פורום גגות: על כל שאלה בנושא בניה חידוש או החלפה של גג תינתן תשובה מקצועית

פורום גגות

 • 09/10/2017 חיבור בין שני גגות נוזלאלי מאשקלון

  שלום רב, נעשתה אצלי תוספת גג רעפים שהתחברה לקיים. בסיום אחד הצדדים ישנם שני קורות עץ, אחת הישנה ואחת החדשה, צמודות זה לזה בגבהים שונים, האטימה נעשתה ביניהם עם סיליקון.. יש לי נזילות מהחיבור, איך אפשר לסגור את החיבור בצורה טובה ומקצועית, האם יש למשל יריעה שנצמדת לעץ באיזה צורה או אפשרות אחרת לאטימה טובה? תודה .

  2 תשובות של מומחים
 • 09/10/2017 יחידת דיור מבניה קלה רעשים מהגגשאול מכפר כמא

  שלום, בניתי בית מפנל בידוד, שמתי גבס בקירות הפנימיים ובניהם צמר סלעים. אבל בתקרה שמנו רק גבס. כשיש גשם יש הרבה רעש מהגג שזה בלתי נסבל. אז אני מחפש פתרון מיידי וקל להפחתת הרעש שמגיע מהגג. הגג גם בנוי מפנל בידוד. אז האם יש כל אפשרות להפחית או להשתיק את המכה של הטיפות של הגשם על הפח מעל הפנל? גם אם זה חומר שאפשר להתיז על הגג?

  3 תשובות של מומחים
 • 08/10/2017 בנית גג רעפים עם לוחות OSB וגשםשחר קליין מחדרה

  שלום רב, בעת בניה של גג רעפים עם לוחות OSB מתחת לרעפים, האם יש להגן על הלוחות מרטיבות לפני הנחת בידוד ? מה יקרה אם יורד גשם על הלוחות OSB ? תודה. שחר

  2 תשובות של מומחים
 • 03/10/2017 רווח בין 2 שורות רעפיםחנן מבורגתה

  היות והמרפסת נבנתה לאחר שהבית היה קיים המרפסת התרחקה מהבית ונוצר רווח בין 2 שורות רעפים כיצד לפתור את הבעיה

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/10/2017 שיפוץ\חידוש גגשמעון מקריות

  שלום רב לכולם אשמח להתייחסות! קניתי בית ישן בקיבוץ, גג הבית יצוק ועליו רעפי אסבסט פלטות שלמות, כמובן שטרם נכנס לגור מפרק גורם מוסמך את האסבסט ונשלח להטמנה, ומה שנותר לבנות גג רעפים במקום, האם וכמה מותר לי להגביה את הגג ממצבו הנוכחי, באמצע ובצדדים, כך שאוכל לנצל את השטח כמחסן, מדובר בגג של 50 מטר בערך.

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/10/2017 תיקון/החלפהשמוליק ניסים מקיבוץ שניר

  אני מייצג מפעל למוצרי נייר ישנו גג איסכורית מתחתיו צמר סלעים מתפורר גודל הגג כ- 900 מ"ר מה אתם מצעים לעשות. ועלויות במידה וניתן. עד היום היה כמקום אחסון - הופך להיות אולם ייצור.

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/09/2017 זפת זה פריימר?מוטי חובבה מיפו

  או לא בהכרח? אני מדבר על השמת יריעות ביטומניות חדשות .פינוי היריעות כנראה הקודמות לפני תחילת העבודה וכו'... שמים זפת או פריימר לפני היריעות החדשות?או שזה אותו מילה? יש לי שאלה נוספת אחרת לגמרי.ייתכן פיזית שמישהו יקרע יריעות ביטומניות?מישהו עם כוונות רעות.לא בעל מקצוע מתחום איטומי הגג וכו'..?זה אפשרי פיזית לעשות בהם חורים עם משהו או לקרוע אותם עם קאטר או מספרים חדות או משהו אחר?(יש לי חשדות כמובן)

  3 תשובות של מומחים
 • 28/09/2017 הוצאת מרפסת בקומת עליית גג (גג רעפים)לאה ממודיעין

  שלום רב, אנו בונים חדר שינה בעליית גג, וברצוננו להוציא מרפסת. כלומר, לפרק חלק מהרעפים ולעשות יציאה למרפסת. מהיא הערכה הגסה לשיפוץ?

  2 תשובות של מומחים
 • 24/09/2017 דשא סינטטיטלי מבת ים

  יש לי גג מרוצף שבעבר עשיתי גם איטום חריצים ועזר למשך 3או4 שנים לפני שנה ביצעתי פוליגג וחדר מעט מים השנה אני מבתעת לאחר ניקוי הפוליגג SBS איטום ביריעות שלאתי העם מומלץ להניח דשא סינטטי לאחר היריעות או שוב ריצוף חדש{יקר מאוד}

  4 תשובות של מומחים
 • 22/09/2017 כיצד לבנות ולמי לפנות לבנית גג משופע ל20 מטרמרובע של גג שטוח מבטון נוזל ובעייתינעמי גרוסמן משריגים ליאון

  האם יש צורך באישור הרשות המקומית? איזה בעל מקתוע יעשה זאת? מאיזה חומרים ניצור את הגג שיראה עם רעפים קלים, או יריעה של רעפים מבודדת?

