פורום אינסטלציה - קבלני שיפוצים ואינסטלטורים עונים לשאלות

פורום אינסטלציה

 • 20/06/2017 טעם רע במיםיחיאל בורנשטיין מקריית מוצקין

  החלפתי צינור מים לכיור מטבח לברז נשלף, מאז המים יוצאים עם ריח רע ואי אפשר לשתות אותם . ניסיתי להכניס מיץ לימון לצינור ע"מ לנסות להוציא את הריח אולם אין שינוי, מה יכולה להיות הבעיה וכיצד אפשר לפתור אותה? בתודה מראש יחיאל

  תשובה אחת של מומחה
 • 19/06/2017 קו ביובטל מירושלים

  שלום אנחנו גרים בבית פרטי קרקע נחלה עם שני בתים כרגע מתבצעות עבודות ביוב האם זה טוב שהבית הראשון יתחבר לביוב שלנו והאם זה מומלץ בכלל? האם יש סיכונים או אי נעימות שיכולה להיגרם כתוצאה מההתחברות?

  3 תשובות של מומחים
 • 19/06/2017 ריח רע מהאסלהסידני גולן מאשדוד

  אני גר בקומה 11 פנטהאוס מעלי לפעמים יוצא ריח רע מהאסלה לחלל השרותים .....למה זה קורה ?

  3 תשובות של מומחים
 • 19/06/2017 החלפת צנרת בדירה ישנהירון מחיפה

  שלום רב, אני מעוניין בהחלפת צנרת מתכת בדירה ישנה בת 50 מטר. ע״מ לצמצם את פתיחת הצפות לאו דווקא צריך להסיר את הצנרת הישנה (אפשר לבטל ולשים את החדשה במקביל). יש בדירה 5 נקודות מים (כיור מטבח, שירותים, כיור אמבטיה, אמבטיה ומכונת כביסה). ברור לי שמנתונים כלליים שכאלו אפשר לתת רק הערכה כללית. רוב תודות

  2 תשובות של מומחים
 • 15/06/2017 חיבור צנרת האסלה לצינור הראשי של הבנייןשמעון מאשדוד

  מסביב למקום החיבור אין סגירה ולא ניתן לגשת האם ספריי קצף יפתור את הבעיה

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/06/2017 רטיבות בתקרת המטבחיהודי מכפר סהא

  יש לנו כתם רטיבות בתקרת המטבח בדיוק מתחת ל מיקום הכיור ומדיח הכלים של השכנים מעל - הם מתכחשים לאחריותם וטוענים שהנזילה נובעת מהצנרת שלנו שעוברת בתקרה שלנו ? האם בכלל ייתכן שצנרת דירה עוברת בתקרה ולא ברצפה ???

  4 תשובות של מומחים
 • 12/06/2017 מים חמים מהברז מים קריםיהודית מחיפה

  עברנו לגור בבית קרקע. מהיום הראשון גילינו שמהברז מים קרים שבמטבח יוצאים מים חמים מאוד ורק בערב המים סבירים. עשינו בידוד של הצינורות בחוץ אך המצב נשאר אותו דבר. איסטלטור אחד אמר לי לסגור את הברז מים חמים מתחת לכיור והכל יסתדר, סגרנו אך המצב נשאר אותו דבר. לפני חודשיים רצינו להחליף ברז בחצר, סגרנו את השיבר הראשי אך בכל זאת יצאו מים מהברזים. הצלחנו להחליף את הברז וביקשנו שתאגיד המים יבדוק מדוע המים זורמים למרות שסגרנו את השיבר. הוא אמר שהאל חזור שבדוד שמש לא תקין והוא מזרים מים כשהשיבר סגור. השאלות שלי הן: 1.האם צריך להחליף את האל חזור בדוד שמש וגם את השסתום בטחון? כך אמר אינסטלטור אחד, השני אמר להחליף רק את האל חזור. 2. האם התקלה שבאל חזור של הדוד שמש היא זו שגורמת ליציאת מים חמים בברז מים קרים במטבח? אודה על עזרתכם

  תשובה אחת של מומחה
 • 11/06/2017 נזילת מים בבית בן האסלה לצינור הביובהרמן מחיפה

  שלום רב , יש לי נזילת מים בבית בן האסלה לצינור הביוב . מה צריך לעשןת כדי לבצע אטימה בחיבור האסלה לצינור הביוב ? תודה ! הרמן .

