בית

>

חברות אלומיניום

>

מאמרים

>

תיקון דלתות אלומיניום - איך מתקנים וכמה זה עולה?

תיקון דלתות אלומיניום - איך מתקנים וכמה זה עולה?

דלתות הן פריט חשוב ביותר במכלול המורכב שהוא הבית שלכם. רוב האנשים מקדישים מחשבה רבה בעת בחירת דלתות לבית שלהם, בעיקר אם אלה דלתות הכניסה לבית, כדי שהדלת תהיה איכותית ועמידה לשנים רבות, אך גם ובעיקר - כדי שהיא תהיה יפה וחזקה. אז איך נכנסות לתמונה דלתות אלומיניום? האם הן מתאימות גם לבית? אילו תקלות יכולות להתרחש בדלתות אלומיניום ומה צריך לדעת על תיקון שלהן?

מאמר מאת צוות שיפוצים פלוס

פורסם ב-25/08/2020 4 דק' קריאה

דלתות אלומיניום לבית - בכל עיצוב שתרצו

אלומיניום הוא אמנם חומר מתכת וקר, אבל הוא כל כך נוח לעיצוב ויש לו יתרונות נוספים כה רבים, עד כי אפשר לעצב אותו בקלות כך שייראה כמעט כמו כל חומר שתרצו, לייצר דלתות עמידות וחזקות, שכמעט ואינן צריכות תחזוקה כלל, בכל סגנון עיצוב לטעמכם.

בנוסף, אלומיניום הוא סוג של מתכת, שאינו מחליד, אינו מפתח קורוזיה, או מתחמצן, עמיד בפני לחות, מים, שמש, חום וקור, אין לו מזיקים טבעיים ויש לו יכולת בידוד מצוינת.

למרות עמידותן יוצאת הדופן של דלתות אלומיניום, יש כמה תקלות נפוצות בדלתות אלה, אותן ניתן לתקן בעזרת חברת אלומיניום מתאימה.

תיקון דלתות אלומיניום - למי פונים?

הכתובת המומלצת ביותר לתיקון דלתות אלומיניום הוא היצרן, או המתקין המקורי של הדלת - בתנאי שהייתם מרוצים מהעבודה ובייחוד אם דאגתם לבקש תעודת אחריות על ההתקנה.

אם אין לכם אפשרות כזאת, חפשו מומחים לתיקון דלתות אלומיניום, או מנעולן מורשה לתיקון דלתות אלומיניום - בהתאם לאופי התקלה.

עמית ששון

ציון 8.83 13 חוות דעת

ניסים מימון

ציון 9.8 5 חוות דעת

אחמד טמיש

ציון 9.73 61 חוות דעת

סרחאן אשקר

ציון 9.7 5 חוות דעת

סוגי תקלות המצריכות תיקון דלתות אלומיניום ע"י בעל מקצוע

דלתות אלומיניום, כמו דלתות אחרות, יכולות להתקלקל בדרכים שונות. אם התקלה נמצאת במנגנון הנעילה של הדלת, הרי מנעולן מתמחה בדלתות אלומיניום הוא כנראה הכתובת המתאימה ביותר. בהתאם לאופי התקלה, הוא יחליט אם צריך להחליף את המנעול, או שאפשר לתקן אותו.

מנגד, אם הדלת התעקמה, או התעוותה, זזה ממקומה ואינה נסגרת כראוי, חורקת, יצאה מהצירים, או מתחככת ברצפה, יש לפנות למומחה לתיקון דלתות אלומיניום.

במקרים רבים אפשר למצוא בעל מקצוע מתאים דווקא אצל חברות המייצרות דלתות אלומיניום, כך הוא גם יכול למצוא, די בקלות, חלקי חילוף אם צריך.

תקלה נפוצה נוספת בדלתות אלומיניום מתרחשת כאשר הדלת מעוצבת בשילוב זכוכית ואז הזכוכית עלולה להישבר. במקרה כזה יש להחליף את הזכוכית השבורה כמובן.

