בית

>

חברות אלומיניום

>

חברות אלומיניום בנתניה

חברות אלומיניום שבדקנו בנתניה

לכל סוגי עבודות האלומיניום בנתניה פונים למקצוענים שנבדקו על ידנו ומקבלים עבודה עם אחריות מלאה.

 סנן
חברות אלומיניום תיקוני אלומיניום
2 חברות אלומיניום בנתניה
שקיבלו ציון מעל 9
עוז קדימוב - חברת אלומיניום , תמונת פנים

עוז קדימוב

11 חוות דעת
ציון: 9.39
עוז קדימוב, חברת אלומיניום בנתניה. מתמחה בכל סוגי העבודות האלומיניום בפרט: חלונות, ויטרינות, תריסים חשמליים, סגירות חורף, פרגולות אלומיניום, דלתות אלומיניום ועוד.
איזורי שירות: השרון והסביבה, השפלה והסביבה
זמינות מלאה לעבודה
אחמד טמיש - חברת אלומיניום , תמונת פנים

אחמד טמיש

61 חוות דעת
ציון: 9.73
אחמד טמיש, איש חלונות ואלומיניום בנתניה. בעל ניסיון רב שנים בעבודות אלומיניום וחלונות. אחמד מתחייב לשירות הטוב והמקצועי ביותר, תוך שמירה והקפדה על שימוש בחומרים הטובים ביותר בשוק ועמידה בשביעות רצון הלקוח. אשמח לתת הצעת מחיר וייעוץ בחינם.
איזורי שירות: השרון והסביבה, מרכז
זמינות מלאה לעבודה

עבודות אלומיניום בנתניה עוסקות בתחומים רבים של יצירה, ייצור ועיצוב של מוצרי אלומיניום שונים למגוון מטרות, אבל מה בדיוק מייצרות חברות אלומיניום בנתניה, איך הן עושות את זה מהם היתרונות הרבים שהופכים את האלומיניום לחומר כה מבוקש ונפוץ? יצאנו לבדוק וחזרנו עם תשובות.

 

חברות אלומיניום בנתניה - ייצור חלונות

אחד השימושים הנפוצים ביותר של עבודות אלומיניום בנתניה הוא ייצור פרופילים. פרופילים הם למעשה מסגרות בצורות שונות, המשמשים לחיזוק של מבנים שונים, המוכר שבהם הוא מבנה החלון.

פרופיל אלומיניום מעניק לחלון חוזק ועמידות, אשר הפכו אותו לפרופיל הנפוץ ביותר בישראל. למעשה פרופיל אלומיניום לחלונות הוא הסטנדרט המקובל בענף הבנייה מזה שנים ארוכות בישראל וגם כאשר משפצים בית, כבר לא נהוג להשתמש באף חומר אחר לצורך ייצור פרופילים לחלונות, אלא אלומיניום באופן כמעט בלעדי.

ניתן לייצר פרופיל אלומיניום סטנדרטי, שהוא גם הנפוץ והמקובל יותר, אך ניתן להשתמש באלומיניום גם לצורך ייצור פרופיל בלגי, הנחשב מעודן יותר, מעוצב ואלגנטי.

פרופיל בלגי עשוי מפסים דקים של מתכת, באופן מסורתי הוא מיוצר מברזל, אך אלומיניום החליף את הברזל באופן כמעט בלעדי - כאמור - בזכות היתרונות הרבים של החומר.

 

עבודות אלומיניום בנתניה - ייצור דלתות אלומיניום

ייצור דלתות אלומיניום בנתניה מתאפשר הודות לאותה השיטה המשמשת לייצור חלונות אלומיניום. ניתן לייצר מסגרות לדלתות זכוכית בעיצוב סטנדרטי או בסגנון בלגי, ניתן לייצר דלתות הזזה, או על צירים ועוד.

החוזק הבלתי רגיל של אלומיניום מאפשר יצירה של דלתות זכוכית גדולות ללא חשש לפגיעה בצירים, או במבנה הדלת ולכן הוא נפוץ מאוד גם לשימוש זה.

ניתן לראות דלתות זכוכית עם מסגרת אלומיניום למשל ביציאה למרפסת, או חצר בבית פרטי, כאשר אלומיניום מחליף גם כאן את העץ והמתכת, אשר שימשו באופן מסורתי חומרי גלם בלעדיים בתחום זה, לאורך שנים רבות.

חוזקו יוצא הדופן של האלומיניום מאפשר עיצוב של דלתות הזזה מזכוכית, בגודל של קיר שלם, ללא חשש.

