בית

>

קבלני איטום

>

קבלני איטום בבאר שבע

קבלני איטום מומלצים בבאר שבע

איטום גגות בבאר שבע רק ע"י קבלנים מוסמכים. כל עבודות האיטום באחריות!

 סנן
2 קבלני איטום בבאר שבע
שקיבלו ציון מעל 9
אנטון נלין - קבלן איטום , תמונת פנים

אנטון נלין

41 חוות דעת
ציון: 9.66
אנטון נלין, קבלן איטום בבאר שבע. מבצע את כל סוגי האיטומים כגון: איטום ביריעות בטומניות, זיפות גגות, סיוד גגות, איתור נזילות, בידוד ועוד. נותן שירות לועדי בתים, בניינים משותפים ועוד.
איזורי שירות: מרכז, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
רותם אמר - קבלן איטום , תמונת פנים

רותם אמר

40 חוות דעת
ציון: 9.81
רותם אמר קבלן שיפוצים בבאר שבע. בעלים של חברת "רותם הנדסה" המבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים למגזר הפרטי, הביטחוני והעסקי. מתמחה בעבודות הריסה ובנייה, חלוקת דירות להשקעה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף בשיש ואבן, טיח, גבס וצבע. ב...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה

קבלן איטום בבאר שבע

קבלן איטום בבאר שבע הוא בעל מקצוע שנותן שירותים חיוניים ביותר. הוא דואג לאטום את המבנה מפני חדירה של מים בגלל גשמים בחורף, אך הוא גם מטפל באיטום של מרתפים ומקלטים, שעלולים לסבול מחדירה של מים דרך הקרקע דווקא וכן באיטום של מרפסות ואפילו בנזילות, כאשר מקורן אינו מהצנרת.

אבל מה מאפיין קבלן איטום מקצועי ואיך בדיוק הוא עובד?

 

קבלן איטום בבאר שבע - מאפיינים של קבלן מקצועי

תחום האיטום דורש רמה גבוהה ביותר של מקצועיות ולכן לא פשוט למצוא קבלן איטום אמין ומנוסה, שיכול לבצע את העבודה באופן משביע רצון. משום כך, חשוב למצוא קבלן איטום שעונה על מספר קריטריונים חשובים, כדי שתהיו בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות:

 

עבודה בגובה

קבלן איטום מקצועי בב"ש חייב להחזיק רישיונות לעבודה בגובה. רישיונות אלה מעידים כי כל העובדים שלו עברו הכשרה לעבודה בגובה, כדי לשמור על חייהם ולהעניק להם את כל הכלים הדרושים לצורך ביצוע עבודות איטום איכותיות ומקצועיות בגובה, ביניהן איטום גגות ואיטום קירות חיצוניים של מבנים.

 

הכנה לקראת איטום גגות

כל קבלן איטום בבאר שבע יודע כי לפני שניתן להתחיל את עבודת האיטום יש לבצע הכנה יסודית ומקיפה, שתאפשר קליטה טובה של חומר האיטום ותבטיח את יעילות העבודה.

לעיתים קרובות הכנה זו חשובה אך יותר מפעולת האיטום עצמה, שכן בלעדיה ייתכנו ליקויים חמורים באיטום.

ההכנה כוללת מספר שלבים ויש לוודא עם הקבלן כי הוא מבצע אותם בהתאם למצב הגג:

 1. ניקוי יסודי של הגג מאבק, לכלוך וחפצים מיותרים
 2. פינוי, הרמה והזזה של אלמנטים שונים, כמו קולטי שמש, מרזבים ועוד.
 3. בדיקת שיפועים לאורך הגג
 4. חיפוש אחר אזורים רגישים, או בעייתיים
 5. בדיקת תקינות של המרזבים לכל אורכם כדי לוודא שלא תהיה הצטברות מים על הגג עם הגשמים

 

קבלן איטום בבאר שבע - חומרים שונים לאיטום גגות

איטום גגות נעשה באמצעות חומרים שונים, אותם יש לבחור בהתאם למצב הגג ובעיקר בהתאם לסוג החומר ששימש לאיטום בפעם האחרונה.

