פורום אינסטלציה - קבלני שיפוצים ואינסטלטורים עונים לשאלות
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

פורום אינסטלציה

שאל שאלה בפורום אינסטלציה

 • 17/11/2018 שיפוציםא. מרמלה

  שלום אנחנו בשלבי שיפוצים אשמח לקבלת תשובות לכמה בעיות: 1. יש לי במקלחת ראש טוש מרובע למרות שלא היה בשימוש 3 ימים בכל נגיעה בראש הטוש יוצאים מים מכל הזיזים בכמות די גדולה, הברז סגור, האם זה מראה על נזילה? 2. בהתקנת אחת מהאסלות הסמויות לאחר שביטנו את הניאגרה הסמוייה ושמו קרמיקה, התברר שמכסה מצד שמאל נפל והאסלה התמלאה במלט לאחר יומיים של עבודה ניסיון גירוד המלט והכנסת חומצה המלט יצא אך קיימת נזילה הקבלן רוצה לפרק את האסלה כדי לנסות אולי הנזילה מהאסלה האם להתעקש שיחליף את הניאגרה הסמוייה כי אולי תוך כדי החפירות ושפיכת החומצה נגרם נזר לגומיות ולחלקים הפנימיים? אגב לטענת הקבלן חומצה לא גורמת נזק האומנם? אשמח לתשובתכם

 • 17/11/2018 צריכה שוטפתוועד הבית

  בבניין חדש בן 5 שנים מקבלים בחשבון המים צריכה משותפת גבוהה, בסביבות 4 קו"ב כל דירה, יש לציין שאנחנו חוץ מניקיון פעמיים בשבוע והשקייה של גינון חצי שעה ביום עם טפטפות לא משתמשים במים מה עושים?

 • 17/11/2018 ברזאדית

  בברז כיור מקלחת של חמת בחיבור האחורי יש חור קטן, יש מה לעשות? או רק להחליף

 • 14/11/2018 קולות בעבוע כשהניאגרה מתמלאת לאחר הדחהענת מרמת גן

  שלום, יש לי שירותים עם ניאגרה רגילה חיצונית של פלסאון, לפני כמה שבועות התחיל להופיע קול של בעבוע כשהניאגרה מתמלאת לאחר הורדת מים בשירותים. פתחתי את הניאגרה וראיתי שכשהיא מתמלאת - מהצינור שממלא אותה יוצאים מים עם בועות אוויר. מה יכולה להיות הבעיה? יש לזה פתרון? תודה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/11/2018 חנוכיית מים - רוחב סטנדרטיהודית

  מהו רוחב סטנדרטי של חנוכיית מים לדירה של כ100 מ"ר?

 • 13/11/2018 אשמח לדעתכםיהודית מראשון לציון

  שלום, יש לי חדר שירותים מאוד קטן בדירה. כשאני יושבת על האסלה, נותרים אולי 10 ס"מ מצד ימין שלי, מצד שמאל וקדימה לדלת (החלפה לדלת אחרת, ע"מ להגדיל לפחות את האורך נבדקה אך אינה אפשרית). שיפוץ כולל בחדר האמבטיה (שבירת קירות, הוצאת חרסינות, הוצאת אמבטיה והחלפה למקלחון וכו') זה יקר מידי עבורי. עלה לי רעיון נוסף ואשמח לדעתכם האם הוא אפשרי ומה העלות שלו: להזיז את השירותים (אסלה וניאגרה) אל חדר האמבטיה, בצמוד למכונת הכביסה ובצמוד לקיר החיצוני. חוץ מזה שיש קיר בדרך, יש מרחק של כ 2-3 מטר בין הצינור של הוועד ובין המיקום החדש. האם אפשרי? האם אפשר לבטל את הכניסה שלי לצינור של הועד ולבצע צינור משלי באמצעות הקיר החיצוני (אני קומה 2)? האם אפשרי להחליף מיקום בין המכונת כביסה והשירותים, ככה שלכל אחד מהם תהיה גישה לצנרת של הבניין? במידה ומשהו מהשאלות האלו אפשרי, האם אתם יכולים להעריך לי עלויות?

