בית

>

שיפוצניקים

>

שיפוצניקים בראשון לציון

שיפוצניקים מומלצים בראשון לציון

 סנן
שיפוץ גדול שיפוץ קטן  
22 שיפוצניקים בראשון לציון
שקיבלו ציון מעל 9
באסל זלבאני - שיפוצניק , תמונת פנים

באסל זלבאני

13 חוות דעת
ציון: 9.33
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
עבד אבו זיד - שיפוצניק , תמונת פנים

עבד אבו זיד

22 חוות דעת
ציון: 9.27
עבד אבו זד, צבעי בראשון לציון. מתמחה בצביעה חיצונית למבנים ובתים פרטיים כולל טייח ושליכט צבעוני. בנוסף מבצע צביעת דירות לפני מסירה, כולל שפכטל ותיקונים, החלקת קירות ועוד. כמו כן, מבצע שבירת קירות, בניית קירות גבס, הנמכות תקרה וריצוף.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בן בן שושן - שיפוצניק , תמונת פנים

בן בן שושן

17 חוות דעת
ציון: 9.57
בן בן שושן, שיפוצניק בראשון לציון. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים כגון: צבע, גבס, הנמכת תקרות, ריצוף, הדבקת קרמיקה, שבירת קירות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מתמחה באיתור נזילות עם מצלמה טרמית, טיפול בסתימות בעזרת ציוד משוכלל, תיקון והתקנת דוד...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
עבדאללה ותד - שיפוצניק , תמונת פנים

עבדאללה ותד

21 חוות דעת
ציון: 9.74
עבדאללה ותד, שיפוצניק בראשון לציון. מבצע מגוון עבודות שיפוצים כגון: גבס, צבע, ריצוף ועוד. כמו כן מבצע את כל סוגי עבודות החשמל ובפרט: התקנת גופי תאורה, נקודות חשמל, תיקון תקלות, לוחות חשמל וכו'.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
עומרי דוד, שיפוצניק בראשון לציון. מבצע עבודות בתחום הצבע, שיקום נזקים לאחר נזילות, ריצוף, גבס ושיפוצי אמבטיה. בנוסף מבצע ייבוש תת ריצפתי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אילן יפת - שיפוצניק , תמונת פנים

אילן יפת

35 חוות דעת
ציון: 9.81
אילן יפת, שיפוצניק בראשון לציון. וותק וניסיון של מעל 30 שנה מתמחה בעבודות שיפוצים כגון: גבס, צבע, ריצוף, אינסטלציה, חשמל ועוד. *בניית קירות גבס לחלוקת חללים (חדרים ומשרדים), ובניית קירות דקורטיביים. *עיצובים מיוחדים בגבס: מזנונים, נ...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
נחמן לשם - שיפוצניק , תמונת פנים

נחמן לשם

48 חוות דעת
ציון: 9.75
נחמן לשם, קבלן שיפוצים בראשון לציון. מבצע את כל סוגי השיפוצים - שיפוצי דירות, משרדים וחנויות, שיפוץ מטבחים, חדרי אמבטיה ושירותים. בנוסף מתמחה בעבודות ריצוף מיוחדות, אינסטלציה, צבע וגבס.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אדם אביב - שיפוצניק , תמונת פנים

אדם אביב

25 חוות דעת
ציון: 9.75
אדם אביב, שיפוצניק ומסגר בראשון לציון. מבצע עבודות שיפוצים כגון: אינסטלציה, שיפוצי אמבטיה, ריצוף, צבע, הנמכות תקרה, כוורות, קירות גבס, קרניזים ועוד. בנוסף מבצע עבודות מסגרות מכל הסוגים: סורגים, שערים, חיפויים מברזל, מדרגות ועוד.
איזורי שירות: מרכז
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים שיפוצניק ולא מצאתם ?

