בית

>

גגנים

גגנים מומלצים לבנייה ותיקון של גגות רעפים בכל הארץ

מומחים בגגות רעפים, תיקון ובנית גגות רעפים. באתר חוות דעת מלקוחות קודמים ותמונות מפרוייקטים

 סנן
גגנים בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
מאור וחנן - גגן , תמונת פנים

מאור וחנן

15 חוות דעת
ציון: 8.68
מאור וחנן, קבלני איטום באזור השפלה. מבצעים את כל עבודות האיטום בפרט: איטום גגות, יריעות ביטומניות, איטום בריכות, איטום מאגרי מים, איטום קירות חיצוניים, תיקון והתקנה של גגות רעפים, תיקון נזילות ועוד.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
סקר ותד - גגן , תמונת פנים

סקר ותד

35 חוות דעת
ציון: 9.76
ותד סקר, קבלן גגות במרכז ובאזור השרון. מבצע החלפת גגות, בניית גג רעפים כולל תשתית, תיקון גגות רעפים, איטום נזילות, הספקה והרכבה של דקים ופרגולות. בנוסף, מתעסק בפירוק ופינוי אסבסט לפי החוק. מתחייב למחיר הכי טוב בשוק ואחריות על העבודה.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
דודי פורר - גגן , תמונת פנים

דודי פורר

34 חוות דעת
ציון: 9.69
דודי פורר "עץ האביב", בעל מקצוע בתחום הדקים ופרגולות במרכז ובאזור השרון. מבצע את כל סוגי העבודות בעץ מלא- דקים, פרגולות, גדרות, שערים, ריהוט גן, בתי עץ ומתקני משחק לילדים. בנוסף מתמחה בבניית גגות רעפים וגגות בניה קלה, איתור נזילות, איטום ות...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
רפאל עובדיה, גגנות ועבודות בגובה במרכז ובאזור השרון. מבצע גגות רעפים: תיקון ,איטום ,בידוד גגות רעפים, חידוש והתקנת ארגזי רוח ומרזבים. כמון כן, מתמחה בעבודות גובה בסנפלינג - איטום וצביעת קירות חיצוניים/תיקוני בטון /החלפת אבנים /התקנת והחלפת...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אחמד מחאג'נה - גגן , תמונת פנים

אחמד מחאג'נה

5 חוות דעת
ציון: 10.00
אחמד מחג'אנה, גגן במרכז ובאזור השרון. מתמחה בבנייה ותיקון גגות רעפים, הגבהת קונסטרוקציה לגג רעפים, תיקון נזילות, הנחת בידוד, התקנת חלונות גג, התקנה ותיקון מרזבים, בניה ותיקון ארגזי רוח. כמו כן מבצע עבודות עץ ומתמחה בבניית דקים ופרגולות מ...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אחמד שינאוי, קבלן איטום באזור הצפון. מתמחים באיטום כללי של מבנים, איטום קירות, איטום אדניות, איטום גגות, איטום שלילי, ביצוע איטום שלילי הינה עבודה מקצועית שמצריכה סבלנות רבה וידע רב בחומרים השונים. אנו מבצעים איטום באמצעות יריעות, זפת חם,...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
תמיר קלעי - גגן , תמונת פנים

תמיר קלעי

69 חוות דעת
ציון: 9.70
תמיר קלעי, בעל מקצוע בתחום הדקים והפרגולות במרכז ובאזור השרון. מבצע התקנת פרגולות חדשות מעץ ומברזל, התקנת דקים חדשים וחידוש דקים קיימים, התקנת דקים מסביב לבריכות שחייה, התקנת גדרות ושערים מעץ, בניית ריהוט גינה, מחסנים ובתי עץ לילדים, חידוש,...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.34
חוסאם מזאריב, שיפוצניק ומסגר באזור הצפון. מתמחה בעבודות שיפוצים כגון: צבע, גבס, ריצוף, חיפוי בריקים ואבן. כמו כן מבצע עבודות מסגרות כגון: בנית מבנים חדשים (רפתות, סככות ובניה קלה). שיפוץ וחיזוק מבנים, כיסוי איסכורית ופנלים מבודדים, מדרגות...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים גגן ולא מצאתם ?

