שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

עבודות בובקט במגזר הפרטי

עבודות בובקט משמשות גם את המגזר הפרטי בעבודות של שיפוץ חוץ ופנים של הבית.

מערכת שיפוצים פלוס
מאמר מאת מערכת שיפוצים פלוס
פורסם ב-30 במרץ, 2017

הבובקט הוא למעשה "אחיהם הקטן" של הטרקטור, המחפר והשופל. ישנם שני סוגים עיקריים של בובקט – בובקט רגיל  ובובקט קטן שמימדיו קטנים אפילו מן הבובקט הרגיל. על הבובקט נוהג מתפעל, בדומה לכל כלי הנדסי אחר.  מה השימושים של בובקט בשיפוץ בייתי? מה יתרונותיו של הבובקט?

מחפשים קבלן אבנים משתלבות ולא מצאתם?
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם:

יתרונותיו של הבובקטבובקט

יתרונו המשמעותי של הבובקט הוא בגודלו הקטן. שלא כמו כלים הנדסיים גדולים יותר, הבובקט יכול להיכנס למקומות צרים ונמוכים. בובקט קטן, יכול אפילו לשמש לעבודות גינון בבתים פרטיים ואף להיכנס לתוך מבנים. משקלו הנמוך של הבובקט מאפשר לעבוד איתו במקומות בהם כלים הנדסיים יזיקו לתשתית הקיימת כגון בתוך בנייני מגורים מרוצפים, משטחי עץ ואפילו דשא.
יתרון נוסף של הבובקט הוא התמרון הרב שלו, בובקט מסתובב בקלות 360 מעלות, עובר פינות וככלל תפעולו לא נחשב מסובך.

מה השימושים של בובקט בשיפוץ ביתי?

הבובקט משמש בהצלחה רבה קבלני שיפוצים בין אם בתוך הבית או בחצר:

  • עבודות ריצוף חיצוניות – כאשר מרצפים שטח בחצר פרטית, אפשר להשתמש בבובקט לנשיאת הריצוף, החול ושאר החומרים. במיוחד נהוג להשתמש בבובקט לנשיאת ופיזור אבנים משתלבות, סלעי נוי, כדים גדולים וכדומה.
  • עבודות עפר בגינה – כאשר יש צורך ביישור או פיזור אדמה בחצר או גינה, פיזור אבנים, טוף, חול וכדומה גם כששטח הגינה קטן יחסית. הבובקט יכול לתמרן בקלות בין עצים, עמודים ואלמנטים אחרים ולעשות פיזור אחיד.
  • קידוח יסודות – בובקט משמש לקידוח יסודות קטנים כאשר מורכב עליו מקדח במקום כף. כך למשל, ניתן לקדוח יסודות לרחבת בטון בחצר ביתית בעזרת הבובקט.  
  • פינוי אשפה – הבובקט משמש לא אחת לפינוי פסולת בניין בזמן שיפוץ, עבודות גינון גדולות וכדומה.
  • בובקט בתוך הבית – מכיוון שהבובקט קטן וקל הוא יכול להיכנס לתוך בית בלי להזיק לריצוף. ניתן בעזרתו לשאת מרצפות, חול, מלט וכדומה אל תוך הבית. כמו כן, בובקט יכול לשמש להריסת קירות פנימיים, פינוי פסולת וכדומה.

עבודות בובקט – השכרת בובקט

חברות רבות מאפשרות השכרת בובקט כולל מפעיל לביצוע מגוון של עבודות.
בזמן שיפוץ, בובקט יכול לחסוך לנו זמן רב ומאמץ. כך למשל, אם נרצה ליישר שטח בגינה הפרטית שלנו, להרוס קיר גדול בתוך הבית, לפזר חול, אדמה, חצץ וכדומה נוכל להשכיר בובקט לפי שעה או לפי יום עבודה.
השכרת בובקט כולל מפעיל מקצועי עבור יום עבודה תעלה בין 1000-1500 ₪. 

שאלות נוספות? שאלו וקבלו תשובות של מומחים:

שאלו את המומחים בפורום

חפשו בעלי מקצוע
צרו קשר