בית

>

שיפוצניקים

>

שיפוצניקים בתל אביב

שיפוצניקים מומלצים בתל אביב

 סנן
שיפוץ גדול שיפוץ קטן  
22 שיפוצניקים בתל אביב
שקיבלו ציון מעל 9
עבד אבו זיד - שיפוצניק , תמונת פנים

עבד אבו זיד

22 חוות דעת
ציון: 9.27
עבד אבו זד, צבעי בתל אביב. מתמחה בצביעה חיצונית למבנים ובתים פרטיים כולל טייח ושליכט צבעוני. בנוסף מבצע צביעת דירות לפני מסירה, כולל שפכטל ותיקונים, החלקת קירות ועוד. כמו כן, מבצע שבירת קירות, בניית קירות גבס, הנמכות תקרה וריצוף.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אורן שדה - שיפוצניק , תמונת פנים

אורן שדה

3 חוות דעת
ציון: 10.00
אורן שדה שיפוצניק בתל אביב . אורן שדה, שיפוצניק באזור המרכז והשרון. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון : אינסטלציה, מקלחות ושירותים, התקנת כלים סניטרים, ריצוף, עבודות גבס, גופי תאורה, שליכט צבעוני, צבע.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
עבדאללה ותד - שיפוצניק , תמונת פנים

עבדאללה ותד

21 חוות דעת
ציון: 9.74
עבדאללה ותד, שיפוצניק בתל אביב. מבצע מגוון עבודות שיפוצים כגון: גבס, צבע, ריצוף ועוד. כמו כן מבצע את כל סוגי עבודות החשמל ובפרט: התקנת גופי תאורה, נקודות חשמל, תיקון תקלות, לוחות חשמל וכו'.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אדם אביב - שיפוצניק , תמונת פנים

אדם אביב

25 חוות דעת
ציון: 9.75
אדם אביב, שיפוצניק ומסגר בתל אביב. מבצע עבודות שיפוצים כגון: אינסטלציה, שיפוצי אמבטיה, ריצוף, צבע, הנמכות תקרה, כוורות, קירות גבס, קרניזים ועוד. בנוסף מבצע עבודות מסגרות מכל הסוגים: סורגים, שערים, חיפויים מברזל, מדרגות ועוד.
איזורי שירות: מרכז
זמינות מלאה לעבודה
עומרי דוד, שיפוצניק בתל אביב. מבצע עבודות בתחום הצבע, שיקום נזקים לאחר נזילות, ריצוף, גבס ושיפוצי אמבטיה. בנוסף מבצע ייבוש תת ריצפתי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
בן בן שושן - שיפוצניק , תמונת פנים

בן בן שושן

17 חוות דעת
ציון: 9.57
בן בן שושן, שיפוצניק בתל אביב. מבצע את כל סוגי עבודות השיפוצים כגון: צבע, גבס, הנמכת תקרות, ריצוף, הדבקת קרמיקה, שבירת קירות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מתמחה באיתור נזילות עם מצלמה טרמית, טיפול בסתימות בעזרת ציוד משוכלל, תיקון והתקנת דודי שמ...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
קובי יניב - שיפוצניק , תמונת פנים

קובי יניב

19 חוות דעת
ציון: 8.50
קובי יניב, שיפוצניק בתל אביב. לקובי ניסיון עשיר בתחום הבנייה והשיפוצים, החל משנות השבעים, כאשר עבד בעסק המשפחתי, בו השתתף, פעל וניהל פרויקטים רבים של בנייה ושיפוצים. בידי קובי רישיון חשמלאי מוסמך, בנוסף להכשרות רבות אחרות וניסיון בתחומים...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
באסל זלבאני - שיפוצניק , תמונת פנים

באסל זלבאני

13 חוות דעת
ציון: 9.33
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים בתל אביב. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים שיפוצניק ולא מצאתם ?