 • 11/11/2018 החלפת מנגנון סמויאור מתל אביב

  דירה בבניה - גיליתי שהתקינו מנגנון שונה מזה שהזמנתי, ובינתיים כבר סגרו את הקיר (וגם חיפו בקרמיקה). מה הפרוצדורה להחלפת מנגנון במקרה כזה ומה העלות המוערכת?

 • 11/11/2018 כותר צנרתאהרן מירושלים

  מה קוטר הצנרת בברזים או "1/2 3/8" תודה על תשובה מהירה

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/11/2018 בעיה בניאגרהאברהם מחיפה

  שלום רב, לפני כמה חודשים החלפתי גומייה באסלה, מאז, נראה לי שכמויות המים האמורות לרדת בלחצן של מיכל מלא וחצי מיכל הן זהות. האם ניתן ללתקן/לווסת תופעה זאת ? בתודה מראש

  2 תשובות של מומחים
 • 08/11/2018 עלות שיפוציםשירן מהרצליה

  שלום, אשמח לדעת מה הערכת המחיר על העבודות הבאות: 1. הזזת נקודת מים במטבח והכנה למדיח 2. התקנת אסלה בחדר אמבטיה (לצד קיר משותף של חדר שירותים קיים) 3. הפיכת צינור של מכונת כביסה לצד השני של הקיר (לחדר השני)

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/11/2018 האם חייבים נשם במטבח?ערן מרחובות

  האם צריך צינור נשם למטבח. משום מה אני לא רואה בבתים שיש יציאה של נשם בגג מעל המטבח.

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/11/2018 בעיית ניקוזטל לוי מרמת גן

  אהלן! בניין 3 קומות. דירה בקומה שלישית. בעיית ניקוז שיצרה נזילה בדירה מתחת. כיור מטבח ומכונת כביסה לא מתנקזים לביוב ומייצרים נזילה. צנרת כללית נמצאת בתוך ארונות המקשים על גישה להחלפה ותיקון. ביקור בעל מקצוע העלה אפשרות לייצר ניקוז חיצוני לכיור מטבח ומכונת כביסה. מקומה שלישית ועד קומת קרקע. האם הפיתרון סביר? האם יש הערכה להצעת מחיר לעבודה?

 • 06/11/2018 הזזת צינור אויראגם ממודיעין

  שלום רב אני מעוניינת בשיפוץ חדר אמבטיה אני מתכוונת להגדיל את החדר ב 50 סמ על חשבון מרפסת השרות הבעיה שלי שאני רוצה להזיז את השירותים 30 סמ ימינה אבל יש לי צינור אויר צמודים לאסלה לציין כי אין לי אפשרות להרחיב 80 סמ מעבר לצינור האויר ( יחידי בכל הבית , מדובר בבית פרטי( האם ניתן להזיז צינור אויר ? האם בעייתי ? האם בכל זאת יש פתרון ללא הזזה ? תודה רבה

 • 02/11/2018 האם ברז ניל חייב להשאר פתוח עד הסוף?צביקה מרמת גן

  שלום החלפנו ברזי ניל ומצופים בניאגרה של השירותים. אם הברז ניל פתוח עד הסוף יש זרם חזק מאוד בתוך הניאגרה האם אפשר להשאיר אותו חצי סגור ע״ב קבוע?

  תשובה אחת של מומחה
 • 01/11/2018 החלפת ברז - צריך משהו חוץ מהברז ומפתח שבדי?דניאל

  אני שם לב שיש מין בד כזה ששמים לפעמים בחיבורים, כנראה כדי לאטום. האם עליי להצטייד בו לפני שאני מחליף ברז?

  2 תשובות של מומחים
בעלי מקצוע מומלצים שאלו בפורום
צרו קשר