  2 תשובות של מומחים
 • 16/09/2017 בית ישן, גג שטוח עם יריעות-נזילות , עובש ופיצוצים בקירותגדי

  היי .אני גר בבית עם גג של כ137 מטר.באיזור המרכז.לפי מה שהבנתי,יש לגג יריעות ביוטומיות אבל קרועות כמובן... בעבר הרחוק מרחו(כנראה עלהם?)זפת ופוליגג. ובעבר הרחוק מאוד כשהבית נבנה ,כנראה מרחו ,לפני שעשו בכלל את היריעות-זפת. בכול מקרה,כרגע למדתי את הנושא היטב.ולקחתי הצעות מ3 בעלי מקצוע אמינים.הבעיה היא א-כול אחד רוצה מחיר בהפרש של לפחות 5 אלף שקל מהאחר.ואני לא יודע במי מהם לבחור.כי אומרים שבענין גגות-לא תמיד הזול הוא הטוב. ב.השיטה שכולם הציעו היא דומה מאוד-לאטום מסביב לגגג את הרולקות בבטון,ולשים יריעות חדשות . אבל האחד אמר לי שהוא "יכין את הגג,יוציא את היריעות הקודמות וכו'.." והשני אמר לי שי"שים זפת מתחת ליריעות החדשות". מה מהם נכון.??לפי מה שקראתי-עדיף גם להוציא את האיטום הישן(באמצעים מכניים ולא במבער גז,נכון?),וגם לשים זפת לפני היריעות החדשות.לא?? ג.בעיה נוספת זה שיש לי מרזבים עשויים ממתכת,ואחד מהם אמר לי שהם חלודה.ובמקום להחליפם(יקר לי)הוא הציע להלחים את היריעות פנימה.מה דעתכם? רוצה לציין שאני דחוק בכסף וגם לא אתגורר בבית הזה לכול החיים אלא שנים מעטות.מחפש פתרון טוב אבל לא את הכי טוב והכי יקר ,מהסיבה הנ"ל.

  תשובה אחת של מומחה
 • 16/09/2017 שאלה לגבי הנמכת רצפת בטון במרפסתליאת מתל אביב

  שלום רב, יש לנו דירת גג , כאשר יש סף של 9 ס"מ בין הבית לבין היציאה למרפסת . מכוון שאנו מבקשים לסגור את הגג בבנייה, איך ניתן להנמיך את רצפת הבטון במרפסת על מנת להשתוות למפסל זהה? האם יש פתרון לזה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/09/2017 תיקון גג אזבסט גלימירי מרחובות

  קיימים בגג כמה חורים קטנים עד בינוניים. האם אפשר לסתום חורים

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/09/2017 טיח על גג עץורד מור מחדרה

  שלום רב יש לנו גג הולנדי עם שני משולשי עץ האם ניתן לעשות עלי שליכט צבעוני? ומה הדרך

  תשובה אחת של מומחה
 • 03/09/2017 נזילה מהתקרה - גג שטוח ללא רעפיםערן מבאר-שבע

  שלום רב, יש לי בית בן 6 - עם גג שטוח. יש עליו יריעות ביטומניות. בחורף קשה - ב2 נקודות בבית יש לי ממש טפטופים. האם נדרש לאטום הכל מחדש - או רק לתקן איזורים בעייתים? גודל הגג הוא 150 מ"ר - מה העלות המשוערת של תיקון כזה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/09/2017 גג מפאנל לבןיעל עפרוני מכרכור

  שלום , בנינו גג מפאנל לבן שמכסה את שני הפרגולות שלנו . ורצינו לדעת האם ישנה דרך לצפות או לצבוע או לעצב אותו שלא יראה פאנל אלא משהוא יפה יותר

  2 תשובות של מומחים
 • 31/08/2017 החלפת גג אסבסט לתקופה זמניתדורון מרמת השרון

  שלום רב, אנחנו מחליפים בבית כ80 מטר גג אסבסט שפרוס על 2 מחסנים, מרפסת וחדר שינה הורים. אנחנו מתלבטים מה אפשר לשים כחלופה? יש לציין שהתכנון הוא תוך שנתיים להרוס את הבית ולבנות חדש ואנחנו מחפשים משהו לא יקר שייתן מענה טוב. נודה לעזרה איזה גג מומלץ שלא יקר תודה רבה! דורון

  2 תשובות של מומחים
 • 24/08/2017 איטום גג מרצפותנועה מתא

  בגג שלי יש ריצוף עם המון נזילות לקומה מתחת. העלויות של החלפת הריצוף לא רלוונטי. הציעו לי איטום החריצים. כמה זמן זה מחזיק? מה העלויות? האם יש פתרונות טובים וזולים יותר?

