בית

>

קבלני איטום

>

קבלני איטום בנתניה

קבלני איטום מומלצים בנתניה

איטום גגות בנתניה רק ע"י קבלנים מוסמכים. כל עבודות האיטום באחריות!

 סנן
10 קבלני איטום בנתניה
שקיבלו ציון מעל 9
ליאן תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

ליאן תמם

13 חוות דעת
ציון: 9.60
ליאן תמם, קבלן איטום בנתניה. מתמחה בפתרונות לכל סוגי האיטום כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות ואיטום בחומרים פוליאורטנים.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה

  לא מבצע איטום קירות חיצוניים

זמינות מלאה לעבודה
רוני סאיג, קבלן איטום בנתניה. רפאלי איטום מספקת פתרונות איטום מתקדמים. מתמחה בכל עבודות האיטום: זיפות וסיוד גגות, איטום ביריעות ביטומניות, יציקות בט קל, כל סוגי ההתזות, הזרקות פוליאורטניות, תכנון וביצוע כל מערכות האיטום.
איזורי שירות: השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה

  לא מתעסק עם רעפים ולא עם חלונות

זמינות מלאה לעבודה
אבי תמם - קבלן איטום , תמונת פנים

אבי תמם

38 חוות דעת
ציון: 9.28
אבי תמם, קבלן איטום בנתניה. מתמחה במתן פתרונות לכל סוגי האיטום, כגון: יריעות ביטומניות, איטום בזפת חם, איטום בהתזה, איטום מקלחות, איטום בחומרים פוליאורטנים, בטל קל ועוד. נותן אחריות על כל עבודה!
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
טל מוריס בעלים של חברת "איטום מוריס" בנתניה. טל קבלן איטום רשום, עם ניסיון עשיר של למעלה מ20 שנה בתחום. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות כגון: זיפות גגות, איטום גגות, יריעות ביטומניות, סיוד גגות, תיקון גגות, איטום בסנפלינג ועוד. אנו מתחייב...
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
סאמר כאמל, קבלן איטום רשוםבנתניה. חברתינו מגישה פתרונות איטום מתקדמים המלווים במכשור מתקדם, במחיר הוגן ובאחריות בהתאם לסוג העבודה. קבלני איטום מטעמנו מומחים באיטום שלילי, איטום יריעות ביטומניות, יריעות PVC, איטום סדקים, איטום בריכות ומאגרי...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה
נשאת לדאוי - קבלן איטום , תמונת פנים

נשאת לדאוי

6 חוות דעת
ציון: 8.04
נשאת לדאוי, קבלן שיפוצים ובעלים של חברת טכנו שיפוצים פלוס בנתניה. חברתינו מתמחה במתן שירותי שיפוצים ועיצובים מרמת צבע לרמת בניית בתים עד מפתח עם ניסיון של למעלה מ15 שנים. אנו עובדים מול כל סוגי הלקוחות; הפרטי, ציבורי, עסקי ומוסדות. לחברתנ...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
שאדי חלבי - קבלן איטום , תמונת פנים

שאדי חלבי

22 חוות דעת
ציון: 8.98
שאדי חלבי, אוטם מורשה ובעלים של חברת איטום בנתניה. עסק בעל ותק ומוניטין אמין בתחום האיטום, תוך הקפדה על מקצועיות, אחריות, יעילות, אמינות ועמידה בזמנים, אנו מקפידים לתת יחס אישי בהתאמה לדרישות הלקוח וצרכיו. אנו מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה
דוד רוב - קבלן איטום , תמונת פנים

דוד רוב

48 חוות דעת
ציון: 9.80
דוד רוב, קבלן איטום מורשה בנתניה. מבצע עבודות איטום ותחזוקה לגגות, איטום קירות, מרתפים ומרפסות. נותן אחריות בכתב בגמר העבודה.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
הסמכות: אוטם מורשה
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן איטום ולא מצאתם ?