או
שחר חדד - שיפוצניק , תמונת פנים

שחר חדד

14 חוות דעת
ציון: 9.25
שחר חדד, שיפוצניק בתל אביב. בעלים של חברת ש.ח בנייה. לחברתנו 12 שנות ניסיון ואנו מתמחים בביצוע כל העבודות בתחום, כגון: עבודות גמר עד מפתח לדירות, בתים ועסקים, כולל שיפוצי פנים קומפלט, שיפוץ מבנים, שליכט צבעוני, עבודות צבע, גבס, ריצוף ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אילן יפת - שיפוצניק , תמונת פנים

אילן יפת

34 חוות דעת
ציון: 9.83
אילן יפת, שיפוצניק בתל אביב. וותק וניסיון של מעל 30 שנה מתמחה בעבודות שיפוצים כגון: גבס, צבע, ריצוף, אינסטלציה, חשמל ועוד. *בניית קירות גבס לחלוקת חללים (חדרים ומשרדים), ובניית קירות דקורטיביים. *עיצובים מיוחדים בגבס: מזנונים, נישות...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

שיפוצניקים בתל אביב נקראים לבצע מגוון עבודות הקשורים למאפייני הדירות בעיר. תל אביב היא עיר צפופה ומבוקשת, ובעלי דירות בה מנסים פעמים רבות למקסם את ערך הנדל"ן שבידם על ידי חלוקת הנכס, ולכן מתבצעות בה עבודות גבס רבות לחלוקה מהירה ופשוטה של חללים.

בנוסף, מתבצעות בעיר הרבה עבודות שיפוץ ותיקון נקודתיות דוגמת שיפוץ אמבטיה ומטבח או צביעת קירות לפני כניסת דיירים. בשל העבודה שבעיר ישנן הרבה דירות ישנות, שחלקן לא שופצו מן היסוד, ניתן לראות בה גם לא מעט בעיות אינסטלציה חוזרות וכן בעיות רטיבות המופיעות שוב ושוב מדי חורף.

כדי לפתור את הבעיות הללו יש צורך בשיפוצניק אמין וטוב. ישנם הרבה שיפוצניקים בתל אביב, אך שיפוצניקים איכותיים לא קל למצוא - אצלנו כל שיפוצניק עובר ראיון ובדיקה מקצועית ובפרופיל תוכלו לראות עבודות קודמות שלו, כולל המלצות מלקוחות.     

שיפוצניק הוא כינוי לטווח רחב מאוד של אנשי מקצוע מתחומים רבים.

זאת מפני שעבודות שיפוצים יכולות להתבצע בצורות שונות ובמקומות שונים, תוך התייחסות לנושאים שונים בתחום השיפוצים: שיפוץ ועיצוב חדרי רחצה, חידוש משרדים, שדרוג דירות כללי, אחזקה וצביעה של חדרי מדרגות ועוד.

משום כך, הבחירה הכי חשובה שתעשו לפני תחילת השיפוץ היא של בעל המקצוע שמבצע אותו, או בעלי המקצוע - בהתאם לגודל הפרויקט.

אז אילו סוגי שיפוצים יש שם בחוץ ואיך בוחרים את בעל המקצוע הרלוונטי?

 

שיפוצניק בתל אביב - לבחור נכון

בין אם אתם רוצים לבצע שיפוץ בבית פרטי ובים אם אתם מחפשים קבלן שישפץ לכם בניין שלם, חשוב שתקדישו את הזמן הדרוש למציאת שיפוצניק בתל אביב, או קבלן שיפוצים, שיכול להבטיח לכם עבודה מקצועית, מלווה באחריות, אמינות, שקיפות ואיכות כמובן.

בדיוק משום כך, צוות האתר שיפוצים פלוס, ממקד את מיטב המשאבים והמאמצים כדי לרכז עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר בישראל, בכל תחום.

הסינון נעשה בעזרת הגולשים, אשר קיבלו שירות מבעלי המקצוע המפרסמים באתר וכן על ידי צוות האתר, המבצע בדיקות תקופתיות ומוודא כי בעלי המקצוע המפורסמים באתר עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלנו.

 

הצעד הראשון לקראת שיפוץ בתל אביב

עוד לפני שאתם מזמינים קבלן שיפוצים או שיפוצניק, חשוב לעשות בדק בית מסודר ולאתר את כל הבעיות שאתם רוצים לטפל בהם ברחבי הבית.

חשוב להבין את אופי הבעיה ואת המקור שלה, לקרוא על הנושא באינטרנט אם אפשר, להבין בצורה טובה מה צפוי לקרות ואיזה סוג של שיפוץ אתם באמת צריכים.

פרויקט שיפוצים יכול להיות ארוך ומורכב ולכן יש צורך בתכנון רב ויסודי, כדי לבצע את העבודה כראוי.

 

סוגים שונים של עבודות שיפוצים ע"י שיפוצניקים בתל אביב

שיפוצניקים בתל אביב, כאמור, יכולים לבצע מגוון רחב של עבודות, כאשר חשוב למצוא בעל מקצוע מתמחה בסוג העבודה שאתם צריכים, או לפחות כזה שיש לו מספיק ניסיון בביצוע העבודה המבוקשת.