או
אלכסנדר בייס - שיפוצניק , תמונת פנים

אלכסנדר בייס

29 חוות דעת
ציון: 9.72
אלכסנדר בייס שיפוצניק בראשון לציון. מעל 8 שנות ניסיון בביצוע עבודות שיפוצי פנים כגון: עבודות גבס, צבע, ריצוף, שליכט צבעוני וטייח דקורטיבי. מבצע שיפוצי מקלחות קומפלט. עובד עם צוות מקצועי ואיכותי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בנצי מסיקה - שיפוצניק , תמונת פנים

בנצי מסיקה

17 חוות דעת
ציון: 9.40
בנצי, שיפוצניק ותיק בראשון לציון. מבצע עבודות שיפוצים וגמר כגון: עבודות גבס, צביעה וחיפוי קירות בהתאם לבקשת הלקוח, שיפוצי אמבטיה קומפלט, ריצוף, אינסטלציה חשמל וכו'. חברתנו פועלת כבר מעל 20 שנה עם ניסיון מוכח בתחום העיצוב הדקורטיבי והצביעה...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מתעסק בתיקונים

זמינות מלאה לעבודה

שיפוצניקים בראשון לציון: ראשון לציון היא עיר ידידותית מאוד לזוגות צעירים עם ילדים, וגם עבודות השיפוץ הקטנות יותר שמתבצעות בה קשורות פעמים רבות לילדים:

  • הוספת קיר גבס לחלוקת חדר עבור תינוק חדש
  • תיקוני מרצפות שבורות שנשחקו ממשחקי ילדים
  • צביעת קירות שהתלכלכו משעות של משחקים
  • שיפור הבידוד האקוסטי כדי שהילדים יוכלו לישון בשקט

עבודות שיפוצים קטנות רבות נעשות בה גם בדירות חדשות מקבלן, בהן הדיירים מעוניינים לבצע שדרוגים כמו החלפת חיפוי הקיר או הריצוף בחדרים מסוימים. שיפוצניקים איכותיים לעבודות כאלה ואחרות בראשל"צ תוכלו למצוא אצלנו באתר, כולל חוות דעת מפורטות מלקוחות קודמים.

 

בחירת שיפוצניקים בראשון לציון עם שיפוצים פלוס

שיפוצים פלוס הוא אחד הפורטלים הוותיקים והמוכרים בישראל לפרסום והמלצות של בעלי מקצוע בתחום השיפוצים. צוות האתר עורך בדיקות קפדניות לכל בעל מקצוע המבקש לפרסם באתר, כאשר נבדקים פרמטרים שונים, כמו רמת השירות, רמת המקצועיות, ניסיון וכן הלאה.

לצד צוות האתר, גם הגולשים משתתפים בתהליך, כאשר הם ממליצים בגוף ראשון על בעלי המקצוע שעבדו אצלם.

כך אתם מקבלים המלצה איכותית ואמינה על מגוון עצום של בעלי מקצוע מיומנים, אבל לא חייבים להסתפק בהמלצה שלנו. אז מה עוד אפשר לעשות?

 

המלצות על שיפוצניקים בראשל"צ

המלצות הן אולי דרך מסורתית לחיפוש אר בעלי מקצוע אבל זו דרך יעילה מאוד. אין כמו המלצה מאנשים שאתם מכירים באופן אישי, כדי לשכנע אתכם שאכן מדובר על בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו.

בקשו המלצות מאנשים שביצעו שיפוץ דומה לשיפוץ שאתם מתכננים, אבל אל תסתפקו רק בזה.

 

שיפוצניקים בראשון לציון לפי מיקום גיאוגרפי

זה עשוי להיראות לכם מובן מאליו, אבל גם שיפוצניק שמפרסם את עצמו בתור "שיפוצניק בראשון לציון" הוא לא תמיד תושב המקום. ייתכן גם שהעסק, או מחסן הכלים שלו לא נמצא בראשל"צ ולכן ייתכן שהוא יוסיף עלויות של שינוע ונסיעות לעבודה שהוא מבצע, או פשוט לא יהיה זמין מיידית אם תזדקקו לו. לכן, בדקו את העניין לפני שתיקחו אותו לעבוד אצלכם.

 

שיפוצניק בראשון לפי רמת הניסיון

רמת הניסיון של בעל מקצוע היא לרוב חשובה מאוד, בעיקר כאשר מדובר על פרויקט מורכב, בעיקר אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים, שתפקידו לרכז את כל בעלי המקצוע לפרויקט שיפוצים רחב היקף.

מנגד, בעלי מקצוע חדשים יחסית, הם לעיתים קרובות חדורי מוטיבציה ויצירתיים מאוד ולכן כדאי לשקול ולהחליט גם לפי פרמטרים נוספים המוזכרים כאן.

