בית

>

קבלנים לשיפוץ בניין

קבלנים מומחים לביצוע שיפוץ בניין

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר פנו לקבלנים המומלצים שלנו - התרשמו מפרוייקטים קודמים וקראו חוות דעת אמיתיות

 סנן
קבלנים לשיפוץ בניין בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
נתנאל סופר - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

נתנאל סופר

15 חוות דעת
ציון: 9.73
נתנאל סופר, קבלן בניה ושיפוצים בעלים של חברת נגב פרוייקטים באזור הדרום. החברה עוסקת בשיפוץ וילות יוקרה, עבודה מול אדריכלים ומעצבים, מוסדות ציבוריים, משרדים ולקוחות פרטיים. חברתנו מבצעת עבודות גמר, בניית ממ"דים, חיזוק מבנים, ריצוף וחיפוי ק...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
שאדי מטר - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

שאדי מטר

4 חוות דעת
ציון: 9.69
שאדי מטר, קבלן שיפוצים באזור ירושלים. מתמחה בכל סוגי העבודות השיפוצים כגון : בניה, תכנון פרויקטים, כל עבודות הגמר, שלד, צבע, ריצוף ועוד.. כמו כן מתמחה גם בבניית ממ"ד . שיפוץ משרדים בתים. צוות עובדים מקצועים, זריזים ואמינים.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.00
מוסטפא שלאבנה, קבלן שיפוצים באזור הצפון ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים הכללים: צבע, גבס, ריצוף, אינסטלציה ועוד. מתמחה בחידוש ושיפוץ חיצוני למבנים ובניינים. בנוסף, מבצע עבודות טייח ושליכט צבעוני לבתים פרטיים, בניינים ועוד. לחברת...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: קבלן רשום
זמינות מלאה לעבודה
סאלח שואהנה - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

סאלח שואהנה

43 חוות דעת
ציון: 9.37
סאלח שואהנה, קבלן רשום באזור הצפון. מבצע את כל עבודות השיפוצים, הבניה, תוספות בניה והבניה הקלה, בנוסף קיימת אפשרות לייעוץ ותכנון אדריכלי. מתמחה בעבודות הנדסיות, בניה קלה ותוספות בניה. מספק ביטוח צד ג' לכל פרויקט. קבלן רשום ברשם הקבלנים ומנ...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
אריאל אביקם - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

אריאל אביקם

7 חוות דעת
ציון: 9.82
אריאל אביקם, קבלן שיפוצים באזור הצפון ובאזור השרון. החברה נוסדה בשנת 2008, על ידי אסתר אורן, קבלנית רשומה ברשם הקבלנים ואדם בר זיו, למד הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת "תל חי". לחברה ניסיון רב שנים בתחום שיפוץ מבנים בכלל ובתי מגורים בפ...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יוסי נתן - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

יוסי נתן

31 חוות דעת
ציון: 9.49
יוסי, קבלן שיפוצים רשום 34214 במרכז, אזור השרון ובאזור ירושלים. הנדסאי בניין בהכשרתו, מתמחה בתוספות בניה ומרפסות, שימור מבנים ושיפוצים כלליים למשרדים ודירות. בנוסף מבצע שיפוצי אמבטיה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע וגבס.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
זכריה, קבלן שיפוצים באזור הדרום ובאזור השפלה. קבלן רשום מס' 40251 בעלים של חברת אנדי פז פרויקטים. מתמחה בכל סוגי הבנייה והשיפוצים כגון: בניית ממ"ד, בנייה מעפר ועד גמר בניית משרדים, בתים, עבודות גמר ושלד. כמו כן מתמחה בכל סוגי השיפוצים כג...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
דודו סבג - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

דודו סבג

91 חוות דעת
ציון: 9.53
דודו סבג, קבלן שיפוצים רשום מס' 35830 באזור הדרום. קבלן רשום מס' 35830 בעל ניסיון רב בתחום הבניה והשיפוצים, מבצע שיפוצים כלליים בדירות ומשרדים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, תוספות בניה, בניית חדרי ממדי"ם, עבודות תשתית - אינסטלציה, חשמל, איטו...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן לשיפוץ בניין ולא מצאתם ?

