בית

>

קבלני איטום

>

קבלני איטום בירושלים

קבלני איטום מומלצים בירושלים

איטום גגות בירושלים רק ע"י קבלנים מוסמכים. כל עבודות האיטום באחריות!

 סנן
5 קבלני איטום בירושלים
שקיבלו ציון מעל 9
אלכס מיטלמן - קבלן איטום , תמונת פנים

אלכס מיטלמן

56 חוות דעת
ציון: 9.87
אלכס מיטלמן, אוטם מורשה בירושלים. מתמחה באיטום גגות, איטום קירות חיצוניים, איתור ותיקון נקודתי של בעיות נזילה ורטיבות. מומחה לאיתור מי גשם. עד מומחה עבור בית בית משפט. עובד עם חומרים מתקדמים ונותן אחריות בכתב. מוכר בכל חברות הביטוח.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה

  - לא נותן שירות לוועדי בתים.
- הביקור בתשלום.

זמינות מלאה לעבודה
מאור וחנן - קבלן איטום , תמונת פנים

מאור וחנן

15 חוות דעת
ציון: 8.68
מאור וחנן, קבלני איטום בירושלים. מבצעים את כל עבודות האיטום בפרט: איטום גגות, יריעות ביטומניות, איטום בריכות, איטום מאגרי מים, איטום קירות חיצוניים, תיקון והתקנה של גגות רעפים, תיקון נזילות ועוד.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.77
ידידיה בן עמרם, שיפוצניק ואוטם מורשה עם רישיון קבלן רשום בירושלים. מבצע את כל עבודות השיפוצים והצבע בדירות ומשרדים כגון: אינסטלציה, מתמחה בשיפוצי אמבטיות, ריצוף, הדבקת קרמיקה, עבודות גבס, שפכטל, צבע, שליכט וטייח , בריקים ועוד. בנוסף מבצע א...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יגאל אלהרר - קבלן איטום , תמונת פנים

יגאל אלהרר

10 חוות דעת
ציון: 9.43
יגאל אלהרר, קבלן איטום ושיפוצניק בירושלים. דור שני לעבודות איטום, מציע פתרון מקצועי למגוון בעיות האיטום: איטום גגות בזפת ויריעות, איטום קירות, מרתפים ועוד. מתמחה בשיפוץ חזיתות ומבנים. בנוסף מבצע את כל עבודות השיפוצים כגון- צבע, טייח, שב...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.75
דוד אליסיאן, שיפוצניק בירושלים. מתמחה בכול עבודות השיפוצים שיפוץ פנים ברמה גבוהה, בניה קלה, אינסטלציה. מתמחה גם בריצוף . גבס, צבע, איטום. כמו כן עוסק בהחלפת דודי שמש. עבודה מקצועית ואיכותית אפשרות לעבודה עברית.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

קבלן איטום בירושלים

איטם מבנים איכותי הוא אלמנט חיוני בתחום הבניה ותחזוקה שוטפת של מבנים מכל הסוגים.

נזילות יכולות להתרחש בחורף בעקבות הגשם, או בכל ימות השנה בגלל תקלה בתשתיות המים, אך בכל מקרה, אם אינן מטופלות בהקדם, הם עלולות לגרום נזקים כבדים למבנה ואף לפגוע בבריאות האנשים השוהים במבנה.

אם כן - אילו בעיות בדיוק יכול קבלן איטום לפתור? מה צריך לבדוק לפני שמזמינים קבלן איטום בירושלים ולמה חשוב לבחור קבלן מקצועי ואמין?

 

קבלן איטום בירושלים - אילו בעיות הוא יכול לפתור?

קבלן איטום בירושלים הוא האיש שאליו פונים כאשר יש צורך באיטום של גג הבניין, או המבנה לקראת החורף. זוהי פעולה שנהוג לבצע באופן תקופתי בכל מבנה, כדי להבטיח את איטום המבנה מפני נזילת מי גשם בימי החורף.

אבל זהו לא השירות היחיד שאפשר לקבל כאשר מזמינים קבלן איטום בירושלים.

למעשה, קבלן איטום עוסק גם באיטום של קירות חיצוניים של המבנה, לדוגמה כאשר מתגלים סימני רטיבות על קירות פנימיים והם לא נובעים מבעיה בצנרת, ייתכן מאוד שקיימת בעיה באיטום החיצוני של קירות המבנה ולשם כך יש לקרוא לקבלן איטום, בעל רישיון עבודה בגובה, שיטפל בבעיה באמצעות החומרים המתאימים.

בנוסף, קבלן איטום עוסק גם באיטום של מרתפים ומקלטים, שהם מבנים רגישים לנזילות בגלל שהם נמצאים מתחת לקרקע וגם איטום של מרפסות, שגם בהם לפעמים מתגלות בעיות איטום ייחודיות, המצריכות את שירותיו של קבלן איטום מקצועי.

