פורום מיזוג אוויר: רק מומחים יענו על שאלתכם בנושא מיזוג אוויר לבית

פורום מיזוג אוויר

 • 14/10/2017 מאוורר פנימי מתחיל האיחור רב - אלקטרהאיתי מגבעת חיים

  יש לי מזגן אלקטרה 35T כאשר מפעילים על קרור גם כאשר הטמפ' על 16 ועוצמת מאוורר על מקסימום לוקח המון זמן עד שהמאוורר מתחיל להסתובב ולעשטת רוח. לפעמים יותר מחצי שעה... גם לפני שהמאוורר מתחיל אפשר לשמוע ולהרגיש שהסוללה הפנימית התחילה לאייד ולקרר ולוקח עוד הרבה זמן עד שהמאוורר מתחיל... מה מקולקל ? הכרטיס ביחידה הפנימית ? חיישן ? משהו בחיצונית ?

  3 תשובות של מומחים
 • 12/10/2017 מזגן פאמיליענבר מראשון לציון

  המזגן מקרר מצוין והכל בסדר ביומיים האחרונים אי אפשר לכבות אותו הוא כאילו ממשיך לעבוד אחרי לחיצה על כיבוי בשלט.חוץ מזה כל הפקודות בשלט עובדות מצוין.מציינת גם שלפני שזה קרה היו מספר ציפצופים מוזרים מהמזגן כשהיה כבוי.החלפתי סוללות וגם הוצאתי מהחשמל זה הסתדר אבל קורה מידי פעם שוב.אשמח לדעת מה הבעיה והאים צריך להזמין טכנאי.תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/10/2017 תדיראן קונקט - חוות דעת?יוני מרחובות

  שמעתי קצת על המערכת החדשה הזאת ואחרי קיץ מאוד חם אולי הגיע הזמן השנה להתחדש. מה אומרים המומחים? שווה? תמונה ליחס תודה מראש!

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/10/2017 גובה ההנמכה למזגן מיני מרכזיחיה מגבעת אלה

  איזה סוגי מזגן מיני מרכזי דורשים הנמכת גבס של 20 ס"מ בלבד?

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/10/2017 רעשים מהמזגןדניאל מנתניה

  לפני יומיים נשמעו רעשים חזקים מאוד מהיחידה הפנימית של המזגן שלנו- תדיראן 2 כ"ס . לדברי טכנאי המזגן איתו שוחחנו בטלפון הבעיה היא כנראה או במדחס או במנוע. בכל מקרה עלות תיקון 700 שח" לא כולל מע"מ. היום הדלקנו את המזגן והוא פועל מזה חצי שעה ללא רעשים. לדברי הטכנאי כנראה שיהיו רעשים כשהמנוע מתחמם. שאלותינו: 1. האם תתיכן תקלה במדחס או במנוע הבאה לידי ביטוי רק כשהמנוע מתחמם ( בהנחה שבמשך היום יהיו שוב רעשים)? 2. האם הסיבות היחידות לרעשים חזקים הינן תקלות במדחס או במנוע? 3. אם כן- האם שווה לתקן את המזגן או שכדאי להחליפו? תודה רבה, דניאל

  תשובה אחת של מומחה
 • 08/10/2017 מזגן עילי 1.5 כוח סוס תדיראןאברהם מראשון לציון

  המזגן עובד מספר שעות במצב קירור ולאחר מכן גורם לקצר (ממסר הפחת קופץ) לאחר מספר שעות של הפסקה למזגן ניתן להפעילו שוב וחוזר עוד פעם שוב ושוב מה עליי לעשות?