 

חברת אלומיניום בנתניה - ייצור פרגולות

פרגולות, כידוע, הן מבנים המיועדים ליצור צל בסביבה חיצונית. באופן מסורתי נהוג לבנות פרגולות מעץ דווקא, אבל עם התפתחות הטכנולוגיה, חברות אלומיניום בחיפה התחילו לייצר גם פרגולות אלומיניום.

היתרונות המרכזיים של אלומיניום באים לידי ביטוי באופן מושלם גם כאן:

עמידות יוצאת דופן בפני פגעי מזג האוויר, בכלל זה חשיפה ממושכת לשמש, גשם, אבק ולחות, אינן משפיעות כמעט כלל על אלומיניום. הוא לא מתחמם, לא מחליד ולא נשחק.

למעשה, פרגולות אלומיניום אינן זקוקות כמעט לשום עבודות תחזוקה לאורך שנים רבות. אפשר ליצור פרגולות אלומיניום עם מנוע חשמלי, או בלעדיו, לחבר אותן למקור חשמל מובנה ולהתקין תאורה, ניתן לעצב אותן בשלל צורות, להעניק להן כמעט כל מרקם רצוי, כך שהפרגולה נראית כאילו עשויה מעץ ועוד.

משקלו הקל של האלומיניום הופך את ההתקנה קלה יותר, זולה ומהירה יותר ואת הפרגולה - בטיחותית יותר.

 

עבודת אלומיניום בנתניה - ייצור תריסי אלומיניום

באופן מסורתי נהוג לייצר תריסי פלסטיק. אבל עם השנים, תריסי פלסטיק מתחילים להתבלות, להישבר ואף להתפורר, קשה מאוד להחליף ולתקן אותם והם מצריכים תחזוקה ניכרת. מנגד, תריסי אלומיניום מצטיינים בעמידות יוצאת דופן, משקל קל, תפעול נוח ואפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות.

תריסי אלומיניום מיוצרים בטכנולוגיה חדשה יחסית, אשר מאפשרת לחברות אלומיניום בנתניה לייצר תערובת של פולימר עם אלומיניום, אשר יוצרת חומר המכונה "אלומיניום מוקצף".

אלה תריסים חזקים ועמידים מאוד, אשר אף נצבעים בטכניקה המעניקה עמידות גבוהה מאוד לצבע. יחד עם זאת, הם מעט כבדים יותר יחסית לתריסי פלסטיק ולכן נהוג לשלב תריסי אלומיניום עם מנגנון חשמלי של פתיחה וסגירה.

 

חברות אלומיניום - ייצור גדרות ושערים

אלומיניום משמש במידה הולכת וגוברת, לייצור אלמנטים שונים לסביבה החיצונית. זהו חומר שכמעט אינו מושפע כלל מחשיפה ישירה לשמש, גשם, רוח, אבק, לחות וכן הלאה.

נוסף על כך, זהו חומר קל מאוד, חזק ויציב ולכן הוא מתאים במיוחד לייצור של גדרות ושערים לחצרות וגינות. כמו כן, אפשר לעצב גדר, או שער אלומיניום כמעט בכל צורה שתוכלו לדמיין, להעניק לו מרקם דמוי עץ, או חומר אחר, לצבוע אותו בגוונים שונים ולקבל כל תוצאה רצויה.

השערים והגדרות המיוצרות מאלומיניום מעניקות לבית שכבת הגנה משמעותית, אמינה ועמידה ואך חוזק מבני ניכר.

 

מגוון יישומים של עבודות אלומיניום

נוסף על יישומים אלה של ייצור אלומיניום בנתניה, אשר למצוא יישומים נוספים, כמו ייצור מקלחונים ופריטי פרזול שונים, תקרות, חדרי שמש וכל מבנה אחר, המצריך קונסטרוקציה חזקה, עמידה ואמינה. על גבי קונסטרוקציית אלומיניום אפשר להתקין חיפוי זכוכית, בד, עץ, פלסטיק ועוד.

 

לסיכום

עבודות אלומיניום בנתניה נוגעות כמעט בכל תחומי החיים, כאשר היתרונות הפנטסטיים של החומר הופכים אותו אידיאלי לשימוש במגוון תחומים. לצורך איתור של חברות אלומיניום בנתניה, אתם מוזמנים להיכנס למאגר של שיפוצים פלוס ולמצוא את בעלי המקצוע המתאימים לכם ביותר.