בית

>

מעצבי פנים

>

מעצבי פנים בירושלים

מעצבי פנים מומלצים בירושלים

חפשו מעצב/ת פנים בירושלים בסגנון שלכם. התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים ובחרו נכון.

מעצב פנים בירושלים, לא רק מוציא את החלומות שלכם לפועל, הוא גם נקודת מפתח בתהליך השיפוץ המורכב. מעצב הפנים יעזור לכם בבחירת בעלי המקצוע ובפיקוח על העבודה, במציאת חנויות מתאימות לבחירת החומרים והריהוט ואף ישיג עבורכם הנחות יחודיות.

 סנן
6 מעצבי פנים בירושלים
שקיבלו ציון מעל 9
עדי זקן - מעצב פנים , תמונת פנים

עדי זקן

5 חוות דעת
ציון: 9.90
עדי זקן, מעצבת פנים בירושלים. המתמחה בתכנון חללים, פיתוח שטח, דירות בתים פרטיים, משרדים , חנויות ומסעדות ועוד.. תוך שימת דגש על ייחודיות ופונקציונליות, הבנת החלל, התאמתו לרצון הלקוח ותקציבו.
איזורי שירות: ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יורי נולמן - מעצב פנים , תמונת פנים

יורי נולמן

27 חוות דעת
ציון: 9.56
יורי נולמן - מעצב פנים בירושלים. בעל תואר ראשון מהאקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל ומצטיין לימודי עיצוב פנים בשנקר הנדסאים. בעלים של YUNU DESIGN - סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג. בשנת 2011 פתח יורי את סטודיו YUNU DESIGN, המעניק שירותי תכנו...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.83
רויטל מרציאנו, מעצבת פנים בירושלים. מבצעת תכנון ועיצוב פנים למשרדים, בתים פרטיים, דירות קבלן ועוד. הניהול, ליווי ותכנון פרוייקטים מלאים ביעילות בארגון קפדני ודיוק, כאשר העדיפות העליונה היא שיתוף פעולה מלא לצרכים שלכם, סגנונכם וטעמכם האישי...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אביחי PLAN360 - מעצב פנים , תמונת פנים

אביחי PLAN360

13 חוות דעת
ציון: 10.00
אביחי רחמני חרזי, אדריכל ומעצב פנים, ובעלים של חברת PLAN360 בירושלים. PLAN360 הינו סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים שמתמחה בעיקר ברמת התכנון והעיצוב עם שימת דגש על הפרטים הקטנים בתכנון ובביצוע. תהליך העבודה של תכנון ועיצוב פנים מתחיל בדיון א...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

  מבצע היתרי בנייה רק לבנייה פרטית חדשה.
לא מבצע היתרי בניה להסדרים, חריגות או תוספות בנייה.

זמינות מלאה לעבודה
ציון: 10.00
לינוי לוינסון, אדריכלית ומעצבת פנים בירושלים. היי אני לינוי לוינסון, אדריכלית ומעצבת פנים, התמחיתי מספר שנים במשרדי אדריכלות וחברות מטבחים, זכיתי באהדת הלקוחות וצברתי המון לקוחות חדשים וקשרים עם ספקים ייחודיים מעולם העיצוב והחלטתי לצאת לדר...
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אורן הראל - מעצב פנים , תמונת פנים

אורן הראל

6 חוות דעת
ציון: 9.75
אורן הראל, מעצב פנים בירושלים. שירות איכותי לאנשים שרוצים להשקיע בעצמם. תכנון מדויק ומוקפד, ביצוע עם מסירות ומקצועיות. מתמחה בעיצוב פנים בתחומי מגורים כולל וילות, שיפוצים, מסחר, משרדים, שחזור ושימור. 15 שנות נסיון בארץ ובחו"ל, נותן ליווי...
איזורי שירות: ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

מעצב פנים בירושלים

ירושלים ידועה כעיר בעלת מורשת תרבותית והיסטורית ענפה, אך לצד זאת קיימים בה גם תהליכים ומגמות המנסים להפיח בה רוח של חדשנות וקידמה.