או
נשאת לדאוי - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

נשאת לדאוי

7 חוות דעת
ציון: 8.18
נשאת לדאוי, קבלן שיפוצים ובעלים של חברת טכנו שיפוצים פלוס באזור הצפון ובאזור השרון. חברתינו מתמחה במתן שירותי שיפוצים ועיצובים מרמת צבע לרמת בניית בתים עד מפתח עם ניסיון של למעלה מ15 שנים. אנו עובדים מול כל סוגי הלקוחות; הפרטי, ציבורי, עסק...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
רועי אמסלם - קבלן לשיפוץ בניין , תמונת פנים

רועי אמסלם

8 חוות דעת
ציון: 10.00
רועי אמסלם, קבלן שיפוצים באזור הדרום ובאזור השפלה. מבצע את כל עבודות השיפוצים כלליים במוסדות, משרדים ודירות. בפרט: שיפוצי מקלחת, אינסטלציה, ריצוף, חשמל, עבודות גבס, עבודות צבע, שליכט וטייח, שיפוצי בניין ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
הסמכות: קבלן רשום
זמינות מלאה לעבודה

אם הגיע הזמן לשפץ את בניין המגורים או המשרדים שלכם, אצלנו בשיפוצים פלוס תוכלו למצוא קבלנים לשיפוץ בניין שיתאימו למלאכה. המגורים בבניין ישן שאיננו מתוחזק משפיעים משמעותית על רמת החיים והשגרה היומית, מזיקים לשווי הדירות של הבניין ולא יוצרים אווירה נעימה בדרך מהלובי עד הבית. כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת לפני שסוגרים עם קבלן השיפוצים.

 

אז למה בעצם לשפץ?

בנייני מגורים משותפים נוטים להישחק כמו כל מבנה אחר.

בעוד שכל אחד אחראי לבלאי והתיקונים בדירתו האישית, צריך להתייחס לא פעם גם לתקלות וליקויים שנוצרים במרחבי הבניין המשותפים כמו הלובי, חדר המדרגות ואפילו הסביבה החיצונית.

בניין שישופץ, יבטיח לדיירים בו קפיצה מרשימה באיכות החיים, עלייה נאה ביותר בשווי ערכן של הדירות (על פי ההערכות, ערך דירה בבניין משופץ צפוי לעלות ב-7%-20%) וכמובן הליך מכירה נוח בהרבה למי שמעוניין למכור את הדירה. 

נוסף למראה החדיש והאיכותי יותר, צריך להתייחס גם לסכנות שמקורן בבניין הישן והלקוי.

בבניינים אלו קיימות לא פעם סכנות שונות, החל מהצפה בקומת המחסנים וכלה בבעיות חשמל שיצטרכו פתרונות לטווח הארוך.

אם הבעיה היא חיצונית, יתכן שהעירייה תסרב לפתור אותה ואף תטיל קנסות כספיים על הדיירים שמחויבים לתקן את הליקויים בעצמם. במקרה זה יהיה צורך בפרויקט שיקום מבנים בכפוף למהנדס מוסמך. 

 

גיוס הסכמת הדיירים לשיפוץ

הבניין הוא מבנה מגורים משותף ולכן כל השבחה המבוצעת בו מחייבת את אישורם של כל הדיירים המתגוררים בו.

אם מדובר בתיקונים (שמירה על המצב הקיים), יידרש רק רוב של הדיירים לביצוע העבודה.

כמובן שבסופו של דבר, בין אם מדובר בשיפוץ קטן או שיפוץ יסודי וכולל, הדיירים הם אלו שנושאים בעלויות הכלכליות ועליהם לדאוג לשמירה על איכות, ביטחון ותקינות המבנה.

כל שיפוץ שמתייחס לשדרוג המבנה והשבחתו, תוספות לטובת הנראות או הטיפוח, הוא מעין "מותרות" ואיננו חובה, אלא אם הדיירים מעוניינים לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הדירות שלהם.

כדאי לאסוף את כל הדיירים ולהציג בפניהם את היתרונות שפירטנו כאן וכיצד השיפוץ ישפר את חייהם של כל הדיירים.

זהו שלב שבו לא כל הדיירים יסכימו וסביר שיתרחשו חילוקי דעות רבים מאחר ולכל דייר יש את הרצון שלו.

כבדו כל דעה שתישמע במפגש והתייחסו גם לדברים שנלווים לשיפוץ כמו הרעש והלכלוך במהלך התקופה, כשלים או בעיות שעשויים להתגלות וכן מציאת בעלי המקצוע שיהיו מקובלים על כולם.  

 

קבלנים לשיפוץ בניין - בחירת הקבלן המתאים

לאחר גיוס הדיירים והסכמתם, קביעת סעיפי השיפוץ והתקציב, יהיה צורך לבחור קבלן מתאים.

אם השיפוץ מקיף מאוד וכולל למשל תוספת של ממ"דים או מרפסות כך שמעורב בו תכנון יסודי, כדאי לשכור שירותי אדריכל שידאג לקבלן שיפוצים מטעמו.

אם מדובר בשיפוץ קוסמטי כמו החלפת מרצפות, טיפול בקירות המבנה או שדרוג מראה הלובי, כדאי לפנות לקבלן השיפוצים ישירות.

חשוב מאוד לבדוק את ניסיונו של הקבלן, את עבודותיו הקודמות ואת שביעות הרצון מעבודתו דרך לקוחות קודמים.

 

האם צריך היתר לשיפוץ?

