וידאו בנושא שיפוצים

נמצאו 35 סרטונים בנושא
איך נראת התקנת פרקט בדירה שעברה שיפוץ מהיסוד ?
מאת קרן אור רביבו
תכנון תקציב נכון לשיפוץ
מאת צוות שיפוצים פלוס

איך מתכננים את התקציב נכון ביחס לסדרי העדיפויות ולא חורגים ממנו

יעוץ לניהול נכון של שיפוץ הבית
מאת צוות שיפוצים פלוס

עיצוב ותכנון הדירה זה רק השלב הראשון, בשלב השני צריך גם לדעת לנהל את הפרוייקט נכון - בסרטון יעוץ לניהול נכון של שיפוץ הבית

עבודות אינסטלציה- טיפול בתשתית ביוב
מאת צוות שיפוצים פלוס
הקבלן שחר רוטרמן ממליץ על שיפוצים פלוס
מאת שחר רוטרמן
המלצה של לקוחה (עדי) על שיפוצים פלוס
מאת שחר רוטרמן
טיפים לקבלני שיפוצים - שחר רוטרמן - קבלן ותיק
מאת שחר רוטרמן
טיפים של הקבלן שחר רוטרמן ללקוחות לפני שיפוץ דירה
מאת שחר רוטרמן
שיפוץ כללי לדירה בהרצליה
מאת לב רייזנר
שיפוץ כללי לדירה בבת ים והמלצה של הלקוח רומן
מאת לב רייזנר
תהליך בניה של בית פרטי
מאת בן ב.א לבניה
סדנת מכירות ו"שיפוץ" העסק
מאת צוות שיפוצים פלוס
שיפוץ חמ"ל בפיקוד דרום- עבודות צבע, תאורה, תקרות אקוסטיות והתקנת פרקט
מאת רותם אמר
עבודות צבע, שפכטל וטיח בשיטת ההתזה
מאת שחר בן עמי
עבודות טיח ושפכטל
מאת שחר בן עמי

עבודה בשיטה ייחודית של טיח בהתזה

איטום גג- תוצאה סופית
מאת ע.ב איטום - הבית שלך בידיים טובות

איטום הגג נעשה בשיטה חדשנית של התזת חומר אקרילי מבית פזקר המאפשר איטום של משטחים שונים כגון בטון, זכוכית, איזקורית ומשטחי עץ.

איטום גג בשיטה חדשנית של התזת חומר אקרילי מבית פזקר
מאת ע.ב איטום - הבית שלך בידיים טובות

שיטה מתקדמת המאפשרת איטום של משטחים שונים כגון בטון, זכוכית, איזקורית ומשטחי עץ.

חוק אחריות שיפוצים
מאת צוות שיפוצים פלוס
חיפוי אבן לקיר
מאת קל קיר

חיפוי אבן לקיר - החל מהתהליך היצירה ועד למוצר מוגמר בבית הלקוח. 

למה אנשים לא סומכים על קבלני שיפוצים?
מאת איימן עיראקי

מדוע אנשים חוששים משיפוצניקים ומקבלני שיפוצים? הקבלן איימן מסביר איך ניתן להפיג את החששות בהתקשרות עם קבלן השיפוצים באמצעות חוזה עבודה מפורט לפני תחילת העבודות.  מתוך כתבה ב"מבט" בערוץ 1, של אודי בצלאל על קבלני שיפוצים של "שיפוצים פלוס" שנחלצו לסייע ללקוחות שנכוו מקבלני שיפוצים אחרים. 

 

שיפוץ בניין: עלויות
מאת אלון לייבוב

כאשר משפצים בניין משותף, ישנם גורמים שונים היכולים להשפיע על סכום הכסף אותו יצטרך כל בית אב להשקיע. גובה הבניין, גילו, מצבו ועוד גורמים שונים ומשונים עלולים להשפיע על העבודות ומחירן. מהו המחיר הזול ביותר לשיפוץ בניין, ומהו הגבול העליון? הקבלן אלון לייבוב מפרט מנסיונו בתחום שיפוצי בניינים.

שיפוץ בניין: השבחת הנכס
מאת אלון לייבוב

שיפוץ בניין באמת משפיע משמעותית על ערך הדירה? הקבלן אלון לייבוב נוגע באחת הנקודות המרכזיות בתחום שיפוץ הבניינים, ומסביר בכמה אחוזים ניתן להעלות את ערך הדירה לאחר תהליך מהיר ופשוט יחסית של שיפוץ הבניין.

