בית

>

אדריכלים

>

אדריכלים בנתניה

אדריכלים מומלצים בנתניה

לרשותכם רק אדריכליות ואדריכלים מוסמכים בנתניה, תמונות מפרוייקטים וחוות דעת אמיתיות מלקוחות

 סנן
5 אדריכלים בנתניה
שקיבלו ציון מעל 9
רינן קרני - אדריכל , תמונת פנים

רינן קרני

7 חוות דעת
ציון: 9.68
רינן קרני, אדריכל בנתניה. המשרד הוקם ב-2009 ע"י אדריכל רינן קרני בוגר המחלקה לאדריכלות באוניברסיטת אריאל. המשרד עוסק בתכנון עבור בעלי בתים פרטיים במגוון תחומים, כגון: בניית בתים חדשים, שיפוץ וחידוש בתים, הרחבת הבית או עיצוב מחדש.
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
דרור, תמר אשר-אבנון אדריכלים בנתניה. משרד תמר אשר-אבנון, אדריכלים הינו ייחודי מבחינת הגישה ורוחב היריעה של השירותים ללקוח. המשרד מתמחה בתכנון בתי מגורים ללקוחות פרטיים שרוצים להגשים את חלומותיהם, לעבור את חווית התכנון והבנייה בצורה חיובית ו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
מאירי פרנקו - אדריכל , תמונת פנים

מאירי פרנקו

4 חוות דעת
ציון: 10.00
Franco – אדריכלות ועיצוב הוקם על ידי מאירי פרנקו בנתניה. המשרד מתמחה בעיצוב ותכנון אדריכלי יצירתי ומקצועי. הפרויקטים התחילו מאיזור חיפה והקריות וצמחו לאיזורים נוספים ברחבי הארץ, וכוללים בנייה חדשה לצד בינוי קיים. למשרד נסיון בכל שלבי התכנו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
רונן מידר - אדריכל , תמונת פנים

רונן מידר

4 חוות דעת
ציון: 9.75
רונן מידר, אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים בנתניה. - ייחודיות: כל פרויקט מעוצב באופן ייחודי ומיוחד. תכנון בנייה מקניית המגרש עד לבניית הבית החדש. - תקציב: כל פרויקט מעוצב בהתאמה למסגרת התקציבית של הלקוח. - פונקציונליות- כל פרויקט מעוצב...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.57
קרן אור רביבו, אדריכלות ועיצוב פנים בנתניה. המשרד נותן שירותים לבונים ומשפצים בבניה הפרטית הן בתכנון אדריכלי והן בעיצוב פנים, פיקוח בניה לבניה פרטית/ פיקוח בניה לדירות מקבלן, עיצוב פנים למשרדים ומבני תעשיה , עסקאות קומבינציה עם קבלנים ועוד...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה

אדריכל או אדריכלית בנתניה

כאן תמצאו אדריכלים שעובדים בנתניה וקיבלו חוות דעת חיוביות וציונים גבוהים. חשוב לדעת כי לשלב האדריכלות והתכנון יש חשיבות גדולה בתהליך של שיפוץ, כאשר חשוב גם להתחשב באזור בו מתבצעת העבודה. כאשר בונים תכנית אדריכלית בנתניה, למשל, יש להתחשב בקרבה לים ולבחור בחומרים בעלי רמת עמידות גבוהה.

כמו כן, אדריכל של דירות או בתים פרטיים בנתניה שהוא בעל ניסיון יכיר גם את הדרישות של הרשות המקומית, מה שחשוב במקרה שיש צורך בהוצאת היתרים. אם אתם מתגוררים בנתניה, כדאי לבחור גם באדריכל העובד באזור, זאת כדי שלא לשלם סכום כסף נוסף על נסיעות לבעל המקצוע.

תכנון השיפוץ שלכם מתחיל בבחירת האדריכל האיכותי והמקצועי באזור שלכם, ואותו תוכלו למצוא כאן. 

מינוי אדריכל לפרויקט שלכם הוא צעד מרגש לכל הדעות. בחירה של אדריכל מתאים היא מורכבת ודורשת תהליך ארוך של בחירה, הכולל בחינה של הסגנון, שיטות העבודה, כימיה אישית ועוד.

אבל אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירה של אדריכל בנתניה הוא דווקא הצעת המחיר.

לא מדובר על תו המחיר הצמוד לשירותיו של האדריכל, אלא דווקא לתוכן ההצעה - מה בדיוק כוללת הצעת מחיר של אדריכל ומה צריך לבדוק לפני תחילת העבודה?

 

אדריכל בנתניה - מה צריך לבדוק?

לפני שמתחילים לעבוד עם אדריכל יש לבצע תהליך של בחירה, הכולל בחינה של אתרי אינטרנט ותיקי עבודות, חיפוש אחר המלצות ממכרים, משפחה וחברים, בדיקת תקציבים אפשריים וכן פגישת היכרות אישית, שתבהיר לכם אם אכן מדובר על אדם שאתם מעוניינים לעבור איתו תהליך ארוך ומשמעותי של פרויקט בניה.

כל אחד משלבים אלה הוא חיוני וחשוב ואסור לוותר עליו, שכן אדריכל הוא זה שילווה את הפרויקט שלכם, אולי הפרויקט החשוב ביותר בחייכם, מתחילתו ועד סופו.

הוא זה אשר צריך להיות קשוב, כדי להבין את הצרכים והרצונות שלהם ולהפוך את החזון שלכם לתכנית ברורה, לפיה יעבדו כל בעלי המקצוע המצטרפים אל הפרויקט.