מכיוון שחלק מחומרי האיטום מחזיקים מעמד במשך עשור שלם, יש להניח כי בעלי הבית, או ועד הבית, כבר לא זוכרים באיזה חומר נעשה שימוש בפעם האחרונה ולכן קבלן איטום בבאר שבע הוא בעל המקצוע שאליו פונים כדי לברר את העניין כדי להחליט - איזה חומר ישמש לאיטום הגג הפעם.

קביעת סוג החומר לאיטום הגג היא קריטית מכיוון שחומרים מסוימים אינם יכולים להיצמד היטב לגג, אם הגג כבר מצופה בחומר איטום מסוג מסוים.

כך למשל, חומרים ממשפחת החומרים האקריליים יכולים להיצמד רק לגג שיש עליו פריימר מתאים וחומר אקרילי נוסף, אחרת, קבלן האיטום יצטרך להקדיש זמן ומאמץ רב לצורך קילוף החומר הקיים, לפני שיוכל ליישם חומר איטום אחר, כמו למשל יריעות ביטומניות.

מנגד, איטום בזפת, שהוא הוותיק ביותר מבין החומרים השונים, נחשב זול ויעיל, אבל פחות איכותי, מחזיק מעמד לטווח קצר יותר ולא מאפשר יישום של חלק מהחומרים המתקדמים יותר לאחר יישומו.

זהו נושא מאוד משמעותי כי קבלן איטום בבאר שבע, אם אינו מקצועי מספיק, עשוי להחליט להשתמש בחומר בלתי מתאים, שלא יספק איטום טוב לגג ואף יגרום נזק.

לכן חשוב לבדוק את אמינותו ומקצועיותו של הקבלן לפני תחילת העבודה באמצעות כמה בדיקות פשוטות.

 

איך לבחור קבלן איטום בבאר שבע?

כדי לבחור קבלן איטום בצורה הטובה ביותר, יש לבדוק מספר נקודות:

 • כיצד הקבלן מתכנן להכין את הגג לקראת האיטום, לפי המפרט שמופיע כאן למעלה.
 • באילו חומרים הקבלן משתמש והאם חומרים אלה מתאימים לחומרים הקיימים על הגג שלכם.
 • כי הקבלן משתמש בחומרי איטום בעלי תו תקן ישראלי.
 • שהקבלן כולל בהצעת המחיר שלו גם בדיקת תקינות לאחר ביצוע העבודה באמצעות הצפה של הגג (בדיקה סטנדרטית אותה מבצעים לאחר שחומר האיטום מתייבש).
 • אורך האחריות שהקבלן נותן לכם על ביצוע העבודה, בהתאם לסוג החומר. עבור איטום בזפת למשל תוכלו לקבל אחריות של שנה עד 3 שנים ואילו עבור איטום בחומרים מתקדמים יותר תוכלו לקבל אחריות של 5-10 שנים.
 • כי הקבלן מבצע הלבנה של חומרי האיטום לאחר יישומם, בהתאם לסוג החומר (לא כל חומר צריך הלבנה).

 

איתור נזילות בעזרת קבלן איטום בב"ש

איתור נזילות הוא אחד השירותים הפחות מוכרים של קבלן איטום בבאר שבע, אבל למעשה זהו אחד התפקידים החשובים של קבלן איטום.

קבלני איטום, כמו אינסטלטורים המקפידים להצטייד בציוד מתקדם לצורך שיפור רמת השירות שלהם, מחזיקים ציוד מיוחד לאיתור מקורן של נזילות - ללא צורך בשבירת קירות.

מדובר על ציוד כמו למשל מצלמה טרמית, איתה ניתן לאתר את מקור הנזילה באמצעות התמונה המתקבלת.

קבלן איטום עוסק לרוב באיתור נזילות שמקורן אינו בצנרת המבנה, אלא מגיעות מן הקרקע, מהקירות, או מן התקרה ואף יודע כיצד לתקן את הבעיה באופן המתאים ביותר, באמצעות חומרי איטום ייעודיים.

 

קבלני איטום בבאר שבע: סיכום

קבלן איטום בבאר שבע מעניק שירותים שונים, מגוונים וחיוניים, באמצעות עבודה יסודית ומורכבת. על כן חשוב לאתר קבלן איטום אמין ומקצועי כדי לקבל שירות מקיף ואיכותי.