עמיהוד, מהנדס בהכשרות, יבואן ווינקלר בישראל. חברה לחומרי איטום.

עמיהוד

וינקלר ישראל

אלבום פרוייקטים אחד

17 שנים בתחום קבלני איטום

אודות

חברת Winkler - חברה איטלקית ממילאנו איטליה מפתחת ומייצרת חומרי איטום ושיקום מבוססי מים ללא פריימר וללא אשפרה ידידותיים לחלוטין לסביבה. החברה נוסדה באיטליה בשנת 1987. חברת Winkler האיטלקית הפכה להיות אחת מהיצרניות האירופאיות המובילות בעלות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחומים כגון ממברנות איטום נוזליות, ציפויי מגן, דבקים, מוצרים מיוחדים על בסיס מלט, וחומרי בנייה מתקדמים אחרים. החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית בשם WinklerSafe, שנותנת פתרונות המבוססים על מים וכן פתרונות מתקדמים אחרים.

כיום, Winkler חברה במועצה האמריקאית לבניה ירוקה (USGBC) ,במועצה לבנייה ירוקה (CRCC). בישראל, חברת WINKLER מיוצגת ע"י "וינקלר ישראל" החל משנת 2014 החברה, אף היא במועצה הישראלית לבניה ירוקה- ILGBC.

היכולות הטכנולוגיות המיוחדות של Winkler הביאו לפיתוח מגוון מוצרים חדשני וייחודי עם תפיסה אחרת: במקום לבצע מספר שכבות - פריימר (חומר מקדים) ואז את חומר האיטום, חומר האיטום שלנו הוא חומר בשכבה אחת הכוללת את הפריימר, דבר שחוסך הן בכמות החומר והן בזמן עבודה. כל החומרים שלנו מיוצרים כערכות מוכנות לעבודה - אין צורך להוסיף להן דבר, אין צורך למהול אותן, קל ליישם אותן ולא צריך להשקות (לאשפר) אותן. בכך אנו חוסכים לקבלנים זמן וכח אדם, וללקוח הסופי כסף.

יתרונות הטכנולוגיה שלנו הם:

 • זמן ייבוש מהיר יותר בהשוואה למוצרים על בסיס מסיסים דבר המאפשר לסיים את העבודה בזמן קצר יותר
 • חיסכון בצריכה – מחצית ממוצרים אחרים בשוק
 • פתרונות מאושרים המבטיחים חדשנות
 • טכנולוגיית WinklerSafe

המוצרים המתקדמים ביותר של Winkler כוללים:

 • SKERMO TERRAZZE – מוצר איטום מוצק שקוף לחלוטין שאוטם משטחים מרוצפים כגון מקלחות מרוצפות, מרפסות מרוצפות, גגות מרוצפים ומשטחי חוץ מרוצפים קיימים.
  מוצר זה מחולל מהפיכה של ממש בישראל שכן הוא חוסך פירוק ריצוף והרכבתו מחדש בעלויות ניכרות.
 • WINGUM PLUS H2O – ממברנה נוזלית צבעונית על בסיס מים, המערכת היחידה עם אישור ETAG 008, מקנה עמידות מלאה למים עומדים, מתאימה גם למשטחים גדולים. אין צורך בשכבת יסוד, ביישום של שתי שכבות בלבד.
 • WINGUM PLUS H2O REFLEX - מוצר איטום מפחית קרינה ולפיכך חוסך בהוצאות תחזוקה, מוצר אשר זכה באישור ENERGY STAR שלCRRC לאחרונה זכינו בפרס מיוחד.
 • SCUDO SYSTEM – חומר איטום על בסיס מים, עם שרף אלסטי ייחודי עמיד לניקוב. קל ליישום באמצעות כף טייחים ומעניק עמידות מצוינת בשכבה אחת בלבד. ניתן ליישום בהתזה- מספק את הפתרון האופטימלי לאיטום חניונים תת קרקעיים, מרתפים, קורות יסוד וקשר, חדרים רטובים, מרפסות ועוד.
 • WINGRIP BITUMINOSO – מוצר מהפכני לאיטום קל ומהיר של משטחי חוץ מרוצפים, מרפסות, חדרי אמבט ובריכות שחיה. אינו דורש חיזוק ומבטיח הידבקות חזקה יותר. עומד בהצלחה בתקן החדש של UNI EN 14891 עבור שכבות איטום מתחת לאריחים, כך שניתן לקבל אישור הוכחת ביצועים (
 • DOP BOND CEMENT – חומר איטום חדשני, להדבקת אריחים, קל ליישום. מספק אטימות למים ושכבת הדבקה בשכבה אחת בלבד. ידוע גם בשוק האמריקאי WINPOX CEMENT TIXO ו-SL המבטיחים מחסום מוצק, בעל עמידות גבוהה ביותר ללחץ מים נגדי- המכונה "איטום שלילי" עד 7 אטמוספירות.
 • WINGRIP EVO – מוצר המעודד הדבקה, מתאים לכל סוגי המשטחים: גבס, בטון, לבנים, מתכת, עץ, לוחות בידוד וכו'

