פורום שיפוץ חדר אמבטיה: רק מומחים עונים על שאלתכם

פורום שיפוץ וחידוש חדר אמבטיה

 • 24/04/2017 שינוי מיקום אמבטיה ושרותים בדירה.שירה מירושלים

  אני מתכננת שיפוץ בדירה ומעוניינת להזיז את מיקום האמבטיה והשרותים, צרפתי תוכנית עם השינוי ונתתי מיקום של צינור 4 צול שקיים כיום בדירה (אנכי -שעובר בכל הבנין) שאלתי היא האם ניתן להעביר את הצנרת למקום הרצוי ללא הגבהה של הרצפה, כמובן שמחליפים את כל הצנרת בדירה.. וכן, האם הצינור האנכי ניתן להוזזה, מאחר והוא יוצא באמצע היחידת הורים.... אודה מאד להתיחסותכם קובץ מצורף: לפורום_1493025103_0.pdf

  תשובה אחת של מומחה
 • 23/04/2017 שאלה לגבי דבקרוחמה מגדרה

  אשמח לעזרה מבעל מקצוע שמבין . אני צריכה לחפות קירות באמבטייה עם קרמיקה 30/100 על טיח. אמרו לי שעדיף לעשות זאת עם דבק גמיש כגון 116 או 132 . והשאלה שלי האם דבק 109 שהוא לא גמיש גם מתאים? האם אתם ממליצים על משהו אחר??? אולי ביג'40? אשמח לתשובות

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/04/2017 חסימת פתחי אוורור באמבטיה ובשירותיםענת

  יש לי דירה טרומית. השיפוצניק חסם באמבטיה ובשירותים את פתחי האוורור (של 20*30 לערך) עם הקרמיקה. תחילה אמר שיש ונטות, כשהתעקשתי אמר שיפתח רק באמבטיה בקיר למעלה כי גם כך האדים עולים למעלה ושבשירותים לא צריך. מה שלא נראה לי הגיוני ואני מעוניינת שיחשוף את הפתחים הקיימים שלא תהיה רטיבות. 1. מה דעתכם? 2. איפה ניתן לקנות תריסים לפתחים כמו פעם (לא של ונטות-אלא בגודל שציינתי)?

  2 תשובות של מומחים
 • 01/04/2017 צביעת מקלחתפנינה ממתן

  המקלחת שלי צבועה בצבע לבן שהתקלף האם אני יכולה לצבוע מעל בסיד אחרי שאקלף ואם לא באיזה סוג של צבע כדאי לצבוע? גם את התקרה.

  3 תשובות של מומחים
 • 28/03/2017 גרונג בחיפוי אמבטיהאיריס חי מירוןשלים

  האמבטיה מחופה בקרמיקה חדשה ביקשנו גרונג בזויות . יצא ממש לא טוב . לטענת הקבלן היה קשה לחתוך את הקרמיקה ישר . מה עושים עכשיו ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/03/2017 אמבטיה במקום מקלחוןשייקה מתל אביב

  אני רוצה להחליף את המקלחון לאמבטיה בצורה הכי פשוטה שיש (בעבר הייתה אמבטיה לפני המקלחון) , מה העלות אמורה להיות בערך ? הבנתי שיש גם אפשרות לאמבטיה על רגליים , אפשרי ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 18/03/2017 רטיבות במקלחתדין

  השכנה התלוננה שיש לה רטיבות בתקרה, מתחת למקלחת שלי ...איך אני חכול לבדוק איפה הבעיה ? לעשות רובה חדשה ? להזמין אינסטלטור?