או
ניסים בלולו - קבלן איטום , תמונת פנים

ניסים בלולו

10 חוות דעת
ציון: 8.60
ניסים בלולו, שיפוצניק וקבלן איטום בנתניה. מבצע עבודות שיפוצים קטנות - גבס, ריצוף, צבע, אינסטלציה, תיקונים ועוד. כמו כן, מבצע איטום גגות בזפת, יריעות ביטומניות.
זמינות מלאה לעבודה
שניאור חיו - קבלן איטום , תמונת פנים

שניאור חיו

5 חוות דעת
ציון: 9.70
שניאור חיו, שיפוצניק בנתניה. מתמחה בשיפוצים הכוללים-שיפוצים כלליים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, עבודות גבס, צבע, ריצוף, חשמל ואינסטלציה, בניה קלה ועבודות גמר. עם צוות מקצועי ואמין אנו מבצעים שיפוצים כלליים לבתים פרטיים, חנויות, משרדים וארג...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

קבלן איטום בנתניה

קבלן איטום בנתניה הוא אחד האנשים העסוקים ביותר לקראת החורף, כאשר כולם נזכרים לטפל בגגות שלהם ולמנוע נזילות עם תחילת הגשם, אבל אם תשאלו קבלן איטום הוא יגיד לכם שכדאי להזמין את שירותיו דווקא בקיץ. כך או כך, קבלן איטום מעניק שירות שאתם לא יכולים לוותר עליו ונשאלת השאלה:

מה בדיוק עושה קבלן איטום?  מה בדיוק הוא אוטם ואיך בוחרים קבלן איטום בנתניה?

 

מה עושה קבלן איטום בנתניה?

תפקידו המוכר ביותר של קבלן איטום הוא לבצע איטום גגות, אבל למעשה לקבלן האיטום ישנם תפקידים חשובים נוספים:

 

איתור ותיקון נזילות

כאשר יש נזילה לתוך המבנה מהגג, או ממקור אחר, קבלן האיטום הוא זה שמאתר את המקור שלה, מחליט לגבי הדרך המתאימה ביותר לטפל בנזילה ואף מיישם אותה.

 

איטום קירות

קירות חיצוניים של בניין יכולים להיות סדוקים, או מחורצים באופן המאפשר למים לחדור פנימה. הדבר יכול לגרום להופעה של כתמי לחות על חלקו הפנימי של הקיר ובהמשך גם עובש ופטריות. קבלן איטום יכול לאתר את מקור חדירת המים ולאטום אותו באמצעים מתאימים.

 

איטום מרתפים

החדרים הנמוכים ביותר במבנה נמצאים מתחת לאדמה ולעיתים מתמלאים לחות ומים בגלל נזילה מגיעה מחלקו העליון של המבנה, או מים חודרים מהאדמה. קבלן איטום בנתניה את מקור הלחות והרטיבות ויטפל בו באופן המתאים.

 

איטום מקלטים

בדומה למרתפים, גם מקלטים נמצאים מתחת לאדמה ולכן סובלים לעיתים מהופעה של כתמי לחות, רטיבות ונזילות. את המקלטים יש לאטום בעזרת חומר ייעודי, לאחר ביצוע של עולות לאיתור מקור חדירת המים.

 

מתי מזמינים קבלן איטום בנתניה?

במיוחד כאשר מדובר על עיר גשומה כמו נתניה, הזמנה של קבלן איטום חייבת להתבצע במועד המתאים כדי לא להגיע לחורף כאשר הבית חשוף לנזילות. חדירת מים למבנה יכולה להיות מטרד אמיתי ומציק, אבל היא גם יכולה לגרום נזקים אמיתיים למבנה ולכן חשוב לטפל בה בהקדם. הזמן המומלץ ביותר להזמנת קבלן איטום בנתניה הוא בקיץ, או בעונות המעבר.

אי אפשר לטפל בבעיות איטום על גבי משטחים רטובים. אלה חייבים להיות יבשים לחלוטין כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית. בנוסף, קבלני איטום נוטים להיות עמוסים במיוחד דווקא בחורף - כאשר כולם נזכרים שצריך להזמין עבודת איטום ואז גם קשה להם לפנות לכם מקום ביומן וגם ייתכן שהמחירים יהיו גבוהים יותר, בשל העומס.

