מפעל בעל 30 שנות ניסיון בתחום הנגרות והמטבחים.

דנית-מטבחים

אלמוג - מנהל
ציון: 10.00 | 4 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 4 לקוחות שעבדו עם דנית-מטבחים

אלבום פרוייקטים אחד

32 שנים בתחום מטבחים

אודות

דנית מטבחים ,מבית נגריית דנית בע"מ, מבינה מה משפחות צריכות, אצלנו תמצאו הקשבה אכפתיות ושותפות, נכונות להשקיע מחשבה ,זמן ומאמץ, על מנת לייצר עבורכם בדיוק את מה שחלמתם. מפעלנו בעל מוניטין רב שנים (משנת 1985), בעיצוב וייצור ריהוט מעוצב "Custom Made" ומוצרי עץ שונים לבית לעסקים ולמוסדות בהתאמה אישית. ליצחק שלמה המנכ"ל והבעלים ניסיון רב שנים בעבודה עם אדריכלים, מעצבי פנים, חברות שיפוצים איכותיות, חברות להשבחת נדל"ן, משרדי ניהול ופיקוח, יזמים וקבלני בוטיק, לקוחות פרטיים ועוד. מפעלנו מעמיד לרשות המעצבים והאדריכלים "תיבת קסמים חסרת תחתית" שממנה ובאמצעותה ניתן להגשים כל חלום ארכיטקטוני, עבודות הנגרות מתבצעות מתוך "אהבה" למקצוע ולריח השבבים והעץ בפרט, מזה 30 שנה (ניסיון בתכנון וייצור נגרות אומן).

[אנו לא מבצעים שדרוג של מטבחים, תודה על ההבנה]. 

אזורי שירות: מרכז, השרון והסביבה

4 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של דנית-מטבחים

10.00
מבוסס על 4 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 4 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

התקשרו אל שירה: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות מטבח ושיש

אנחנו שיפצנו את כל הדירה שלנו וכחלק מזה החלפנו את כל המטבח, והוא התקין לנו בעצם את המטבח. אנחנו נכנסנו אליו לגמרי במקרה והוא קיבל אותנו מאוד יפה ותכנן לנו מטבח מדהים במסגרת תקציב מאוד נמוך והציע לנו הצעות ייעול והוא בא... קרא עוד

אנחנו שיפצנו את כל הדירה שלנו וכחלק מזה החלפנו את כל המטבח, והוא התקין לנו בעצם את המטבח. אנחנו נכנסנו אליו לגמרי במקרה והוא קיבל אותנו מאוד יפה ותכנן לנו מטבח מדהים במסגרת תקציב מאוד נמוך והציע לנו הצעות ייעול והוא בא לקראתנו מבחינת תקציב.

ההרכבה של המטבח נעשתה ממש במשך שעתיים, זה דבר לא פשוט להרכיב ולא פשוט לעלות אותו שלוש קומות בלי מעלית, ממש השירות היה יוצא דופן, באמת.

אנחנו במהלך השיפוץ הזה נתקלנו בהמון אנשי מקצוע ושירות כזה לא קיבלנו מאף אחד והיינו ממש מרוצים, קודם כל המטבח באיכות מצויינת יחסית למחיר ששילמנו.

אנחנו סופר מרוצים מהתכנון עצמו, הוא נתן לנו כמה טיפים, מה עדיף לנו, מה יהיה לנו יותר נוח, ממש, פשוט מושלם.

עמד בזמנים  וכל מה שהבטיח קיים מעל ומעבר.

הוא היה נוכח מהתחלה עד הסוף, לא פיזית בהתקנה עצמה, אבל הוא היה איתנו בטלפון כל הזמן והיה זמין אלינו עשרים וארבע שעות, באמת.

לחלוטין קיבלתי תמורה מלאה ואפילו מעבר.

אני מאוד ממליצה עליו. 

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ירדנה: הצג מספר

תיאור העבודה: מטבח - התקנת מטבח

אני מאוד נהנתי מהעבודה שלהם ומהיחס שלהם ומכל מה שהוא עשה. ההתנהלות שלהם מצויינת, אנשים מאוד נעימים, נחמדים, עומדים בלוח זמנים והאיכות של העבודה היתה מעולה, יש לי בת שעשתה איתם גם מטבח והם עשו לה את המטבח מאוד יפה עם כל... קרא עוד

אני מאוד נהנתי מהעבודה שלהם ומהיחס שלהם ומכל מה שהוא עשה. ההתנהלות שלהם מצויינת, אנשים מאוד נעימים, נחמדים, עומדים בלוח זמנים והאיכות של העבודה היתה מעולה, יש לי בת שעשתה איתם גם מטבח והם עשו לה את המטבח מאוד יפה עם כל החידושים.

אני מאוד מרוצה, הייתי צריכה לעשות את המטבח לפני האזכרה של בעלי ואמרתי לו שאני בלחץ כדיי שלא יהיה בלאגן וברוך השם הם עמדו בלוח זמנים. לבת שלי היה אותו דבר היא היתה צריכה לעבור לדירה וזה היה חייב להשתלב עם כל הקבלנים האחרים וכל הדברים האחרים והם עשו את העבודה ועמדו בלוח זמנים והם היו מאוד נחמדים ונעימים באמת ממש.

הוא אמר מראש כמה זמן זה ייקח גם לי וגם לבת שלי והוא עמד בזה לא היה בכלל בעיה ובגלל הניסיון שלי ממקומות אחרים פחדתי שיהיה כמו כולם וזה ממש לא היה ככה, הם מעולים.

אין ספק שקיבלתי תמורה, אני עשיתי סקר וגם הבת שלי עשתה סקר שוק מאוד רציני.