בירושלים מתקיים מדי שנה שבוע העיצוב, המציג ברחבי העיר תערוכות עיצוב מגוונות ומתקיים כחלק משלל יוזמות חדשות ומקומיות בתחום של בוגרי בתי ספר גבוהים בעיר. אירוע בתים מבפנים בירושלים מציג מדי שנה מקומות בעלי מורשת היסטורית המושפעים מאדריכלות ועיצוב עתיקים, לצד מבנים חדשניים המעוצבים באופן עדכני. כיאה לעיר בה מתגוררת אוכלוסיה רב גונית, גם סגנונות העיצוב בירושלים נעים לכיוונים רבים.

מעצבי פנים הפועלים בירושלים הם בעלי מקצוע אשר יודעים להתאים את הסגנון והשפה העיצובית של הבית לדייריו, כמו גם למרחב הייחודי בו הבית ממוקם.

כאן תוכלו למצוא מעצבי פנים ירושלמים בעלי ניסיון, כולל חוות דעת מפורטות של לקוחות עבר, לעיצוב בית או דירה בירושלים וסביבתה.

 

מה ההבדל בין אדריכל לבין מעצב פנים בירושלים?

אדריכל הוא בעל מקצוע, שלמד במשך 5 שנים במוסד מוכר ללימודי אדריכלות, עבר התמחות וכן מבחן הסמכה. באופן פורמלי הוא יכול לעסוק בכל תחומי תכנון ועיצוב מבנים, אך לרוב אדריכלים עוסקים בתכנון המבנה עצמו ולאו דווקא בסידור חלקו הפנימי.

מנגד, מעצב פנים בירושלים עוסק בתכנון ועיצוב של חללים פנימיים, הכוללים לעיתים גם שינויים במבנה. מעצבי פנים רבים הם בוגרי תכנית לימודים מתאימה, אך חלקם לא למדו כלל במוסד אקדמי, אלא נשענים על כישרון טבעי וניסיון.

במרבית המקרים, מעצב פנים מגיע למבנה מוכן ועורך בו שינויים קלים יחסית, כדי להתאים אותו לצרכי הלקוח בעוד שאדריכל עוסקת במרבית המקרים בתכנון של מבנים חדשים.

יחד עם זאת, בשל הביקוש הגובר למעצבי פנים מנוסים, מומחים בתחומם, משרדי אדריכלים רבים מעסיקים גם מעצב פנים.

 

למה חשוב לעבוד עם מעצבי פנים בירושלים?

עיצוב הבית, כמו גם עיצוב של חלל מסחרי כמו בית מלון, מסעדה, משרד, קניון ואפילו מטוסים, ספינות וכן הלאה,  דורש זמן רב לצורך תכנון, בחירה, התלבטויות ואפילו חיפוש אחר הצעות מחיר טובות ובעלי מקצוע אמינים.

אנשים הפועלים באופן חובבני, ללא ניסיון בתחום, מוצאים עצמם מבזבזים זמן יקר על עבודה שאין להם מספיק ניסיון, ידע, או כישרון כדי לבצע אותה כראוי ובנוסף, עושים טעויות שעולות להם בהמשך כסף רב ואף עוגמת נפש, כמו מיקום לא נכון של אלמנטים שונים בחלל.

התהליך עשוי לגרום למתחים בתוך המשפחה באופן טבעי ולכן אנשים רבים מבינים כי לשכור את שירותיו של מעצב פנים עשוי לעלות להם הרבה פחות מאשר לעשות את הכל בעצמם.

 

מעצב פנים בירושלים - מה הוא עושה?

