חברת Tav-Kitchens מטבחים מעוצבים אקסקלוסיביים באיכות גבוהה ושלל פתרונות נגרות לבית
שיפוצים פלוס
הצטרפות בעלי מקצוע

TAV מטבחים

ציון: 10.00 | 2 חוות דעת

ציון 10.00 מבוסס על חוות דעת אמיתיות של 2 לקוחות שעבדו עם TAV מטבחים

2 אלבומי פרוייקטים

31 שנים בתחום מטבחים

אודות

חברת Tav-Kitchens מטבחים מעוצבים אקסקלוסיביים באיכות גבוהה ושלל פתרונות נגרות לבית. חברת Tav-Kitchens נמצאת בתחום המטבחים כבר כ-30 שנה, מספקת מטבחים מעוצבים אקסקלוסיביים באיכות גבוהה. חרטה על דגלה את החזון: "לייצר מטבחים מעוצבים וחדשניים התואמים לסגנון, לטעם האישי ולאורח החיים של לקוחותינו."  בנוסף מספקים פתרונות נגרות לשאר הבית, עיצוב וייצור מיטות, עיצוב ארונות לחדרי שינה ולאמבטיה, מזנונים, פינות אוכל ושלל עבודות נגרות. 

אזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה

2 חוות דעת שאספנו טלפונית מלקוחותיו של TAV מטבחים

10.00
מבוסס על 2 חוות דעת

לאחר כל פרוייקט, צוות שיפוצים פלוס מתקשר ללקוח לחוות דעת וציון. 2 לקוחות מסכימים שגם אתם תתקשרו אליהם.

איכות העבודה:10.00
עמידה בזמנים:10.00
אדיבות:10.00
תמורה למחיר:10.00

100% מהלקוחות נתנו ציון גבוה מ-9!

קראו על משמעות הציון »

תיאור העבודה: עבודות נגרות - מטבח וארון לחדר אמבטיה

קודם כל גם קיבלתי מהם עיצוב, המלצות, כאילו שינו לגמרי את מה שחשבתי, גם התקינו, גם נתנו לי אנשי מקצוע ליצור איתם קשר, לכל העבודות האחרות. כשאת משפצת את הבית, את לא יודעת, את נכנסת למשהו שאת לא מכירה, אז גם נתנו לי מומלצים של... קרא עוד

קודם כל גם קיבלתי מהם עיצוב, המלצות, כאילו שינו לגמרי את מה שחשבתי, גם התקינו, גם נתנו לי אנשי מקצוע ליצור איתם קשר, לכל העבודות האחרות.

כשאת משפצת את הבית, את לא יודעת, את נכנסת למשהו שאת לא מכירה, אז גם נתנו לי מומלצים של אינסטלטור ומישהו שעשה לי את  הקרמיקה ומאיפה שקניתי את השיש וכל ה דברים האלה, גם קניתי דרכם מוצרי חשמל מהממים, שאת לא מוצאת בחנויות הרגילות, גם הרכיבו, כאילו מאלף עד תף, באמת,  אני יודעת שאם אני אעשה מחר ארונות חדשים או חדר ארונות, אני אפנה ישר אליהם.

אני מאוד מרוצה, המטבח שלי הוא לפני 4 שנים והיה לי לפני שבועיים טכנאי למדיח והוא חשב שהמטבח שלי חדש, הוא אמר לי "טוב, המטבח חדש" אמרתי לו הוא לא כל כך חדש, זה לפני 4 שנים ועדיין נראה חדש.

כל הנגרות שאני אצטרך בבית אני תמיד אפנה אליהם, היתה להם פעם חנות של תצוגה בבת ים ואני עברתי שם לסופר שהייתי עושה קניות לבית, ככה הגעתי אליהם.

אם זה מבחינת שרות ואם זה מבחינת כל שאלה שהיתה לי והתקשרתי, אם זה לדניאל, את לא מרגישה שאת מזמינה באיזשהי חברה ואת מדברת עם איזשהו עובד, את מדברת ישירות עם הבעלים, זה הרגשה אחרת, נגיד ניסיתי לפני זה בכל מיני חברות אחרות, את לא מדברת עם הבעלים, ההרגשה היא יותר אישית, באמת, אני נשארתי מאוד מרוצה.

