פורום גגות: על כל שאלה בנושא בניה חידוש או החלפה של גג תינתן תשובה מקצועית

פורום גגות

 • 29/03/2017 הצפת גג בחלקיםמ מגבעתיים

  יש לנו נזילה בגג מרוצף ואני רוצה להציף את הגג בחלקים בשביל להבין מאיפה הנזילה. איך אוכל לתחום את שטח ההצפה? לשים שקים עם חול כדי שהמים ישארו רק בחלק התחום של הגג? אולי יש שיטה יותר טובה?

  3 תשובות של מומחים
 • 20/03/2017 הורדת גג רעפים ויציקת גג בטון במקום ובניה קומה נוספתיצחק מבת ים

  שלום אנו גרים בבנין 3 קומות עם גג רעפים האם אפשר לעשות פרויקט חידוש חיזוק הבנין הקיים .. להוריד גג הרעפים לצקת גג בטון ולבנות קומה נוספת

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/03/2017 החלפת גג שינגלסיעל מגמזו

  שלום יש לנו קראוון עם חדר נוסף וישנן נזילות בחיבור, ובכלליות הגג נראה כבר מאוד רע... מעוניינים להחליף גג שינגלס ומחפשים אלטרנטיבות, האם פנאל זו האפשרות היחידה? בררנו גם על אונדוליין, וכמובן שלכל אחד יש דעה אחרת...נשמח לדעת על אפשרויות אמינות ולא יקרות כיוון שהמגורים במבנה זמניים בתודה מראש כמובן

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/03/2017 גג בטון שטוח בעובי קטן..רותי מגבעת זאב

  היי ברור לי שניתן לעשות גג בטון שטוח שבולט מהבניין והוא יהיה דק ואסטטי.. האם יש לכם אולי פרטי איטום לגג כזה? ופרטי תעלות ניקוז? תודה רבה!

  2 תשובות של מומחים
 • 13/02/2017 איטום קדח/חור בגג בית פרטישחר מבאר שבע

  שלום רב אשמח לקבל המלצה לאיטום קדח/חור בגג שנקדח עבור הזנת מים/גז. אשמח לקבל המלצה לחומר ולשיטת היישום. הרבה תודה, שחר

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/02/2017 נזילות בגג לאחר זיפותאסתי מחולון

  שלום רב כבר מס חודשים יש נזילות מהגג בחדר מדרגות ובנוסף באחת הדירות בקומה האחרונה יש רטיבות בכמה מקומות בדירה ... זיפתו את הגג לפני 3 שנים הזפת חזר וניסה לתקן אך לא הצליח , ועד הבית הזמין לפני שבוע שוב זיפות למרות שהדייר שבדירתו יש רטיבות דרש יעוץ מהנדס מ - א.ת.ד ועד הבית סירב החתים מס דיירים שהם דורשים זיפות ולא יריעות ביטומניות ... ולפני שבוע הזמין זיפות , הנזילות בחדר מדרגות נמשכת הזפת עכשיו אומר" שיש נזילה מדודים " אציין רק שועד הבית מתנהל באופן בילתי חוקי בכלל כ5 שנים מנצל את חברותו עם הדיירים ה קשישים , הוא איים על השכן שבדירותו הרטיבות שלא יתקשר אליו או ישלח הודעות שאם כן יתלונן עליו במשטרה , על אסיפת דיירים אין מה לדבר בכלל מתנהג כרודן , בנוסף גם החתים את אותם דיירים שרוצים שימשיך להיות ועד בית . ביררנו לגבי מהנדס פרטי זה 3000 שח ... מה ניתן לעשות במצב הנ"ל האם מפקח על ביניינים יכול לחייב אותו להזמין מהנדס ,איזו ערכאה משפטית יכולה לעזור בנדון (בהליך מהיר) במקרה של נזק האם צריך אפשר לתבוע את ועד הבית אישית ? מצ"ב וידאו של התקרה המטפטפת תודה מראש

  תשובה אחת של מומחה
 • 11/02/2017 האם נחוץ OSBאורי מנהריה

  אני בבנית שלד ויש לי גג בטון יצוק 20 סמ. אני בונה גג רעפים נמוך מעל ליופי גובה 160 המפקח שלי דורש לוחות OSB והגגן טוען שזה בזבוז של כסף בכל מקרה אני שם בידוד 450 מתחת לרעפים תוספת ה OSB מיקרת משמעותית את הגג מה דעתכם האם נדרש?

  2 תשובות של מומחים
 • 31/01/2017 איטום גג גדולמשה מפתח תקווה

  מה המחיר היום המקובל לחידוש איטום גג גדול? אני מקבל טווח מחירים גדול מדיי שמדאיג אותי. הנתונים הם: גג שטוח, מרוצף בגודל של 85-90 מ"ר. צריך: - פירוק ופינוי הריצוף והאיטום הישן (יריעות) - רולקות ואיטום ביריעות ביטומניות - תיקוני טיח בקירות לגבי גמר אני בודר שתי אפשרויות: 1. שילוב של דשא סינטטי על חצי מהגג ודק על חצי השני (2 דקים ובינהם דשא סינטטי) 2. ריצוף מלא. אשמח לשמוע מנסיון של אנשים ו/או אנשי מקצוע מה טווח המחירים. מדובר בעבודה בפתח תקווה ואני יכול לדחות אותה עד לאביב.

