בית

>

צבעים

צבעים מומלצים 

לפני צביעת דירה? מחפשים צבעים טובים ומנוסים? הגעתם למקום הנכון!

 סנן
צבעים בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
מאיר גלנץ - צבעי , תמונת פנים

מאיר גלנץ

10 חוות דעת
ציון: 9.55
מאיר גלנץ, צבעי באזור הצפון. הינו עסק ותיק בעל 20 שנות נסיון בתחום הצבע בעל צוות צבעים איכותי . מבצעים את כל עבודות הצבע- צביעת דירות ומשרדים, תיקוני קירות, תיקוני צבע נקודתיים, קירות דקורטיביים ועוד. אנו מתחייבים להיות הכי טובים תוך שמי...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
חן בכר - צבעי , תמונת פנים

חן בכר

8 חוות דעת
ציון: 9.66
חן בכר, חברת צבע במרכז ובאזור השרון. מומחים בכל סוגי העבודות החל משפכטל, צבע, שליכט וטייח. במחירים נוחים מאוד. ושירות מכל הלב. תשלום רק בסיום העבודה לאחר שמרוצים.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
רוני גלאון - צבעי , תמונת פנים

רוני גלאון

14 חוות דעת
ציון: 9.54
רוני גלאון, שיפוצניק רשום מספר 33973 באזור השרון. רוני מבצע עבודות שיפוצים נרחבות הכוללות: עבודות צבע, גבס, ריצוף, בנייה והריסה של קירות מבלוקים, בטון וגבס. מבצע שיפוצי אמבטיה קומפלט. כמו כן, מתמחה בתוספות יחידות דיור ומחסנים בבניה קלה.
איזורי שירות: השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ארז פרידמן - צבעי , תמונת פנים

ארז פרידמן

5 חוות דעת
ציון: 9.50
ארז פרידמן, שיפוצניק באזור השרון. ארז פרידמן, בעלים של חברת הקומה השביעית הינה חברה קבלנית המתמחה בכל סוגי השיפוצים, כגון: שיפוצים כלליים, קטנים וגדולים, שיפוצי אמבטיה קומפלט. אנחנו מלווים את לקוחתנו בתכנון, פיקוח, עיצוב פנים ותכנון חללים...
איזורי שירות: השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.75
מקס דומברובסקי, קבלן שיפוצים באזור השפלה. מומחה בביצוע שיפוצים כללים, כגון: שיפוצי אמבטיה ושירותים, עבודות צבע, גבס, טיח ושליכט צבעוני, אינסטלציה, חשמל וריצוף. מבצע עבודות בניה מפאנל מבודד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
משה זילכה - צבעי , תמונת פנים

משה זילכה

19 חוות דעת
ציון: 8.95
משה זילכה, שיפוצניק באזור הדרום ובאזור השפלה. מבצע את כל עבודות השיפוצים כגון: ריצוף, קרמיקה, אינסטלציה, חדרי אמבטיה, עבודות צבע, שליכט, עבודות חשמל, קירות גבס, הריסה ובניית קירות, פרגולות ובניית פאנלים. כמו כן מבצע עבודות מיזוג אוויר מוסמ...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
עבד אבו זיד - צבעי , תמונת פנים

עבד אבו זיד

20 חוות דעת
ציון: 9.24
עבד אבו זד, צבעי במרכז ובאזור השרון. מתמחה בצביעה חיצונית למבנים ובתים פרטיים כולל טייח ושליכט צבעוני. בנוסף מבצע צביעת דירות לפני מסירה, כולל שפכטל ותיקונים, החלקת קירות ועוד. כמו כן, מבצע שבירת קירות, בניית קירות גבס, הנמכות תקרה וריצוף...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.84
נפתלי, שיפוצניק במרכז ובאזור השרון. נפתלי עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום ומומחה בביצוע כל עבודות השיפוצים כגון: שיפוצי אמבטיה, ריצוף, גבס, צבע, אינסטלציה ועוד. מתחייב לשירות טוב ואיכות עבודה מצוינת.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים צבעי ולא מצאתם ?