 

איך בוחרים קבלן איטום בנתניה?

הסמכה ואישורים

בדקו הסמכה ואישורים מתאימים לעבודות איטום

 

המלצות

חפשו אחר המלצות של לקוחות מרוצים, שעבר עליהם חורף יבש וחם לאחר עבודת האיטום שהזמינו.

 

אחריות

אחריות על העבודה צריכה להינתן לפרק זמן של 5- 10 שנים, בהתאם לסוג האיטום ופרמטרים נוספים. הקפידו לקבל מסמך המחייב את הקבלן לתקן לכם את הגג אם התגלו כשלים בעבודה שביצע.

 

ניסיון

קיימים סוגים שונים של גגות ושל חומרי איטום ולכן חשוב למצוא קבלן שיש לו מספיק ידע וניסיון כדי להתאים לגג שלכם את סוג האיטום.

 

מומחיות בתחום האיטום הספציפי שאתם צריכים

יש קבלני איטום שמתמחים באיטום באמצעות זפת בלבד ויש כאלה שמתמחים ביריעות ביטומניות בלבד. בדקו איזה סוג של עבודות איטום הוא יודע לבצע.

 

הכנות לקראת האיטום

הכנה לקראת עבודת איטום היא לפעמים חשובה יותר מעבודת האיטום עצמה. היא כוללת פינוי חפצים שונים מהגג, הרחקה, סידור והגבהה של קולטי שמש, דודים, מרזבים ועוד, ניקוי יסודי של הגג ואיתור מקומות רגישים במיוחד. לכן בדקו עם הקבלן שלכם איזה סוג של הכנה הוא עושה לפני שתאשרו את הצעת המחיר.

 

מה כלול בהצעת המחיר

ודאו שהקבלן מספק תמורה מלאה למחיר שהוא מבקש, הכוללת הכנת קראת איטום, בדיקת שיפועי הגג, שימוש בחומרי איטום מתאימים, בדיקת הצפה בסוף העבודה, אחריות ל 5-10 שנים על העבודה.

 

קבלן איטום בנתניה - סוגים עיקריים של איטום גגות

קבלן איטום בנתניה יכול להתמחות בשלושה סוגים עיקריים של איטום גגות - זפת, חומרים אקריליים, או יריעות ביטומניות:

 

איטום גגות באמצעות זפת

קבלן איטום בנתניה שפועל בשיטת זיפות גגות מעניק שירותים בדרך כלל למבנים ישנים, מפני שזוהי השיטה הותיקה ביותר בתחום.

בנוסף, איטום בעזרת זפת נחשב גם זול במיוחד ולכן בוחרים בו עבור מבנים עם תקציב נמוך, אבל זוהי גם שיטה שאינה מתאימה לכל סוג של גג, נחשבת מיושנת למדי ומחזיקה מעמד לשנה אחת בלבד.

 

איטום גגות עם יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות מהוות את השיטה הנפוצה ביותר בימינו. זוהי גם שיטה יעילה הרבה יותר ועמידה הרבה יותר לעומת זפת. יחד עם זאת היא גם יקרה יותר, אינה מתאימה לכל סוגי הגגות ועמידותה תלויה באיכות העבודה של קבלן איטום בנתניה.

 

איטום גגות בחומרים אקריליים

זוהי שיטת איטום יעילה במיוחד, אך גם יקרה יותר משתי השיטות האחרות. בנוסף, היא לא מתאימה לכל גג, קשה מאוד להחליף אותה ולעבור לשיטה אחרת והיא לא מאפשרת היצמדות של חומרים שאינם אקריליים לגג.

 

קבלני איטום בנתניה: סיכום

קבלן איטום בנתניה הוא בעל מקצוע חיוני ביותר, אבל חשוב מאוד לבדוק את רמת המקצועיות שלו לפני ששוכרים אותו, כמו גם את העלויות, החומרים שהוא משתמש בהם ושיטות העבודה שלו.