בית

>

קבלני אבנים משתלבות

קבלני אבנים משתלבות וריצוף חוץ

עבודות פיתוח, אספלט, ריצוף חוץ ואבנים משתלבות של בעלי מקצוע מומלצים

 סנן
קבלני אבנים משתלבות בכל הארץ
שקיבלו ציון מעל 9
חמד גדיר, שיפוצניק באזור הצפון. מתמחה בעבודות שיפוצים: אינסטלציה, ריצוף, עבודות גבס, טייח צבע. כמו כן מבצע עבודות בתחום המשתלבות והאספלט. מקצועי ובעל ניסיון יחד עם צוות מוכשר. דואג להגיע בזמן ולתת את השירות הטוב ביותר.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
קאסם סורחי - קבלן אבנים משתלבות , תמונת פנים

קאסם סורחי

15 חוות דעת
ציון: 9.13
קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור השפלה. קאסם סורחי, קבלן אבנים משתלבות ושיפוצניק באזור ירושלים והשפלה. מתמחה במגוון רחב של עבודות כגון: אבנים משתלבות, מדרכות, אספלט, יציקות בטון, בטון מוטבע, בטון מוחלק, שיפוצי מקלחת, אינסטלצ...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
שכיב גוברין - קבלן אבנים משתלבות , תמונת פנים

שכיב גוברין

35 חוות דעת
ציון: 9.69
שכיב גוברין, קבלן פיתוח וריצוף חוץ במרכז ובאזור השרון. מתמחה בעבודות ריצוף מיוחדות מגרנוליט ואבנים משתלבות בצורות, עוביים וצבעים לפי בקשת הלקוח.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
חמודי גורבון - קבלן אבנים משתלבות , תמונת פנים

חמודי גורבון

53 חוות דעת
ציון: 9.33
חמודי גורבון, קבלן אבנים משתלבות במרכז ובאזור השרון. מבצע את כל עבודות הבובקט, אבנים משתלבות בגדלים שונים ועבודות עפר, ריצוף ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז

  לא מבצע עבודות אספלט.

זמינות מלאה לעבודה
רותם אמר - קבלן אבנים משתלבות , תמונת פנים

רותם אמר

40 חוות דעת
ציון: 9.81
רותם אמר קבלן שיפוצים באזור הדרום ובאזור השפלה. בעלים של חברת "רותם הנדסה" המבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים למגזר הפרטי, הביטחוני והעסקי. מתמחה בעבודות הריסה ובנייה, חלוקת דירות להשקעה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף בשיש ואבן, ט...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
שאדי מחאמרה, שיפוצניק במרכז ובאזור השפלה. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים; עבודות צבע, גבס, ריצוף, אינסטלציה, שבירת קירות, שליכט צבעוני, טיח, שפכטל, שיפוצי מקלחות וכו'. בנוסף, מבצע החלקות בטון, יציקות בטון, בומנייט, אבני שפה, אבנים משתלבות...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אוריאל חיון - קבלן אבנים משתלבות , תמונת פנים

אוריאל חיון

15 חוות דעת
ציון: 9.77
אוריאל חיון, קבלן בטון ואבנים משתלבותבמרכז ובאזור השפלה. מתמחה בביצוע עבודות כגון: בטון מוחלק, יציקות בטון, בטון מוטבע ועוד. כמו כן, מבצע ריצוף אבנים משתלבות, ריצוף אבן בזלת ואבן פראית, פיתוח והקמת גינות, שבילי אופניים, אספלט וכו׳.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

אבנים משתלבות הן פתרון עמיד, אסתטי וצבעוני למדרכות ושבילים המשמשים לא פעם גם כריצוף לחניה הביתית, לשבילי הגינה ומרצפות החוץ הפרטיות ומהווים תחליף לדק או יציקת הבטון הסטנדרטיים. מיהם קבלני אבנים משתלבות וכיצד הם פועלים? מה חשוב לציין מולם בחוזה העבודה? ומהם היתרונות והחסרונות של מדרכים אלו בשטחי החוץ והגינה?