  2 תשובות של מומחים
 • 30/01/2017 בניית ממד על גגזוהר מקרית מוצקין

  שלום יש לי דירה בקומה 3 מתוך 3 על עמודים, יש לי אחוזי בניה על הגג (30%). האם ניתן לבנות ממד בלבד כחלק מהרחבת הבית על ההג?

  2 תשובות של מומחים
 • 14/01/2017 בית חדש עם גג רעפים דולףעידו מהרצליה

  אני גר בבית חדש כשלוש שנים, גג הרעפים דולף כל שנה כאשר הגשמים חזקים במיוחד. אני מעונין במומחה שיתן חוות דעת לגבי הטיפול שניתן לבצע על מנת שאוכל לדרוש מהקבלן. האם יש גופים שנותנים שירות שכזה?

  4 תשובות של מומחים
 • 29/12/2016 איטום גגאיתי מנתניה

  שלום, אני צריך לעשות איטום לגג, וקיבלתי הצעות על יריעות ביטומניות, האם כדאי להוריד את המרצפות או שאפשר לעשות על המרצפות ? נאמר לי שהחול מתחת למרצפות רטוב ואולי כדאי לייבש אותו לפני, אבל אז המחיר גבוה כי צריך לפרק את כל המרצפות... ??? תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/12/2016 האם הבניה של הרעפים נכונה? (בפרגולה, לא בגג של הבית)שי ממולדת

  הרכיבו לי פרגולה עם רעפים, כל מי שראה את הנחת הרעפים אמר שעוד לא ראה שמניחים ככה (בקו ישר במקום שבשורה מתחת בין כל שני רעפים מניחים רעף). ראו תמונה מצורפת. סוג הרעף הוא אנטוניו, האם הרעפים מונחים נכון או לא? תודה רבה. שי

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/12/2016 גג איסכוריתיהושע מרמת גן

  אני בונה תוספת בנייה על הגג (כמובן שבהתרים) היות והבניין ישן אני לא יכול לעשות גג מבטון, אני מעוניין לדעת האם גג איסכורית בעובי מסוים יכול להיות מועיל בשבילי. גם מבחינה תרמית וגם אקוסטי. תודה רבה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 21/11/2016 החלפת גג ישן בחדשמלכה שמעון מאופקים

  שלום הגג שלנו כבר 60 שנה ישן אנחנו רוצים להחליפו בחדש ולהגביה אותו האים ההגבהה צריכה להיות עים בלוקים וחגורה או רק מספיק בחיפוי של העץ מסביב תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/11/2016 האם נדרש היתר בניה להחלפת גג קיים ?אורן מתל אביב

  הדירה היא בקומה אחרונה בבניין משותף בן 4 קומות בתל אביב . בשנות השישים נסגרה המרפסת ע"י גג מסוג אסבסט-צמנט . גודל הדירה כולל הגג כ 65 מ"ר ומתוכו המרפסת שנסגרה בגודל של כ 30 מ"ר . אין שום צו הריסה או משהו כזה על הסגירה שבוצעה בזמנו . מכיוון שאנו מעוניינים להחליף את הגג הישן בגג חדש בבניה קלה האם יש צורך בקבלת היתר מעיריית תל אביב ?

  5 תשובות של מומחים
 • 06/11/2016 בידוד לגג בטון עם שעליו יריעות ביטומניותחזי ממודיעין

  יש לי תוספת בניה, הגג מבטון כשעליו יריעות ביטומניות, אך קר מאוד בחורף וחם בקיץ. ישנה אפשרות לעשות על הגג בידוד?? מה האפשרות הכי זולה?

  3 תשובות של מומחים
 • 02/11/2016 איטום גג פנליתמאיר ממודיעין

  איך אוטמים גג פנלית עם פתיחה כלפי מעלה

  תשובה אחת של מומחה
 • 30/10/2016 נזילה בגגיאיר מחיפה

  אהלן, יש לי נזילה קטנה בגג וחשבתי לנסות לתקן לבד. אני לא יודע באיזה חומר כדאי להשתמש פוליג או גומיגג או משהו אחר. זה גג מישורי זפת עם ציפוי אקרילי. מצורפת תמונה של הגג בזמן שהיה רטוב, ניתן לראות שיוצאות בועות מעל הנקודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 29/10/2016 האם כדאי לאטום גג בגודל 130 מ'ר ע"י איסכוריתיצחק מאופקים

  הבית (קרקע) נבנה לפני כ28 שנים ויש הרבה נזילות

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/10/2016 מחפש קבלן גגות רעפים!רז מירוחם

  מחפש קבלן גגות רעפים בסביבתי לצערי איני מוצא משהו אמין ומקצוען כבר קבעתי למעלה מארבע פגישות עם בעלי מקצוע והם פשוט לא מופיעים. מדובר על גג רעפים 3/3.5 עקב חוסר חוזק באגדים הגג קצת שקע.