  2 תשובות של מומחים
 • 07/10/2017 טמפרטורה יציבה נדרשת 18-20 מעלותשלומי מעמק יזרעאל

  האם מזגן יוכל לקרר ביעילות חדר של 15 מ"ר בנוי מפנל מבודד בטמפרטורה יציבה בין 18-20 מעלות ואם כן איזה מזגן יתאים לשם כך

  2 תשובות של מומחים
 • 29/09/2017 מיזוג בדירה חדשה 83 מראריה מערד

  ההכנה שמקובלת היום היא למזגן מיני מרכזי . אם אני לא רוצה להתקין מיזוג מיני מרכזי , מה האפשרות להתקין עילי? שמעתי שתהיה בעיה ,לכאורה בנושא החשמל ואולי הניקוז. האם ישנם פתרונות במקרים אלה מבלי לחבל יותר מדי בקירות. תודה מראש

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/09/2017 מזגן תדיראן מיני מרכזי מטפטףיותם

  יש לי מזגן תדיראן מיני מרכזי עדיין באחריות שמטפטף. הוזמן טכנאי של החברה ואמר שהמזגן דורש תיקון אך אין לו גישה למזגן כי צריך לפרק גבס ולהרכיב לאחר התיקון. אמר שפירוק הגבס צריך להיות עלינו ולכן לא תיקן עד שלא נפתח גבס. באחריות מי לפתוח ולסגור גבס?

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/09/2017 ריח לא נעים מהמזגןליאור

  שלום, בביתנו פרצה דלקה קטנה ופלסטיק שהיה על הגז נשרף. כל הבית התמלא בעשן ובריח רעיל של פלסטיק שרוף. אווררנו את הבית במשך כמה ימים, אך הטעות היתה שהדלקנו מזגן. עכשיו, בכל פעם שאנו מפעילים את המזגן הריח של הפלסטיק השרוף יוצא מהמזגן. שטפנו את הרשתות של המזגן ועדיין זה לא עובר. מה ניתן לעשות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 26/09/2017 זיהוי יצרן+דגם מזגן מרכזירפי מאשדוד

  שלום קניתי דירה ובה מזגן מרכזי כאשר לא קיים שלט. ברצוני לקנות שלט אך אני רוצה לוודא איזה מזגן יש בדירה אך ואיפה אני יכול למצוא דגם המזגן שבדירה

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/09/2017 שימוש בהכנה למיני מרכזיאריה מערד

  האם ניתן להשתמש בה לצורך התקנת מזגן עילי מתאים.נאמר לי שתהיה בעיה במקור המתח והניקוז.האם אתם יכולים לתת הסבר קצר בעניין. תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/09/2017 הטמפרטורה יורדת בצגיחיאל מראשון לציון

  שלום למומחים.יש לי מזגן תדיראן ריצפתי.בזמן ההדלקה,הטמפרטורה בצג על המזגן יורדת מ25 מעלות ל12 מעלות לבד(בסדר יורד)כמו כן השלט לא מגיב למזגן ולא ניתן לכבות או לתפעל דרך השלט.(התצוגה בשלט מגיבה ללחיצות).תודה.

  תשובה אחת של מומחה
 • 25/09/2017 אקוסטי או גבסיניב מכרמיאל

  לצורך התקנת מזגן נדרשתי להעביר צינורות דרך מסדרון הבית. השאלה האם עדיפה תקרת גבס או תקרה אקוסטית לצורך כיסוי הצנרת?

  2 תשובות של מומחים
 • 24/09/2017 קרח מהיחידה הפנימית בטורנדו סופר לג'נדדוד זמיר מקיבוץ בית זרע

  רכשנו את המזגן במרץ 2017. הותקן ופועל ממאי 2017. לאחרונה, מספר פעמים יצאו מהיחידה הפנימית גושי קרח קטנים. במקרה אחד, באמצע הלילה לפני כשבוע, נשמע קול חריקה חזק, יצא גוש קרח מהיחידה הפנימית והחל גם טפטוף. כיביתי את המזגן בבוקר ומאז הוא פועל ללא תקלות. מה הסיבה לאמור לעיל?