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/06/2017 איך סוגרים רצפה אחרי החלפת צנרתרק שאלה

  שאלה שמסקרנת, אחרי החלפת צנרת בדירה (כולל המרכזיה) וחציבה בריצוף הישן, איך סוגרים את החריצה לצורך הדבקת ריצוף חדש? בטון? סומסום? חול?

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/06/2017 מומחה לבדיקת סיכון הצפה במרתףחוה מכפר סבא

  אנו מעוינים לרכוש בית פרטי עם מרתף. לפני שנתיים בעונת הגשמים המרתף הוצף. העירייה שיפרה את תשתית הניקוז מאז ובכל זאת אנו רוצים לקבל חוות דעת ממוחה פרטי לפני שאנו חותמים על חוזה. אשמח לקבל המלצות למומחה בתחום

  תשובה אחת של מומחה
 • 29/05/2017 צינור פלסטיק למים חמיםמשה מהוד השרון

  שלום רב לפני מספר שנים היתה נזילה מצינור שלי שעובר דרך השכן. מדובר בצינור מתכת שמוביל מים מהקולטים לדוד שנמצא אצלי בבית. הגיע אינסטלטור מחברת שחר, חתך את החלק המטפטף והחליף אותו בצינור פלסטיק. בימים האחרונים הסתבר ששוב ישנה נזילה שם והשכן שלי הביא אינסטלטור מחברת שחר שוידא שצינור זה הוא שלי וטען שהטיפול ששחר עשו לי בזמנו כולל צינור מדרג 16 וצריך צינור מדרג 24 כי זה מים חמים. מה הייתם עושים במקרה זה ? מה דעתכם בעניין ? המון תודה !

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/05/2017 ניקוז במקלחתאבי מפתח תקווה

  המקלחת מרוצפת ויש שיפוע קל. הבעיה שלי שמיכסה הניקוז בולט ב 1 מ"מ מהריצוף והטיפות האחרונות ניקוות סביב המכסה . נשארת רטיבות קלה . האם יש מכסים שקועים ? או יש פתרון אחר ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/05/2017 קופסאות ביקורת בחדרי הרחצהרוני מרעננה

  אנחנו עושים שיפוץ כללי בדירה , בחדרי הרחצה מיקמו את קופסאות הביקורת ברצפה מתחת לארונות האמבטיה. נראה לי ממש לא יעיל להתכופף מתחת לארון. האם מקובל/תקין למקם את הקופסה במקום לא נגיש?

  4 תשובות של מומחים
 • 27/05/2017 שירותים ומטבחדני מראשלצ

  האם סתימה בכיור במטבח יכולה לההיות קשורה להשלכת מגבונים לשירותים או שאין קשר בכלל בין השירותים לכיור מטבח?

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/05/2017 חיבור צינור שרשור מהאסלה לביובשי מבאר שבע

  שלום למומחים. ביצעתי שיפוץ כללי למיקלחת.החלטתי לחבר צינור שרשורי מהאסלה לביוב.הכל בסדר ואין נזילות.החיבור הקודם היה של צינור 4 צול קשיח.שאלתי..האם פתח הכניסה עם הברך והאטם מתאים גם לחיבור הצינור השרשורי עם האטם גרמושקה השחור? אני לא שקט עם זה.ובכלל אתם ממליצים על צינור שרשור? תודה לכם. שי

  תשובה אחת של מומחה
 • 22/05/2017 חיבור 2 אסלות.גילי מירושלים

  ביצעתי את החיבור הנל ל2 אסלות אחת מרוחקת יותר כפי שרואים בתמונה. מלבד שיפועים שלא ניתן לראות בתמונה האם יש בעיה עם אופן החיבור? . יהיו גם צינורות אוויר לכל אסלה . כל החיבור הזה מגיע לאפסילון שמחובר ל ג דרך שיתן גם ניקוז למטבח.

