בית

>

חברות מטבחים

>

חברות מטבחים באזור הצפון

מטבחים בצפון רק עם חברות המטבחים הטובות ביותר

בונים או מחדשים מטבח? הגעתם למקום הנכון! לפניכם חברות מטבחים לכל סוג וסגנון, התרשמו מפרוייקטים ומהמלצות של לקוחות קודמים.

 סנן
1 חברות מטבחים באזור הצפון
שקיבלו ציון מעל 9
אברהים האדי - חברת מטבחים , תמונת פנים

אברהים האדי

15 חוות דעת
ציון: 9.65
אברהים, נגר ותיק מאזור הצפון. מתמחה בחדרי שינה, ייצור תכנון והרכבת מטבחים כולל פירוק של מטבח ישן והכנה למטבח חדש כולל התקנת ברז, כיור, שיש והדבקת קרמיקה. בנוסף מבצע עבודות נגרות שונות לפי הזמנה אישית. כמו כן, מספק דלתות פנים וכניסה מעץ מלא.
איזורי שירות: צפון

  לא מבצע תיקונים

זמינות מלאה לעבודה

מטבחים בצפון: בצפון הארץ ישנם בתים הנבנים בסגנונות מגוונים ובהתאם לכך ניתן למצוא חברות מטבחים הנכונות לאתגרים שונים, ויכולות לספק מטבחים בסגנונות עיצוב שונים ומחומרים שונים, על פי רצונות הלקוחות. בצפון הארץ ישנם הרבה צימרים וחדרי אירוח בהם ניתן למצוא מטבחים קטנים אך חדשניים המעוצבים באופן שממקסם את המרחב שלהם ונותן תחושה נוחה וביתית לאורחים. מטבחים קומפקטיים ונוחים מיוצרים לצד מטבחים רחבי ידיים ומפנקים המיועדים לתושבי אזור הצפון המתגוררים בבתים גדולים ומנצלים את המרחבים הפתוחים המאפיינים את האזור, לעומת אזורים צפופים יותר בארץ. מטבחים בצפון יתאפיינו לעיתים בעיצוב כפרי יותר המתכתב הנוף הטיפוסי של אזור הצפון, ולעתים ניתן יהיה למצוא דווקא סגנון מודרני לבן ונקי היוצר ניגוד עם החוץ. בכל מקרה, חשוב לבחור בחברת מטבחים איכותית, על סמך המלצות. כאן תוכלו למצוא רשימת חברות מטבחים בצפון, כולל חוות דעת של לקוחות עבר, שיסייעו לבצע את הבחירה הנכונה.