בית

>

חברות מטבחים

>

חברות מטבחים בבני ברק

מטבחים בבני ברק רק עם חברות המטבחים הטובות ביותר

בונים או מחדשים מטבח? הגעתם למקום הנכון! לפניכם חברות מטבחים לכל סוג וסגנון, התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים.

 סנן
חברות מטבחים חברות שיש
3 חברות מטבחים בבני ברק
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.59
scumpi חברת נגרות בבני ברק. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אלדור וסיוון חברי ילדות. ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתכנון, ייצור ועיצוב רהיטים ומטבחים. אנחנו מפעילים סדנה שמחזיקה אדריכלים ומעצבי פנים שיעזרו לכם להגשים כל פנטזיה.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה
ינון שרעבי - חברת מטבחים , תמונת פנים

ינון שרעבי

16 חוות דעת
ציון: 9.53
נגרית ינון, מטבחים ונגרות הנותנים מענה בבני ברק. בהנהלת ינון שרעבי נגר ותיק עם ניסיון של 41 שנים בתחום.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

  לא מבצע תיקונים!

זמינות מלאה לעבודה
יחיאל לסרי - חברת מטבחים , תמונת פנים

יחיאל לסרי

7 חוות דעת
ציון: 9.82
יחיאל לסרי, בעלים של נגריית עצים ועיצובים בבני ברק. מבצע נגרות אישית לפי בקשת הלקוח, מתמחה בביצוע מטבחים בייצור אישי ולפי תוכניות אדריכליות, ייצור חדרי ארונות, ארונות קיר, ארונות הזזה, מזנונים ועוד. בנוסף מבצע חיפוי עץ דקורטיבי.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

ישנם דגשים מיוחדים החשובים במיוחד לחברות ונגרי מטבחים דווקא בבני ברק. מכיוון שבעיר מתגוררת בעיקר אוכלוסיה דתית וחרדית, על המטבחים להכיל את האלמנטים הדרושים עבור אוכלוסיות אלה. בין האלמנטים הללו ניתן לציין את קיומם של שני כיורים נפרדים, חלבי ובשרי. בנוסף, על המטבח לכלול פתרונות שונים עבור השבת: כמו פלטות חמות ואלמנטים נוספים שאינם דורשים הפעלה. במטבחים המיוצרים עבור האוכלוסיות בבני ברק יש להקפיד על שילוב חומרים חזקים ועמידים, זאת מכיוון שבדרך כלל אלה מטבחים בהם מתבשל מזון רב למשפחות ברוכות ילדים. בשל העובדה שמדובר במטבחים פעילים למדי, עליהם להיות עשויים מחומרים שאינן סופגים לכלוך רב ואינם דורשים תחזוקה שוטפת אינטנסיבית. לבסוף, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת חברת מטבחים איכותית, שתתן לתת מענה מותאם ללקוחות על צורכיהם ורצונותיהם. מחפשים חברת מטבחים כזו בבני ברק והאזור? כאן תמצאו לא מעט כאלה, כולל חוות דעת מפורטות.