בית

>

שיפוצניקים

>

שיפוצניקים בחיפה

שיפוצניקים מומלצים בחיפה

 סנן
שיפוץ גדול שיפוץ קטן  
22 שיפוצניקים בחיפה
שקיבלו ציון מעל 9
איתן גאשי - שיפוצניק , תמונת פנים

איתן גאשי

12 חוות דעת
ציון: 9.69
איתן גאשי, שיפוצניק בחיפה. מתמחה בשיפוצים לדירות ולבתים פרטיים. מבצע עבודות גבס, צבע, חשמל, ריצוף, אינסטלציה, טיח, שליכט צבעוני ועוד. כמו כן מבצע שיפוצים למבני תעשייה.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
אמיר שלעטיה, שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל סוגי העבודות השיפוצים, כגון: אינסטלציה, הדבקת קרמיקה, ריצוף, עבודות גבס, שליכט וטייח דקורטיבי, שפכטל, צבע ועוד.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
גרייס באבא - שיפוצניק , תמונת פנים

גרייס באבא

5 חוות דעת
ציון: 9.05
גרייס באבא, שיפוצניק בחיפה. מבצע את כל עבודות השיפוצים בפרט: אינסטלציה, פתיחת סתימות, הדבקת קרמיקה, עבודות גבס, הנמכת תקרה, טייח, שליכט, ריצוף, עבודות צבע, איטום ועוד.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
קובי פינטו - שיפוצניק , תמונת פנים

קובי פינטו

60 חוות דעת
ציון: 9.70
קובי פינטו ,קבלן שיפוצים וותיק בחיפה. עם למעלה מ10 שנות ניסיון בתחום. מבצע את כל עבודות השיפוצים ובפרט: חלוקת דירות, תוספות בניה, חידוש דירות ישנות, שיפוצים כלליים בבתי מגורים ובבתי עסק, עבודות אינסטלציה, גבס, חשמל, צבע ועוד
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
אמין סולימן - שיפוצניק , תמונת פנים

אמין סולימן

57 חוות דעת
ציון: 8.99
אמין סולימן, קבלן שיפוצים בחיפה. מבצע את כל עבודות השיפוצים והגמר עד מפתח- שיפוצים כלליים לבתים פרטיים ובתי עסק, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים קומפלט, שיפוץ מטבח, עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס ואיטום, בנוסף מבצע עבודות בניה משלד, תוספות ב...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.34
חוסאם מזאריב, שיפוצניק ומסגר בחיפה. מתמחה בעבודות שיפוצים כגון: צבע, גבס, ריצוף, חיפוי בריקים ואבן. כמו כן מבצע עבודות מסגרות כגון: בנית מבנים חדשים (רפתות, סככות ובניה קלה). שיפוץ וחיזוק מבנים, כיסוי איסכורית ופנלים מבודדים, מדרגות וסורגי...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
עאקף עיאשי - שיפוצניק , תמונת פנים

עאקף עיאשי

4 חוות דעת
ציון: 9.62
עאקף עיאשי, שיפוצניק בחיפה. מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוצים, שיפוצי מקלחות קומפלט, עבודות גבס, צביעת בתים, שבירת קירות, אינסטלציה ועוד. כמו כן מבצע יציקות בטון.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
פליקס טייף - שיפוצניק , תמונת פנים

פליקס טייף

23 חוות דעת
ציון: 9.64
פליקס טייף, קבלן שיפוצים בחיפה. מבצע עבודות שיפוצים כלליים בדירות, מוסדות וחנויות. מתמחה בעבודות גמר בפרט: שיפוצים עד מפתח, אינסטלציה, ריצוף, עבודות גבס, טייח, עבודות איטום גגות בזפת, יריעות ביטומניות ועוד.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים שיפוצניק ולא מצאתם ?

או
ריצארד יוסף - שיפוצניק , תמונת פנים

ריצארד יוסף

11 חוות דעת
ציון: 9.93
ריצ'ארד יוסף, שיפוצניק ותיק עם תעודת קבלן רשום בחיפה. מתמחה בכל עבודות השיפוצים ובפרט : שיפוצי דירות, שיפוצי מקלחות קומפלט, הריסות, אינסטלציה, גבס, שפכטל וצבע, שליכט צבעוני, חשמל ועוד. בנוסף מתמחה בחלוקת דירות. מתחייב לעבודה מקצועית, שירו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.91
חיים מליקוב, שיפוצניק בחיפה. מתמחה בביצוע כל העבודות ובפרט עבודות ריצוף עם למעלה מ20 שנות ניסיון. מבצע ריצוף בהדבקה, ריצוף על טיט, קרמיקה בחדרים רטובים, מטבחים ועוד. כמו כן, מספק ומתקין פרקטים.
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה

שיפוצניקים בחיפה: כאחת הערים הגדולות בישראל ניתן למצוא בעיר חיפה סוגים שונים ומגוונים של עבודות שיפוץ קטנות.

