בית

>

קבלני איטום

>

קבלני איטום בחיפה

קבלני איטום מומלצים בחיפה

איטום גגות בחיפה רק ע"י קבלנים מוסמכים. כל עבודות האיטום באחריות!

 סנן
11 קבלני איטום בחיפה
שקיבלו ציון מעל 9
ליאן תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

ליאן תמם

13 חוות דעת
ציון: 9.60
ליאן תמם, קבלן איטום בחיפה. מתמחה בפתרונות לכל סוגי האיטום כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות ואיטום בחומרים פוליאורטנים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

  לא מבצע איטום קירות חיצוניים

זמינות מלאה לעבודה
אבי תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

אבי תמם

38 חוות דעת
ציון: 9.28
אבי תמם, קבלן איטום בחיפה. מתמחה במתן פתרונות לכל סוגי האיטום, כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות, איטום בחומרים פוליאורטנים, בטל קל ועוד. נותן אחריות על כל עבודה!
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
פליקס טייף - קבלן איטום , תמונת פנים

פליקס טייף

22 חוות דעת
ציון: 9.65
פליקס טייף, קבלן שיפוצים בחיפה. מבצע עבודות שיפוצים כלליים בדירות, מוסדות וחנויות. מתמחה בעבודות גמר בפרט: שיפוצים עד מפתח, אינסטלציה, ריצוף, עבודות גבס, טייח, עבודות איטום גגות בזפת, יריעות ביטומניות ועוד.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אחמד שינאוי, קבלן איטום בחיפה. מתמחים באיטום כללי של מבנים, איטום קירות, איטום אדניות, איטום גגות, איטום שלילי, ביצוע איטום שלילי הינה עבודה מקצועית שמצריכה סבלנות רבה וידע רב בחומרים השונים. אנו מבצעים איטום באמצעות יריעות, זפת חם, יציקות...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
סאמר כאמל, קבלן איטום רשוםבחיפה. חברתינו מגישה פתרונות איטום מתקדמים המלווים במכשור מתקדם, במחיר הוגן ובאחריות בהתאם לסוג העבודה. קבלני איטום מטעמנו מומחים באיטום שלילי, איטום יריעות ביטומניות, יריעות PVC, איטום סדקים, איטום בריכות ומאגרי...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה
נשאת לדאוי - קבלן איטום , תמונת פנים

נשאת לדאוי

6 חוות דעת
ציון: 8.04
נשאת לדאוי, קבלן שיפוצים ובעלים של חברת טכנו שיפוצים פלוס בחיפה. חברתינו מתמחה במתן שירותי שיפוצים ועיצובים מרמת צבע לרמת בניית בתים עד מפתח עם ניסיון של למעלה מ15 שנים. אנו עובדים מול כל סוגי הלקוחות; הפרטי, ציבורי, עסקי ומוסדות. לחברתנו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
שאדי חלבי - קבלן איטום , תמונת פנים

שאדי חלבי

22 חוות דעת
ציון: 8.98
שאדי חלבי, אוטם מורשה ובעלים של חברת איטום בחיפה. עסק בעל ותק ומוניטין אמין בתחום האיטום, תוך הקפדה על מקצועיות, אחריות, יעילות, אמינות ועמידה בזמנים, אנו מקפידים לתת יחס אישי בהתאמה לדרישות הלקוח וצרכיו. אנו מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות ה...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה
אלכס מיטלמן - קבלן איטום , תמונת פנים

אלכס מיטלמן

56 חוות דעת
ציון: 9.87
אלכס מיטלמן, אוטם מורשה בחיפה. מתמחה באיטום גגות, איטום קירות חיצוניים, איתור ותיקון נקודתי של בעיות נזילה ורטיבות. מומחה לאיתור מי גשם. עד מומחה עבור בית בית משפט. עובד עם חומרים מתקדמים ונותן אחריות בכתב. מוכר בכל חברות הביטוח.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה

  - לא נותן שירות לוועדי בתים.
- הביקור בתשלום.

זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן איטום ולא מצאתם ?

או
ג'ו שיפוצים - קבלן איטום , תמונת פנים

ג'ו שיפוצים

28 חוות דעת
ציון: 8.59
ג'ו, שיפוצניק בחיפה. מתמחה בכל עבודות השיפוצים - עבודות צבע וגבס, אינסטלציה, איטום, שיפוצי אמבטיות ומטבחים. לג'ו ניסיון גם בשוק הפרטי וגם בעסקי.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
דוד רוב - קבלן איטום , תמונת פנים

דוד רוב

48 חוות דעת
ציון: 9.80
דוד רוב, קבלן איטום מורשה בחיפה. מבצע עבודות איטום ותחזוקה לגגות, איטום קירות, מרתפים ומרפסות. נותן אחריות בכתב בגמר העבודה.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה

קבלן איטום בחיפה

תחום האיטום הוא מורכב במיוחד ודורש מקצועיות ללא פשרות. זהו ענף מאוד לא סלחני פשוט כי מספיק שהקבלן עשה עבודה מעולה על 99 אחוז מהגג ורק אחוז 1 התפספס לו, כדי שכל החורף תסבלו מחדירה של מים למבנה. לכן חשוב לאתר קבלני איטום מקצועיים ביותר לעבודות איטום.

אבל איך מאתרים קבלן איטום מקצועי? מה כולל התשלום ולמה בכלל צריך קבלן מיוחד לאיטום?

 

איך בוחרים קבלן איטום בחיפה?

כדי להיות בטוחים שאתם עובדים עם קבלן איטום מקצועי ואמין, יש כמה בדיקות שתוכלו לעשות לפני שתחתמו על הצעת המחיר.

ראשית, בדקו איזה ותק יש לקבלן שלכם. בתחום האיטום, בשונה מעט מתחומים אחרים, יש משמעות רבה לנושא הותק. אם יש לו מספיק לקוחות מרוצים, שעברו לפחות חורף שלם אחד ללא רטיבות, כנראה שאתם בידיים טובות.

וזה לוקח אותנו לאינדיקציה הבאה - המלצות על קבלן איטום הן יקרות ערך מפני שזו הדרך הטובה ביותר לדעת שבחרתם נכון, אבל כמובן שזה לא מספיק.

גם להצעת המחיר יש ערך רב, מפני שהאופן בו היא מנוסחת יכול להעיד על צורת העבודה של הקבלן.

אם ההצעה מרושלת, אינה כוללת פירוט של תהליך העבודה, התייחסות לנושא האחריות וכן הלאה - ייתכן שכדאי לחפש קבלן אחר.

 

בחירת חומרי איטום מתאימים על ידי קבלן איטום

אינדיקציה חשובה נוספת לבחירת קבלן איטום מקצועי היא חומרי האיטום שהוא בוחר לעבוד איתם. קיימים בשוק עשרות סוגים של חומרים לאיטום, אבל כל סוג מתאים לסוג אחר של גג.

יש גגות בטון חדשים שאין עליהם חומר איטום כלל, יש גגות שכבר הונח עליהם חומר איטום מסוים ולכן אפשר ליישם רק חומרי איטום מסוימים, אחרת האיטום לא יעבוד, גם אם הקבלן השתמש בחומר איכותי ביותר.

לכן, אם אתם לא פנויים לבדוק בעצמכם מהו החומר המתאים ביותר לגג שלכם בהתאם למצבו, תוכלו לשאול את הקבלן לפי מה הוא בחר את החומר, או לשאול בחנות לחומרי בניין.

 

שיטות להכנה של הגג על ידי קבלן איטום בחיפה

הכנה לקראת עבודת האיטום היא חשובה לא פחות מעבודת האיטום עצמה, או מבחירת החומר המתאים. לכן, כדאי לבדוק עם הקבלן שלכם איזה סוג של הכנה הוא מתכנן לעשות לקראת האיטום.

