פורום שיפוץ שיקום בניינים: מומחים לשיפוץ בניין יענו לכם לכל שאלה
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

פורום שיפוץ בניין

שאל שאלה בפורום שיפוץ בניין

 • 26/09/2018 מאחז יד מעץשגית

  יש לי 7 מדרגות ירידה למרתף. רוצה לעשטת מעקה מקיר גבס. האם ניתן לשים מאחז יד מעץ על קיר הגבס?

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/08/2018 איך לטפל בסדק בקיר חיצוני בקומה שניה?שמוליק כהן מהרצליה

  חברה מהעבודה סיפרה לי שיש לה סדק בקיר החיצוני של הדירה. היא גרה בקומה שניה, וכעת בגלל מזגן שמטפטף לסדק, הקיר נרטב. היא מעוניינת לטפל בסדק עוד לפני החורף. השאלה היא למי פונים, כשמדובר בסדק בקומה שניה? עוד נקודה חשובה היא שהחצר לא שייכת אליה, אלא לדירת הגן. לאיזה בעל מקצוע פונים במקרה כזה?

  3 תשובות של מומחים
 • 11/07/2018 שיפוץ חיצוני לבית - אישור לפיגומים?יעל מתל אביב

  אני רוצה לעשות שיפוץ חיצוני לבניין - רק צבע חדש, ובשביל זה צריך להתקין פיגומים. נאמר לי שצריך אישור מיוחד לכך (עיריית תל אביב), והאחראי לנושא בעירייה התחיל לתת לי כל מיני פקודות - שעליי להוריד מזגנים בזמן השיפוץ, צריך להחליף דלתות, וכו' למה? רוצים רק לעשות צבע וליפות את הבניין. האם עלי באמת לעשות את כל זה?

  2 תשובות של מומחים
 • 21/05/2018 הוכחת נזק כתוצאה משיפוץ חיצוני של בניןרבקה

  בבניין שלנו מבצעים שיפוץ חיצוני כולל הוספת מרפסות. אנחנו בחרנו לא להשתתף בבנית המרפסת. הדיירים שבונים הבטיחו לי שבמסגרת החוזה עם הקבלן יהיה ביטוח של נזק גם עבור הדירה שלנו. האם יש משהו שאוכל לעשות לפני השיפוץ כדי שאוכל להוכיח שהנזק (אם יהיה) נובע מהשיפוץ ומהקמת המרפסת?

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/05/2018 שיפוץ מעטפת בנין ישןאיריס מחדרה

  הוצעה לנו הצעה במקום שיפוץ הקירות בטיח להשתמש בחומר שנקרא רב גמיש. האם החומר מתאים לבנין ישן . האם יחזיק מעמד כמו שיפוץ בטיח? תודה

  7 תשובות של מומחים
 • 16/02/2018 שליכט חיצוני נופל עם טיחאלון מתל מונד

  בית דו משפחתי בן 13. כבר כבר 5 שנים שהטיח יחד עם הצבע נופל מהקירות. כאשר יורד גשם יש רטיבות בתוך הבית. אני רוצה לתקן את הקירות והצבע, והזמנתי קבלן אבל אני לא בטוח אילו שלבים אני צריך לדרוש. האם מישהו יכול לעזור לי ולהגיד מה התקן לתיקון?

  3 תשובות של מומחים
 • 02/02/2018 בנית חדר בבנין משותףאורלי שלמה מקרית אתא

  יש לי בבנין לפי התרשים מילוי שטח לא בנוי { שאפשר לפתוח ולבנות חדר } מה צריך כדי לבנות זה בנין של 6 דירים

  4 תשובות של מומחים
 • 20/01/2018 חפויי אבן נופלים מקיר חיצוני של בנייןאלי מקרית מוצקין נווה גנים