אני ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל ניסים: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח - ארונות מטבח ושיש

היה להם שירות חבל על הזמן, מבחינת זמנים הם הקדימו לנו את הזמן של ההתקנה בשבוע וחצי. הסתכלתי באינטרנט ובדקתי אנשי מקצוע באזור ראש העין והלכתי אליהם והתרשמתי מהם,  בדקתי עוד שלושה בעלי מקצוע חוץ ממנו באזור ראש העין... קרא עוד

היה להם שירות חבל על הזמן, מבחינת זמנים הם הקדימו לנו את הזמן של ההתקנה בשבוע וחצי.

הסתכלתי באינטרנט ובדקתי אנשי מקצוע באזור ראש העין והלכתי אליהם והתרשמתי מהם,  בדקתי עוד שלושה בעלי מקצוע חוץ ממנו באזור ראש העין  והוא פשוט היה יותר רציני וגם הרגשתי שיש יותר על מי לסמוך והיה חיבור עם הבן אדם.

אני מרוצה, ברוך השם הכול בסדר עד היום. אני מאז כבר שלחתי אליו כמה חברים שלי כי אני ממש ממליץ עליו. באמת.

 תמורה מספקת ביותר, הייתי אצל שניים שלושה בעלי מקצוע גם לפניו וראיתי מבחינת מה שהם נותנים, מבחינת העץ והפרזול, אז אצליהם היה המחיר הכי זול ומבחינת פרזול הם עומדים בסטנדרטים מאוד גבוהים והכול טוב, באמת בסדר גמור. 

הם היו מעל ומעבר באמת, עבדנו אם עוד אנשי מקצוע וזה עולם לא כזה פשוט, כל השיפוצים, יש הרבה קומבינות בדברים האלה, אז הם פשוט עבדו כמו שצריך ומה שסוכם קיבלנו אפילו שידרגו אותנו.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

התקשרו אל אייל: הצג מספר

תיאור העבודה: התקנת מטבח ועבודות נגרות - ארונות מטבח, אי למטבח, ספריה ופלטות

קודם כל באמת יש לי רק דברים טובים להגיד עליהם. גם בהיבט של הפגישות הראשונות, גם ההבנה של הדברים, של מה שאנחנו צריכים, מאוד קשובים לצרכי הלקוח. היה לנו איזשהו תכנון ואחר כך רצינו לשנות, אז הם שינו, הם הבינו מהתחלה מה שהרבה... קרא עוד

קודם כל באמת יש לי רק דברים טובים להגיד עליהם. גם בהיבט של הפגישות הראשונות, גם ההבנה של הדברים, של מה שאנחנו צריכים, מאוד קשובים לצרכי הלקוח.

היה לנו איזשהו תכנון ואחר כך רצינו לשנות, אז הם שינו, הם הבינו מהתחלה מה שהרבה פעמים בעלי מקצוע אחרים לא מבינים, שמי שהולך לגור שם בבית זה אנחנו ולא הם אז ללכת עם הדרישות והחלומות שלך ולא מה שהם חושבים, כאילו לא בקטע המקצועי, בקטע האיכותי אגב הם בכלל לא מתפשרים, הם הציעו לנו תמיד את הכי טוב שיש וגם במחיר הם היו מאוד אטרקטיבים במחיר ממש, בצורה משמעותית יותר מכל הנגרים הפרטיים וגם מכל החברות שפנינו אליהם.

בנושא של לוחות זמנים קבענו מראש כל מיני תאריכים והם תמיד עמדו בהם, למשל לגביי הצבע אם היה צריך לבחור והתלבטנו ורצינו עוד פעם דוגמה ועוד פעם דוגמה שוב הם שיתפו פעולה והכול הותקן בזמן והשורה התחתונה האיכות היא מצויינת.

בהתחלה קצת חששנו כי זה היה דרך האינטרנט ומשהו כנראה מצא חן בעינינו והלכנו לפגישה וקצת ככה היה לנו פרפרים בטן בהתחלה, אבל אני אומר בדיעבד זה היה אחת הבחירות המעולות שלנו בבית.

מאוד מוצלח, אנחנו ממליצים עליהם מאוד.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

ינואר 2017
מטבחים

פרויקטים מגוונים

טוען תמונה

תשובות מקצועיות של דנית-מטבחים לשאלות בפורומים

דנית-מטבחים ענה על 1 שאלות בפורומים.

יש לכם גם שאלה? שאלו בפורום שיפוצים

לבן ושמנת

שאלה בפורום עיצוב פנים נשאלה ע"י שירלי בתאריך 05/06/17:

בדירה שבה המטבח, פינת האוכל והסלון הם כולם חלל אחד (כמו רוב הדירות החדשות היום) האם מתאים לשלב מטבח לבן עם מזנון שמנת עם פלטת עץ אלון (מתלבטת האם עדיף אלון עם לבן כדי...
התשובה של דנית-מטבחים:

ראשית , גוון זה עניין של טעם ,

בעניין השמנת , תלוי באיזה גוון של שמנת מדובר יש דגם של שמנת טיפה צהובה ויש כזו עדינה .

אם את מעוניינת לשלב , פלטת עץ אלון , הייתי ממליץ לך ללכת על גוון אחיד לכלל החלל על מנת לתת לפלטה את הביטוי
המגיע לה כעץ טבעי . . .

ברגע שתשלבי כמה וכמה גוונים תאבדי את הביטוי לפלטה שאמורה להיות " ההצגה " בחלל המדובר .

בכבוד רב ,

אלמוג מנהל התצוגה ומעצב מטבחים

חברת דנית מטבחים

לשאלה המלאה ולשאר התשובות »

התקשרו לדנית-מטבחים