הכנה יסודית של גג לקראת איטום כוללת ניקוי יסודי של הגג, טיפול במרזבים, הגבהה וייצוב של קולטי השמש, פיצוץ בועות אוויר, מריחת שכבה של פריימר ולעיתים גם הסרה של האיטום הישן.

כל אלה שלבים חיוניים להצלחת התהליך ולכן חושב לוודא שהקבלן שלכם מתכנן לבצע אותם באופן יסודי ומדויק.

 

אחריות על העבודה וביצוע בדיקת תקינות

כפי שכבר הוזכר כאן קודם, עבודת איטום יכולה להיות מקצועית ויסודית ביותר, אך בגלל פספוס קטן, היא יכולה להיות בלתי מושלמת ולהביא למצב שבעיית הרטיבות לא נפתרה.

לכן חשוב להקפיד על שני נושאים חשובים, לפני שחותמים על עסקה עם קבלן איטום בחיפה:

  • בדיקת תקינות האיטום בסוף העבודה, במהלכה מציפים את הגג במים כדי לוודא שאין נזילות
  • אחריות על העבודה למשך 5-10 שנים, בהתאם לשיטת האיטם שנבחרה וכן זמן הגעה במקרה שיש צורך בתיקון.

 

 מתי כדאי להזמין קבלן איטום בחיפה?

קבלני איטום הם כנראה האנשים הכי עסוקים בחורף, אבל אם תשאלו קבלן איטום, הוא ודאי יגיד לכם שהזמן הכי טוב להזמין קבלן איטום הוא דווקא בקיץ. למה? כי בחורף יורד גשם, הכל רטוב וקשה לבצע עבודת איטום ראויה לשמה.

בנוסף, כאמור - קבלן איטום הוא איש עסוק מאוד בחורף ולכן יהיה קשה למצוא קבלן איטום טוב, שגם יש לו זמן פנוי בשבילכם.

כמו כן, סביר להניח שקבלן איטום מקצועי ואיכותי גם יגבה יותר כסף בחורף ואילו בקיץ, כשהוא הרבה פחות עסוק, המחירים יהיו נמוכים יותר בד"כ.

 

על בסיס מה קבלן איטום קובע את המחיר?

תמחור עבודות איטום נעשה בד"כ לפי מ"ר, כאשר המחיר יורד ככל שהגג גדול יותר. יחד עם זאת, אם מדובר בעבודת איטום של גג קטן, או מרפסת, המחיר יהיה גלובלי ולא לפי מטר.

הפרמטרים לקביעת מחיר העבודה כוללים את סוג החומר המתאים לאיטום הגג - יש חומרים זולים מאוד, כמו זפת ויש חומרים יקרים מאוד, כמו חומרים אקריליים שונים.

בנוסף, מצב הגג הוא פרמטר משמעותי מאוד לקביעת המחיר, כמו גם לבחירת סוג החומר.

אם כבר יש על הגג חומר איטום, אזי יצטרך קבלן האיטום לבחור חומר שיכול להידבק אל החומר הקיים, או להשקיע מאמץ וזמן רב כדי לקלף את החומר הקיים וליישם חומר אחר במקומו.

אם על הגג יש אלמנטים רבים, כמו קולטי שמש, דודים, מרזבים, אשפה ולכלוך, עבודת ההכנה לקראת האיטום תהיה ארוכה יותר במידה ניכרת ולכן גם יקרה יותר וכן הלאה.

 

קבלני איטום בחיפה: סיכום

קבלן איטום הוא אחד מבעלי המקצוע החיוניים ביותר לשמירה על תקינות המבנה ועל איכות החיים בימי החורף הגשומים ולכן כדאי להקדיש את הזמן הראוי לבחירה נכונה של קבלן מקצועי.

לצד בחירת הקבלן חשוב להתעכב גם בבחירת החומרים לאיטום ואופן ההכנה של הגג לקראת האיטום, כדי להבטיח שתתבצע עבודה מקצועית, שתספק לכם שקט לשנים רבות.