פורום אינסטלציה - קבלני שיפוצים ואינסטלטורים עונים לשאלות
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

פורום אינסטלציה

שאל שאלה בפורום אינסטלציה

 • 14/07/2018 הארכה לצינור ניקוז של מכונת כביסהרוני מראשון לציון

  שלום, קנינו מכונת כביסה יד שניה, הבעיה שהצינור ניקוז לביוב היה קצר מידי, ניסינו להאריך אותו בעזרת עוד צינור עם החיבור בתמונה אך המים נוזלים, איזה עוד אפשרויות חיבור יש?

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/07/2018 התקנת כיור תחתי בכיוון הפוך (חלק קדמי פונה אחורה)דניאלה מחיפה

  התקינו לי כיור בחדר אמבטיה בהתקנה תחתית (מודבק מתחת לשיש) בכיוון הפוך. הכיור בעל צורה אובאלית. יוצא שזרם המים מהברז לא מעל לפתח הניקוז. הקבלן אומר שאחרי ההדבקה לשיש אי אפשר לפרק. מה עושים?

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/07/2018 ניקוז צמ"ג לקולטןמ. מירושלים

  האם מותר לנקז צמ"ג לקולטן, מדובר במרפסת גג בשטח של כ14 מ"ר. וכן מה עלי לציין בתכנית האינסטלציה ע"מ שלא יקרה מצב שבו יעלה ריח מהקולטן?

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/07/2018 העברת צינור תמי 4 מתחת לריצוףשחר

  שלום, אני בשלבי שיפוץ ויש לי מטבח מקבילי, כלומר שני משטחי עבודה אחד מול השני שאינם מחוברים בניהם. אני מעוניין להעביר את התמי 4 מהצד של הכיור לצד השני, אך אין לי שם נקודת מים. יש לי אפשרות לעשות תעלה מתחת לריצוף בין שני הצדדים של המטבח ולהעביר דרכם את הצינור של התמי 4,ככה שצד אחד שלו יתחבר לנק' מים קרים שמתחת לכיור, והצד השני שלו יתחבר לתמי 4 בצד השני של המטבח (מרחק של כ-3 מטר). הצינור יעבור בתוך צינור מתעל כלשהו. האם יש עם זה איזהשהיא בעיה נראית לעין? אולי חשש שהצינור יתבלה ויצור נזילה מתחת לריצוף? האם עדיף להעביר צינור SP מצד אחד לשני וליצור ממש נק' מים בקיר השני ולשם לחבר את התמי 4 עם צינור קצר?

  תשובה אחת של מומחה
 • 09/07/2018 מניעת נזילה בחיבור צנרתטל מתל אביב

  שלום, ברצוני לחבר צנרת פקס לצנרת מתכת, אני דואג מכך שכאשר אפתח את הקיר (עם פטיש ואזמל) או כשאפרק את הצינור מתכת (עם מפתח שוודי או עם מסור דיסק) יזוזו שאר הצינורות ותיווצר נזילה. איך למנוע את תזוזת הצינורות שעליהם אני לא עובד ? איך למנוע נזילה בעבודה שכזו ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/07/2018 משיכת ברז מהדוד שמש למרפסת בקומת גגידידיה קדמי מגבע בנימין (אדם)

  שלום, אני גר בקומת גג ואני רוצה לשים ברז במרפסת את הצינור אני רוצה להוציא מהצינור שמכניס מים קרים לדוד. איך אני עושה את זה? והאם זה משפיע על תפקוד הדוד / הקולט ? והאם אני כיול למשול צינור גם למרפסת נוספת ???