שיפוץ בניין: אפשרויות
מאת אלון לייבוב

משפצים בניין? ישנן אפשרויות רבות העומדות בפניכם. זה מתחיל בדברים הבסיסיים כמו קילוף טיח, החלפתו בטיח מחודש וצביעה, עד לאלמנטים מתקדמים יותר בשיפוץ בניין כמו הוספת לובי, מעלית ועוד. הקבלן אלון לייבוב מפרט את מגוון האפשרויות לשיפוץ בניין והשבחת הנכס עבור הדיירים המתגוררים בו.

הצעת מחיר לשיפוץ בטלפון - למה קבלנים לא עושים את זה
מאת צוות שיפוצים פלוס

אם קבלן לא מוכן לתת מחיר על עבודה בטלפון, זה אומר שהוא חסר ניסיון? להיפך! לפעמים מגיעים אלינו לקוחות שתוהים: 'הסברתי לקבלן מה אני רוצה, אז למה הוא לא פשוט אומר לי בדיוק כמה זה עולה?'. בסרטון הבא נסביר לכם מדוע דווקא קבלן בעל ניסיון לא ייתן לכם מחיר בטלפון. וגם - מה יכול להשפיע על המחיר, ולמה כדאי לסמוך דווקא על הקבלן המעדיף להגיע לשטח כדי לתת לכם הצעת מחיר, במקום על מי שייתן לכם הצעת מחיר מבלי לראות את מקום השיפוצים בעצמו.  

היזהרו מהצעת מחיר לשיפוץ אם היא זולה משמעותית
מאת צוות שיפוצים פלוס

עוד סיבה למה לא כדאי לכם לבחור בהצעה הזולה ביותר של קבלן שיפוצים כשיקול מרכזי: אם ההצעה זולה משמעותית, בחלק מהמקרים יכול להיות שקבלן השיפוצים מתכנן להשלים את הפער בתוספות שיצוצו במהלך השיפוץ ובשורה התחתונה השיפוץ יעלה לכם אפילו יותר.

מה הכוונה ב"זול משמעותית"? אם קבלן א' הציע 100 אלף ש"ח לביצוע העבודה וקבלן ב' הציע 94 אש"ח, זה כנראה לגיטימי. לעומת זאת אם אחד הציע 100 אש"ח והשני 60 אש"ח, זה צריך להדליק נורה אדומה. שי, מהצוות המקצועי שלנו באתר שיפוצים פלוס, מסביר ממה כדאי להיזהר ולמה לשים לב כשמקבלים הצעות מחיר מקבלני שיפוצים.  

הגנות לריהוט כדי לשמור על הפרקט
מאת IROKO פרקט
פרקט איכותי בגמר לכה - עמיד
מאת IROKO פרקט

נוטים לחשוב שפרקט עץ בגמר לכה, בגלל המראה היפה שלו, מאוד פגיע לשברים של כלים (שברי זכוכית למשל) אבל זו טעות. מעבר לכך שרוב הסיכויים שכלי שייפול על רצפת פרקט עץ כלל לא יישבר מכיוון שהעץ רך יותר מרצפת אריחים, אלא שגם הנקיון זהה לנקיון של רצפת אריחים שנשברה עליה צלחת - לא צריך לחשוש!

הפרש במחירים בין הצעות מחיר של קבלנים
מאת צוות שיפוצים פלוס

יש מספר סיבות להפרשים בין הצעות מחיר של קבלני שיפוצים. ההפרש יכול להגיע לעשרות אחוזים וזה משאיר אותנו עם סימני שאלה: האם עובדים עליי? האם אני בוחר קבלן זול מדי ואשלם בעתיד ביוקר?

יש הסבר לפערים האלה, ובתור משפצים כדאי לכם ללמוד על כך.
צפו בסרטון ולמדו על הסיבות להבדל במחירים, ועל טיפים שיסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת ולשפץ בראש שקט מבלי לזרוק כסף לפח.

סגירת פתח דלת
מאת רפאל זילבר

רפאל מסביר כיצד אפשר לבצע "סגירת דלת" - כלומר, לבטל פתח דלת קיים ולסגור את הפתח כך שלא ניתן יהיה להבחין שהייתה שם דלת. בביצוע עבודה כזו יש להתייחס לעניינים כמו הפרשי טמפרטורות ובידוד.

