בית

>

קבלני אבנים משתלבות

>

מאמרים

>

עבודות בובקט במגזר הפרטי

עבודות בובקט במגזר הפרטי

עבודות בובקט משמשות גם את המגזר הפרטי בעבודות של שיפוץ חוץ ופנים של הבית.

מאמר מאת צוות שיפוצים פלוס

פורסם ב-19/07/2011 2 דק' קריאה

הבובקט הוא למעשה "אחיהם הקטן" של הטרקטור, המחפר והשופל. ישנם שני סוגים עיקריים של בובקט – בובקט רגיל  ובובקט קטן שמימדיו קטנים אפילו מן הבובקט הרגיל. על הבובקט נוהג מתפעל, בדומה לכל כלי הנדסי אחר.  מה השימושים של בובקט בשיפוץ בייתי? מה יתרונותיו של הבובקט?

יתרונותיו של הבובקט

שכיב גוברין

ציון 9.69 35 חוות דעת

חמודי גורבון

ציון 9.33 53 חוות דעת

שאדי מחאמרה

ציון 9.25 4 חוות דעת

בובקט

יתרונו המשמעותי של הבובקט הוא בגודלו הקטן. שלא כמו כלים הנדסיים גדולים יותר, הבובקט יכול להיכנס למקומות צרים ונמוכים. בובקט קטן, יכול אפילו לשמש לעבודות גינון בבתים פרטיים ואף להיכנס לתוך מבנים. משקלו הנמוך של הבובקט מאפשר לעבוד איתו במקומות בהם כלים הנדסיים יזיקו לתשתית הקיימת כגון בתוך בנייני מגורים מרוצפים, משטחי עץ ואפילו דשא.
יתרון נוסף של הבובקט הוא התמרון הרב שלו, בובקט מסתובב בקלות 360 מעלות, עובר פינות וככלל תפעולו לא נחשב מסובך.

מה השימושים של בובקט בשיפוץ ביתי?

הבובקט משמש בהצלחה רבה קבלני שיפוצים בין אם בתוך הבית או בחצר:

  • עבודות ריצוף חיצוניות – כאשר מרצפים שטח בחצר פרטית, אפשר להשתמש בבובקט לנשיאת הריצוף, החול ושאר החומרים. במיוחד נהוג להשתמש בבובקט לנשיאת ופיזור אבנים משתלבות, סלעי נוי, כדים גדולים וכדומה.
  • עבודות עפר בגינה – כאשר יש צורך ביישור או פיזור אדמה בחצר או גינה, פיזור אבנים, טוף, חול וכדומה גם כששטח הגינה קטן יחסית. הבובקט יכול לתמרן בקלות בין עצים, עמודים ואלמנטים אחרים ולעשות פיזור אחיד.
  • קידוח יסודות – בובקט משמש לקידוח יסודות קטנים כאשר מורכב עליו מקדח במקום כף. כך למשל, ניתן לקדוח יסודות לרחבת בטון בחצר ביתית בעזרת הבובקט.  
  • פינוי אשפה – הבובקט משמש לא אחת לפינוי פסולת בניין בזמן שיפוץ, עבודות גינון גדולות וכדומה.
  • בובקט בתוך הבית – מכיוון שהבובקט קטן וקל הוא יכול להיכנס לתוך בית בלי להזיק לריצוף. ניתן בעזרתו לשאת מרצפות, חול, מלט וכדומה אל תוך הבית. כמו כן, בובקט יכול לשמש להריסת קירות פנימיים, פינוי פסולת וכדומה.

עבודות בובקט – השכרת בובקט

חברות רבות מאפשרות השכרת בובקט כולל מפעיל לביצוע מגוון של עבודות.
בזמן שיפוץ, בובקט יכול לחסוך לנו זמן רב ומאמץ. כך למשל, אם נרצה ליישר שטח בגינה הפרטית שלנו, להרוס קיר גדול בתוך הבית, לפזר חול, אדמה, חצץ וכדומה נוכל להשכיר בובקט לפי שעה או לפי יום עבודה.
השכרת בובקט כולל מפעיל מקצועי עבור יום עבודה תעלה בין 1000-1500 ₪. 

מחפשים קבלן אבנים משתלבות ולא מצאתם ?

או

מחפשים קבלן אבנים משתלבות ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה