בית

>

שיפוצניקים

>

שיפוצניקים בבאר שבע

שיפוצניקים מומלצים בבאר שבע

 סנן
שיפוץ גדול שיפוץ קטן  
6 שיפוצניקים בבאר שבע
שקיבלו ציון מעל 9
יושבע אברמוב - שיפוצניק , תמונת פנים

יושבע אברמוב

21 חוות דעת
ציון: 9.85
יושבע אברמוב, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מבצע את כל עבודות השיפוצים עד מפתח כגון: הריסה ובניה, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, שיפוץ מקלחות, טייח ושליכט צבעוני, עבודות גבס, צבע ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
דודו סבג - שיפוצניק , תמונת פנים

דודו סבג

87 חוות דעת
ציון: 9.66
דודו סבג, קבלן שיפוצים רשום מס' 35830 בבאר שבע. קבלן רשום מס' 35830 בעל ניסיון רב בתחום הבניה והשיפוצים, מבצע שיפוצים כלליים בדירות ומשרדים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, תוספות בניה, בניית חדרי ממדי"ם, עבודות תשתית - אינסטלציה, חשמל, איטום ו...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.57
ישראל דזבסרוב, שיפוצניק והנדימן בבאר שבע. מבצע שיפוצים קטנים, עבודות צבע, גבס, ריצוף, טייח שפכטל ועוד. כמו כן, מבצע שירותי הנדימן, תיקוני נגרות, תליית טלוויזיות, מדפים ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
יונס נבארי - שיפוצניק , תמונת פנים

יונס נבארי

12 חוות דעת
ציון: 9.67
יונס נבארי בעלים של חברת י.מ.אינסטלציה בבאר שבע. מתמחה בכל עבודות האינסטלציה ובפרט; אסלות סמויות, פתיחת סתימות, גילוי ואיתור פיצוצי צנרת, החלפת קווי מים וביוב, הגברת לחץ מים מקרים לחמים, החלפה והתקנת כלים סניטריים, שיפוץ חדרי אמבטיה ומקל...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.73
הראל תורג'מן, שיפוצניק בבאר שבע. מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוצים; שיפוץ חדרי אמבטיה, שיפוץ קירות, החלפת ריצוף, טייח, צבע, גבס וכו'.
איזורי שירות: דרום
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:
נתנאל סבג - שיפוצניק , תמונת פנים

נתנאל סבג

12 חוות דעת
ציון: 9.67
נתנאל סבג, שיפוצניק בבאר שבע. מבצע עבודות ריצוף, קרמיקה, צביעת בתים פנימי וחיצוני, הנמכות גבס, קירות גבס, בניית נישות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מבצע יציקות בטון, בניה מבלוקים, בניית חומות, שליכט צבעוני,
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

שיפוצניקים בבאר שבע הם בעלי מקצוע מגוונים הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב. יש שיפוצניקים לעבודות כלליות, אשר להם יש רמת מומחיות נמוכה, אך הם מכירים היטב מגוון גדול של סוגי עבודות ויכולים לבצע עבודות שיפוצים קטנות בקלות. יש פרויקטים גדולים שמצריכים עבודה של קבלן שיפוצים ויש פרויקטים ממוקדים, שמצריכים בעיקר עבודת אינסטלציה למשל.

בשנים האחרונות ניתן לראות הרבה דירות הנקנות להשקעה בבאר שבע, אשר מושכרות פעמים רבות לסטודנטים או לתושבים הבוחרים לגור בשכירות מסיבות כאלה ואחרות. בדירות המשמשות להשכרה ניתן לראות הרבה שיפוצים קטנים המתבצעים לפני כניסת הדיירים:

  • צביעת קירות
  • שיפוץ נקודתי של חדר האמבטיה
  • הדבקת ריצוף ותיקונים של סדקים או שברים

עם זאת, בשל העובדה שבדירות מהסוג הזה לרוב לא נעשה שיפוץ מקיף, נדרשים שיפוצניקים מבאר שבע להגיע גם להרבה עבודות תחזוקה שונות:

  • בעיות רטיבות שאינן מטופלות מן השורש השבות וחוזרות ומחייבות טיפול נקודתי לצד צביעה מחודשת
  • צנרת ישנה שלא הוחלפה העשויה לשוב וליצור בעיות עם הזמן
  • מרצפות שלא הוחלפו העלולות להתעקם

מלבד שיפוצים קטנים מהסוג הזה ניתן לראות בבאר שבע גם סוגי שיפוצים קטנים אחרים כמו עבודות גבס למחיצות פנים, עבודות שפכטל ועוד. כאן באתר תוכלו למצוא שיפוצניקים טובים ואמינים לביצוע סוגים שונים של עבודות שיפוץ קטנות, כולל חוות דעת של לקוחות עבר.

בדרך זאת, אנחנו בשיפוצים פלוס עושים לכם סדר ומציעים לכם מאגר גדול של בעלי מקצוע, אותם אנחנו בודקים גם בעצמו כדי לתת לכם אפשרות לבחור את הטובים ביותר.

אז כדי לעזור לכם להתכונן לקראת השיפוץ הבא שלכם, הכנו לכם כמה תשובות לשאלות נפוצות בנושא שיפוצים בבאר שבע.

 

איך שיפוצניקים בבאר שבע מתמחרים את העבודה?

שאלת השאלות, כמעט בכל תחום, היא בדרך כלל לגבי המחיר. במקרה של עבודות שיפוצים בבאר שבע, התשובה היא קצת יותר מורכבת.

פשוט כי קיימים סוגים כל כך רבים ושונים של עבודות שיפוצים - החל בשיפוץ חדר אמבטיה, או מטבח וכלה בשיפוץ דירה שלמה, או בניין שלם, עסק מסחרי, משרד ועוד.

עבודות שיפות שונות כוללות סוגים שונים של עבודות מקצועיות כמו שבירת קירות, איטום גגות, הסרת עובש, התקנת נקודות חשמל ומים חדשות וכן הלאה.

יחד עם זאת, אפשר למצוא מחירים כלליים, שיכולים לתת לכם מושג כללי אודות העלויות הצפויות, במקרה של שיפוץ סטנדרטי, כמו למשל:

  • מחיר שיפוץ דירה שלמה לפי מ"ר – 5,000 ש"ח למ"ר.
  • שיפוץ חדר אמבטיה מתחיל בסכום של 15,000 ש"ח
  • מטבח יכול לעלות בין 30,000-50,000 ש"ח ויותר וכך הלאה.

 

האם חשוב לבקש הצעות מחיר של שיפוצניקים בב"ש?

אחד הצעדים החשובים ביותר שעליכם לעשות לקראת עבודת שיפוץ גדולה היא לבקש מספר הצעות מחיר מקבלני שיפוצים שונים ולבחור את הטובה ביותר.

בחירה של הצעת מחיר טובה לא תלויה רק במחיר, אלא חשוב להתייחס אליה לצד שיקולים אחרים, כמו המלצות, רמת ניסיון, מקצועיות וכן הלאה.

נוסף על כך, הצעת מחיר טובה לא חייבת להיות נמוכה במיוחד, אלא איפשהו באמצע, שכן הצעות נמוכות מאוד לעיתים מעידות על בעל מקצוע חסר ניסיון, או שנוהג להשתמש בחומרי גלם נחותים וכן הלאה.

 

האם חשוב לעשות הסכם עבודה עם שיפוצניק בבאר שבע?

הסכם עבודה יכול להעיד על רמת המקצועיות של השיפוצניק שבחרתם אבל אולי חשוב יותר מכך הוא המידע הכלול בהסכם.

הסכם עבודה צריך לכלול את כל תחומי השירות שאתם צריכים לקבל מן השיפוצניק או קבלן שיפוצים שלכם ולא כדאי להתייחס לנושא כלאחר יד.

פינוי פסולת בגמר הפרויקט למשל, אחריות על התוצאה, קבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע נוספים וניהול שלהם, עמידה בלוחות זמנים - כל אלה ועוד יכולים להיכנס לתוך הסכם עבודה מסודר ולהבטיח לכם שקט נפשי לאורך תהליך השיפוץ, כמו גם לאחר שהוא יסתיים.

 

מתי מותר לבצע עבודות שיפוצים?

השעות המותרות לביצוע עבודות שיפוצים בב"ש הן בין 7 בבוקר ל- 20:00 בערב ורק בימי חול.

 

איך נהוג לשלם לשיפוצניק?

כאשר מזמינים עבודת שיפוצים קטנה, אפשר לשלם עליה בסוף העבודה, אבל אם מדובר על פרויקט גדול ומורכב, יש לשלם מקדמה ולחלק את יתר הסכום לחלקים, כאשר לאחר סיום של כל שלב, תשלמו חלק מוסכם מהסכום הכולל.

כך תבטיחו התקדמות תקינה של העבודה ושקט נפשי בידיעה שלא שילמתם על עבודה שלא בוצעה.

 

האם צריך היתר מיוחד לעבודות של שיפוצניק בבאר שבע?

לצורך עבודות שיפוצים רבות לא צריך היתרים מיוחדים, אבל לצורך תוספת למבנה, פתיחת מרפסת, הגדלת הנכס וכן הלאה, בהחלט צריך לבקש היתר אצל הרשות המקומית שלכם. אם אתם גרים בבניין משותף, תצטרכו לקבל גם אישור של שאר בעלי הדירות במקרים מסוימים.

 

האם צריך לשלם ארנונה כרגיל בתקופת שיפוצים?

אם הנכס שלכם אינו מתאים לשימוש בתקופת השיפוצים, למשל דירה שאינה ראויה למגורים בשל תהליך שיפוצים אינטנסיבי, אתם יכולים לבקש פטור זמני מתשלום ארנונה, עד תום העבודות.

 

אילו סוגי עבודות אפשר להזמין משיפוצניק כללי?

שיפוצניק בבאר שבע, שאינו קבלן שיפוצים ואינו בעל מקצוע מומחה, כמו נגר, חשמלאי, אינסטלטור, איש איטום וכן הלאה, יכול לבצע שלל עבודות בכל התחומים:

תיקון חורים בקיר, צביעה של חדר, או קיר, תיקון מרצפות שבורות, התקנת ברז, או מדף, החלפת דלת, התקנת חלון ועוד.

 

לסיכום

שיפוצניקים בבאר שבע יכולים להיות בעלי מקצוע מומחים, או בעלי מקצוע כלליים "הנדימן" שיכולים לבצע תיקונים, התקנות ושלל עבודות שונות ברחבי הבית, או העסק שלכם. חשוב לבחור את האדם הנכון לתפקיד הנכון ולכן אנחנו כאן בשבילכם - חיפוש מהיר באתר שיפוצים פלוס יניב לכם תוצאות מהירות ביעילות, אך אם לא מצאתם את מה שחיפשתם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

שיפוצניקים באזור באר שבע