בית

>

קבלני בניה קלה

>

קבלני בניה קלה בירושלים

קבלני בניה קלה בירושלים

כל סוגי הבניה הקלה בירושלים - בניה מתועשת, בניה ירוקה ובניה טרומית. מבנים ניידים, וילות קומפלט, יחידות דיור, מבני עץ, מבנים תעשייתיים, משרדים ועוד

 סנן
3 קבלני בניה קלה בירושלים
שקיבלו ציון מעל 9
באסל זלבאני - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

באסל זלבאני

10 חוות דעת
ציון: 9.35
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים בירושלים. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
דודו מזרחי - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

דודו מזרחי

5 חוות דעת
ציון: 9.15
דודו מזרחי, קבלן שיפוצים בירושלים. מבצעים את כל סוגי השיפוצים כגון: אינסטלציה, גבס, טייח, שפכטל, צבע, שליכט צבעוני, ריצוף , בנייה קלה ועוד.
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:
רונן ישראל - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

רונן ישראל

16 חוות דעת
ציון: 9.70
רונן - קבלן שיפוצים ובינוי מזה כ- 36 שנים בירושלים. מומחה לאינסטלציה בייתית וציבורית (מוסדית). מומחה לעבודות בניה , שיפוצים נרחבים וקטנים, מבנים קלים (בניה קלה), תוספות בניה, חדרי רחצה , עבודות גבס, ריצוף, אינסטלציה , חשמל, צבע, מסגרות קלה...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

בניה קלה בירושלים: ירושלים היא עיר בה יש לא מעט משפחות מרובות ילדים, ובהתאם - בניה קלה בה נעשה שימוש בעיר מספקת פתרון קל לבניית תוספות מהירות של בניה עבור משפחה שגדלה וזקוקה למקום נוסף. בניה קלה נקראת גם בניה מתועשת או בניה יבשה, ומבוססת על עיקרון של בניית קונסטרוקציה מהירה ועליה לוחות ייעודיים. למרות הקונוטציה הראשונית, הבניה הקלה היא שיטת בניה שאינה חלשה יותר מהבניה הקונבנציונלית ואף יכולה להגיע לרמת בידוד גבוהה הרבה יותר - ולכן מתאימה מאוד לירושלים, בה מזג האוויר קר יותר יחסית לאזורים אחרים בארץ. בקיבוצים ובמושבים מסביב לעיר נעשה שימוש נרחב בבניה הקלה לבתים פרטיים, מחסנים ותוספות בניה בשל מהירות הבניה והגמישות שהיא מאפשרת. מחפשים קבלן בניה קלה בירושלים? כאן תמצאו קבלני בניה קלה מהעיר והאזור, כולל חוות דעת מפורטות של לקוחות קודמים.