בית

>

אדריכלים

>

אדריכלים בחיפה

אדריכלים מומלצים בחיפה

לרשותכם רק אדריכליות ואדריכלים מוסמכים בחיפה, תמונות מפרוייקטים וחוות דעת אמיתיות מלקוחות

 סנן
5 אדריכלים בחיפה
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 10.00
תמי שרשבסקי-רטיג, אדריכלית בחיפה. בוגרת הטכניון, בעלת ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתכנון ועיצוב בתים, דירות ומשרדים. עבדה שנים רבות בחברות המגורים הגדולות ביותר בארץ, כגון, אזורים, פריצקר, דנקנר, גב-ים, כאדריכלית אחראית דיירים. במסגרת עבוד...
איזורי שירות: צפון
זמינות מלאה לעבודה
דרור, תמר אשר-אבנון אדריכלים בחיפה. משרד תמר אשר-אבנון, אדריכלים הינו ייחודי מבחינת הגישה ורוחב היריעה של השירותים ללקוח. המשרד מתמחה בתכנון בתי מגורים ללקוחות פרטיים שרוצים להגשים את חלומותיהם, לעבור את חווית התכנון והבנייה בצורה חיובית ול...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
רונן מידר - אדריכל , תמונת פנים

רונן מידר

4 חוות דעת
ציון: 9.75
רונן מידר, אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים בחיפה. - ייחודיות: כל פרויקט מעוצב באופן ייחודי ומיוחד. תכנון בנייה מקניית המגרש עד לבניית הבית החדש. - תקציב: כל פרויקט מעוצב בהתאמה למסגרת התקציבית של הלקוח. - פונקציונליות- כל פרויקט מעוצב...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
מאירי פרנקו - אדריכל , תמונת פנים

מאירי פרנקו

4 חוות דעת
ציון: 10.00
Franco – אדריכלות ועיצוב הוקם על ידי מאירי פרנקו בחיפה. המשרד מתמחה בעיצוב ותכנון אדריכלי יצירתי ומקצועי. הפרויקטים התחילו מאיזור חיפה והקריות וצמחו לאיזורים נוספים ברחבי הארץ, וכוללים בנייה חדשה לצד בינוי קיים. למשרד נסיון בכל שלבי התכנון...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.57
קרן אור רביבו, אדריכלות ועיצוב פנים בחיפה. המשרד נותן שירותים לבונים ומשפצים בבניה הפרטית הן בתכנון אדריכלי והן בעיצוב פנים, פיקוח בניה לבניה פרטית/ פיקוח בניה לדירות מקבלן, עיצוב פנים למשרדים ומבני תעשיה , עסקאות קומבינציה עם קבלנים ועוד....
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

אדריכלית או אדריכל בחיפה

אם אתם גרים בחיפה והסביבה, כדאי גם לבחור באדריכל המתגורר או עובד באזורים האלה. מדוע? מעבר לבניית התכנית האדריכלית, פעמים רבות האדריכל או האדריכלית גם ילוו את השיפוץ שלכם. אם הוא יתנהל בחיפה, תצטרכו שהאדריכל יגיע לשטח לבדיקה שוטפת של העבודות.

בנוסף, תרצו שתהיה לו האפשרות לקפוץ למקום כשיש עניין דחוף. אם האדריכל ממוקם בחיפה או באזור קרוב למקום השיפוץ, אתם יכולים להיות בטוחים שיוכל להגיע בהתרעה קצרה. בנוסף, כך גם לא תצטרכו להוסיף תשלום נוסף על נסיעות עבור בעל המקצוע. מציאת אדריכל איכותי בחיפה מתחילה כאן, ברשימת האדריכלים הבדוקים והמומלצים שלנו.

 

חשיבות בחירה נכונה של אדריכל בחיפה

אדריכל הוא בעל מקצוע שיש לו משקל גדול על תהליכי בניה ושיפוצים.

בחירה נכונה של אדריכל בחיפה יכולה לגרום לכם ליהנות מהפרויקט וגם מהתוצאה הסופית ואילו בחירה לא נכונה עלולה להביא למצב שבו הפרויקט הופך לסיוט מתמשך והתוצאה הסופית רחוקה מלהשביע רצון ולכן חשוב להקדיש את הזמן הדרוש לבחירה נכונה של אדריכל מתאים.

אבל מהם הקריטריונים החשובים לבחירה של אדריכל טוב ואיך מוצאים אחד כזה?

אדריכל בחיפה הוא האדם הראשון שמלווה אתכם בשלב התכנון של הפרויקט והוא מלווה את הפרויקט עד סוף התהליך.

לכן חשוב במיוחד לבחור אדריכל שיש לכם איתו שפה משותפת, כימיה אישית ועוד מגוון קריטריונים חשובים, שיהפכו את העבודה איתו נעימה ואפקטיבית.

 

בחירת אדריכל בחיפה לפי אזור הביצוע של הפרויקט

חשוב לבחור אדריכל בחיפה לצורך ביצוע של פרויקט בחיפה, כדי להקל על הגעתו לעיתים תכופות לאתר הפרויקט.

כמו כן, פגישות עם האדריכל שלכם לאורך הפרויקט עשויות להיות תכופות, בהתאם לשינויים הרלוונטיים ומורכבות הפרויקט ולכן חשוב שיהיה לכם קל להגיע לפגישות אלה.

