פורום גגות: על כל שאלה בנושא בניה חידוש או החלפה של גג תינתן תשובה מקצועית
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

פורום גגות

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס

שאל שאלה בפורום גגות

 • 10/07/2018 הגבהת עליית גגאיילת מקרית אתא

  רציתי לשאול אני גרה בבעת גו משפחתי ואני רוצה להגביע את הגג שלי במטר מה אני צריכה לעדות וכמה יכול לעלות כזה דבר הגג הוא בערך 70 מטר

  2 תשובות של מומחים
 • 09/07/2018 איטום גג לפני ריצוףליאור מתל אביב

  האם ניתן לאטום גג לפני ריצוף (בית חדש) באמצעות סיקה במקום יריעות ביטומניות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/07/2018 להפוך גג אטום ומבודד לגג מרוצףניר ממשגב

  שלום, קיים גג שטוח במצב תקין לחלוטין. אילו הכנות או שינויים צריך לעשות, אם בכלל, כדי לרצף אותו? תודה

  7 תשובות של מומחים
 • 08/07/2018 חשיפת גגאורי מקיבוץ

  שלום, אני גרה בבית הבנוי מבניה קלה. פנים הבית גבס והחוץ קירות צמנט. התקרה בביתי נמוכה (תקרת גבס) והייתי רוצה להסיר אותה באזור הסלון והמטבח ולחשוף את הגג הגבוה שיראו את קורות העץ כתקרה. אני יודעת שהגג אצלי בנוי מאגדים. האם זה ניתן? במה זה כרוך?

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/07/2018 קקי של יונים על איטוםטל מראשון לציון

  שבת שלום למקצוענים הגג אטום בחומרים אקריליים, האם הרקע של היונים שנמצא שם בכמויות אדירות ואנחנו מנקים כל חצי שנה מזיק בחומציות לאיטום?

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/06/2018 גומי גג גומיגג עזרהעירן מתל מונד

  מה התמהיל המומלץ לגומי גג מבחינת שכבות ודילול? המדובר הוא בגג ישר עם חומה בפינותיו כאשר בתפר יש חריצים בזפת פה ושם. כמו כן. האם כדאי לעבוד עם מרסס או מברשת פשוטה. שואל כי שמתי לב לכמה וריאציות של שתישכבות השימוש ואיני בטוח מה כדאי

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/06/2018 גג שקע קצת והמים לא זורמים למרזביואב מעין ורד

  כפי הניתן לראות בתמונות. מרכז הגג בחדר שקע קצת לעומת המרזב. ואז המים לא מגיעים ( בערך סנטימטר ). האם יש איזה פיתרון יצירתי לנושא הזה מלבד השמת בטון על כל האיזור. יש לציין שזו זפת מעל גג הבטון כמובן .

  3 תשובות של מומחים
 • 17/06/2018 איך מבררים מה אפשר לבנות על הגגלירן ממזכרת בתיה

  אני מעוניין לבנות חצי חדר על גג דירת דופלקס ששייך לי במזכרת בתיה. אני לא יודע אם יש זכויות בניה, או אם אפשר לבנות בבנייה קלה משהו שלא ידרוש היתרים וכדומה. איך עושים את זה??

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/06/2018 יציקה בגג גבסחי מירושלים

  אני יודע שאולי זה שאלה לא לענין-האם יש אופציה כזו לצקת תקרת בטון על תקרת גבס קיימת? בלי להוריד את הגבס? הרווח שלי הוא פינוי וחיסכון אחרי זה בטייח וכל מה שכרוך בכך וגם אולי עבודות חשמל שלא נצטרך לעשות מחדש -תודה מראש לעונים על השאלה המוזרה..ואם זה אפשרי השאלה אם זה אכן יחסוך בעלויות או שזה רק יגרום לכאב ראש?

