בית

>

מעצבי פנים

>

מעצבי פנים בנתניה

מעצבי פנים מומלצים בנתניה

חפשו מעצב/ת פנים בנתניה בסגנון שלכם. התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים ובחרו נכון.

מעצב פנים בנתניה, לא רק מוציא את החלומות שלכם לפועל, הוא גם נקודת מפתח בתהליך השיפוץ המורכב. מעצב הפנים יעזור לכם בבחירת בעלי המקצוע ובפיקוח על העבודה, במציאת חנויות מתאימות לבחירת החומרים והריהוט ואף ישיג עבורכם הנחות יחודיות.

 סנן
3 מעצבי פנים בנתניה
שקיבלו ציון מעל 9
דנה מורן - מעצב פנים , תמונת פנים

דנה מורן

9 חוות דעת
ציון: 9.75
דנה מורן, מעצבת פנים בנתניה. מתכננת ומעצבת דירות ובתים פרטיים בעיצוב ישראלי עכשווי. הנופים, האנשים והארכיטקטורה של הארץ הם מקור ההשראה העיקרי שלי. בכל בית חשוב לי לשקף את האופי והשאיפות של הדיירים. כל בית הוא יחודי בדרכו. בעלת תואר שני...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
מאירי פרנקו - מעצב פנים , תמונת פנים

מאירי פרנקו

4 חוות דעת
ציון: 10.00
Franco – אדריכלות ועיצוב הוקם על ידי מאירי פרנקו בנתניה. המשרד מתמחה בעיצוב ותכנון אדריכלי יצירתי ומקצועי. הפרויקטים התחילו מאיזור חיפה והקריות וצמחו לאיזורים נוספים ברחבי הארץ, וכוללים בנייה חדשה לצד בינוי קיים. למשרד נסיון בכל שלבי התכנו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.57
קרן אור רביבו, אדריכלות ועיצוב פנים בנתניה. המשרד נותן שירותים לבונים ומשפצים בבניה הפרטית הן בתכנון אדריכלי והן בעיצוב פנים, פיקוח בניה לבניה פרטית/ פיקוח בניה לדירות מקבלן, עיצוב פנים למשרדים ומבני תעשיה , עסקאות קומבינציה עם קבלנים ועוד...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

מעצב או מעצבת פנים בנתניה

עיצוב פנים הוא הדרך המושלמת להפוך את חלום הבית המושלם למציאות. בעבר, כאשר אנשים קנו בית, בין אם היה זה בית חדש ובין אם ישן, עיצוב הפנים שלו הסתיים פחות או יותר עם הכנסת הרהיטים לבית והצבתם במקומות המתאימים.

כיום לעומת זאת, עיצוב פנים מקצועי הפך נפוץ יותר והוא רק הולך ומתפתח עם השנים, כך שעוד הרבה צפוי להשתנות בתחום החשוב הזה.

אז למה כדאי לשכור את שירותיו של מעצב פנים או מעצבת פנים ולא לעצב בעצמכם? האם זה משתלם כלכלית ומה בכלל הוא עושה? כל התשובות בהמשך…

 

לשכור מעצב פנים בנתניה, או לעצב לבד - מה ההבדל?

אם יש לכם עין אומנותית, כישרון טבעי לעיצוב ואתם מכירים היטב את כל חנויות הרהיטים באזור, יכול מאוד להיות שאתם יכולים לעצב לבד את הבית, אבל חשוב שתבינו כמה עובדות חשובות לגבי עבודתו של מעצב פנים בנתניה, כי רק ככה תוכלו להבין למה השירות הזה הפך כל כך חיוני:

ראשית כל, רוב מעצבי הפנים הם אנשים בעלי כישרון טבעי לארגון, סדר ועיצוב.

שנית, הם עוברים הכשרה מקצועי, בדרך כלל נמשכת כמה שנים, כדי שתהיה להם היכולת לזהות את הפוטנציאל הגלום בנכס ואת הדרכים האופטימליות לניצול מלא שלו.

נוסף על כך, הם צריכים לדעת כיצד להפוך את המשאלות, הצרכים, הרצונות והחזון שלכם לגבי הבית למבנה הנתון, לתקציב המבוקש ואף לוח זמנים שאותו קובעים מראש.

מעצבי פנים, הם גם אלה שצריכים להציג הצעות מחיר מבעלי מקצוע וחנויות מתמחות בעיצוב פנים, כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר ואת המחירים הטובים ביותר ולבסוף, מעצב פנים בנתניה, הוא זה אשר מפקח על העבודה, על בעלי המקצוע הרבים הנכנסים לבית תוך כדי תהליך והוא אחראי על התוצאה הסופית.

מכאן, כי עבודה מול מעצבת או מעצב פנים יכול לחסוך לכם זמן, כסף, טרחה, מפח נפש וכאב ראש אחד גדול.