 

הסרת עובש

טיפול מסוג זה רצוי לבצע בעזרת מומחה איטום, שיבין מהו מקור העובש ויציע את צורת הטיפול הנאותה ביותר, כדי שהעובש לא יחזור.

 

סגירה או פתיחה של פתחים במבנה

סגירה של חלון, או דלת קיימת, היא לעיתים חלק נחוץ בתהליך שיפוצים, שכן הוא מאפשר תכנון מחדש של מבנה החלל, ומתן תפקיד אחר לקיר שבו היה החלון.

מנגד, פתיחה של חלון, או דלת בקיר, צריכה להתבצע לפי סוג הקיר. אם מדובר על קיר בטון למשל, כנראה תצטרכו לחפש חברה שעושה קידוחים וניסורים בבטון בעזרת ציוד מיוחד.

 

איטום סדקים בקירות

בדומה למצב של עובש בקיר, גם כאן חשוב לבדוק מה מקור התקלה, לפני שמתקנים את הסימפטום. לאחר איתור מקור התקלה, יש לבצע את סגירת הסדקים באופן בטיחותי ומסודר, רצוי בליווי של קבלן שיפוצים מקצועי, או איש איטום, שיבדוק אם הסדקים הללו מהווים סכנה למבנה, או עלולים להכניס מים לתוך המבנה, או שהם מצריכים תיקון אסתטי בלבד.

 

שבירת קירות

שבירת קירות נעשית לעיתים תכופות כאשר יש פרויקט שיפוצים גדול. ניתן לשבור את הקירות באמצעים רגילים, כאשר מדובר על קיר רגיל, אבל אם מדובר על קיר בטון, כדאי להיעזר בחברה מתמחה בניסור קירות בטון וכן חשוב להתייעץ עם אדריכל ומהנדס כדי להבטיח כי הקירות המדוברים אינם קירות תומכים וכי מותר לשבור אותם.

 

רטיבות בקיר

רטיבות בקיר, בדומה לכתמי עובש, נובעת מאיזושהי בעיית אינסטלציה, או בעיית איטום ולכן הפעולה הראשונית שיש לבצע היא בדיקה של מקור הרטיבות. לאחר מכן ניתן לבחור את בעל המקצוע המתאים לעבודה, בין אם זה אינסטלטור או איש איטום.

 

שיפוץ כללי בתל אביב

עבודת שיפוץ כללית, או פרויקט שיפוצים גדול, מצריך, כאמור, התייחסות שונה מעט מאשר שיפוץ קטן וקצר.

במקרה של פרויקט שיפוצים רחב, רצוי להתייעץ עם אדריכל, שיכין תוכנית אדריכלית עבור השיפוץ, יספק את האישורים מהרשויות, יכין תוכנית עבודה לקבלן ויבצע פיקוח עליון על התקדמות הפרויקט.

נוסף על אדריכל, רצוי לשכור קבלן שיפוצים, שייקח את תפקיד מנהל הפרויקט בשטח. קבלן שיפוצים מגיע עם צוות משלו ובמידת הצורך מגיש גם הצעות מחיר של בעלי מקצוע נוספים, כמו נגר, חשמלאי, רצף וכן הלאה.

 

מידע כללי על שיפוצים

  • שעות העבודה המותרות הן בין 7 בבוקר ל 8 בערב, בימי חול בלבד.
  • רצוי לבדוק ברשם הקבלנים ולבדוק אם קבלן השיפוצים שלכם רשום שם
  • יש לשלם לקבלן לפי התקדמות שלבי העבודה, לאחר מתן מקדמה של כ 20%
  • עבודות שיפוצים מסוימות מצריכות אישורים מהרשויות. בדקו זאת עם הקבלן שלכם
  • בעת שיפוץ, שהופך את הנכס בלתי מתאים לשימוש באופן זמני, ניתן לקבל מהרשות המקומית פטור זמני מארנונה

 

לסיכום

עבודות שיפוצים בתל אביב הן תחום מגוון ורחב מאוד. התחום עדיין אינו נמצא תחת פיקוח מסודר ולכן חשוב להפעיל שיקול דעת בבחירה של שיפוצניקים בתל אביב.

למידע נוסף, הכוונה וייעוץ, תוכלו לחפש באתר שיפוצים פלוס, או ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.