כיוון דלתות אלומיניום

כיוון הוא סוג נוסף של תיקון דלתות אלומיניום, דרוש כאשר הדלת חורקת, משתפשפת ברצפה בעת פתיחה, או סגירה, לא נסגרת כראוי ועוד.

זה קורה בעיקר כאשר מדובר על דלת ישנה, אך גם כאשר ההתקנה לא בוצעה כראוי, או שהותקנו צירים לא מתאימים לדלת וכן הלאה.

כיוון דלתות אלומיניום מתבצע באמצעות דחיפה של הדלת כלפי מעלה, או מטה, בהתאם למצב הדלת, או הזזה של הדלת קדימה ואחורה, כדי להתאים אותה למיקום המשקוף, למספר הצירים ומיקום הצירים וכן הלאה.

כיוון דלתות אלומיניום דורש מומחיות מיוחדת, כדי לאבחן את מקור הבעיה ולטפל בה במידה הנכונה של עדינות ודיוק.

מתי צריך להזמין תיקון דלתות אלומיניום?

  • מנגנון נעילה מקולקל
  • כיוון ידית הדלת
  • כיוון סגירה ופתיחה של הדלת
  • בעיה בהכנסת המפתח למנעול
  • דלת מתחככת ברצפה, או במשקוף העליון
  • דלת חורקת
  • דלת שלא נסגרת עד הסוף
  • דלת שלא נפתחת עד הסוף
  • דלת אלומיניום בשילוב זכוכית, עם זכוכית שבורה

מחפשים חברת אלומיניום ולא מצאתם ?

או

מידע חשוב נוסף על תיקון דלתות אלומיניום

תיקון דלתות אלומיניום חייב להתבצע במהירות, בעיקר אם מדובר על דלת כניסה לבית, כדי למנוע אפשרות פריצה, או החמרת הנזקים הקיימים בדלת בעקבות הזנחה של הנזק המקורי.

תיקון בעיה במנגנון הנעילה בדלת אלומיניום חייב להתבצע על ידי מנעולן מוסמך, שיש לו מומחיות בדלתות אלומיניום.

מנעולן מוסמך חייב להציג לכם תעודת הסמכה, או רשיון לעסוק במקצוע שלו ומומלץ גם לבדוק אם הוא מופיע בפורטל מקצועי כמו שיפוצים פלוס, כדי להבטיח שמדובר על אדם אמין, המחזיק גם בתעודת יושר, כפי שנדרש ממנעולן מורשה במדינת ישראל.

תיקון דלתות אלומיניום מחיר

מחיר תיקון דלתות אלומיניום מושפע מסוג התקלה ומרמת הנזק שנגרם לדלת. יחד עם זאת, יש טווח מחירים מקובל, פחות או יותר, כאשר מדובר על תיקונים ברמה סבירה:

כיוון דלת אלומיניום: בין 150-300 ש"ח

תיקון דלת אלומיניום שלא נסגרת: בסביבות 200 ש"ח

החלפת צילינדר בדלת אלומיניום: בין 300-500 ש"ח

תיקון ידית דלת אלומיניום: בין 150-300 ש"ח

שימון צילינדר בדלת אלומיניום: בסביבות 250 ש"ח

לסיכום

תיקון דלתות אלומיניום נעשה במרבית המקרים על ידי מנעולן, שהוא המומחה המקצועי לכיוון דלתות ולתיקון מנעולים - שהן הפעולות הנפוצות ביותר בתיקון דלתות אלומיניום.

חשוב לפנות למנעולן מורשה ומוסמך, שיש לו היכרות טובה עם דלתות אלומיניום, או למומחה מטעם יתרן הדלת. טווח המחירים אינו גבוה ומסתכם במרבית המקרים בסכום של כמה מאות שקלים.

מחפשים חברת אלומיניום ולא מצאתם ?

או

המאמר עזר לכם?

שאלו את המומחים בפורום

שאלו שאלה