או
עדי אכדרי - צבעי , תמונת פנים

עדי אכדרי

4 חוות דעת
ציון: 9.81
עדי אכדרי שיפוצניק באזור הצפון. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון : אינסטלציה, מקלחות ושירותים, התקנת כלים סניטרים, ריצוף, עבודות גבס, גופי תאורה, שליכט צבעוני, צבע.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
זיו שרמה - צבעי , תמונת פנים

זיו שרמה

7 חוות דעת
ציון: 9.68
זיו שרמה, שיפוצניק באזור השרון. מתמחה בביצוע כל העבודות ובפרט: צביעת דירות פנים, שיפוץ מקלחות קומפלט, תיקוני ריצוף, קרמיקה, גבס ומגוון תיקונים בבית.
איזורי שירות: השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

צבעים מוגדרים כבעלי המקצוע המתמחים בטיפול בקירות הבית, לרבות טיפול בנזקים שונים שנגרמו לקירות וצביעתם באופן שישתלב עם חזות הבית ויחזיק לאורך זמן. כיצד בוחרים בצבעי אמין שיספק אחריות לעבודה ויימנע מגרימת נזקים? מהו תהליך הצביעה המתרחש בפועל? וכיצד משווים בין הצעות מחיר שונות של צבעים? במאמר הבא תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית.

 

תהליך הצביעה שלב אחרי שלב

צביעת קירות הבית (פנימית או חיצונית) מתרחשת לאחר הכנה יסודית שתמנע קילופים וסדקים בהמשך.

תחילה מגרדים את כל הקילופים הקיימים וממלאים סדקים וחריצים, סותמים בשפכטל חורים שנוצרו כתוצאה ממסמרים וברגים ומטפלים בפינות קיר שבורות אם יש, שנגרמו כתוצאה מחבלה כלשהי.

לאחר מכן מורחים חומר לחיזוק הטיח ובסיומו את הצבע הרצוי ללקוח.

עבודה מקצועית תבטיח גם הימנעות ממפגעים אסתטיים על גבי הקירות או תכולת הבית.

צבעים מיומנים ומנוסים ידאגו תחילה לכסות את כל הרהיטים בניילון ובמידת הצורך יכסו גם שקעים ופנלים שהצבע לא אמור להיפגש איתם בשום שלב.

צבעים לא מקצועיים או חובבניים יצבעו על מפסקי התאורה והמשקופים מבלי לדאוג להסרת צבע מיותר שפגע בהם והרבה פעמים משתמשים גם בחומרים שאינם מתאימים.

כך למשל, צבעי שהוא לא מקצועי המעוניין להימנע מעלויות החומר המחזק את הטיח כלל לא ישתמש בו, או במקרה גרוע יותר יערבב מעט מים עם גוון צבע צהוב כדי להעניק את הצבע הצהבהב המשכנע של חומר זה (בדרך כלל "סופר בונדרול").

בשלב הצביעה עצמה, הוא כמובן יבחר בחומרים זולים שאינם רחיצים או אקריליים, מה שגורם לכך שכעבור שנה כבר מתחילים לזהות קילופים חדשים על הקיר.

שימו לב גם לשיטה מוכרת שבה הצבעי מוזג צבע בלתי ידוע לתוך פחית טמבור/ נירלט ריקה ושבמקרים רבים עשוי להתברר מאוחר יותר כסיד, מה שלא יחזיק מעמד לאורך זמן ואף יגרום להתפתחות חוזרת של עובשים.

בעבודת צבעים מקצועית נדרשות מספר שכבות (שתיים לפחות) כדי להעניק את התוצאה הרצויה, כאשר צביעה אומנותית בהכרח תדרוש עבודה יסודית ויקרה יותר.

אם מדובר בצביעה של דלתות, רצוי לפרק אותן ולצבוע במצב שכיבה. הסיבה לכך היא שצביעת דלת עומדת תביא לתוצאה שונה שאיננה חלקה.

לפני הפעולה, יש להחליק את הדלת באמצעות נייר זכוכית.

 

איסוף הצעות מחיר ודגשים חשובים

צבעי לא מקצועי יגיש לכם הצעת מחיר זולה שרק בפועל יתגלה כי איננה כללה את החומרים, השפכטל, התקרה, הדלתות והמשקופים.

לכן מומלץ לקבל בכתב את פירוט העבודה ולהימנע מלהסתפק בהצעה כללית שתוכנה הוא "צביעת 3 חדרי שינה".

מחיר סביר לצביעה סטנדרטית של כל הבית נע בין 3,000-4,500 ₪ וכולל את כל תהליך הצביעה לרבות ניקוי משאריות צבע ופינוי פסולת מהדירה.

צריך לזכור שאף דירה איננה זהה לאחרות ולכן מומלץ שהצבעי יבקר פיזית בדירה או יקבל תמונות מתאימות כדי לבסס את הצעת המחיר שלו.

הפקטור המרכזי ביותר לסוגיית המחיר הוא גודל הדירה או גודלו של החדר הרצוי, מה שיאפשר להעריך את כמות דליי הצבע, כמות העובדים ואת זמן העבודה.