מבחינת זמנים, כמו שהוא סיכם איתי ככה הוא הגיע.

בגדול את מקבלת תמורה  למחיר, את לא משלמת זול, את יכולה למצוא יותר זולים, אבל זה לא זוג נעליים, זה לא חולצה שאת קונה כל פעם, אז שווה להשקיע קצת יותר ואת יודעת שאת מקבלת מוצר איכותי, עובדה שחזרתי אליהם לפני חצי שנה, שעשיתי את האמבטיה.

אני מאוד ממליצה עליהם. אני יכולה להגיד שגם בן דוד שלי בגללי עשה אצליהם, כל המשפה כבר יודעים שאם יש משהו אז הם כבר ילכו אליהם.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תיאור העבודה: התקנת מטבח - בית פרטי

הם עשו לי את המטבח בבית הנוכחי, איפה שאני גרה בו ואני כבר בונה שוב פעם והם גם יעשו לי את המטבח הבא, בוודאות אני אומרת את זה, מאוד מרוצה. הגענו אליהם אחרי שכיתתנו רגליים בחברות המובילות. היו לנו כמה מגבלות בתכנון של המטבח... קרא עוד

הם עשו לי את המטבח בבית הנוכחי, איפה שאני גרה בו ואני כבר בונה שוב פעם והם גם יעשו לי את המטבח הבא, בוודאות אני אומרת את זה, מאוד מרוצה.

הגענו אליהם אחרי שכיתתנו רגליים בחברות המובילות. היו לנו כמה מגבלות בתכנון של המטבח עצמו ואני יכולה להגיד שהם באמת נתנו שם את התכנון הכי מיטבי והכי אופטימלי, זה שניצל עד המילימטר האחרון, את התכנון של הארונות, הפיזור  של הארונות  וזה באמת באמת התכנון הכי נכון שיכל ליהיות שם ולא קיבלתי אותה מאף חברה מובילה ואחרי זה בשלב המדידות וההרכבה עצמה והאיכות והפיניש והעבודה, ברמת הדיוק, ברמת הגימור, היא כזו שאנשים נכנסים אליי הביתה ובטוחים שהמטבח הזה חדש, שרק עכשיו הרכבתי אותו, באמת.

שירות יוצא דופן, איכות יוצא דופן, אני עכשיו התחלתי עוד פעם לבנות ואני יודעת להגיד בוודאות שהם אלה שיעשו לי את המטבח הבא, אין לי ספק בכלל וזה לא ברור מאליו.

ביום שקבענו למדידות זה היה באותו יום וביום  שקבענו להרכבה, זה היה באותו יום, הוא הרכיב לי מטבח ולא הרכיב דלתות, כי הבית היה עוד בבניה, אבל ביום שסיימנו ואמרנו לו שאפשר להרכיב את הדלתות, יום למחרת הגיע עם צוות והרכיב את הדלתות ובצורה מאוד מקצועית ושירות יוצא דופן, באמת.

בטח שיש תמורה, מעבר לעבודה מולם עם המטבח עצמו, אז הם הפנו אותנו לאיש שיש ודאגו שנקבל ממנו הנחה והפנו אותנו לחברה של מוצרי חשמל ודאגו שנקבל הנחה דרכם ,זאת אומרת הם ליוו אותנו מקצה לקצה, עד רמת הברז והכיור, זה היה ליווי ממש מקצה לקצה.

אני מאוד ממליצה.

הערה: פרוייקט זה בוצע מחוץ לשיפוצים פלוס.

הסתר

ציון כללי: 10 איכות העבודה: 10  עמידה בזמנים: 10  אדיבות: 10  תמורה למחיר: 10

תמונות של פרוייקטים

אפריל 2017
מטבחים מגוונים

טוען תמונה
פברואר 2017
ארונות

טוען תמונה

התקשרו לTAV מטבחים

TAV מטבחים מתפנה לעבודה בעוד יותר מחודשיים. המספר מפנה אל האתר.

צרו קשר