 

קבלני אבנים משתלבות - מיהם?

קבלנים אלו משתייכים לרוב לתחומי הפיתוח והעפר (קבלני עפר או קבלני פיתוח ועבודות עפר) ובאחריותם לבצע כל שיפוץ או עבודת בנייה חיצוניים לנכס, לרבות חפירה והנחת תשתיות לטובת בנייה חדשה.

בחירה בקבלן זה אמורה להיות מושכלת ביותר ולכלול את הרזומה המקצועי שלו, הציוד שעומד לרשותו, ניסיון הצוות, המחיר שלו למ"ר ורמת הדיוק המתבצעת בעבודתו.

בחוזה מול הקבלן חשוב לציין את העובדה שעבודתו כוללת את החומרים ואת אבני השפה עצמן.

לאבנים המשתלבות מספר סוגים ודגמים כך שאפשר לבחור בדגם פחות סטנדרטי לטובת הריצוף שלכם, אך כמובן שצריך להביא בחשבון את שיקולי התקציב ברכישתם.

אבנים גדולות ומלוטשות למשל, מחייבות פילוס של אבן-אבן לפני הנחתן, מה שמייקר מסיבות ברורות את העבודה כולה.

דוגמה נוספת היא של אבנים ייחודיות מבחינת הגודל, אותן צריך לרצף תוך כדי שימוש בגומי על מכונת הלחיצה של האבנים כלפי מטה (ג'בקה) על מנת להימנע מפציעת האבנים.

גם נתון זה מוכרח להיות מתועד בכתב בחוזה עצמו.

 

בחירת העיצוב והסגנון הרצויים

אם יש לכם רעיון בנוגע לריצוף ומיקומן של האבנים, תוכלו לשרטט זאת על דף משבצות ולהעביר אותו לקבלן הפיתוח.

לקבלן עצמו יכולים להיות לא מעט רעיונות שיעזרו לכם לקבל מראה מושקע וייחודי שקולע לתקציב שלכם, כמו שילוב אבנים צבעוניות אחת לכל כמה אבנים אפורות סטנדרטיות שעשוי לחסוך מאוד במחיר, או אבנים מסוג ייחודי כמו טראצו או נטולות פאזות.

כמובן שאפשר להתלבט גם לגבי החברה המייצרת את אבני השפה: אקרשטיין המפורסמת מציעה אבני בטון מודרניות וטרנדיות בצפיפות גבוהה, בעוד שאבני איטונג מציעות אריחים גדולים וקלאסיים יותר לשוחרי המראה הנוסטלגי.

באופן כללי, כדאי לדעת שאבני הסטנדרט מגיעות במידות של 20/20 או לעתים 30/30. אבנים מעוצבות ומיוחדות יותר יגיעו בגדלים שונים מאלו.

 

תהליך העבודה של הקבלן

יישום האבנים המשתלבות דורש יצירה של "אמבטיה" שבה יונחו האבנים.

לאחר מכן יישפך פנימה כורכר ועליו שכבת חול ים נקי בעובי של 4-5 ס"מ.

על החול הזה מתחילים להניח את האבנים המשתלבות. הייצור שלהן מאפשר להן להידבק זו לזו בחלקן התחתון כך שהן נותרות יציבות יחד. בסיום, מפזרים חול בין האבנים לסתימת הרווחים ביניהן.

חשוב לזכור שאבנים משלבות מחויבות למרחק בשיפוע קטן ממפתן הכניסה לבית, כדי למנוע מצב של זרימת מים מהאבנים לתוך פתח הבית.

בסיום, אפשר למרוח סילר לאיטום האבנים ויהיה צורך לחדש אותו אחת לשנתיים-שלוש. המעוניינים יוכלו גם לנקות את המשטח עם גרניק (מכונה לניקוי בלחץ מים) אחת לזמן מה כדי לשמור על חזית נקייה ויפה.