או
קאסם סורחי - גגן , תמונת פנים

קאסם סורחי

15 חוות דעת
ציון: 9.13
קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור השפלה. קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור ירושלים והשפלה. מתמחה במגוון רחב של עבודות כגון: אבנים משתלבות, מדרכות, אספלט, יציקות בטון, בטון מוטבע, בטון מוחלק, שיפוצי מקלחת, אינסטלצ...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
קובי יניב - גגן , תמונת פנים

קובי יניב

19 חוות דעת
ציון: 8.50
קובי יניב, שיפוצניק במרכז ובאזור השרון. לקובי ניסיון עשיר בתחום הבנייה והשיפוצים, החל משנות השבעים, כאשר עבד בעסק המשפחתי, בו השתתף, פעל וניהל פרויקטים רבים של בנייה ושיפוצים. בידי קובי רישיון חשמלאי מוסמך, בנוסף להכשרות רבות אחרות וניסיו...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

עונת הקיץ היא התקופה המושלמת לתחזוקה והתקנת גגות מכל סוג, אותה מבצעים גגנים מוסמכים שיש להם ידע עשיר בהתקנה ותיקון גגות רעפים, לרבות ניסיון טוב בטיפול ליקויים שונים גם בגגות בטון, גגות עם גישה מורכבת, בעלי שיפוע חלקי, גגות ירוקים ועוד. באילו מקרים תידרשו להזמין גגן? כל המידע לפניכם.

 

גגנים - הגדרת המקצוע 

גגנים הם חלק מבעלי המקצוע המורשים ומוסמכים לעבודה בגובה, מתוקף לימודים והדרכות מיוחדות שעברו במסגרת הלימודים וכן מתוקף החובה לרענן את כישוריהם והסמכתם בהתאם לחובה לעשות זאת מטעם המשרד לבטיחות וגיהות.

לכן ככל שמדובר בעבודה בגג הבית או בית העסק שלכם, גם אם היא פשוטה למדי, אל תבצעו אותה בעצמכם וקראו לגגן מוסמך.

 

התקנה ותיקון גגות באופן עצמאי – פעולה מומלצת או מסוכנת?

טיפולים ותיקונים לגגות מבוצעים במטרה למנוע נזילות ורטיבות, או ככל שמתגלה ליקוי בגג כמו רעפים שבורים או חסרים, מפגעים על הגג בעקבות רוחות חזקות ולעתים גם טיפולים במראה הגג כתוצאה מפגעי מזג האוויר.

אנשים רבים שמגלים כי יש להם חור קטן או סדק בגג בסך הכל, מאמינים כי יוכלו לטפל בו לבד. אלא שכאן הסכנה חמורה וממשית, מאחר ומדובר בעבודה בגובה.

 

מתי מומלץ לערוך תיקונים תקופתיים?

גגות רעפים דורשים תחזוקה פרטנית אחת לזמן מה, כאשר מומלץ לבצע את התיקונים ועבודות התחזוקה לגגות אלו במהלך הקיץ.

הסיבה היא כדי למנוע מצב שבו קיים ליקוי לא מטופל בעת גשמים ורוחות חזקות, מה שגם יחדיר פנימה רטיבות ומים וגם ימנע מבעלי המקצוע לתקן בגובה את הבעיה.

סיבה נוספת לפניה לגגן בקיץ, היא מאחר ובתקופה זו הוא פנוי יותר לתיקונים והגעה בהתראה קצרה.

בחורף כשאנשים רבים מתוודעים לבעיה קיימת ודחופה שצריך לטפל בה בגג, נוצר לבעלי המקצוע עומס רב כך שהם מטפלים בתקלות השונות על פי דחיפותן.

אם תזמינו גגן לאיתור ליקויים ובדיקה כללית של הגג בחודשי הקיץ, גם תבטיחו לעצמכם הכנה יעילה לחורף וגם תיהנו מזמינות מצוינת.

 

גג רעפים – מתי נדרש להחליפו?

באופן כללי נהוג לתקן את גג הרעפים בעת הצורך, מאחר ועלות התיקון נוחה ורוב התקלות ייפתרו באמצעותו. אך אם מדובר בגג שיש לו היסטוריה של תקלות חוזרות והוא כבר נחשב וותיק למדי, מומלץ לשקול להחליף אותו ולהתקין רעפים חדשים.

עבודה זו מגובה באחריות כמובן (לחלק שבו בוצעו התיקון או ההחלפה בלבד), אך חשוב לדרוש אותה בעת העבודה. האחריות ניתנת עד לשנתיים.

 

תיקונים אפשריים בגגות

התיקונים המבוצעים בגגות מתייחסים הן למעטפת הגג – כלומר חומר הגג העצמו והן לאיטום שלו.

לפיכך, גגנים עשויים בחלק מהמקרים לספק גם שירותי איטום לרבות חידוש זיפות לגגות, תיקון יריעות ביטומניות וייעוץ בנוגע להתקנת מערכות איטום שיתאימו לסוג הגג.