  3 תשובות של מומחים
 • 21/08/2017 החלפת גג רעפים עם רביץאביבה מלוד

  מעלינו יש גג רעפים. אנחנו שוקלים להפוך אותו למרפסת גדולה עם מדרגות מהבית (ברור לנו שזה ייעשה עם מהנדס ואישור עיריה). האם חייבים אישור שכנים? שנית, אני פוחדת מההרס והבלאגן של פירוק התקרה הקיימת. האם חייבים לפנות את כל רהיטי הבית? לעדות את על מערכת החדמל מחדש? שלישית, האם יש איזה שהוא פתרון להשאיר את הרבית ולבנות מעליה רצפה למרפסת מעל? (נניח לוחות בטון, הינדוס של חומר אחכ שמונח?). רביעית, כמה בערך יעלה פירוק גג של 120 מר והנחת בטון+חומר איטום מעליו? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/08/2017 בידוד גג מעץליאורה מכפר חסידים

  שלום רב. בנינו צריף 10 מ"ר קיט מתוצרת פינלנד.הגג עשוי מלאטות עץ משתלבות אורן בעובי 16 מילי' .על מנת לבודד את הגג שהשמש קופחת עליו, אנו עושים גג כפול עם רווח שיוצר חלל בגובה 4 סמ. ועליו שינגלס. יוצר מצב שהגג כמו תיבה. השאלה: האם הרווח מספיק ? החברה שמכרה לנו את הצריף אומרת שלא צריך חומר מבודד כי הוא לא ישפיע וכי על ידי גג כפול הטמפרטורה תרד ב5 מעלות. האם נכון? האם צריך להוסיף עוד חומר מבודד כמו קלקר? תודה ליאורה

  תשובה אחת של מומחה
 • 03/08/2017 איטום גג מרוצף בטרצואלי מרמת גן

  שלום, יש לי גג בן 30 פלוס מרוצף באריחי טרצו. אין לי כרגע נזילות אך לקראת החורף מעונין לאטום ליתר בטחון. שמעתי על חומר בשם מריסול ששופכים על ריצוף נקי ומורחים עם מגב. האם מספיק? תודה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/08/2017 הורדת פוליגג מבטוןסרגיי מחדרה

  שלום. איך להוריד פוליגג מבטון. אם יש חומר או שיטה אחרת. חייב לתקן תשתית +סדקים בבטון . תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/07/2017 הצעת מחיר להחלפת גג ישןבני מירושלים

  יש לי גג רעפים ישן בערך 50 מטר שאני מבקש להחליף בערך 50 מטר .מבקש הצעה ועלות

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/07/2017 גג רביץJyx

  בית פרטי שבנוי מגג רביץ ורעפים האם ניצן לבנות בבית כזה לגובה קונה נוספת?

  3 תשובות של מומחים
 • 19/07/2017 צביעה איטוםשמואל

  שלום עשיתי תופסת לבית שלי והאיטום השחור מפריע לשכן מעלי האם יש אפשרות לצבוע את הגג בצבע לבן וכד' או פתרון אחר תודה מראש

  6 תשובות של מומחים
 • 18/07/2017 הסרת עובש מיריעות ביטומניות על גג הביתאור מנהריה

  בבית בן 15 שנה עם בטקל ויריעות ביטומניות יש עובש על היריעות,כיצד לנקות את העובש לפני מריחה של שכבת פוליגג לאיטום ולהלבנה

  3 תשובות של מומחים
 • 18/07/2017 איטום גג בגלי מכפר סבא

  בקומה האחרונה בבנין שלנו יש 3 דירות דופלקס ולהן מרפסות גדולות מאד בקומתן השניה. בנין בן 20 בערך. עכשיו הם דורשים לבצע איטום של הגג. האם זה אמור להיעשות על חשבון ועד הבית או על חשבונם?

  תשובה אחת של מומחה
 • 07/07/2017 איטום פרגולת רעפיםאבי מקריות

  שלום .יש לי פרגולת רעפים ביציאה מהסלון.קיר משותף עם שכן (בית דו משפחתי)יש לי נזילות מים בחיבור של תעלת הפח בחיבור של הקיר המשותף.עם איזה חומרים אפשר לאטום?תודה

  2 תשובות של מומחים
 • 06/07/2017 איטום גג פנל מאלומניוםמיכאל מקריות

  יש אפשרות להניח יריעות בטומניות על גג קל מפנל אלומניום עלית.???? הנחת היריעות גם לטובת בידוד אקוסטי לספעגת רעשי טיפות גשם

  2 תשובות של מומחים
 • 05/07/2017 ניקוי גגאליהו מקייס ממעלות

  שלום רב לפני הנחה של יריעות ביטומניות ניקיתי את הגג משיכבה של חצץ מתחת לחצץ היה קלקר הרמתי גם אותו מתחת לקלקר יש שיכבה של יריעות דקות שמודבק לבטון איך אני מוציא את זה יש לציין שהבנין ישן בן 35 שנה

  תשובה אחת של מומחה
חפש קבלן שיפוצים מומלץ