אלה רק מקצת מהחומרים שאנו מייצרים…

אזורי שירות: מרכז, צפון, השרון והסביבה, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום

תמונות של פרוייקטים

אוגוסט 2016
עבודות איטום

עבודות איטום - מרפסות, גגות, אמבטיות, טיפול ברטיבויות, מניעת רטיבויות ועוד...

טוען תמונה

מאמרים וכתבות של עמיהוד

עמיהוד פרסם 4 כתבות.

על מה להקפיד כשמבצעים איטום? דרישות ואופן היישום

הדרך הנכונה לבצע איטום

כאשר רוצים לבצע איטום, רצוי מאוד, טרם רכישת חומר האיטום לעשות סקר שוק של המוצרים הקיימים בשוק האיטום וזאת באמצעות דפי הנתונים. מרבית חומרי האיטום מיובאים לישראל, עם זאת, מרבית היבואנים דואגים לתרגום בסיסי של מפרט...

למאמר המלא »
חדירת מים דרך מרק (רובה) - מוצר לטיפול ומניעה

חדירת מים דרך הרובה - איך מטפלים?

כיצד מטפלים במקלחת, מרפסת, גג או משטח מרוצף דרכם חודרים מים? SKERMO TERRAZZE - הגנה לאורך זמן מקלחת, מרפסות וגגות שטוחים ומרוצפים מהווים נקודות תורפה במבנה ולכן הם מאוד פגיעים: האויב מס' 1 שלהם הוא חדירת המים שבסופו של דבר...

למאמר המלא »

איטום והגנה מפני נזקי מים במרפסות וגגות

SKERMO TERRAZZE - הגנה לאורך זמן מרפסות וגגות שטוחים מהווים נקודות תורפה במבנה ולכן הם מאוד פגיעים: האויב מס' 1 שלהם הוא חדירת המים שבסופו של דבר, עקב ליקויי בנייה ואיטום כושל או בגלל הבלאי שמתפתח עם הזמן, מוצאים להם נקודת...

למאמר המלא »

איטום מקלחות ושירותים עם חומרי חברת WINKLER

מערכות הבניה בישראל למקלחות ושירותים המכונים לעיתים כ"חדרים רטובים" בנויות לפי הרבדים הבאים: רצפת בטון צנרת מים שבד"כ מונחת על הרצפה ואשר עלה יש להגן מפני פגיעות ע"י בטון שכבת פריימר ואז שכבת איטום...