 

שיפוצניק בראשון לציון לפי איכות השירות

אתם יכולים למצוא שיפוצניקים מדהימים בראשון לציון, שיש להם המלצות מקיר לקיר וגם תוצאות מעולות, אבל אם עמידה בזמנים חשובה לכם במיוחד, אם אתם יודעים שתפגשו את השיפוצניק הנ"ל פעמים רבות לאורך התהליך, אצלכם בבית, או במקום העבודה, ייתכן שהפרמטר החשוב ביותר עבורכם הוא דווקא רמת השירות.

לכן, אם אתם יכולים, חפשו לקוחות של אותו שיפוצניק ושאלו אותם ספציפית על הנושא הזה.

 

שיפוצניק בראשל"צ לפי סדר גודל השיפוץ

עבודות שיפוצים נחלקות בחלוקה ראשונית לפרויקטים גדולים לעומת עבודות קטנות.

לצורך בחירה נכונה של האיש המרכזי שלכם בפרויקט, חשוב להבחין בין פרויקטים יקרים ומורכבים, בעלות של 47,255 ש"ח ומעלה לבין פרויקטים קטנים ונקודתיים של שיפוץ.

עבור פרויקטים גדולים יש להניח שתצטרכו לשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים.

לצורך עבודה נקודתית קטנה תוכלו לשכור את שירותיו של שיפוצניק בראשון לציון, המתמחה בביצוע עבודות קטנות מסוגים שונים והוא מוכר גם בכינוי "הנדימן".

 

עבודות כלליות של שיפוצניקים בראשון לציון

לצורך ביצוע שלל עבודות כלליות, אתם יכולים לשכור את שירותיו של בעל מקצוע שיפוצניק בראשון לציון, או הנדימן, אשר יוכל לבצע עבורכם שלל עבודות שיפוצים מסוגים שונים:

  • חיפוי קרמיקה - תיקון והתקנה
  • תיקוני טיח
  • צביעה של חלל, או קיר אחד
  • תיקון מרצפות שבורות
  • התקנת מדפים
  • החלפת ברז מים ועוד

 

שיפוצניק בראשון לעבודות איטום

עבודות איטום, כמו תחומים רבים אחרים בעולם השיפוצים, מצריכות מומחיות מיוחדת, לצד ציוד ייעודי וידע שיש רק לאנשי איטום. משום כך, לצורך ביצוע עבודה הקשורה לתחום האיטום, איש איטום הוא בעל המקצוע שאתם צריכים.

 

שיפוצניק בראשון לציון לעבודות נגרות

תיקונים קלים פה ושם יכולים בהחלט להתבצע על ידי שיפוצניק, אבל אם אתם צריכים לבנות ארונות מטבח חדשים, או להחליף חזיתות לארונות למשל, נגר הוא איש המקצוע שאתם מחפשים.

 

שיפוצניקים בראשל"צ לעבודות גבס

עבודות גבס יכולות להתבצע למגוון גדול של מטרות, ברמות שונות של מומחיות וסדרי גודל שונים. שיפוצניקים בראשון לציון יכולים בהחלט לבצע עבודות גבס מסוגים שונים, כאשר אשר למצוא אנשי שיפוצים ברמות מומחיות שונות בתחום הגבס.

 

שיפוצניק לשבירת קירות

לעיתים קרובות שבירת קירות היא חלק אינטגרלי מתהליך השיפוץ. זוהי עבודה שאפשר להזמין לצורך הביצוע שלה שיפוצניק בראשון לציון, אבל חשוב לזכור כי לפני שבירת הקיר חשוב לבדוק אם זהו לא קיר תומך וכן אם אין בתוכו תשתיות חבויות של חשמל, מים, תקשורת, או גז, כדי לא לפגוע במערכת כולה.

צורך כל, כדאי להתייעץ עם מהנדס, או אדריכל, או לכל הפחות לבדוק בתוכנית של המבנה.

 

שיפוצניק בראשון לציון: סיכום

חשוב לבחור שיפוצניק בראשון לציון לפי השיקולים הרלוונטיים ולהיעזר בהמלצות אמינות כדי להבטיח שהפרויקט שלכם יתבצע על הצד הטוב ביותר. את מוזמנים לחפש באתר שלנו, או להתייעץ עם צוות האתר.