  2 תשובות של מומחים
 • 24/09/2017 מזגן מקפיץ את החשמל לפעמיםdaniel מraanana

  בשבוע האחרון מידי יום המזגן היקפיץ את החשמל (תלת פאסי) כשמנשים להדליק אוטוץ פעם שנייה או שלישית כבר עובד טוב החשמלאי אומר שזה המזגן והטכנאי מזגן אומר שזה החשמל.......רעיונות? mazgan mini elektra

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/09/2017 מערכת VRF או מזגנים עיליים?אביב מקריות

  שלום, קניתי דירה 6 חדרים 150 מ"ר מקבלן, כרגע הדירה לפני בניית שלד והקבלן פנה אלי האם אני מעונין בהכנות למערכת VRF או לא. ברצוני לדעת, מה סדרי הגודל של מערכת VRF מתוצרת אלקטרה/מיצובישי. והאם עדיף VRF או פשוט מזגנים עיליים בכל אחד מהאזורים ו/או החדרים?

  2 תשובות של מומחים
 • 24/09/2017 תריס מזגןרועי מביתר עילית

  התריס של המזגן לא מתפקד הכוונה שבמצב רגיל הוא פשוט צונח לכייון הריצפה ואז רק מי שמתחת המזגן מרגיש אותו.אשמח לדעת מה הפיתרון תודה

  תשובה אחת של מומחה
 • 24/09/2017 מזגן מרכזי חשמל גבוההקרן מתל אביב

  יש לנו מזגן מרכזי ישן בבית, שהוחלף לו המנוע לפני חודש (לא המדחס). הדירה כולה היא 50 מ"ר וקיבלנו חשבון חשמל של 2000!!! שקל. כשהמזגן עובד רק בלילות. מה יכולה להיות הבעיה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 23/09/2017 ריח לא נעים מהמזגןמישהי מרחובות

  שלום רב אנו נוהגים להפעיל לאחרונה את המזגן הרבה (מדובר במזגן של אלקטרה, מזגן קטן לדעתי לא יותר מ 1-1.5 כוח סוס), ולאחרונה המזגן התחיל להוציא ריח לא נעים וזה מדאיג במיוחד שיש לנו תינוק בבית. הריח יוצא כשהוא במצב של פתית שלג, והוא מופיע לסירוגין (לדעתי, כשזה במצב של השהייה והמזגן מממשיך לפעול ולהוציא אוויר אז כזה מופיע הריח ואז כששוב המזגן חוזר לקרר הריח נפסק וכך זה חוזר חלילה) יש לציין שכשזה במצב של טיפה הריח לא מופיע. מהי לדעתכם הבעיה? חושבת שאולי מדובר בעובש אבל אני לא בטוחה... כיצד ניתן לפתור את הבעיה? תודה מראש

  5 תשובות של מומחים
 • 22/09/2017 מנוע המזגן פועל לאחר כיבוי בשלטהדר מהרצליה

  לאחר כיבוי המזגן בשלט, יש חיווי שהמזגן כבוי ופוסקת יציאת אוויר, המנוע החיצוני ממשיך להסתובב ולהרעיש. מדי פעם הנורה הכתומה מהבהבת. המנוע עוצר רק לאחר ניתוק כבל החשמל. מה התקלה?

  תשובה אחת של מומחה
 • 17/09/2017 נזילה בסוללה של המאייד מזגן מיני מרכזי טורנדוחנה מאשדוד

  לאחר אין סוף ביקורי טכנאים, הגיע טכנאי של טורנדו ואיתר בריחת גז מסוללת המאייד של המזגן. לטורנדו אין את החלק במלאי אין באפשרותם להזמין. המזגן בן 8. מה ניתן לעשות?