  5 תשובות של מומחים
 • 06/03/2017 הערכה של שיפוץברי מתל אביב

  אני מעוניין לשפץ מקלחת אצלי בבית השיפוץ מבחינתי כולל: 1. שבירה של כל הקיים ופינוי (מדובר על מקלחת, שירותים + כיור וקרמיקה) 2. התקנת של: מקלחון, שירותים, כיור וקרמיקה (את כל אלו אקנה בעצמי) 3. צנרת מתאימה למקלחון (במקום מקלחת) 4. הכנה למייבש (כיום אין במקלחת) אשמח לקבל הערכה של עלות לשיפוץ כזה - אני גר בתל אביב

  3 תשובות של מומחים
 • 06/03/2017 נזילה לשכניםסיון מאשקלון

  לפני כשנה נכנסנו לדירה מקבלן וביטלנו עצמאית את האגנית. היו בעיות נזילה לשכנים, אבל ללא טיפול באגנית הבעיה נפתרה לאחר שהקבלן מצא חור בצנרת וסתם קור שהיה בקיר ממנו יצא הצינור של המים. מאז עברו למעלה מ8 חודשים של יובש. עכשיו(אחרי הגשם) השכנים מתלוננים על רטיבות. יכול להיות שהבעיה נוצרה מביטול האגנית למרות שהיה יובש למעלה מחצי שנה ? הקבלן אומר שהרטיבות לא נמצאת באיזור של צינור הגשם.

  7 תשובות של מומחים
 • 28/02/2017 ריצוף מקלחת בלפטושוש מקרית אונו

  רציתי לדעת אים יש בעיה לרצף מקלחת בלפטו .אמרו לי שזה מחליק, לעומת אנטי סליפ שקשה לנקות. תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 23/02/2017 טיח אקריליגלי מרמת גן

  האם זה פרקטי לעשות טיח אקרילי מאחורי האסלה

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/02/2017 תיקון רטיבות מחדר האמבטיהעופר מרחובות

  אני עומד לפני רכישת בית, ובבדק הבית נתגלתה רטיבות משמעותית שמתפשטת מאזור חדרי האמבטיה (הבית בן 15 שנה) ומגיעה לרוב קירות הבית. לטענת בעל הבית מדובר בבעיית איטום, ושאלתי היא מה סדר גודל העלות של תיקון בעיה כזה. אני מתייחס לעלות המלאה, לא רק עצם עבודת האיטום. האם הדבר מצריך, למשל הסרת ריצוף וריצוף מחדש של כל חדר האמבטיה?

  4 תשובות של מומחים
 • 22/02/2017 לצבוע תיקרה במיקלחתיוסף מחיפה

  שלום חידשתי טיח וסיימתי בקלצימו ..התקרה מוכנה לצביעת צבע נגד עובש של ביגיבונד . העים אפשר לצבועה על ישר על הקלצימו העים הצבע לא יתנפח בעבר בגלל הרטיבות התיקרה במיקלחת מעל הטוש התנפחה מודע לכם על העזרה

  2 תשובות של מומחים
 • 20/02/2017 שיפועים בחדר אמבטיהאבי מחדרה

  האם יש צורך בשיפועים בחדר האמבטיה לכיוון פתח הניקוז או שהרצפה צריכה להיות מפולסת? (מדובר על חדר אמבטיה, לא על מקלחון...). תודה מראש.

  4 תשובות של מומחים
 • 10/02/2017 החלפת אמבטיה למקלחוןשיר

  שלום, האם הוצאת האמבטיה והחלפתה למקלחון מורידה מערך הדירה? מה חשוב לשים לב כשעושים שיפוץ כזה? תודה!

  2 תשובות של מומחים
 • 01/02/2017 איטום מלחות וטחב בקומת מרתףיעקב מירושלים

  אני בונה בית ישן ובו קומת מרתף שבחלקה היה בעבר בור מים. הקומה כולה תחת האדמה ואין בה ממש רטיבות. אני חושש שבעתיד שהמקום יהיה סגור יווצר שם טחב ולחות. כיצד כדאי למנוע את הדבר?