  תשובה אחת של מומחה
 • 23/09/2016 איטום גג קטן בבית פרטיאייל מרעננה

  גג של כ-10 מ"ר היתה זפת שחלקה פירקתי בקלות והשאר תפוס חזק. יש בעיה שאין כמעט שיפוע לכיוון המרזב והגג די פלס אם נטיה לשלולית בצד אחד בעיקר. רציתי לשים או גומיגג של יעקובי או היפרדסמו. השאלה אם ואיך לבצע שיפוע ומה עדיף מבחינת החומרים כאשר חצי מהגג נשאר זפת וחצי בטון ? הזפת לא גם אחידה שם בגובה .

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/09/2016 איטום גג - יריעות לעומת בפוליאוריטן נוזליאנה מירושלים

  הגג כרגע עם יריעות ויש צורך בחידוש האיטום (האיטום ישן, יש מעט נזילות). יש הרבה דודי שמש. קבלנו הצעה אחת לאיטום מחודש עם יריעות ביטומניות. בנוסף קבלנו הצעה זולה משמעותית לאיטום עם פוליאוריטן נוזלי (ההבדל במחיר נובע הכך שאין צורך להוריד יריעות ישנות או להזיז דודים). הקבלן טוען שמנסיונו אין יתרון משמעותי ליריעות על פני הפוליאוריטן הנוזלי. מה דעתכם?

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/09/2016 סיוד גגיניב

  שלום לכולם. אני רוצה לסייד את הגג שלי ואני לא בדיוק יודע מה צריך לעושת ומה לקנות לסיוד. לפני 3 שנים עשיתי זפת בגג ומאז לא סיידתי את הגג ועכשיו לפני בואו של החורף אני רוצה לעשות סיוד לגג (לבד,ללא איש מקצוע). איך בדיוק אני אמור לעשות זאת? ואיזה חומר הכי טוב לקנות?? חשוב לציין שאני גר במבנה של בניין רכבת ושאני מתכוון לסייד רק את הריבוע של הבית שלי. כשעליתי לגג מדדתי 7 צעדים גדולים לאורך הגג ו-10 צעדים גדולים לרוחבו של הגג, כמה מטרים זה יוצא בסך הכל? וכמה ליטר של חומר סיוד אני צריך לקנות לדעתכם? ומה המחירים בערך? בנוסף יש לי קולטים ודוד שמש ומנוע מזגן בריבוע שלי ופתח למרזב ושאני סובל כל שנה (גם לאחר הזפת) מנזילות וממים עומדים. תודה גדולה לעונים.

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/09/2016 גג רעפים מפחעמוס מראשל''צ

  איך אני מבודד גג רעפים מפח שמחמם החדר ,ולא לפרק הגג ,האם ישנו חומר הניתן למרוח על הרעפים שיבודד את החום.

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/09/2016 יריעות ביטומניות מול איסכוריתמקס מפתח תקוה

  היי, מה היתרונות של יריעות מול איסכורית, לגג קטן (50 מטר). תודה.

  4 תשובות של מומחים
 • 22/08/2016 גג מפאנלאמרי מקיבוץ כפר עזה

  האם אפשר לחפות גג בפאנל מבודד של קירות שטוח ולא פאנל של גג מצולע? ומה המפתח המקסימי שהגג יכול להיות בלי בטן?

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/08/2016 פירוק זמני של רעפים לצורך סילוק יוניםגיל מוזס ממושב בן שמן

  שלום, ברצוני לפרק מספר רעפים על מנת לסלק יונים שהתמקמו בתוך הגג. הבעיה היא שהרעפים מחוברים בחוט מתכת. איך מסירים את הרעפים אם כך?

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/08/2016 ריצוף על יריעותרונן מאור עקיבא

  אני מתכוון לבנות על הגג שכרגע יש עליו יריעות זפת השאלה היא האם אני חייב להוריד את יריעות האיטום מהגג לפני שאני מרצף או להשאיר את היריעות ולרצף עליהם כל אחד אומר לי משהו אחר ואני לא יודע מה להחליט

  4 תשובות של מומחים
 • 08/08/2016 איטום גג רעפיםלאה מירושלים

  שלום רב, יש לנו גג רעפים ומתחתיו בינו לבין התקרה יש מחסן קטן שבנו במיוחד למזגן דירתי. מהגג נכנסים עכברים וחולדות ומכרסמים את הצינורות. האם יש דרך לאטום כל כניסה לחיות אלה? תודה רבה. לאה

  תשובה אחת של מומחה
 • 30/07/2016 החלפה מאסבסטאוהאן מירושלים עיר העתיקה

  שלום רב יש לי סלון מכוסה באסבסט ומבפנים סגור עם לוחות עץ מעונין להחליף אותו כל הקתע שהבית ישן ולא יודיע למה להחליף _ לרעפים או גגון ? מתלבת בגלל יש לי שכן החליף לרעפים אבל יש לו נזילה כל שנה....

  2 תשובות של מומחים
חפש קבלן שיפוצים מומלץ