תיקונים !

מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

עבודות אלומיניום בראשון לציון כוללות מגוון עצום של מוצרים, פריטים וחלקים המיוצרים מאלומיניום. אולי הפריט המוכר מכולם הוא פחיות אלומיניום, אבל בענף הבניה אלומיניום משמש בעיר לבניית מסגרות (פרופילים) וקונסטרוקציות בסיס למבנים שונים. משום כך, חברות אלומיניום בראשון לציון נדרשות ליישם מידה רבה של מומחיות, מקצועיות וידע בתחום אליו שייכים הפריטים שהן מייצרות.

אז מה עוד כדאי לדעת על עבודות אלומיניום בראשל"צ?

 

עבודות אלומיניום בראשון לציון - ייצור חלונות

ייצור חלונות אלומיניום הוא כנראה התחום שאליו נחשפים אנשים רבים יותר מאשר כל תחום אחר, שכן חלונות עם מסגרות אלומיניום הם הסטנדרט המקובל בענף הבניה בישראל מזה שנים ארוכות. גם כאשר משפצים בית ישן, או כל מבנה אחר, נהוג להתקין בו חלונות אלומיניום.

ניתן לעצב אלומיניום בדרכים מגוונות, אבל בתחום החלונות נהוג לייצר שני סוגים עיקריים של מסגרות אלומיניום, המוכרים יותר בשם פרופיל אלומיניום.

 

פרופיל חלון סטנדרטי

ניתן להבחין בין פרופילים גדולי, או קטנים, בצורת מרובע, או מלבן, בעוביים שונים וצבעים שונים. זהו בדרך כלל פרופיל עבה וחזק ולכן ניתן לשלב אותו בחלונות אלומיניום גדולים וכבדים, כמו גם דלתות הזזה גדולות מאלומיניום, המכסות את כל שטח הקיר.

 

פרופיל חלון בלגי

פרופיל מעוצב ואלגנטי, מיוצר במקור מברזל, אך לאחרונה מיוצר כמעט בלעדית מאלומיניום בזכות היתרונות של החומר. מאופיין בפסי מתכת דקים המחלקים את החלון באופנים שונים.

היתרון החשוב ביותר של אלומיניום בייצור חלונות גדולים ודלתות זכוכית הוא המשקל הקל לצד החוזק שהוא מעניק למבנה, המאפשר ליצרנים לייצר חלונות גדולים ללא חשש מעומס יתר, עיוות של הצירים וליקויים נוספים, שיכולים לגרור סכנה בטיחותית, בעיה אסתטית וכן חוסר פונקציונליות של החלון.

 

עבודות אלומיניום ראשל"צ - ייצור דלתות

דלתות אלומיניום מייצרות בטכניקה דומה לזו ל ייצור חלונות. ראשית מייצרים את הפרופיל. ניתן ליצור פרופיל בלגי, או סטנדרטי, גם כאשר מדובר על דלתות אלומיניום.

מרבית דלתות האלומיניום מיוצרות כיום בצורת דלתות הזזה, אם כי ניתן להזמין גם דלת אלומיניום על צירים. בזכות היתרונות הרבים של אלומיניום, לצד פיתוחים טכנולוגיים שונים, ניתן כיום לייצר דלתות זכוכית ענקיות, בלי חשש ובמחירים נוחים.

 

עבודות אלומיניום ראשל"צ - פרגולות אלומיניום

פרגולות נבנות באופן מסורתי מעץ, אבל עם כניסת הטכנולוגיות החדשות, המאפשרות ייצור של אלומיניום במרקם ומראה של עץ, כמו גם חומרים אחרים, נכנסו לתחום גם פרגולות אלומיניום. אלה הפכו למבוקשות ונפוצות במיוחד, מאחר שאלומיניום מביא איתו יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם, במיוחד כאשר מדובר על פריטים לשימוש חיצוני, כמו פרגולה.

אלומיניום אינו מפתח קורוזיה כמו מתכות אחרות, אינו נרקב במגע עם מים כמו עץ. כמו כן, זהו חומר עמיד במיוחד בני תנאי מזג האוויר והוא כמעט שאינו מושפע כלל מחשיפה ממושכת לשמש, גשם, רוח, אבק ועוד.

משום כך, זהו חומר אידיאלי לייצור של אלמנטים שונים לסביבה חיצונית.

בנוסף, משקלו הקל הופך אותו נוח במיוחד לעיבוד והתקנה ואף מחירו הנמוך יחסית מאפשר ייצור של אלמנטים שונים במחירים משתלמים ונוחים.

 

עבודות אלומיניום בראשון לציון - ייצור תריסים

תריסים עד לא מזמן היו מיוצרים מפלסטיק. אם בודקים קצת יותר אחורה על קו הזמן, מגלים שגם עץ שימש לא מעט לייצור של תריסים, אבל החסרונות של שני החומרים האלה באו היטב לידי ביטוי בייצור תריסים - פלסטיק מתבלה ונשבר בקלות ומצריך תחזוקה אינטנסיבית.

עץ אינו מתאים במיוחד לשימוש חיצוני מפני שאינו עמיד בחשיפה ממושכת למים ומזיקים. הוא גם כבד יותר ופחות נוח לעיבוד ולכן גם העץ כמעט שאינו נמצא בשימוש יותר לצורך ייצור תריסים.

מנגד, אלומיניום משמש כיום באופן נרחב מאוד לצורך ייצור תריסים, כאשר הוא מעורבב עם פולימר והופך לסוג של אלומיניום מוקצף.

זהו חומר הניחן במשקל קל אף יותר מאלומיניום רגיל, עמיד וחזק מאוד ולכן החליף באופן כמעט בלעדי את החומרים האחרים לצורך ייצור תריסים.

 

ייצור גדרות ושערי אלומיניום על ידי חברות אלומיניום בראשון לציון

היתרונות שהופכים את האלומיניום חומר אידיאלי לייצור פרגולות, הם גם אלה שהופכים אותו מתאים כל כך לייצור של גדרות ושערים לחצרות וגינות.

זהו חומר עמיד בתנאי מזג אוויר קשים ולכן הוא כמעט שאינו זקוק לתחזוקה כלל. משקלו הקל הופך אותו נוח וקל להתקנה מהירה ולכן גם מוזיל את עלות ההתקנה.

אפשרויות העיצוב הבלתי מוגבלות מאפשרות ייצור של גדר דמוית עץ, עם החוזק והעמידות של אלומיניום ומשום כך הוא הולך ותופס מקום של כבוד גם בתחום זה.

 

לסיכום

עבודות אלומיניום בראשון לציון הן עבודות המצריכות מידה רבה של מיומנות, מקצועיות, ידע נרחב וניסיון. את כל התכונות הללו תוכלו למצוא אצל בעלי המקצוע המפורסמים באתר שיפוצים פלוס, בכלל זה גם חברות אלומיניום בראשון לציון, שעברו סינון קפדני על ידי צוות האתר לפני פרסומן. נוסף על כך, תוכלו למצוא באתר ביקורות אמיתיות של גולשים ולקוחות ולקבל החלטה מושכלת.