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/09/2017 מזגן אלקטרהדודי מתל אביב

  ברשותי מזגן מיני מרכזי של אלקטרה ולפתע הוא מוציא ריח של פלסטיק שרוף ונכבה ונדלק לסירוגין… מה יכולה להיות הבעיה כי כל הפילטרים נקיים ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 15/09/2017 תקינות מזגןקובי

  שלום למומחים, שמי קובי וברשותי כ-5 מזגנים של חברת פיילוט שהתקנתי לפני 7 שנים לערך באופן עצמאי. אחד המזגנים עובד הכי קשה מכולם, אפשר לומר כמעט 24/7 והוא מותקנת ביחידת דיור שהדיירת לא יכולה רגע בלעדיו. בחורף נתקלתי בבעיה שהזמגן לא חימם. בדקתי גז והיה חסר גז (410A), הוספתי וחזר לפעול מצוין. הקיץ הזה עבר עד כה ללא תקלות, כעת הוא מקרר מעט פחות טוב מיתר המזגנים הן בעוצמת הרוח והן בקור היוצא ממנו בהשוואה לזה שנמצא בדירתי. בדקתי גז וקרה דבר שאני לא מצליח להבין ואשמח להבהרה טכנית בנושא: חברתי שעון לחץ אך המחוג לא עלה ולו במילימטר, ניתקתי אותו ומעט מאד גז השתחרר, כמו שפותחים בקבוק קולה שנשאר בו שליש קולה בערך. חיברתי שוב את השעון והלכתי להביא את בלון הגז למלא, לקח לי בערך 3-4 דקות לחזור ואז השעון עלה לסביבות 90-100. כמובן שכיוונתי את המזגן לטמפ' הנמוכה ביותר ולעוצמת הרוח החזק ביותר לפני כל נושא המילוי. אמרתי לעצמי שיהיה על בטוח, נוסיף קצת גז להביא אותו לסביבות 130. ברגע שהכנסתי גז, השעון קפץ לסביבות 180, סגרתי את בלון הגז ולקח לו המון המון זמן לחזור לסביבות 150, משהו כמו 15 דקות לפחות. המזגן מקרר אך לא נתקלתי באיטיות כזו לא במילוי ולא בקריאה, על מה הדבר יכול להעיד? תודה רבה, קובי

  4 תשובות של מומחים
 • 14/09/2017 מילוי גזלילך מבת ים

  במידה ואין גז לגמרי במזגן 3.5 כוח סוס, כמה זמן לוקח למלא לגמרי את הגז?

  תשובה אחת של מומחה
 • 14/09/2017 תקלת E8 במזגן טורנדוניסים חביב מחולון

  ברשותי מזגן מיני מרכזי בן 7 שנים. 5 כ"ס. הופיעה תקלת E8 ובבדיקה בחוץ במעבה - המאוורר לא עובד. הכנף איננה תקועה פיזית. אחרי שימון ומנוחה - חזר לעבודה מלאה לעוד שבועיים מלאים - ושוב תקלת E8. שוב מנוחה ושימון - ושוב חזרה לעבודה.. להבנתכם - האם זו בעית מנוע וכנף או תקלת טרמוסטט ?

  תשובה אחת של מומחה
 • 12/09/2017 מידות פתח אויר חוזרארז מקרית אתא

  מה המידות המומלצות לפתח אויר חוזר למזגן אלקטרה +EMD 55 T

  2 תשובות של מומחים
 • 10/09/2017 מזגניםElhanan מצפת

  קניתי 3 מזגני אלקטרה cool 10 וקיבלתי 3 מדחסים שונים על אחד כתוב cool 10 השני כתוב platinom +140 והשלישי כתוב inv 12 השאלה האם כולם מתאימים ליחידה הפנימית שהיא cool 10

  2 תשובות של מומחים
 • 10/09/2017 מערכת מיזוגאביה לובנוב מכפר תבור

  איזה מערכת מיזוג כדאי לי לקחת? אנחנו בונים בית ס"ה 180 מ"ר. האם כשדאי לנו מזגן לכל חדר ונסתרים לסלון ולמטבח או מולטי או v.r.f?

  תשובה אחת של מומחה
 • 10/09/2017 איזה מערכת מיזוג לקחת?אביה מכפר תבור

  ישנן כנה מערכות מיזוג וברצוני לדעת מה מתאימה לבית שלי. מערכת v.r.f, מזגנים יחידיים בכל חדר ונסתרים בסלון ובמטבח, מזגן מולטי?

  תשובה אחת של מומחה
חפש קבלן שיפוצים מומלץ