  2 תשובות של מומחים
 • 21/05/2017 שלום בקשר למים שיוצא לי מהברז של המטבחשמואל מאשקלון

  אני פותח תברז שבמטבח ומשום מה שמתי לב שאני שם מים בכוס שקופה אני רואה מין כמו אולי כלור או פצפוצים כאלה לבנים מה זה, ומה צריך לעשות תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 21/05/2017 מלט לשיפוץ בריכות ביובאלון מחיפה

  עם איזה מלט מתקנים בריכות ביוב ישנות ?.האם התערובת היא רק מלט ומים?

  תשובה אחת של מומחה
 • 20/05/2017 ברז ניל תקוע על מצב פתוחאבי מתל אביב

  שלום, בשירותים יש לי ברז ניל שאליו מתחבר הצינור הגמיש שמתחבר לניאגרה. ברז הניל נמצא במצב פתוח, והוא תקוע כך שלא ניתן לסגור אותו במידה ורוצים לעצור את המים לניאגרה. האם חייבים להחליף את כל הברז או שניתן להחליף רק את הראש שלו? ראיתי שיש בורג פיליפס בראש הברז. מה תפקידו? תודה.

  2 תשובות של מומחים
 • 19/05/2017 החלפת צינור 4 צולורד מרעננה

  בבניין 14 דירות ברעננה. אנחנו מעונינים להחליף צינור 4 צול. מחפשת בעלי מקצוע שיכולים לבוא ולתת הצעת מחיר.

  5 תשובות של מומחים
 • 18/05/2017 פירוק אסלה תלויהיריב משוהם

  יש לנו סתימה בבית ונדרש לפרק את האסלה מדובר באסלה תלויה עם מיכל הדחה נסתר מאחורי קיר גבס הבעיה שאנו לא מוצאים את הברגים כדי לפרק את האסלה הצילו..

  3 תשובות של מומחים
 • 18/05/2017 בדיקת נזילותלילי ממודיעין

  אצלנו היה נזילה מצינור 4 צול המשותף, בכל פעם שהיו מדיחים המים בשירותים, הדבר תוקן ע"י חב' הביטוח לפני כחודשיים, אך מאז האזור שבו הוציאו המרצפות לא התייבש ואף רטוב במעט למרות שנמצא במקום מאוורר וחם, התחושה שלי שבחיבור אחר ל-4צול יש נזילה שאני לא רואה, וחב' הביטוח רוצה לסגור ולרצף, מה עלי לעשות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/05/2017 מים עולים מהאסלהקריטי יונה מנתניה

  שחררתי סתימה בשרותים דרך בור ביוב מחוץ לבנין וגם מתוך הבית בצינור ביוב הראשי, זה הסתדר למס ימים, עכשו שוב נישמע כמו אויר יוצא מהכיור שבמקלחת והמים עלו באסלה, כך היה גם ליפני שחרור הסתימה, פוחדת שתהיה הצפה שוב, יש שלוש קומות, אני קרקע ומעלי שתי דירות, מבקשת לדעת מה הבעיה ואיך פותרים אותה.