 

למה חשוב לבחור קבלן איטום בירושלים שיהיה גם אמין ומקצועי?

איטום כאמור, הוא אחד האלמנטים החשובים לתחזוקה של מבנים ולשמירה על איכות החיים של דיירי הבניין ושל השוהים בו.

לצורך ביצוע תקין ומקצועי של איטום גגות למשל, יש להכיר היטב את החומרים השונים המשמשים לאיטום גגות , את המגבלות של כל אחד מהחומרים ובעיקר את סוגי הגגות המתאימים לכל אחד מסוגי החומרים.

איטום גגות באמצעות זפת למשל, יכול להתאים לגגות מסוימים, לחסוך בעלויות ולהתבצע במהירות, אך אינו מתאים לכל סוגי הגגות, אינו אפקטיבי כלל במקרה שכבר יישמו על הגג חומר אחר וכן מחזיק מעמד לשנה אחת בלבד, בניגוד לחומרים אחרים עליהם ניתן לקבל אחריות של עד 10 שנים.

 

נוסף על זפת קיימים שני חומרים עיקריים נוספים:

יריעות ביטומניות וחומרים אקריליים. לכל אחד מסוגי החומרים יש מאפיינים שונים למדי ולכן חשוב להכיר היטב את התחום ואת הצרכים של כל אחד מהבניינים, כדי לבצע עבודה איכותית.

 

הכנה לקראת איטום על ידי קבלן איטום בירושלים

הכנה לקראת איטום היא לעיתים קרובות השלב החשוב ביותר בתהליך והיא גם אינדיקציה מצוינת לכך שאתם עובדים מול קבלן איטום רציני ומקצועי.

בהתאם למצב הגג, הכנה עשויה לכלול ניקוי יסודי של הגג, פינוי חפצים מיותרים משטח הגג, הגבהה והרחקה זמנית של אלמנטים כמו קולטי שמש, דודים, מרזבים וכל אלמנט אחר שיכול להפריע לתהליך האיטום, בדיקת שיפועים על הגג, איתור נקודות חולשה באיטום ועוד.

כמו כן, במקרה שהגג כבר מטופל באמצעות חומר איטום מסוים ויש צורך להחליף לחומר איטום אחר, הקבלן יצטרך לבצע תהליך של קילוף החומר הקיים ופינוי השאריות שלו מהגג לפני שיוכל להתחיל באיטום.

הכנה יסודית מאפשרת לבצע איטום איכותי ולכן חשוב לבדוק שהקבלן שלכם מתכנן לבצע הכנה ראויה לפני תחילת העבודה.

 

פרטים חשובים על סיום עבודת האיטום

לפני בחירת קבלן איטום, חשוב לברר אם הוא כולל במחיר העבודה עוד שני אלמנטים חיוניים לביצוע מוצלח לטווח ארוך של עבודת האיטום:

  • הצפה של הגג שבועיים לאחר ביצוע העבודה לצורך בדיקת תקינות של האיטום
  • מתן אחריות לטווח מתאים עבור ביצוע העבודה.


הצפת הגג מאפשרת לקבלן איטום בירושלים לבדוק אם הגג אכן אטום באופן מלא, או שמא חלו ליקויים בעת העבודה ואילו מתן האחריות על ביצוע העבודה הוא חיוני למקרה שגם לאחר ההצפה, התגלו ליקויים.

תוקף האחריות נמשך בהתאם לסוג האיטום שהתבצע. למשל עבור איטום באמצעות זפת תוכלו לקבל אחריות של עד שנה אחת ואילו עבור ביצוע עבודת איטום באמצעות יריעות ביטומניות, או חומרים אקריליים תתבקשו לשלם סכום גבוה יחסית, אבל גם תוקף האחריות יהיה ארוך הרבה יותר - בין 5-10 שנים.

 

למה חשוב לבצע עבודות איטום ללא דיחוי?

תיקון נזילות, כמו גם איטום גגות, או קירות מבנה, חייב להתבצע ללא דיחוי מכיוון שהצטברות של רטיבות ולחות בחלקים שונים של המבנה יכולה לגרום לחוסר נוחות, אך גם לנזקים חמורים במבנה.

בנוסף, לחות מצטברת עלולה לגרום להיווצרות של עובש, שהוא חומר רעיל ומסוכן וכן להיווצרות של פטריות, שגם הן יכולות להביא איתן מחלות לתוך הבית.

 

קבלני איטום בירושלים: סיכום

קבלן איטום בירושלים מבצע שלל עבודות חיוניות, שמגנות על תקינות המבנה, שלמות הרכוש בתוך המבנה ואך על בריאות הדיירים ועל איכות החיים שלהם.

לשם איתור של בעל מקצוע איכותי ואמין, חשוב לבחון את הפרמטרים שפורטו כאן למעלה ולהזמין את ביצוע העבודה בהקדם האפשרי - לפני שיגרמו נזקים חמורים.