  2 תשובות של מומחים
 • 25/01/2017 עובש חוזר בתקרת חדר המקלחת!רינה

  שלום! יש לי איזה משהו חדש שהתחיל בחדר המקלחת(המקלחת נמצאת בקומה שנייה, דירת גג) בקיצור, זה התחיל שנה שעברה בתחילת החורף פתאום התחילו נקודות בתקרת חדר המקלחת חשבתי שיעלם אבל זה לאט לאט התגבר עד שכמובן ניקיתי את זה .עכשיו שוב חורף וזה שוב התחיל ושיש גשם הנקודות רק מתגברות וזה גודל עוד יותר...עכשיו שוב ניקיתי אבל עכשיו כבר לא הצלחתי להוריד לגמריי נשארו רק נקודות אפורות חלשות של העובש ולא ירד לגמריי...מה עושים? על מה זה מעיד? כי זה רק בחדר המקלחת זה לא במסדרון או בחדרים מסביב...בעיקרון החלון פתוח במקלחת כל היום ומאוורר, רק בערב אני סוגרת אותו לגמריי, מה עושים בכדיי שבגשם הקרוב זה לא יחזור, האם זה מעיד על רטיבות? והאם זה רק שלב ראשון לפניי שהתקרה גם תתחיל לטפטף מים ותתחיל רטיבות רצינית? אשמח לעזרה, תודה מראש!

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/01/2017 חרסינות לאמבטיהבני מרמת גן

  נפלו לי כמה מהחרסינות באמבטיה ברצוני להשלים את החסר, היכן ניתן לקנות ? גר ברמת גן .

  2 תשובות של מומחים
 • 20/01/2017 ניקוז מקלחון עם אגניתמיכאל מתל אביב

  איפה אפשר להשיג גומיה לונטיל הניקוז? הגומיה שנמצאת היום מעוותת והתקשתה. תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/01/2017 שינוי מיקום שירותיםאורי מנתניה

  שלום רב השכן שמעלי עשה לאחרונה שיפוץ נרחב בדירתו. במסגרת השיפוץ בנה יחידה נפרדת עם שירותים ומקלחת . היחידה היא מעל חדר מגורים של הדירה שלי .טכל פעם שמפעילים את השירותים שומעים את הרעש של זרימת המים וצורה שגורמת לנו להתעורר . האם מותר על פי החוק לעשות את השינוי הזה ? ומה הדרכים העומדים בפני על מנת לפתור זאת תודה על המענה המהיר

  4 תשובות של מומחים
 • 17/01/2017 טחב בתיקרת האמבטיהדודו מירושלים

  יש לי חדר אמבטיה בגובה 4 מטר עם חלון בחלק העליון של הקיר. גם כאשר החלון פתוח הקירות מתקלפים ונוצר טחב עקב הפרשי טמפרטורה בין הקיר החיצוני לפנימי. אני חושב לצפות את הקירות והתיקרה בגבס ירוק ולהתקין ונטה אשר תוציא את הלחות שהחלונות יהיו סגורים. האם זהניפתור לי את הבעיה?

  2 תשובות של מומחים
 • 13/01/2017 שיפוץ אמבטיהלירן מחדרה

  שלום לכולם , יש לי חדר אמבטיה בערך 12 מטר ,יש צורך לפרק אמבטיה ישנה לשבור 2 קירות להגדלת החלל , להתקין ארון אמבטיה עם 2 ברזים (100סמ) , התקנת אסלה +מיכל הדחה , לפרק קרמיקה ישנה והתקנה של חדשה התקנת חלון אמבטיה , התקנת ברז למכונת כביסה . אני מארגן אסלה +מיכל הדחה , קרמיקה , ומקלחון , מה העלויות לשיפוץ כזה ? אשמח לקבל הצעת מחיר למייל

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/01/2017 הזזת צינור אוויר בשירותיםחיה מירושלים

  בדירה רב קומות יש צינור אוויר בחדרי שירותים. אני רוצה להזיז את השירותים והצינור אוויר 3 מטר. האם זה אפשרי ותקני?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/01/2017 הדבקה על חיפוי קירות אמבטיהרוני ממרכז

  הי, עשינו שיפוץ בבית לפני כחצי שנה. למרות העלויות הגבוהות, אינני מרוצה מהמראה של האמבטיה. ברצוני לשאול: 1. האם מומלץ לעשות הדבקה על החיפוי הקיים (גרניט פורצלן) או פשוט לעשות הכל מחדש? 2. עשינו ג'קוזי-אמבטיה. אין לנו כמעט שימוש וכן הניקוי יותר קשה. האם מומלץ להוציא וכיצד ניתן לעשות זאת בדרך הכי יעילה? תודה רבה!