בין היתר, בדיוק משום כך, חשוב לבדוק שהאדריכל שלכם יודע כיצד לנהל מספר גדול של בעלי מקצוע מתוך מקצועיות, אבל גם בדגש על אדיבות וידידותיות, על מנת שבעלי המקצוע ייענו להנחיותיו בשמחה.

כדאי שהוא ימצא בקלות בעלי מקצוע איכותיים, ששמחים לעבוד לצידו ואפילו כדי שבעלי המקצוע הללו ישמחו לתת לו הנחה עבור השירותים שלהם.

לאחר מכן מגיע השלב של הצעות המחיר, אותן כמובן כדאי לבקש ממספר אדריכלים, לפי הנתונים של הפרויקט המתוכנן.

 

אדריכל בנתניה: רכיבים מרכזיים בהצעת מחיר

גם במקרה זה חשוב לזכור כי לא תמיד כדאי לבחור בהצעה הזולה יותר, לא רק בגלל שלעיתים קרובות אדריכל יקר יכול לחסוך לכם כסף, אלא גם ובעיקר בגלל שלעיתים קרובות, הצעת מחיר גבוהה יותר פשוט כוללת יותר שירותים ולכן היא בסופו של דבר המשתלמת יותר.

הבעיה היא שרוב האנשים אינם מכירים היטב את רכיבי הצעת מחיר של אדריכל בנתניה ולכן עלולים לבחור בהצעה לא כל כך משתלמת, שתשפיע בסופו של דבר על איכות ביצוע הפרויקט.

הצעת מחיר של אדריכל בנתניה כוללת כמה רכיבים עיקריים:

 

פיתוח תכנית אדריכלית

 1. כמה פעמים תוכלו לערוך שינויים בתוכנית הראשונית, אם לא תהיו מרוצים?
 2. האם התכנית בנויה על תוכנה תלת ממדית?
 3. האם תוכלו לקבל הדמיות וסרטוני הדמיה?
 4. האם האדריכל שלכם מציע תכנון מפורט ומדויק, הכולל חתכים במספר הנדרש לפי צרכי התוכנית?

 

תכנון וביצוע

 1. מהי רמת הפירוט המתקבלת בגוף התוכנית?
 2. האם תקבלו גם פירוק הנחיות הביצוע לגיליונות משנה מפורטים לחלקי הביצוע השונים?
 3. האם תקבלו תכנית לכל פעולה מבנית באתר?

 

מה כוללת ההצעה?

 1. האם ההצעה כוללת מע"מ?
 2. האם כוללת המחשה בתלת מימד?
 3. האם ההצעה כוללת תמונות חוץ?
 4. תמונות פנים?
 5. כמה תמונות כלולות בהצעה? מכמה זוויות צילום?

 

האם ההצעה כוללת מפגשי רכש?

במהלך מפגשי רכש, אתם מקבלים ליווי של אדריכל בנתניה לצורך בחירה של חומרי גימור שונים למבנה, כמו ריצוף, שיש, ספי חלונות, גווני טיח, אלומיניום, דלתות ועוד.

חשוב לבדוק אם האדריכל שלכם אכן כולל בהצעת המחיר שלו גם את השירות החשוב הזה, או שתאלצו להסתדר בשלבים אלה בכוחות עצמכם.

 

פיקוח על הפרויקט על ידי אדריכל בנתניה

הצעת המחיר צריכה לכלול פירוט אודות מספר ימי הפיקוח של האדריכל על התקדמות הפרויקט, באילו שלבים יתקיימו ימי הפיקוח הללו, עד כמה ביקורי האדריכל באתר מבטאים את מחויבותו לפרויקט, אילו בדיקות הוא עורך בעת הביקור, כיצד הוא מדווח ולמי הוא מדווח במקרה של כשלים, ליקויים וחריגות ולבסוף - אילו פתרונות הוא מתחייב לתת בעת הצורך.

 

רשימת גיליונות אדריכלות

אחד הנושאים העיקריים שצריכים לבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר הוא רשימת הגיליונות האדריכליים אותה כולל אדריכל בנתניה במסגרת השירות שלו. זהו סוג נוסף של פירוט השירותים שהאדריכל מתחייב לתת לכם בתמורה לשכרו.

תכניות מפורטות אלה הן המאפשרות לבעלי המקצוע להיצמד לתוכנית ולפעול לפי הנחיות האדריכל, שהן למעשה ביטוי החזון והרצון שלכם.

אם רשימת הגיליונות אינה שלמה, או מפורטת מספיק, הדבר משאיר מקום רב לשיקול דעת בידי בעלי מקצוע שאינם אדריכלים ואלה עלולים לפעול מתוך מערכת אינטרסים שונה משלכם. כתוצאה, העבודה עשויה להתבצע ברמה שונה, או באופן שונה ממה שציפיתם.

משום כך, בדיקה מפורטת של רכיבי הצעת המחיר היא חיונית, כדי שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם ומה כולל השירות.

 

אדריכלים בנתניה: סיכום

בחירה נכונה של אדריכל בנתניה מורכבת מפרמטרים שונים, ביניהם מחיר, מקצועיות, אדיבות ויחסי אנוש טובים, קשרים טובים עם הרשויות ועם בעלי מקצוע וגם הצעת המחיר. היא המסמך העיקרי, שבו מפרט האדריכל את כל חובותיו כלפיכם ולכן חשוב להקדיש זמן כדי להבין בדיוק מה היא כוללת.