  תשובה אחת של מומחה
 • 07/07/2018 נזילה במקום כלשהו לפי שמיעהמיכאלה מחיפה

  שלום רב, אני שומעת רעש של נזילת מים בצינור מחוץ לדירה. בתוך הבית לא רואים כלום. כאשר סגרנו את הברז הראשי של הדירה זה נפסק ולא שומעים את הזרימה יותר. לאן המים זורמים שבתוך הדירה לא רואים נזילה ורטיבות? האם זה קשור לבניין עצמו בו אני גרה? יש לי ביטוח של הדירה . האם לקרוא לשרברב מרשימתם או מ אתר המקצוענים . תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 04/07/2018 לא מצליח להוציא ברז..מנשה מבתים

  פעם ראשונה פה..שאלה ברשותכם(לא חכמה במיוחד..).. יש לי בבית את הברז שאליו מחוברת המכונת כביסה..לאחרונה הוא התחיל לטפטף בחלק של ההברגה של הברז הלבן לחלק האפור שמחובר לקיר,לא מהחלק שהמכונה מחוברת אלא מהברז עצמו (אני מניח שמטפטף בגלל גומייה..) אני מנסה להוציא את הברז באמצעות תנועה הברגתית ולא מצליח..הברז שם שנים ולכן אני לא בטוח אם אני לא מצליח לסובב כי זה תקוע או בגלל שיש דרך אחרת להוציא את הברז אשמח לעזרתכם

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/07/2018 חלודהשלומי מרמת גן

  מתחת לברז מים באמבטיה יש חלודה, הצנרת בדירה מאוד ישנה מעל 40 שנה. האם יש אפשרות לסדר את הבעיה ללא החלפת הצנרת ופירוק הקרמיקה? האם אפשרי / מומלץ לאטום את הרוזטה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/06/2018 וסות מים בלחצן חצי כמות בניאגרהאברהם מחיפה

  שלום רב, לאחר תיקון בניאגרה לחצן חצי הכמות משחרר כמות גדולה יותר של מים (בערך שלושה רבעים). האם ניתן לוסת את כמות המים בלחצן חצי הכמות כך שישחרר פחות מים. הניאגרה היא דו כמותית תוצאת פלסאון. בתודה מראש אברהם

  2 תשובות של מומחים
 • 15/06/2018 משאבת ביוב מעברים 2 צול ו 4 צולאלכס מחדרה

  שלום וברכה יש לי שוחה במרתף שממנה יש יציאה של 4 צול מהשוחה ועובר בקיר, הרמה של 3-4 מטר גובה באותו קוטר. השאלה היא כזאת: רוב משאבות הביוב הגורסות הביתיות מגיעות עם יציאה של 2 צול וחישוב כושר ההרמה שלהם עפ"י צינור 2 צול. איך אדע האם משאבה של 1 כ"ס לדוגמה, יש לה מספיק כוח להרים את התכולה דרך צינור 4 צול? תודה רבה לעונים

  2 תשובות של מומחים
 • 08/06/2018 שאלה על spרוני מholon

  מה ההבדל בין מולטיגול ל-S.P מה עדיף

  3 תשובות של מומחים
 • 31/05/2018 נזילה בצנרתאסנת מנתניה

  שלום, השעון שמודד את המים בביתי מסתובב מאוד לאט כאשר הברזים בבית סגורים. האם מצב זה מעיד בהכרח שקיימת נזילה (אפילו מזערית) או שלעיתים למרות התזוזה האיטית ניתן לומר שאין כלל נזילה? תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/05/2018 אביזרי דלוחין בשיפוץ ביתמושה מRaanana

  כיום יש מספר חברות כמו ליפסקי , חוליות ואחרים שמייצרים אביזרים וצנרת. איזה יצרן מומלץ ? איזה שיפוע תקני לצנרת ביוב חיצונית, ואיזה לדלוחין בתוך הבית? תודה.

  2 תשובות של מומחים
 • 26/05/2018 התלבטות לגבי החלפת אינסטלציהדנה מרמת גן

  קניתי דירה בת 18 שנה. יש שם צנרת מסוג pex. עד היום לא ידוע לי על בעיות אינסטלציה בדירה. אני מתלבטת אם כדאי להחליף את האינסטלציה לצנרת מסוג sp או להשאיר את האינסטלציה הקיימת. אשמח לשמוע את דעתכם.

  תשובה אחת של מומחה
בעלי מקצוע מומלצים שאל מומחים בפורום
צרו קשר