  2 תשובות של מומחים
 • 07/01/2017 בניית הפרדה רצפתית במקלחתאפרת מחיפה

  היי. חברה שלי גרה בשכירות. חדר האמבטיה מורכב ממקלחת ללא שיפוע או כל הפרדה אחרת כך שצריך לגרוף שוב ושוב. שמעתי שיש אפשרות לבנות על הרצפה הפרדה שתגדיר את גבולות המקלחת ותמנע את יציאת המים ללא צורך בשיפוץ. אשמח להכוונה בנושא. כנ"ל אם יש פתרונות פשוטים יותר בחנויות לחומרי בנין וכו. תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 06/01/2017 האם שימוש בסופר 8 ברצפת מקלחון וחדר רחצה כולו יכול לבוא במקום איטום הרצפה כולה ורולקות כנדרש -לפני ביצוע הריצוף?שרון מתל אביב

  שלום רב, דרשתי מקבלן השיפוצים שלי לבצע איטום כולל רולקות והצפה של 72 שעות לפני ביצוע הריצוף של חדר הרחצה כולו והוא לא עשה כן ואמר שמספיק להשתמש בדבק סופר 8 בין אריחי הריצוף בחדר הרחצה כולל במקלחון עצמו. האם הוא צודק? האם צפויה להיות נזילה לשכנים מטה?

  3 תשובות של מומחים
 • 05/01/2017 שיפוץ אמבטיות עבור קשישסמי מהרצליה

  היי. אבא שלי בן 91. מתפקד, אבל כבר מתחיל להתקשות בכל הקשור למקלחת. מתגורר בדירת 4 חדרים בעלת חדר אמבטיה וחדר מקלחון. אנו רוצים לבצע שיפוץ ע"מ להנגיש את החדרים הללו ולאפשר לו להתרחץ בנוחות. הנחת המוצא היא שקרוב היום בו יזדקק לעזרת כסא גלגלים ולכן מול מי ניתן לעבוד על מנת לתכנן שיפוץ חדרי אמבטיה עם נגישות? (בנוסף, הוא מתגורר בדירה שלא עברה שיפוץ מזה 30 שנה והצנרת כבר רקובה ולכן ככל הנראה נרצה כבר לטפל בזה גם כן..) תודה, סמי.

  4 תשובות של מומחים
 • 29/12/2016 מים קפואים באמצע מקלחת חמה??שאולי מנתניה

  כאשר מתקלחים אחד מבני הבית ברגע שמישהו פותח את הברז במטבח יש באותו הרגע מים קפואים במקלחת מה הבעיה ואיך פותרים אותה ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 29/12/2016 תקרת גבס מטפטפת בחדר אמבטיהשי מרמת גן

  שלום רב, לפני כשבועיים, בדירה אותה אני שוכר, החלו לטפטף מים ממה שנראה כמו החיבור בין לוחות הגבס בתקרת חדר באמבטיה (מניח שזו הנמכה למזגן מיני מרכזי - שכמובן אין שימוש בו בחורף). המים בגוון חום-צהבהב. הצבע שעל התקרה החל להתקלף במקומות בהם נזל, וכמו כן התחילו טפטופים גם בפתח השירות של המזגן (גם כן בחדר האמבטיה). הנזילה באה וחוזרת מאז שהתחילה. מה יכול להיות מקור הבעיה? האם יכולה להיות בעיה מהשכנים מלמעלה? או שהאם מדובר בעיבוי של אדי מים (מאחר והבעיה התחילה עכשיו בחורף, ומדובר בחדר אמבטיה לח ורטוב)? בכל מקרה, מה כדאי או ניתן לעשות? תודה מראש

  2 תשובות של מומחים
 • 26/12/2016 החלפה אמבטיה לדושמרק רובינשטיין מירושלים

  למי ליפנות?

  2 תשובות של מומחים
חפש קבלן שיפוצים מומלץ