אופן היישום: בידוד בין הדלת לבין סגירה של לוח צמנטבורד ולבסוף חיפוי באבן ירושלמית. כך הדלת לא "תזיע" מבפנים כתוצאה מהפרשי טמפרטורות.

טיח גבס GoldBand ליישום ידני קל ומהיר
מאת אורבונד
אביזרים לאמבטיה
מאת צוות שיפוצים פלוס

רגע לפני שאתם קודחים את החורים באריחי האמבטיה, קחו לעצמכם מספר דקות ווודאו שאביזרי האמבט שאתם רוכשים הם מאיכות גבוהה ומחומרים שמסוגלים לעמוד ברטיבות ולעתים אף בזרם מים ישיר. כמו כן, הכירו את האפשרויות העומדות בפניכם - למשל, ייתכן שתחליטו להתקין מתקן כפול לייבוש מגבות במקום שני מתקנים שונים.

לוחות גבס מסוגים שונים - על תכונותיהם ושימושים
מאת אורבונד

גבס הפך להיות אחד המוצרים המבוקשים והמקובלים ביותר בעולם השיפוצים. ככל שהדרישה לו גדלה כך גם לוחות הגבס התפתחו והחלו לענות על צרכים שונים: עמידות בפני אש (לוחות גבס אדומים), עמידות בפני רטיבות (לוחות גבס ירוקים), לוחות גבס בעלי כושר נגיפה גבוה יותר ועוד. בסרטון הוידאו הבא בשיתוף פעולה של אתרנו "שיפוצים פלוס" ו"אורבונד" תוכלו לקבל מידע על לוחות הגבס השונים, יתרונותיהם ותכונותיהם.

בחירת אסלה לבית
מאת חלמיש

בחירת כלים סניטריים לבית היא חשובה מאוד ובפרט אסלה. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אסלות: תלויות, מונובלוק, עיצובים מיוחדים לאסלות וכו'. בסרטון הוידאו הבא תוכלו לקבל מידע מלא מנציג "חלמיש" לגבי בחירת אסלה לבית: הטרנדים החמים, כיצד מורכבת אסלה תלויה וכיצד מסתירים את מנגנון ההדחה, כיצד רוכשים אסלת מונובלוק שעדין תהיה אסתטית?
סרטון זה הופק על ידי אתר "שיפוצים פלוס" בשיתוף עם "חלמיש".

תאורה לחדר אמבטיה
מאת קמחי תאורה

חדר אמבטיה מומלץ להאיר במנורה צמודת תקרה עם זכוכית חלבית שתיצור פיזור אור אחיד בכל חלקי האמבטיה. מומלץ בתאורה מעל מראה להאיר באמצעות נורת הלוגן או על בסיס נורת ליבון המאפשרת הפרדת צבעים טובה יותר לפנים בעת איפור.
במידה ומנמיכים תקרה בחדר האמבטיה. מומלץ להשתמש בגופים שקועים כמו הלוגן המעניק צבע מהימן לאריחי הקרמיקה ושקוע תקרה או קיר על בסיס LED לתאורת התמצאות בלילה.

צבעים עזים לעיצוב הבית
מאת נירלט

הגיע הזמן שבחירת צבעים חזקים ועזים לבית תיכנס גם ללקסיקון של הקהל הישראלי שמעדיף לרוב לבחור בגווני לבן ושמנת. קרן נוימן מחברת "נירלט" מסבירה לנו בסרטון הוידאו הבא על דרכים שונות לעיצוב הבית בצבעים עזים.

לא חייבים להסתפק רק בצביעת קיר אחד בצבע חזק, ניתן לצבוע חדר שלם באותו הצבע החזק והעז אך לשלב אלמנטים בהירים כמו השארת הדלתות, המשקופים, התקרות, הקרניזים וכו' בצבעים בהירים. יצירת קונטרסט מעניין ויזואלית בחלל החדר.
אופציה שניה היא צביעה בשיטת הColor Block שמתבססת על שילוב של שני גוונים חזקים וגם קונטרסטים, שילוב שנשמע לא אופייני אך יוצר מראה ויזואלי מהמם, כל עוד בוחרים בריהוט שהוא בהיר וניטראלי יחסית.