  בנווה גנים בנתה גב ים באמצעות סולל בונה שכונה גדולה. הבצים חופו באבן. כבר בשנה הראשונה החלו אבנים בודדות לפול והחברה בצעה הכנסת דיבלים בכל אבן ואבן. הדבר בוצע מתוך הבנה שזה יכול להסתיים באסון מובתביעות ענק. היום, 20 צשנה אחרי הטפול הזה החלו ליפול חיפויים בבניין שלנו. פנינו לחברת גב ים צ(מתמ חיפה) אך התשובה היתה כמצופה. אין אחריות אחרי 20 שנה. גם אם היתה "פשלה" ומי שביצע את הכנסת הדיבלים פסח על קיר שלם באזור שאדם לא רואה מהקרקע. האין כאן רשלנות פושעת והיא אינה עומדת במבחן הזמן ובמבחן המשפטי. אנו נחושים לתקן את הנזק שנגרם אך גם לתבוע את היזם ואת הקבלן. האם יש מי שעבר תהליך כזה ויכול לייעץ לנו.

  4 תשובות של מומחים
 • 25/10/2017 ריצוף קומה בבנייןאביטל יקותיאל מרחובות

  מעוננינים לרצף קומה 1 בבניין הוועד נתן אישורוהאם אני זקוקה לדבר נוסף? אישור כלל הדיירים? או שאני יכולה להמשיךנ בפעולה ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/10/2017 שפריץ או לא שפריץיואב מהרצליה

  אנו מעוניינים לבצע שיפוץ חיצוני לבניין בן 25, שקירותיו החיצוניים מצופים בשפריץ. במהלך הכנת המפרט עלה הוויכוח האם להשאיר את השפריץ הקיים ולצבוע עליו או לגרד את השפריץ הקיים ולצבוע בשליכט אקרילי. הייתי מעוניין לשמוע את דעת המומחים מה עדיף מבחינה פרקטית ומדוע? אשמח לתשובות מפורטות ככל הניתן. תודה!

  2 תשובות של מומחים
 • 14/09/2017 שיפוץ בניין ישןתמיר משניר

  יש לי אפשרות לשפץ בניין ישן הבנוי משתי קומות. ברצוני לחבר את הקומות עם מדרגות ולעשות שיפוץ כללי בבית כולל צנרת ריצוף חשמל אמבטיות מטבח וכו' בנוסף להוסיף ממד ומרפסת. גודל הבית יהיה 100-110מטר. מה העלויות פחות או יותר של שיפוץ כזה? אשמח לקבל הצעות

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/09/2017 חיפוי אבן מתפרקשאול מבת הדר ליד אשקלון

  לפני 3 שנים כשבניתי את הבית הקבלן הדביק לי ציפוי אבן על הקיר החיצוני בחזית הבית.עכשיו התפרקו לי אריחים אבן, נהייתה "קרחת" שרואים את הבטון, מה נדרש לעשות? לקלף ולהדביק? באיזה דבק נדרש להדביק ? אודה להכוונה. מדובר באריחים קטנים.

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/06/2017 חיפוי או שליכט בבנייןלוסי

  אני מעונינת לדעת מה מומלץ לחיפוי חיצוני בבניין שליכט או אבן. מדובר על הכניסה לבניין. כי שאר הבניין הוא בצבע.

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/05/2017 בידוד גג שטוחגולן מירושלים

  שלום רב אנו גרים בבית עם גג שטוח שיש עליו יריעות איטום. על מנת לבודד את הגג לחום וקור האם הפתרון המומלץ הוא מה שנקרא גג הפוך. משטחים של קלקר דחוס. יריעה גאודטית וחצץ או שיש פתרון אחר

  2 תשובות של מומחים
 • 04/04/2017 הוספת חדר בבניין משותףגלית ראובני משיכון בבלי - בתי רכבת

  שלום רב, השכנה שמתחתי בנתה חדר נוסף וכשהיא בנתה היא עשתה חיזוקים שבעתיד אני יוכל לבנות גם שיתאפשר. הגיע היום והיא רוצה השתתפות. איך מחשבים את ההשתתפות על התקרה שלה שזה בעצם יהיה הרצפה שלי. תודה

  תשובה אחת של מומחה
בעלי מקצוע מומלצים שאלו בפורום
צרו קשר