למאמר המלא »

תשובות מקצועיות של עמיהוד לשאלות בפורומים

עמיהוד ענה על 319 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

איטום

שאלה בפורום אינסטלציה נשאלה ע"י מנחם בתאריך 10/12/17:

שלום ותודה, איזה חומר מתאים לאיטום סדק בין מחסום רצפה (קומקום) לבין המאריך שמונח מעליו עד לריצוף. האיטום יתבצע דרך פתח המחסום ברצפת חדר האמבטיה.
התשובה של עמיהוד:

ווינסיל- WINSEAL:
https://www.sealit.co.il/product/winseal-2/

או- ONE:
https://www.sealit.co.il/product/one-%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9D-1/

אם הסדק דק מאוד-ONE
אם הסדק רחב- WINSEAL

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

איטום חור בבריקים

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י אילן מנהריה בתאריך 10/12/17:

יש לי בריקים בסלון, ובאחד מהם יש חור. (ראו תמונות) ידוע לי על סוג של חומר שניתן למרוח, ולאחר ייבוש הוא מתקשה והופך לאבן. מה שם החומר שאיתו אני יכול לאטום?
התשובה של עמיהוד:

בצבע אפור בהיר.
ניתן למלא איתה חורים בקוטר של 1.2 ס"מ:
https://www.sealit.co.il/product/winstucco-flex-thin-2/
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

תריס זכוכית לא אטום

שאלה בפורום אלומיניום נשאלה ע"י אבי לוי מאשדוד בתאריך 11/12/17:

יש לי תריס זכוכית שהשלבים לא אטומים ( יש רווח בין השלבים של כמעט 6 מ"מ) איך ניתן לסדר את זה? תודה מראש
התשובה של עמיהוד:

חבל להתחיל להשתמש בחומרי איטום במקום לפתור את הבעיה היסודית של השלבים.

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

איטום קיר חיצוני של בניןצלן

שאלה בפורום איטום נשאלה ע"י טל מגבעת שמואל בתאריך 12/12/17:

כשיורדים גשמים המים נכנסים דרך הקיר החיצוני שאטום עם ריצוף גרנית פורצלן, לתקרה של המקלחת .קבלן הבניין טיפל בעניין מבחוץ ,ע"י סנפלינג וחומר איטום ששם בין המרצפות...
התשובה של עמיהוד:

מה יש מעל המקלחת ?

בדרך כלל הבעיה נפתרת ע"י שימוש בחומר איטום שנקרא סקרמו2. אולם ברגע שיישמו כבר חומר איטום אנחנו לא נמליץ ליישם חומר איטום על חומר איטום אלא להבין האם העבודה בוצעה כהלכה, חומר האיטום הוא חומר איכותי שיש מאחוריו יצרן/יבואן שמוכן לתת הסבר ? והאם בכלל הבעיה היא בקיר ולא בתקרה.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו וננסה לסייע לכם ולקבלן לפתור את הבעיה- וינקלר ישראל 052-3410112

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

ריצוף באבן בזלת

שאלה בפורום ריצוף חצר נשאלה ע"י אורלי מרמת ישי בתאריך 05/12/17:

רוצה לרצף משטח באבן בזלת טבעית עם פוגות רחבות ביניהן אשר ימולאו במלט . הריצוף יבוצע על גבי מצע מהודק .הדאלה כיצד ניתו למנוע /לצמצם את היסדקות המילוי בפוגות ?
התשובה של עמיהוד:

1. למה להשתמש במלט כרובה? מלט, צמנט הוא חומר שצריך לאשפר- להשקות בניגוד לרובה, הוא מתקשה ואיננו אלסטי.
2. מלט- סופג מים, שיחלחלו לשכבת הסומסום/חול שמתחת לריצוף, למרות החשיבה המוטעית שלא, וכן תצטרכו ליישם חומר איטום כגון סקרמו טרצה-SKERMO TERRAZZE למניעת חילחול המים
3. רובה לעומת זאת ניתן ליישם רובה אוטמת כגון ווינסטוקופלקס- צבע אפור כהה למשל:
https://www.sealit.co.il/category/%D7%97%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%94/%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9E%D7%AA/
 

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

טען 5 שאלות נוספות
מוצגות 5 מתוך 319

התקשרו לעמיהוד

עמיהוד מתפנה לעבודה בעוד כחודש. המספר מפנה אל האתר.