כאשר מדובר בכשל במערכת האיטום, הרי שהוא יתגלה באחד משני מצבים: הראשון הוא בבדיקה יזומה של האיטום בגג בעוד שהשני יתגלה עם ירידת הגשמים הראשונים והופעתם של סימני מים ולחות בתקרת הבית.

כאן יוכל הגגן ליישם במידת הצורך חידוש לזפת הישנה ולהלבין אותה במטרה להימנע מספיחת חום משמעותית ולתרום לבידוד והאיטום.

במקרה שבו ישנה תקלה ביריעות הביטומניות, יהיה אפשר לתקן בעיה נקודתית או להחליף אותה לחלוטין במידה והתיישנה (אורך חיי היריעות עומד על 7-10 שנים).

בעיות נקודתיות הן בדרך כלל התנפחות כתוצאה מהנחה לא מקצועית של היריעה או קריעתה בשל עבודת בעל מקצוע אחר על הגג.

אם מדובר בתיקון גגות רעפים, הרי שיש לאתר כל רעף שבור או רופף עוד לפני בוא הגשמים כדי להימנע ממפגעים ומסכנות מיותרות.

רעף שהתנתק ברוח חזקה עלול ליצור הרס משמעותי לרכוש ולאדם בסביבה, שעה שהיעדרו על הגג מביא לחדירת מים רבים פנימה. מדובר בתיקון פשוט למדי שאיננו אורך זמן רב ומלווה גם בטיפול בתעלות הניקוז והמרזבים כחלק מההכנה לקראת החורף.

 

נזקים בארגז רוח

ארגז הרוח הוא מעין רכיב ש"חובק" את הרעפים מצדדיהם החיצוניים ותפקידו הוא להגן על גגות הרעפים מפני חדירת רוחות, גשמים ועצמים עקב מבנה הגג המשופע שגבולותיו עוברים את המבנה עצמו.

ארגז הרוח קולט את הרוחות ומונע מעצמים שונים לרבות רטיבות לחדור פנימה ושילובו בגג נראה למעשה כמו חלק עיצובי כך שהמראה שלו לא פוגע בחזית הבית אלא דווקא תורם לו.

אם קיימת תקלה בארגז הרוח כתוצאה ממפגעים שונים שמערערים אותו לאורך זמן, הגגן המקצועי הוא זה שיאבחן את עוצמת הפגיעה ויעמוד על התיקון הנדרש.

אם מדובר בארגז רוח וותיק ומחומר שכבר נשחק, הוא כמובן ימליץ להחליפו.

במקרה של תיקון נקודתי, אפשר לבצע תיקון פשוט ואפילו חידוש לארגז ע"י צביעה וליטוש לוח העץ. מהלך זה יאריך את חיי ארגז הרוח אך לא ימנע ממנו "לספוג" פגיעות עתידיות.

אפשרות נוספת היא לצפות את הארגז בלוחות אלומיניום כדי להעניק לו עמידות חדשה, או לרכוש ארגז רוח חדש שעשוי אלומיניום, כך שיציע עמידות מוגברת ואורך חיים משמעותי להבדיל מארגזי העץ הישנים.

למידע נוסף אודות גגות רעפים, תוכלו לקרוא את המדריך הבא.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא גגנים

בדיקת גג רעפים - איך מבצעים זאת?

בדיקת גג רעפים מבוצעת בדרך כלל לקראת החורף ובכמה שלבים: 1. איתור רעפים חסרים, סדוקים או שבורים שחשוב להחליפם. 2. זיהוי נקודות שחיקה בגג כתוצאה מחשיפה...

כמה עולה תיקון גג רעפים?

טווח העלויות לתיקון גג רעפים הוא גדול מאוד ונע בין 300 ₪ למ"ר עבור החלפה פשוטה של מספר רעפים בודדים ועד 10,000 ₪ ויותר כאשר מדובר בשיפוץ כללי לכל הגג....

מה חשוב לוודא לפני תחילת עבודה עם גגן?

הדבר החשוב ביותר לוודא לפני תחילת העבודה הוא שהגג נבדק מטעמו של הגגן והוא יודע מה נדרש במדויק כדי לתקן אותו. רצוי לשאול גם מהו משך העבודה הכולל ומהם ה...

האם ניתן להגביה גג רעפים בבית דו משפחתי ללא אישור השכנים?

הגבהת גג רעפים מחייבת את אישור השכנים למעט במקרים חריגים שבהם קונסטרוקציית הגג הקיימת מהווה סכנה למבנה או האזורים המשותפים. בנוסף להסכמת השכנים, חובה...