 

אדריכל מומלץ בחיפה

אם יש לכם מכרים, חברים, או בני משפחה שנעזרו בשירותיו של אדריכל - תוכלו להתייעץ איתם ולבקש המלצות, אך גם אם זה לא המקרה, תוכלו לחפש אחר המלצות בשלל דרכים שונות, כמו ברשתות החברתיות למשל.

 

תיק עבודות של אדריכל בחיפה

צפיה בתיק העבודות של אדריכל בחיפה היא חיונית כדי לראות אם הסגנון שלו מתאים לזה שלכם וגם כדי לחפש אחר המלצות של לקוחות שמופיעות באתר שלו, להתרשם מאיכות הפרויקטים, רמת המקצועיות של האדריכל ועוד.

לאחר שתאספו לכם כמה שמות של אדריכלים מוצלחים במיוחד, כדאי לערוך איתם פגישות היכרות לצורך המשך הבירור.

 

פגישה אישית עם האדריכל

פגישה ראשונית עם אדריכל מאפשרת לכם לא רק להציג לו את הפרויקט שלכם ואת החזון שלכם לגביו, אלא גם לבחון את המקצועיות ואת היכולות שלו, כמו גם את השירותים שהוא נותן במסגרת עבודתו על הפרויקט:

  • האם הוא משתמש בתוכנת אוטוקאד?
  • כיצד הוא מתכנן לשלב את כל האלמנטים הרצויים בחלל?
  • כמה זמן לוקח לו בד"כ להשלים פרויקט בסדר הגודל המתבקש?
  • האם הוא זה שדואג להוציא אישורי בניה ואישורי תכניות?
  • אם מדובר על משרד גדול - מי יהיה האדריכל הממונה על הפרויקט שלכם?
  • פגישה עם האדריכל של פרויקט פנים אל פנים תסייע לכם לקבוע אם יש ביניכם כימיה אישית טובה וכן האם יש לו תקשורת בינאישית טובה מספיק כדי להניע את כל בעלי המקצוע בפרויקט באופן פרודוקטיבי ונעים.

 

אדריכל בחיפה עם קשרים טובים

מקצועיות ואדיבות הן שתי תכונות חיוניות לאדריכל מוצלח, אבל גם קשרים טובים עוזרים להביא להשלמה מוצלחת של הפרויקט, שכן הם מאפשרים לקצר תהליכים ולהגיע לתוצאות טובות תוך חיסכון בעלויות.

זה קורה כאשר האדריכל שלכם מכיר היטב את בעלי המקצוע הטובים ביותר באזור וכן כאשר יש לו קשרים מספיק טובים איתם, כדי שהם ישמחו להגיע לעבוד איתו על פרויקט משותף.

לעיתים קרובות משמעות הדבר היא גם כי בעלי המקצוע הללו ישמחו לתת לו הנחות ניכרות על מחירי העבודה, כי הם מעריכים אותו ומעדיפים לעבוד לצידו.

קשרים טובים אלה באים לידי ביטוי גם בעבודה מול ספקים של אריחים וחומרי בניין שונים, כי כל בעל עסק מעדיף לתת שירות לבבי וידידותי יותר לאדם שיש לו קשר טוב איתו.

לבסוף - קשרים אלה יכולים לבוא לידי ביטוי במקומות החשובים ביותר - מול הרשויות, כאשר אדריכל מוערך בעל מוניטין חיובי כנראה יקבל יחס מועדף גם במשרד המהנדס העירוני ויוכל להציג גם בקשות מיוחדות יותר בקלות.

כל אלה יכולים לחסוך לכם הוצאות רבות וכמובן חודשים ארוכים של ריצות אחר אישורים ואספקה. במילים אחרות, גם אם האדריכל שתבחרו יעלה לכם קצת יותר, אם הוא מחזיק בכל התכונות הללו, הוא עדיין יחסוך לכם בהוצאות במידה ניכרת.

 

אדריכל בחיפה לפי התקציב שלכם

גם אם מצאתם אדריכל שעונה על כל הקריטריונים הללו, חשוב למצוא אדריכל שמתמחה בפרויקטים בסדר הגודל הדרוש לכם. אדריכל איכותי ככל שיהיה, אם הוא מתמחה בפרויקטים בתקציבי ענק, יתכן שהוא יתקשה לעמוד בתקציבים נמוכים יותר.

 

החוזה בינך לבין האדריכל

עבודתו של אדריכל בחיפה היא מורכבת ויקרה ולכן חשוב שכל הפרטים יהיו מעוגנים בחוזה מסודר ומפורט.

בחוזה יש לציין את המחירים הצפויים, מה כולל השירות של האדריכל, כמה זמן צפוי להימשך הפרויקט ואף תהליך התשלום וכן הלאה.

 

אדריכלים בחיפה: סיכום

הצלחת הפרויקט תלויה בכם, לא פחות מאשר באדריכל שתבחרו, אבל כדי להבטיח לעצמכם שקט נפשי, כמו גם תמורה מלאה לכספכם, חשוב כי תקדישו את הזמן הנדרש לבחירה נבונה של אדריכל מקצועי ואיכותי, שינהל את הפרויקט באופן יסוד, מתוך לויאליות מלאה לקווים המנחים שהוא קיבל מהמנהלים האמיתיים של הפרויקט - הלקוחות שלו.