כל עוד אתם מתכננים שיפוץ פשוט הכולל את החלפת דלתות הלובי וצביעת חדרי המדרגות למשל, אין צורך להוציא לכך היתר.

יחד עם זאת, רצוי לבדוק לפני כל פעולה מהן התקנות שקובעת לעצמה כל רשות עירונית לגבי המבנים הקיימים בה, משום שבערים מסוימות קיימים דגשים שמוכרחים להתייחס אליהם.

כך בערים כמו עכו או ירושלים למשל, נאסר על התושבים לשנות את חזית הבניין באופן שפוגע בחיפוי האבן הירושלמית שלהם.

כמובן שאם מדובר בשיפוץ מעמיק שכולל יצירת פתחים חדשים במבנה, הוספת מעלית, הוספת מרפסות, ממ"ד, קומת מחסנים, קומת גג וכיוצ"ב יהיה צורך להוציא אישור בניה.

את היתר הבניה מוציאים ברשות המקומית, לרוב דרך בעל המקצוע שבחרתם המגיש בשם דיירי הבניין בקשה מתאימה.

הרשות המקומית תאשר את היתר הבנייה תוך מספר חודשים ולעתים גם יותר.

אחד הפרמטרים לקבלת ההיתר מתייחסים לאחוזי התמיכה של הדיירים לביצוע השיפוץ – ברמה העקרונית, נדרשת הסכמה של לפחות 66% מכלל הדיירים, אך לפעולות מסוימות נדרש אחוז גבוה יותר.

כך למשל, במקרה שבו הוסכם על תוספת מרפסות כשבחלק מהדירות כבר קיימות מרפסות, הרי שמדובר בשינוי מראה חזית הבניין ועליו להיות מוסכם ב-100%.

הדיירים יכולים להגיש ערעור אם בקשתם להיתר בנייה נדחתה, במסגרתו הם יוכלו להוסיף ולשכנע שכנים סרבנים או להציע לשאת בעלויות שלהם לטובת הביצוע.

כמובן שוועדת הערעור איננה יכולה לחייב אף דייר שמסרב לשיפוץ.

 

סוגי השיפוצים האפשריים בבניין

בבניין משותף אפשר לבצע כמה וכמה סוגי שיפוצים, כל אחד מהם מועיל בדרכו לטיב המבנה ואיכות החיים בו.

הנה כמה סוגי שיפוצים נפוצים:

 

תוספת מעלית

בניינים ישנים לרוב לא נבנו עם מעלית, מה שמקשה על קשישים, משפחות עם תינוקות בעגלה וכל אדם סביר ששב מהסופרמרקט להגיע בנוחות וללא מאמץ אל ביתו.

קבלן השיפוצים ידאג ליצירת פיר מעלית, להנחת תשתית החשמל ולפניה לחברת מעליות שתתקין את דגם המעלית הרצוי.

 

חיזוק עמודים

מתבצע לרוב במסגרת תמ"א 38 ובמטרה להפוך את המבנה לבר תקן לרעידות אדמה.

חיזוק העמודים תורם לבסיס יציב יותר ודורש עבודה מול מהנדס מוסמך המתמחה בפעולה זו.

 

שיפוץ לובי וחדר מדרגות

ניתן להחליף את הריצוף הישן, לצבוע קירות, להחליף את גופי התאורה, מסגרות החלונות, הדלתות, הריהוט בלובי וכל אלמנט רצוי אחר.

 

שיפוץ חיצוני לבניין

יצירת חיפוי חדש, טיפול בסדקים ושברים בקירות החיצוניים, יצירת גידור סביב הבניין, שטחי גינון קטנים, בניית מבואה חדשה ועוד.

 

רמות שונות של שיפוץ בניין

ישנן רמות שונות של שיפוץ בניין, החל משיפוץ קוסמטי של הלובי וצביעה חיצונית וכלה בשיפוץ מקיף שנועד לחזק את המבנה החושף את עמודי הבניין וכולל גם תוספת של קומות, ממ"דים או מרפסות.

שיפוץ בניין יכול להיות תוצאה של עירייה המחייבת את הדיירים לבצע שיפוץ, של יזם שמעוניין לבצע פרויקט של תמ"א 38 או של הדיירים עצמם שמעוניינים לשפר את מראה הבניין או להשביח את הנכס.

בשל העובדה שמדובר בתהליך הכולל לקוחות רבים הצריכים להיות מתואמים ביניהם, עמידה מול הרשויות להוצאת היתר ולרוב גם כרוך בלכלוך ורעש כדאי לבחור בקבלן בניה בעל ניסיון רב בשיפוץ בניינים שביצע בהצלחה פרויקטים כאלה בעבר.

כאן, באתר תוכלו למצוא קבלנים המתמחים בשיפוצי בניינים, להתרשם מתמונות של פרויקטים, לשאול שאלות ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים.

לקריאה נוספת אודות שיפוץ בניין משותף, מומלץ להכנס למאמר הבא.