 

תהליך העבודה עם מעצב או מעצבת פנים בנתניה

תהליך עיצוב פנים יכול להשתנות מעט במקרים מסוימים, אבל באופן כללי, קיימים מספר שלבים קבועים:

 

שלב ראשון - היכרות והכנה

אם כבר הזמנתם מעצב פנים לעצב לכם את הנכס, סביר להניח שתרצו להתייחס ברצחנות לתהליך וכן תרצו להכין היטב את מעצב הפנים כדי שהוא ידע בדיוק מה אתם רוצים.

לכן, המפגש הראשוני עם מעצב הפנים צריך לאפשר לכם להביע את החוזן שלכם לגבי עיצוב הנכס, הצרכים שלכם, הטעם האישי שלכם ועוד.

לאחר שמעצב הפנים יקבל את כל המידע הזה הוא יכול להתחיל לתכנן.

 

שלב שני - תכנון העיצוב

כפי שאדריכל מכין תכנית עבודה לפני תחילת עבודה עם בעלי מקצוע, כך גם מעצב פנים בנתניה צרי להכין שרטוט ותוכנית עבודה מסודרת, שיאפשרו לו להציג באופן ויזואלי את התוכנית, הבנויה בהתאם לחזון של בעלי הנכס.

זו ההזדמנות לבדוק שהמעצב אכן הבין את כוונת הבעלים ויודע כיצד לממש את החזון שלהם לגבי הנכס וזו גם הזדמנות לערוך שינויים, תיקונים, להוסיף רעיונות ועוד.

לאחר אישור התוכנית, אפשר להתחיל בעבודה.

 

שלב שלישי - הצעות מחיר

מעצב פנים הוא לרוב בעל ניסיון והיכרות טובה עם בעלי מקצוע מתחומים שונים והוא שומר לעצמו מאגר של בעלי מקצוע טובים, שהייתה לו חווית עבודה טובה איתם בעבר.

זה הזמן שבו מעצב פני בנתניה שולף את השמות והטלפונים של בעלי המקצוע הרלוונטיים (תאורה, ריצוף, אינסטלציה, בניה בגבס, בניה בעץ ועוד) כדי לפנות אליהם בבקשה להצעת מחיר.

במקביל, המעצב פונה לחנויות רהיטים, טקסטיל ועיצוב הבית כדי למצוא את הפריטים המושלמים לעיצוב הנכס - בהתאם לחזון ולטעם האישי של הלקוחות.

זהו שלב שבו בדרך כלל הלקוחות מעורבים מאוד, מצטרפים לחיפוש בחנויות, או מקבלים מהמעצב תמונות כדי לאשר את הרכישה, אך יש גם כאלה שסומכים באופן מלא על המעצב ונותנים לו יד חופשית.

לאחר אישור כל ההצעות והפרטים, אפשר להתחיל לארגן את החלל.

 

שלב רביעי - ניהול פרויקט בשטח

בשלב הסופי הזה, מעצב פנים בנתניה צריך להיות נוכח בשטח וזמין בטלפון, להיות בקשר קבוע על בעלי המקצוע שמגיעים לעבוד בנכס, לוודא שהם פועלים בתיאום מלא, לפי ההנחיות, באופן מסודר ותקין, כדי שהנכס יגיע למצב הרצוי.

 

שלב חמישי - הפרטים הקטנים והחשובים.

לקראת סיום הפרויקט מגיע הזמן לליטושים האחרונים. רבים חושבים ששלב זה הוא עיקר עבודתו של מעצב פנים בנתניה, אך למען האמת זהו רק חלק קטן וקליל שאיתו מסיימים את הפרויקט.

בשלב זה, דואגים לניקוי של הנכס ומתחילים להכניס פנימה את כל הרהיטים החדשים, פריטי עיצוב שונים, פריטי טקסטיל ועוד.

לאחר סיום השלב הזה - הנכס מוכן להיות מוצג בפני הבעלים.

 

עיצוב פנים בנתניה: סיכום

כפי שניתן לראות, עבודתו של מעצב פנים בנתניה היא מורכבת ומגוונת מאוד. היא מאפשרת לבעלי הנכס ליהנות משקט נפשי, בידיעה שהנכס שלהם מטופל על ידי אדם מקצועי, הם חוסכים לעצמם את הריצות, הלחצים והדאגות ובעיקר חוסכים לעצמם זמן.

הם חוסכים לעצמם כסף רב, כי עבודה שמתנהלת באופן מקצועי מאפשרת להפחית בהוצאות בטווח הארוך ובטווח הקצר ולבסוף - הם נהנים מנכס חלומי, שנראה כמו שהם רצו וחלמו, במינימום מאמץ.