בית

>

חברות מטבחים

>

חברות מטבחים באזור השרון

מטבחים בשרון רק עם חברות המטבחים הטובות ביותר

בונים או מחדשים מטבח? הגעתם למקום הנכון! לפניכם חברות מטבחים לכל סוג וסגנון, התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים.

 סנן
2 חברות מטבחים באזור השרון
שקיבלו ציון מעל 9
יורם ביתן - חברת מטבחים , תמונת פנים

יורם ביתן

53 חוות דעת
ציון: 9.17
יורם ביתן, נגר ותיק באזור השרון. מבצע את כל סוגי הנגרות, מטבחים, ארונות, חדרי שינה, התקנת מוצרים, פירוק והרכבה של דלתות, עבודות עץ וכו. לכל תיקון ובעיה הוא האיש שלכם, מגיע עם סבלנות, חיוך, אדיבות ומקצועיות.
איזורי שירות: השרון והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
יחיאל לסרי - חברת מטבחים , תמונת פנים

יחיאל לסרי

7 חוות דעת
ציון: 9.82
יחיאל לסרי, בעלים של נגריית עצים ועיצובים באזור השרון. מבצע נגרות אישית לפי בקשת הלקוח, מתמחה בביצוע מטבחים בייצור אישי ולפי תוכניות אדריכליות, ייצור חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות הזזה, מזנונים ועוד. בנוסף מבצע חיפוי עץ דקורטיבי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

מטבחים בשרון: באזור השרון ניתן לראות הרבה עבודות בניה ושיפוץ עם דגש עם איכות גבוהה של חומרי גמר, בהתאם לכך - חברות מטבחים הממקומות ופועלות באזור השרון שמות פעמים רבות דגש על חומרים איכותיים עד יוקרתיים, על עיצוב חדשני ועל חידושים טכנולוגיים עדכניים. בשרון ישנו שילוב של יישובים בהם בעיקר בתים פרטיים לבין ערים בהן בניינים רבי קומות. בהתאם לכך, סוגי המטבחים יצטרכו להיות בטווח של בין מטבחים רחבי ידיים, לבין מטבחים קומפקטיים; ובין גדלים סטנדרטיים מקובלים לבין הצורך בעיצוב קאסטם מייד. באזור השרון ישנן חברות מטבחים רבות, אך חשוב לבחור בחברה המתאימה, אשר שמה דגש על האלמנטים החשובים לכם, בין אם מדובר בבחירת סוגי החומרים, סגנון העיצוב או המחירים. לפניכם חברות מטבחים מומלצות באזור השרון, מתוכן תוכלו לבחור על פי חוות הדעת של לקוחותיהן הקודמים, ועל פי התרשמותכם הכללית.