מעצב פנים מסייע בתכנון חלוקת החלל, מיקום תשתיות, בחירת חומרי גלם ויצירת עיצוב ייחודי, המשקף את הטעם האישי של בעלי הנכס, את הצרכים שלהם ואת החזון שלהם לגבי הנכס.

הוא גם בוחר בעלי מקצוע מתאימים, שאותם הוא מכיר לעיתים קרובות באופן אישי מעבודות קודמות ולכן מכיר גם באיכויות שלהם.

הוא מכין תכניות וכותב כתבי כמויות לצורך תמחור מדויק ככל האפשר של הפרויקט.

הוא פונה יחד אתכם, או עבורכם לספקים שונים ולבעלי מקצוע כדי לקבל הצעות מחיר ולעיתים קרובות הוא גם מקבל הנחה מתוקף היותו בעל מקצוע בתחום.

בנוסף, מעצב פנים בירושלים מקבל את התקציב מהלקוחות ומתאים את עלויות הפרויקט ליעד התקציבי שנקבע מראש ולבסוף - הוא אחראי על פיקוח אחר בעלי המקצוע העובדים בשטח, על התקדמות הפרויקט ועל תוצאה סופית משביעת רצון.

 

מתי כדאי לשכור את שירותיו של מעצב פנים בירושלים?

השלב האופטימלי לשילוב של מעצב פנים הוא בעת בחירת הנכס לפני הרכישה, או בעת יצירת התכנון האדריכלי של הנכס.

מעצב פנים יכול להצביע על שינויים חיוניים לצורך התאמת הנכס לבעלים, או על חוסר התאמה יסודי, שהופך את הנכס בלתי מתאים לצרכי הלקוח ולכן חשוב לשלב אותו בתהליך כמה שיותר מוקדם.

 

איך בוחרים מעצב פנים בירושלים?

המלצות מלקוחות מרוצים הן תמיד חשובות - בעיקר אם מדובר על אנשים שאתם מכירים באופן אישי. יחד עם זאת, המלצות כאלה לא תמיד קיימות ולא תמיד מספקות ולכן חשוב להיכנס לבדוק את תיק העבודות של המעצב באתר האינטרנט שלו.

כמו כן, כדאי לבדוק כמה הצעות מחיר ממעצבים שונים ולהשוות ביניהן לפני קבלת החלטה, אך לא פחות חשוב ואולי החשוב מכל - כימיה ביניכם לבין המעצב.

חיבור אישי עם מעצב פנים הוא חיוני, כדי לאפשר לכם לבטא את הצרכים שלכם באופן פתוח וישיר, כדי להבטיח שהמעצב מבין בדיוק מה אתם רוצים וצריכים וגם כדי שהוא יקלע אינטואיטיבית לטעם האישי שלכם - פשוט כי הוא מבין אתכם היטב.

 

מה להכין לקראת פגישה עם מעצב הפנים?

פגישה ראשונית היא חיונית להיכרות וקבלת החלטה סופית - אם זהו אכן המעצב המתאים לכם, אבל זוהי גם ההזדמנות שלכם להגיד לו כמה שיותר מידע, שיעזור לו להבין מה אתם צריכים.

הכינו רשימת צרכים, תוכנית אדריכלית ותמונות של הנכס, תקציב רצוי, לוחות זמנים רצויים וכל מידע נוסף שיעזור למעצב להבין מה אתם רוצים.

אם החלטתם לפנות למשרד גדול של מעצבי פנים, בדקו מי המעצב שיעבוד אתכם.

 

לסיכום

בסופו של דבר, חשוב לזכור כי מעצב פנים בירושלים הוא בעל מקצוע שיש לו ידע וניסיון יותר מכם ולכן חשוב שתתנו לו גם להביע דעה ולתת את הטון בהיבטים רבים של הפרויקט.

לכן חשוב שתמצאו מעצב פנים שאתם סומכים עליו, כדי שתהנו מהתהליך וגם מהתוצאה הסופית.