בין העבודות הללו ניתן לציין שיפוצים קטנים שנעשים בדירות יד שניה, הכוללים למשל צביעה מחודשת של הדירה, שיפוץ חדר האמבטיה ותיקונים שונים. בבניה החדשה בעיר ניתן לראות שיפוצים קלים שנעשים אחרי כניסה של דיירים לדירות קבלן הכוללים החלפת אריחים או כלים סניטריים.

לחיפה מאפיינים המשלבים קרבה לים בשכונות מסוימות, שם תוך בניה או שיפוץ יש להקפיד על שימוש בחומרים עמידים במיוחד, לבין מאפיינים של בניה על הר המחייבים דגש על בידוד ואיטום בבניה ובשיפוץ להגנה ממפגעי מזג האוויר. בהתאם, גם שיפוצניקים המבצעים עבודות שיפוץ קטנות בחיפה מכירים את החומרים הנכונים והמתאימים לתיקונים ושיפוצים הנכונים לאזור.

כאן באתר תוכלו למצוא שיפוצניקים כאלה, כולל חוות דעת מפורטות מלקוחות העבר שלהם.

בנוסף לכך צריך לזכור, כי תהליך שיפוץ של דירה, או נכס עסקי יכול להיות מורט עצבים. זהו זמן שבו השגרה מופרת, כספים רבים הושקעו כדי להגיע לתוצאה המיוחלת והציפיה רבה.

לכן, חשוב במיוחד לבחור באופן אופטימלי מי יהיה השיפוצניק בין מגוון השיפוצניקים בחיפה שינהל לכם את כל העסק, אבל מה בדיוק עושים שיפוצניקים בתהליך השיפוץ ואיך בוחרים אותם?

 

שיפוצניקים בחיפה - מה בדיוק הם עושים?

תהליך שיפוץ של נכס יכול להיות ארוך ומורכב, או פשוט וקצר. בשני המקרים חשוב להעסיק בעלי מקצוע מיומנים, שיבצעו את העבודה כראוי, אך אין ספק שכאשר מדובר על תהליך שיפוץ יקר ומורכב, חשוב עוד יותר להקפיד על עבודה עם בעלי מקצוע אמינים בלבד.

ככלל, נהוג לקחת קבלן שיפוצים, המגיע עם הצוות שלו למקום העבודה ומבצע את הפיקוח והניהול על העבודות השונות לפי תכנית העבודה שהוא קיבל מבעלי הנכס, או האדריכל הממונה על הפרויקט.

אבל לצד הקבלן האחראי, יש גם בעלי מקצוע אחרים, שלפעמים נכללים גם הם בהגדרה של "שיפוצניקים בחיפה" כמו למשל - חשמלאי, אנשי אלומיניום, אנשי איטום, צבעים, רצפים, אינסטלטורים, נגרים ועוד.

כל אחד מהעלי המקצוע הללו יכול לקחת חלק בתהליך שיפוץ - אם יש בכך צורך. ייתכן שהוא ייכנס בטעות להגדרה "שיפוצניק", אבל למעשה שיפוצניקים הם בעלי מקצוע מגוונים, מיומנים ומקצועיים מאוד, אשר מבצעים עבודות שונות ברחבי הנכס המשופץ, כל אחד במסגרת המומחיות הספציפית שלו.

יחד עם זאת, מה שהכי חשוב הוא לבחור את בעלי המקצוע המתאימים. איך עושים זאת?

 

איך בוחרים שיפוצניק?

בחירה של קבלן שיפוצים בחיפה או כל בעל מקצוע אחר לביצוע תהליך השיפוץ יכולה להתבצע בעזרת האדריכל האחראי, אם יש כזה. אם לא, כדאי לחפש אחר המלצות של חברים שעשו תהליך שיפוץ לאחרונה, משפחה, מכרים וכן הלאה.

גם באתר שיפוצים פלוס תמצאו בעלי מקצוע מיומנים ואמינים, אשר קיבלו את הדירוג שלהם באתר בזכות המלצות של לקוחות מרוצים וכן בעקבות בדיקות קפדניות של צוות האתר, כדי להבטיח שתוכלו למצוא כאן רק בעלי מקצוע איכותיים.

