בית

>

קבלני בניה קלה

>

קבלני בניה קלה במרכז

קבלני בניה קלה במרכז

כל סוגי הבניה הקלה במרכז - בניה מתועשת, בניה ירוקה ובניה טרומית. מבנים ניידים, וילות קומפלט, יחידות דיור, מבני עץ, מבנים תעשייתיים, משרדים ועוד

 סנן
6 קבלני בניה קלה במרכז
שקיבלו ציון מעל 9
רני ספיר - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

רני ספיר

8 חוות דעת
ציון: 9.84
רני ספיר, קבלן שיפוצים במרכז. מתמחה בעבודות שיפוצים עד מפתח במשרדים, מוסדות, חנויות, דירות ובתים פרטיים. כגון: הריסה ובניה, שיקום מבנים, תוספות בניה, חשמל, אינסטלציה, מקלחות ושירותים, ריצוף, עבודות גבס, שליכט וטייח.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
מור חג'אג - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

מור חג'אג

14 חוות דעת
ציון: 9.30
מור חג`אג`, קבלן שיפוצים רשום מספר 37163 במרכז. מתמחה בכל עבודות השיפוצים לבית ולעסק תוך מתן דגש על ייעוץ וליווי מקצועי, שקיפות מלאה, התאמה אישית לצרכי הלקוח ולתקציב העומד לרשותו. מור יספק עבורך את כל בעלי המקצוע תחת קורת גג אחת באחריות ומ...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
באסל זלבאני - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

באסל זלבאני

13 חוות דעת
ציון: 9.33
באסל זלאבני, קבלן שיפוצים במרכז. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר לבתים, משרדים וילות ועוד.. כגון: אינסטלציה, ריצוף הדבקת קרמיקה, התקנת כלים סניטרים, עבודות גבס, הנמכת תקרות, קרניזים, שפכטל, צבע, טייח ושליכט.
איזורי שירות: מרכז, ירושלים והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אילן יפת - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

אילן יפת

34 חוות דעת
ציון: 9.83
אילן יפת, שיפוצניק במרכז. וותק וניסיון של מעל 30 שנה מתמחה בעבודות שיפוצים כגון: גבס, צבע, ריצוף, אינסטלציה, חשמל ועוד. *בניית קירות גבס לחלוקת חללים (חדרים ומשרדים), ובניית קירות דקורטיביים. *עיצובים מיוחדים בגבס: מזנונים, נישות, ע...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
אמיר חובב - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

אמיר חובב

52 חוות דעת
ציון: 9.51
אמיר חובב, קבלן שיפוצים במרכז. מתמחה בשיפוצים כלליים לדירות מגורים ובתי עסק, מבצע את כל עבודות הגמר- ריצוף, אינסטלציה, חשמל, גבס, עבודות בנייה, איטום, פרגולות, אלומיניום ונגרות. בנוסף מבצע פיקוח וליווי צמוד מבניית תקציב ועד גמר מפתח.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
קובי חכם - קבלן בניה קלה , תמונת פנים

קובי חכם

40 חוות דעת
ציון: 9.55
קובי חכם, שיפוצניק במרכז. מבצע את כל סוגי השיפוצים כגון : אינסטלציה, מקלחות ושירותים, התקנת כלים סניטרים, ריצוף, עבודות גבס, גופי תאורה, שליכט צבעוני, צבע, בניה קלה תוספות בניה והתקנת פרופילים. בנוסף, מבצע התקנות ותיקונים של דודי שמש.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

בניה קלה במרכז: מרכז הארץ הוא האזור הצפוף והמבוקש ביותר בישראל, ובהתאם, בתחום הבניה הקלה נעשה בו שימוש למציאת פתרונות למגורים או להרחבת בתים. בנוסף, כאשר מדובר בבניה על בניין, ישנם מקרים בהם צורת הבניה המומלצת תהיה בניה קלה, בשל הקלות של חומרי הבניה, שאינם מכבידים על גג המבנה. מעבר לכך, כאשר מדובר בתוספות בבניין משותף, לבניה הקלה יתרון בשל הניקיון שלה לעומת הבניה הקונבנציונלית, הכרוכה ברעש ולכלוך. בניה קלה היא צורת בניה המייצרת הרבה פחות פסולת מהבניה הרגילה, מה שחוסך גם את פינוי האשפה לאתר מורשה עבור הבונים או המשפצים. הגבס המשמש לקירות הפנים ולחלק מלוחות החוץ הייעודיים הוא חומר הנמצא בשימוש תדיר יותר במרכז הארץ מאשר באזורים אחרים, ומהווה פתרון מהיר ופרקטי גם עבור מחיצות פנים.

מחפשים קבלן בניה קלה במרכז הארץ? כאן תוכלו למצוא קבלני בניה קלה מומלצים, כולל חוות דעת, תמונות והסמכות רלוונטיות שיסייעו במציאת איש המקצוע המתאים ביותר.