פורום מיזוג אוויר: רק מומחים יענו על שאלתכם בנושא מיזוג אוויר לבית
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

פורום מיזוג אוויר

מערכת שיפוצים פלוס
מנוהל על ידי:
מערכת שיפוצים פלוס

שאל שאלה בפורום מיזוג אוויר

 • 02/11/2018 תקלה ch5 למזגן מיני מרכזי אינוורטר 6 כסארז מחיפה

  מה צריך לעשות ?

 • 24/10/2018 מקל סבאריקי

  שלום רב, יש לי מזגנים רגילים שיושבים בחוץ על מדף בטון. בחורף שעבר לא היה ניקוז באזור המדף והגשם נכנס הביתה דרך הצינורות של המזגנים. אמרו לי שצריך להתקין שם מקל סבא כדי שזה לא יקרה שוב. טכנאי מזגנים אחר אמר שמקל סבא שמים רק למזגנים מרכזיים. אודה על עצה מה לעשות כדי למנוע שיקרה שוב מלבד ניקוי המרזב.

  2 תשובות של מומחים
 • 23/10/2018 רעש מצנרת מיזוג האווירמיכאל מרחובות

  אני שומע רעש של נקישות קלות שמגיע מצנרת מיזוג האוויר בערך מהמקום שבו הטכנאי ריתך את הצינור העבה שהוא חלק מתשתיות הבית לצינור דק יותר שמתאים לגודלו של המזגן המותקן (מזגן עילי). האם זה בלתי נמנע ומקור הרעש בהפרשי הקטרים בין הצינורות? או שזה ניתן לתיקון וניתן לרתך כך שלא ישמע רעש הנקישות כשהמזגן עובד? ואם ניתן לתיקון, כמה אמור לעלות תיקון כזה?

  2 תשובות של מומחים
 • 21/10/2018 יעוץ בנוגע לשידרוג מיני מרכזישלמה מקרית. ביאליק

  שלום רב שמי שלמה , אנו עומדים לעבור לדירה חדשה , 5 חד בעוד מספר חודשים. הותקן לנו מיני מרכזי EMD 50T של אלקטה , שוקל לשדרג למזגן מולטי , לצורך חיסכון בצריכת אנרגיה , האם זה כיוון החשיבה הוא נכון , למרות העלות הגבוהה , או שקיים פיתרו ן שיכול לתת חיסכון דומה במחיר זול יותר, עלי לציין שמדובר בבניין חדש , כך שלא ניתן להתקין מנוע של מזגן בקיר החיצוני של הדירה . תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/10/2018 ORIYAY@POSTIL.COMאוריה מחולון

  שלום רב למה מזגן מיני מרכזי לא מחליף מהירות ? האם צריך להחליף קבל ? ואם כן היכן נמצא קבל במאייד או במעבה ? תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 02/10/2018 יוניקתומר מלוד

  שלום אני טכנאי מיזוג נתקלתי המזגן יוניק היה לא עודף גז טיפלתי בבעיה כעבור שבוע הגעתי שוב פעם למזגן הוא לא מקרר עליתי למעבה בדיקת לחצים הכל תקין אבל הכל קפוא ניסיתי למלות גז זה לא מפשיר את הקרח ? גם אחרי פעילות של המזגן הכל מתחיל לקפוא מדוע ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 28/09/2018 רעש יחידה פנימית מזגן מיני מרכזיירון מקרית מוצקין

  יש לי מזגן אלקטרה 4 כ"ס מיני מרכזי ( 15 שנה ). היחידה הפנימית מרעישה וככל שמגבירים מהירות מנוע , הרעש עולה ( נבדק במצב קירור ובמצב איוורור ) . הפילטרים נקיים וגם הסוללה נקייה ( מקפיד על ניקויים ) ואני מרגיש שמתבצעת יניקת אוויר ( נבדק גם עם נייר על צלעות הקירור ). פתחתי את החלק שמאפשר גישה למפוח ולמנוע וכשהוא פתוח אין רעש בכלל בשום מהירות . כאשר סגרתי בחזרה , הרעש שב ועולה בהדרגה בהתאם למהירות . האם הבעיה במנוע ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 27/09/2018 הסיבות להחלפה או תיקון של רגשיםעדי מPardes Hana

  שלום רב, הייתי מעוניין מה הסיבות להחלפה או תיקון של רגשים תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/09/2018 ריח קצת מוזר ממזגן חדשיעל מתל אביב

  שלום, התקינו לי לפני כ12 שעות מזגן עילי בחדר שינה. מאז שהתקינו הוא היה דלוק כמעט כל הזמן בעוצמות שונות. אני שמה לב שיוצא ריח לא ממש 'כיפי', רענן ו'זורם' אלא משהו כבד, כימיקלים או עובש, לא בטוחה בדיוק מה זה. האם זה הגיוני במזגן חדש לחלוטין ואם כן תוך כמה זמן זה אמור לעבור? ואם זה לא הגיוני - מה זה יכול להיות? תודה!

  2 תשובות של מומחים
 • 25/09/2018 איך מזגן אמקוריוני מרמת גן

  שלום, אני גר בדירה שכורה שכנראה אצא ממנה תוך שנה-שנתיים. אני רוצה לקנות מזגן עילי לחדר שינה של 11 מ"ר . טכנאי המליץ לי על מזגן אמקור 1 כח סוס. האם החברה הזאת טובה או שאני צריך לחפש משהו יותר טוב? איך זה יחסית לדגם טוסוט? מה שמשנה לי זה האיכות, שיהיה שקט, צריכת חשמל נמוכה ככל האפשר ואמינות . תודה!

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/09/2018 מזגן לא מקרר אלקטרהאלכס

  בוקר טוב! יש לי בבית מזגן רצפה של אלקטרה מסוג פנטהוז. בזמן עבודה הנורה של קירור מהבהבת והוא לא מקרר. מה יכולה להיות בעיה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/09/2018 מזגן סאגא 17שלמה

  איפה מונח הרגש במזגן סאגא 17

  תשובה אחת של מומחה
 • 23/09/2018 מאיד של מרכזידויד מאילת

  איך אפשר לחבר מאיד של מרכזי ל קונטקטור ללא כרטיס רק מאיד

  תשובה אחת של מומחה
 • 21/09/2018 הפסיק לקררארז מתל אביב

  המזגן הפסיק פתאום לקרר. היחידות הפנימית והחיצונית עובדות. מה יכולה להיות הבעיה

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/09/2018 מרחק בין תחתית מזגן לארון מתחתבראל מאורנית

  בוקר טוב מותקן מזגן מפוצל 3 כוח המקרר שטח של 25 מ" ברצוני להתקין ארון בעומק 35 ס" מתחת למזגן שאלה : מה מרחק שצריך לשמור בין חלקו התחתון של המזגן לחלק עליון של הארון בברכה

  תשובה אחת של מומחה
בעלי מקצוע מומלצים שאלו בפורום
צרו קשר