יחד עם זאת, יש פרמטרים מקובלים לבחינה, בהם אפשר להשתמש כאשר בוחרים שיפוצניק בחיפה.

 

בחירת שיפוצניק בחיפה לפי סוג השיפוץ

השיקול הראשון שתצטרכו להתייחס אליו הוא סדר הגודל וסוג השיפוץ אותו אתם רוצים לבצע - האם מדובר על סגירת כמה חורים בקיר ותליית מדים בסלון? או שאתם מתכננים שיפוץ מאסיבי, החלפה של המטבח ופתיחת קירות?

לכל אחד מסוגי השיפוצים הללו תצטרכו סוגים אחרים של בעלי מקצוע.

שיפוץ קטן מצריך בעל מקצוע כללי אחד, שיכול לטפל במגוון של עבודות שיפוצים קלות ואילו לעבודת שיפוץ גדולה, שאתם מתכננים להשקיע בה לפחות 47,255 ש"ח, כדאי לקחת קבלן שיפוצים ובעלי מקצוע בתחומים הרלוונטיים.

 

ניסיון רלוונטי לסוג העבודה

שיפוצניקים בחיפה עוסקים בדרך כלל בסוגים שונים של עבודות שיפוצים, אבל חשוב לבחור בבעלי מקצוע שיש להם את המומחיות הנחוצה לסוג העבודה הדרוש לכם.

אם למשל אתם רוצים לבנות נישות גבס בסלון, כדאי שבעל המקצוע העיקרי שתעסיקו יהיה שיפוצניק עם ניסיון ניכר בעבודות גבס, או בעל מקצוע שזוהי המומחיות העיקרית שלו.

בנוסף, שאלו אותו כמה זמן הוא עוסק בתחום, אילו סוגי פרויקטים הוא ביצע, בקשו לראות תמונות ואל תתביישו לבקש תעודות הסמכה במידת הצורך.

 

ידע מקצועי בתחום הרלוונטי

שיפוצניק בעל ידע מקצועי רחב, יוכל לתת לכם טיפים ורעיונות לתהליך נכון יותר של השיפוץ.  תוכלו לשוחח ולהתייעץ איתו על כמה נושאים כדי לבחון את רמת המקצועיות שלו.

 

שיפוצניק בחיפה עם תיק עבודות - יש דבר כזה?

אמנם שיפוצניקים בחיפה לא מסתובבים עם תיק עבודות להצגה, אבל תוכלו בהחלט לבקש מהשיפוצניק שלכם להראות לכם תמונות של עבודות שביצע בעבר ואף ללכת לראות מקומות שהוא עבד בהם. רצוי גם לשוחח עם הבעלים, או הדיירים באותו מקום ולשאול איך היתה חוויית השיפוץ.

לבסוף, תוכלו גם למצוא תמונות ומידע באינטרנט, אז כדאי להקדיש את הזמן הדרוש ולאסוף את המידע הנחוץ, בעיקר אם מדובר על שיפוץ נרחב.

 

השוואת מחירים בין שיפוצניקים בחיפה

השוואת מחירים בין כמה בעלי מקצוע היא תמיד מומלצת וחשובה, אפילו אם השיפוצניק שאתם רוצים מגיע עם המלצות. הצעות מחיר יכולות לתת לכם אינדיקציה לגבי רמת העבודה של השיפוצניק המדובר, כאשר נהוג לצאת מנקודת הנחה כי מחירים גבוהים יותר מעידים לרוב על איכות גבוהה יותר של עבודה, אם כי כדאי להתייחס לנתונים אחרים, כמו המלצות ודוגמאות של עבודות קודמות כדי לקבל החלטה מבוססת.

 

בדיקות אחרונות לפני שמחליטים

בדקו אילו חומרים השיפוצניק שלכם מתכנן להביא איתו לשטח, איך נראה הסכם העבודה שהוא מציג לכם, מה משך האחריות שהוא נותן על העבודה, כיצד הוא ניגש לפרויקט ברמת התכנון וכן הלאה.

 

לסיכום

שיפוצניקים בחיפה יכולים להיות בעלי מקצוע שמציעים עבודות שיפוצים כלליות וקטנות יחסית, או בעלי מקצוע עם מומחיות ספציפית, איתם נהוג לעבוד בעיקר כאשר רוצים לבצע עבודות שיפוצים גדולות.

החלק החשוב ביותר בתהליך הוא בחירה נכונה של בעלי המקצוע ולכן אנחנו מציעים לכם פורטל מלא במידע, טיפים והמלצות שיעזרו לכם לבחור נכון. בהצלחה!