 

תקן לאבנים משתלבות

לאבנים משתלבות ישנו תקן מטעם מכון התקנים המבטיח חספוס באבנים אלו למניעת החלקה.

אבנים סטנדרטיות מגיעות בתקן R-11, כאשר המסותתות יקבלו את תקן R-13 המחמיר יותר.

כמו כן, קבלן הפיתוח נדרש להידוק האבנים בסיום ועליו לוודא כי אין מהמורות, תזוזות, אבנים מתנדנדות או מצע חול שאיננו נקי.

עבודה שלא הביאה את כל אלו בחשבון עלולה לגרום לכך שהאבנים יזוזו ממקומן ויתפרקו זו מזו.

 

חידוש אבנים משתלבות

אם יש לכם ריצוף מאבנים משתלבות שהוא וותיק וכבר נוטה להתלכלך בתדירות גבוהה או שהאבנים עצמן דהויות, כדאי לבצע פעולות תחזוקה: עקרו עשבים שצמחו בין חריצי האבנים, הסירו קני נמלים שהתמקמו באזורים אלו (הדבר עשוי לזמן למקום חרקים מקננים ומזיקים בהרבה), הזמינו ניקוי בלחץ מים וצפו את האבנים בייבוש בסילר כדי להשיב מהברק.

אופציה נוספת היא לצבוע את האבנים בצבע אקרילי המותאם לצביעה חיצונית או להדביק ריצוף אחר על האבנים הקיימות (מבוצע דרך בעלי מקצוע כמו רצפים בדרך כלל).

אם האבנים מתרוממות, שוקעות, או פוערות ביניהן רווחים, סכנת המעידה מהן גדולה ואף תדירה מאוד.

גם כאן אין בהכרח צורך להחליף את האבנים וכל שצריך לעשות הוא לפרק אותן וליישר את האדמה שמתחתן. החזרתן תתבצע בצורה מדויקת ללא הפרשי גובה וללא רווחים כלל.

 

לסיכום

האבנים המשלבות מציעות מדרך אסתטי, פופולרי, משתלם, נוגד החלקה ועמיד ביותר לכל שביל, מבואה וחניה בחצר הבית.

אבנים אלו מתקבלות במגוון דגמים אם כי חשוב לוודא את עמידתן בתקן ולדאוג לקבלן מקצועי שיבצע את הריצוף שלהן בהתאם לתהליך עבודה מסודר ולתכנון הכולל חוזה בו ציינתם את מלוא הפרטים בנוגע ליישום.

ריצוף חוץ של אבנים משתלבות נפוץ למדי בישראל לריצוף חצרות, חניות וגינות. (מידע נוסף אודות הסוגים השונים של ריצוף חוץ)

מדובר באבנים העשויות בטון עם שכבה עליונה העשויה אגריגטים (אבנים קטנות) ובעלות רמות שונות של ליטוש.

ישנו מגוון של צבעים, גדלים וצורות של אבנים משתלבות, המאפשרים קשת רחבה של עיצובים מרהיבים שניתן לבצע באמצעותן.

אופן העבודה עם אבנים משתלבות מתחיל ביישור המשטח, פיזור חול והידוק האבנים עם מהדק ויברציוני. לאחר מכן, יטוטא חול למילוי המרווחים בין האבנים.

כאשר בוחרים באבנים משתלבות לריצוף חוץ חשוב מאוד להקפיד על עבודה איכותית כדי שהאבנים לא יזוזו, שלא ייווצרו הבדלי גבהים בין אבנים ושלא תצוץ ביניהם צמחיה.

כאן באתר תוכלו למצוא קבלני אבנים משתלבות בעלי ניסיון רב, כולל חוות דעת של לקוחות עבר, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם.

למידע נוסף אבנים משתלבות, קראו את המידע המקיף הבא.