השפעה נוספת על המחיר היא בנוגע לצביעת התקרה, אך לא תמיד צריך לצבוע אותה.

כמו כן, מרבית האנשים לא יודעים שצבע כהה יקר יותר מאשר צבעים בגוונים בהירים ושככל שהדירה כבר מרוהטת מחיר העבודה שלה יהיה יקר יותר, משום שזמן עיטוף הרהיטים ומידת הזהירות שצריך לנקוט בה מאריכים את העבודה והדבר מתבטא במחיר.

 

מתי משתמשים בצבע אקריל ומתי בסיד?

בעולם הצבעים קיימים שני סוגי צבע עיקריים – צבע אקרילי וסיד.

מרבית הצבעים יבחרו בצבע אקרילי לקירות משום שאפשר לשטוף ולנקות אותם במים ובסיד לתקרה, במטרה לקבל עמידות מוגברת מפני לחות בתוך המבנה.

כאן חשוב לציין שאם הקיר נצבע קודם לכן בסיד ועליו מיישמים צבע אקרילי, נדרשת שכבת ביניים של בונדרול המייקרת את המחיר.

ככל שישנה דרישה לאפקטים או לצביעה אומנותית, המחיר יתייקר.

 

תיקוני קירות

קילופים, חורים ונזקי רטיבות הם מאפיין בולט בכל בית וכמעט ואין מקום שלא צריך לבצע בו תיקונים מהסוג הזה כהכנה לפעולת הצביעה.

מספיק גם חור מהמסמר שתלינו בעזרתו שעון קיר או תמונה וכבר צריך לבצע תיקון בשפכטל.

מהסיבה הזו, צבעים מקצועיים לא יוסיפו את עלות התיקונים הפשוטים למחיר העבודה.

רק אם מדובר בתיקונים מהותיים שחורגים מהסטנדרטיים תתרחש קביעה של מחיר בהתאם למ"ר הקיר או זמן העבודה והחומרים הנדרשים.

קשה להעריך מהו "סטנדרטי" בדיוק, אבל אפשר לזקק את משמעות המילה לכדי תיקונים פשוטים וקצרים שלא נובעים מרטיבות או עובש חמורים וקשים, או במקרה אחר חור בולט בקיר שמסגיר שבירה בכוונה תחילה.

 

צביעת דירות עם פרקט

הפרקט כידוע הוא חומר שעשוי משבבי עץ או שכבת עץ מלאה ולכן הוא רגיש למים.

מאחר וכל פח צבע מכיל מטבעו מים, המחיר לצביעת דירה עם פרקט יהיה יקר יותר מדירות שיש בהן מרצפות רגילות.

יהיה צורך לעטוף מראש את כל הפרקט ולעבוד בזהירות ובדיוק מירביים, משום שכל טיפה שתיגע בפרקט עשויה להזיק לו (בין אם מיידית ובין אם כעבור מספר ימים מהצביעה).

חשוב לציין מראש את סוגיית הפרקט כדי לקבל עלות מתאימה ולהימנע מהפתעות במעמד הביצוע שעלולות לייקר את המחיר וליצור משבר אמון בין הצבעי ומזמין העבודה.

 

צבעים - רמות העבודה השונות

בתחום עבודות הצבע ישנן רמות שונות לגמרי של איכות וביצוע.

גם כאשר צובעים את קירות הבית בגוון הלבן הבסיסי ביותר, ישנו טווח של רמות גימור שונות, ועבודות צבע שיישארו איכותיות לאורך זמן, לעומת כאלה שייפגמו בקלות.

צביעת קירות צריכה להיעשות תוך הכנה מתאימה של התשתית ושימוש בחומר מקשר, ואחריו יישום מספיק שכבות למראה אחיד.

עבודות שפכטל לגימור מושלם דורשות מיומנות רבה, כאשר שפכטל אמריקאי איכותי יגרום לקיר להיות חלק במיוחד, ללא אף בליטה.

איכות הביצוע חשובה גם כאשר מדובר בצביעה של אפקטים מיוחדים על הקירות, בשילוב צורות מיוחדות או צביעה בגוונים כהים יותר, הדורשים שכבות רבות.

לצורך עבודות צבע איכותיות חשוב לבחור בצבע בעל ניסיון בגימור ובטכניקה בהם אתם מעוניינים.

כאן תוכלו למצוא צבעים כאלה, המגיעים עם ניסיון רב, ואף להתרשם מחוות דעת של לקוחות עבר.

לקריאה נוספת על צביעת דירה, כנסו למאמר הבא.