  2 תשובות של מומחים
 • 15/05/2017 זרם מים נחלש כשמתרחצים במקביל בשתי אמבטיותעמי מרמת גן

  שלום, גר בדירה בקומה 16, בבניין בן 18, הדירה משופצת כולל צנרת מלפני 9 שנים. 2 חדרי אמבטיה מתוך 3 חדשים לגמרי מלפני שנה, כולל הצנרת. חדר האבמטיה השלישי הוא מלפני 4 שנים (הצנרת כאמור בת 9). בתחילה אפשר היה להתקלח בכל שלושת האמבטיות באותו זמן ללא בעיה. כחודשיים אחרי השיפוץ הייתה סתימה גדולה באחת האסלות באמבטיות החדשות (מגבונים שהמשפצים זרקו פנימה והתייבשו, כי האסלה הייתה ללא שימוש 24 שעות בגלל שתוקנה). הסתימה נפתחה רק על ידי זרם מים גדול מצינור כיבוי קומתי... לאחר זמן לא ארוך החלה בעיה שאם מתרחצים ביותר מאמבטיה אחת במקביל הזרם נחלש משמעותית בכל האמבטיות והברזים, וקשה להתרחץ כך. זה קורה גם אם מתרחצים באמבטיה השלישית (זו ששופצה לפני 4 שנים ושלא בה הייתה הסתימה). מנגד, אם פותחים ברז רגיל במקביל לשימוש באמבטיה, הזרם נחלש רק במקצת. מה הסיבה ומה עושים?

  4 תשובות של מומחים
 • 15/05/2017 מונובלוקשושנה מתל אביב

  בדירה מיד שניה הותקן בזמנו מונובלוק. השכנה בקומה מתחת מתלוננת על נזילה. אינסטלטור טען שהמונובלוק סדוק ויש להחליפו. 1. האם אפשר להחליף לניאגרה רגילה? 2. אם לא, האם יד מונובלוק מומלץ? 3. מה מחיר העבודה בכל אחת מן האפשרויות? תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/05/2017 חור נקודת ביקורת בריצוףחו בנקודת ביקורת מקרית אונו

  איפה עושים חור בריצוף לנקודת ביקורת

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/05/2017 אינסטלציה משותפת לשירותים ומטבחמעוז מוזיקנסקי מטבעון

  היי, אני רוצה לבנות מטבחון חדש. בסמוך למקום המיועד למטבחון, קיים חדר אמבטיה האם תשתית האינסטלציה באמבטיה תוכל לשמש את המטבחון?

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/05/2017 מונובלוקשושנה מתל אביב

  בדירה מיד שניה הותקן מונובלוק. השכנה מתחת מתלוננת על נזילה. סגרתי את המים (הדירה לא מאוישת), והשכנה הפסיקה להתלונן. אינסטלטור טען שהמונובלוק סדוק, ויש להחליפו. 1. האם אין אפשרות לתקן? 2. האם אפשר להחליף לניאגרה רגילה? 3. האם יש מונובלוק מומלץ (לא יקר, אבל אמין)? 4. מה מחיר העבודה בכל אחת מן האפשרויות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/05/2017 החלפת צינור ביוב במטבחמקס מתל אביב

  שלום רב, אנחנו מבצעים שיפוץ ויש לנו סוגיה מאוד חשובה: צינור ביוב במטבח יוצא מהקיר ולפני זה עבר בתוך הארונות. קבלן מציע שתי אופציות: א.החלפה של כל הצינור גם מחוץ לבניין והעברה שלו מתחת לקרמיקה למקום מיועד לכיור (אופציה יקרה) ב.השחלה של הצינור בתוך הקיר והעברה שלו לאורך הקיר למיקום של כיור + התקנת קופסת ביקורת (אופציה זולה וכלולה במחיר אינסטליציה). אשמח לשמוע את הדעתכם,כמו כן מצרף את התמונות. תודה מראש לכל העונים. מקס.

  תשובה אחת של מומחה
 • 13/05/2017 קבלת הצעת מחיראריה מחולון

  שלום. אנו מתכננים לשפץ את דירת אמי בחולון. מדובר בדירה בת 3 חדרים. אנו אמורים לשנות על פי תוכנית של מעצבת את המיקומים של האינסטלציה + מטבח חדש. אשמח להיפגש ולהראות את הדירה + המלצות

  2 תשובות של מומחים
חפש קבלן שיפוצים מומלץ