  4 תשובות של מומחים
 • 27/05/2018 החלפת גג רעפים בגג שטוחאליהו יצחקי מעפולה צעירה

  אני בעל בית קרקע פרטי בעפולה צעירה, ורציתי לדעת אם יש אפשרות להסיר את הגג רעפים ולהפוך אותו לגג שטוח עם גישה מהבית או מבחוץ? (עם כוונה להקים פרגולה, פינת ישיבה וכו')

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/05/2018 להוריד חוםגדי קבלו מבאר שבע

  יש לי קרוואן 70 מטר מרובע גג זוית פח חם מאד בקרוואן רוצה הצעה לאיטום והורדת חום תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 26/04/2018 נזילה מצינור נשם בגגמייק מ. מתל אביב

  שלום רב נזילה מצינור נשם בגג לאורך הקיר וגם בתיקרה. תודה רבה מייק מ.

  3 תשובות של מומחים
 • 08/04/2018 המשך גג רעפיםלירן מכפר יונה

  ערב טוב יש לי גג רעפים בבית (סוג טרה) לאחרונה החלטתי להמשיך את הגג רעפים מעל המרפסת כולה וכאשר ביררתי בכל בתי העסק המתמחים בגגות רעפים התברר לי כי לאף אחד אין את הרעפים מסוג טרה ואני יכול לרכוש רעפים מסוג קוניאל כיוון שזה אותו רעף כאשר התחלתי לשלב שורה חדשה של רעפי קוניאל מתחת לרעפי טרה הגעתי למצב שרעפי קוניאל לא משתלבים לי עם רעפי טרה אשמח לקבל פיתרון תודה והמשך לילה טוב

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/03/2018 גג פנל + כיסוי רעפיםירדן ממרכז

  שלום , יש לי מרפסת 2X5 עם גג פנל , על הגג יש יריעות ביטומניות, אני צריך לשים רעפים (רק ליופי על פי דרישת העירייה) , כמובן שאין מספיק שיפוע לגג רעפים. שאלתי, כיצד מחברים את הקונסטרוקציה של הלטות לגג פנל ? האם יש דרך בה לא צריך לבצע תפיסה עם ברגים שפוצעים את הגג פנל ?

  2 תשובות של מומחים
 • 27/02/2018 הריסת גג רעפים בבנין רביעיות (דו קומתי) ובניית גג מרוצףאורן מרמת גן

  הי, בבנין רביעיות (ארבע דירות בטור בקומה ראשונה וארבע בקומת קרקע) משנות ה-50-60, אני רוצה לפרק גג רעפים ולבנות מרפסת גג במקומוץ הדירה בקומה ראשונה, יש לה יציאה לחדר על הגג ומרפסת גג אחורית ומאושרת ויש עוד 50 מ"ר גג שכיום לא מנוצל כיוון שהוא גג הרעפים המקורי. כל הדירות הצמודות קיבלו לאורך השנים היתר להשטחת הגג, ריצוף ובניית חדר נוסף. אני מעוניין להשטיח את הגג ולהפוך אותו למרפסת גג גדולה, וכן להוסיף חדר אמבטיה קטן, שישמש את החדר שכבר נמצא שם. בייעוץ ראשוני עם ארכיטקט, הבנתי שהתהליך ידרוש הריסה של התקרה הקיימת (תקרת רביץ או משהו מהסגנון), פירוק גג הרעפים, הזזת שני דודים מספר מטרים הצידה, יציקת תקרת בטון עבה מספיק לצורך נשיאת משקל כמרפסת ולהרחבות בניה עתידיות, איטום, ריצוף, פתיחת פתח יציאה למרפסת הגג, בניית חדר האמבטיה (כ-4-5 מ"ר), עבודת אינסטלציה לחדר האמבטיה ולגג, עבודת חשמל לגג (מספר נקודות תאורה), וסגירה בקומה התחתונה של חלק ממרפסת הסלון מתחת לגג החדש באמצעות חלונות (2 מ"ר עומק על 3 מ"ר רוחב). הבנתי גם שצריך שיגיע קונסטרוקטור כדי לוודא על מה ישב הגג, הנדסאי או ארכיטקט ליצירת תכנית, כולל יצירת שיפועים מתאימים והגשת תכניות, וקבלן שיפקח על כל העבודה. פחות או יותר, מה העלות של תהליך כזה?

  תשובה אחת של מומחה
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום
צרו קשר