בית

>

חברות מטבחים

>

חברות מטבחים במרכז

מטבחים במרכז רק עם חברות המטבחים הטובות ביותר

בונים או מחדשים מטבח? הגעתם למקום הנכון! לפניכם חברות מטבחים לכל סוג וסגנון, התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים.

 סנן
4 חברות מטבחים במרכז
שקיבלו ציון מעל 9
ברק מילר נגרבמרכז. אני דור שלישי לנגרים מה שמסביר את האהבה והתשוקה שלי לעץ וליצירה הנגריה שלנו היא נגריה משפחתית ופעילה כבר מעל 50 שנה. אנחנו בנגריית "העץ של ברק" מתעסקים בכל הקשור לנגרות פנים - החל ממטבחים מעוצבים, חידוש ושדרוג מטבחים,...
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מבצע תיקונים עדכונים

זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.59
scumpi חברת נגרות במרכז. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אלדור וסיוון חברי ילדות. ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתכנון, ייצור ועיצוב רהיטים ומטבחים. אנחנו מפעילים סדנה שמחזיקה אדריכלים ומעצבי פנים שיעזרו לכם להגשים כל פנטזיה.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ינון שרעבי - חברת מטבחים , תמונת פנים

ינון שרעבי

16 חוות דעת
ציון: 9.53
נגרית ינון, מטבחים ונגרות הנותנים מענה במרכז. בהנהלת ינון שרעבי נגר ותיק עם ניסיון של 41 שנים בתחום.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מבצע תיקונים!

זמינות מלאה לעבודה
יחיאל לסרי - חברת מטבחים , תמונת פנים

יחיאל לסרי

7 חוות דעת
ציון: 9.82
יחיאל לסרי, בעלים של נגריית עצים ועיצובים במרכז. מבצע נגרות אישית לפי בקשת הלקוח, מתמחה בביצוע מטבחים בייצור אישי ולפי תוכניות אדריכליות, ייצור חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות הזזה, מזנונים ועוד. בנוסף מבצע חיפוי עץ דקורטיבי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

מטבחים במרכז: בניה ושיפוצים המתבצעים באזור המרכז מותאמים לקהל לקוחות המעודכן בטרנדים ובחידושים בתחומים אלה. בהתאם לכך, גם המטבחים הנרכשים ומותקנים בערים וביישובים באזור המרכז יצטרכו לענות על דרישות ספציפיות ייחודיות לכל לקוח ולקוח. בשל העובדה שבאזור המרכז ישנן ערים שונות מבחינת המאפיינים האדריכליים שלהן וצרכי התושבים, ניתן למצוא חברות מטבחים רבות ונגרים רבים העוסקים בהתקנת מטבחים בטווחי מחירים שונים ובאיכויות משתנות. לכן, לפני רכישת המטבח חשוב מאוד להגדיר את הצרכים של דיירי הבית ולהבין אילו סוגי חומרים יתאימו, מהו סגנון העיצוב הרצוי ובאיזה אופן כדאי לתכנן אותו כדי שיהיה נוח לשהות ולעבוד בו. לפניכם חברות מטבחים מומלצות באזור המרכז, כולל חוות דעת מפורטות של לקוחות קודמים, לבחירה נוחה של המטבח הבא שלכם.