בית

>

מתקיני דקים ופרגולות

>

מתקיני דקים ופרגולות בבאר שבע

דקים ופרגולות בבאר שבע

מתקינים מומלצים בבאר שבע לביצוע עבודות דקים ופרגולות, שערים וגדרות מעץ - בעלי המקצוע עברו סינון של שיפוצים פלוס ובאתר תמצאו חוות דעת אמיתיות מלקוחותיהם הקודמים.

 סנן
2 מתקיני דקים ופרגולות בבאר שבע
שקיבלו ציון מעל 9
יונתן עסור - מתקין דקים ופרגולות , תמונת פנים

יונתן עסור

5 חוות דעת
ציון: 9.85
יונתן עסור, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מתמחה בכל סוגי השיפוצים, כגון:תוספת בניה מבטון ובניה קלה עד מפתח. כמו כן מתמחה גם בכל סוגי עבודות העץ, פרגולות, צימרים ,דקים ,חיפוי בריכות שחייה, תכנון ופרויקטים ועוד... בנוסף מבצע את כל סוגי עבודות המסג...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
רותם אמר - מתקין דקים ופרגולות , תמונת פנים

רותם אמר

40 חוות דעת
ציון: 9.81
רותם אמר קבלן שיפוצים בבאר שבע. בעלים של חברת "רותם הנדסה" המבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים למגזר הפרטי, הביטחוני והעסקי. מתמחה בעבודות הריסה ובנייה, חלוקת דירות להשקעה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף בשיש ואבן, טיח, גבס וצבע. ב...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה

מתקין פרגולה ודקים בבאר שבע הוא בדרך כלל אותו בעל מקצוע, מכיוון שחומרי הגלם כמעט זהים עבור שני האלמנטים הללו, תנאי החוץ מחייבים התייחסות דומה לשני סוגי העבודות ואולי יותר מהכל - אם כבר הזמנת פרגולה, כדאי שתזמינו אצלו גם את הדק - כדי לקבל הנחה במחיר וגם להתאים את העיצוב של שני האלמנטים הבולטים הללו בגינה שלכם.

אז איך בוחרים מתקין איכותי ומה עוד חשוב לדעת לפני שתתחילו את תהליך ההקמה?

 

פרמטרים לאיתור מתקין פרגולה ודקים בבאר שבע

הקמה של גינה חדשה, שיפוץ גינה, או מרפסת קיימת, חידוש וריענון - כל אלה יכולים להביא אתכם לחפש מתקין פרגולה ודקים בבאר שבע, שתוכלו לסמוך עליו, שתהנו לעבוד מולו ובעיקר - שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. כדי שכל זה יקרה, כדאי שתכירו את הפרמטרים לבחירת מתקין איכותי:

 

מתקין פרגולה / דקים בבאר שבע עם ניסיון

מתקין פרגולה ודקים בעל ניסיון לרוב יודע איך להתגבר על בעיות ואתגרים שונים שהם סובייקטיבים לשטח שלכם. במילים אחרות, גם אם יש בעיה שנגרמה בגלל סוג הקרקע אצלכם בחצר, מבנה הבית שלכם, דרישות מיוחדות שלכם וכן הלאה - ניסיון הוא המפתח לפתרון.

 

מתקין דקים / פרגולות בב"ש עם המלצות

אם כבר יש לו ניסיון, יש לצאת מתוך נקודת הנחה שהוא צבר לא מעט לקוחות מרוצים ולכן גם יש לו המלצות שהוא יכול להראות לכם. אל תתביישו לבקש לראות אותן, או לחפש באינטרנט אחר מתקין עם המלצות.

 

מתקין דקים ופרגולות עם ציוד מתקדם וחומרי גלם איכותיים

אלה אולי שני פרמטרים שקצת קשה לבדוק מראש בטלפון, אבל אם יש לכם אפשרות - לכו לבקר במחסן, או בבית המלאכה כדי לראות בעצמכם את חומרי הגלם ואת הציוד שהוא משתמש בהם.

ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר, ייתכן שהעלויות יהיו גבוהות יותר בטווח הקצר, אבל הם גם יחסכו לכם בטווח הארוך את הוצאות התחזוקה, יאריכו את חיי המוצר ויאפשרו לכם להנות ממנו לטווח ארוך, כך שזו השקעה משתלמת שכדאי לעשות בחכמה.

ציוד מתקדם עשוי להעיד על הגישה של המתקין לעבודתו, כי מתקין שמקפיד להתעדכן ולרכוש כלי עבודה איכותיים גם יקפיד לבצע עבודה יותר יסודית ואיכותית.

 

מתקין בבאר שבע עם גישה שירותית

גישה שירותית וקשובה היא שתאפשר להמתקין שלכם להבין מה בדיוק אתם רוצים ומהי הדרך הטובה ביותר ליישם את הבקשה שלכם.

הוא גם יוכל בקלות רבה יותר להתאים את הדרישות שלכם לתקציב העומד לרשותכם - בלי להתפשר על איכות ולבסוף - יהיה לכם נעים יותר לעבוד מולו לאורך כל התהליך, עד שהמוצרים יהיו מוכנים ומושלמים אצלכם בחצר, גינה, או מרפסת.

 

אחריות על עבודת מתקין דקים בבאר שבע והתקנת פרגולה

מעבר לצפייה הברורה שלכם לקבל תעודת אחריות ארוכת טווח על ביצוע העבודה, בדקו גם שהמתקין שלכם מכיר היטב את הנהלים של הרשות המקומית לגבי הקמה של דק ופרגולה אצלכם בבית.

חלק מהרשויות דורשות קבלת היתרים ותשלום עבור אישורי בנייה וחלקן לא וחשוב לבדוק את זה מראש.

אין ספק שאתם האחראים הראשיים ועליכם תוטל האחריות אם תפעלו בניגוד לחוק, אך יש לצפות מבעל מקצוע אמין ומיומן, לבצע עבורכם את הבדיקה (אם הוא לא מכיר את הכללים של הרשות המקומית שלכם) וליידע אתכם בדרישות, כדי שלא תמצאו את עצמכם במצב לא נעים מול הרשויות לאחר שהעבודה כבר תסתיים.

 

פרגולה ודקים בבאר שבע - איך קובעים את המחיר?

יש מספר פרמטרים קבועים המשמשים מתקין פרגולה ודקים בבאר שבע לקביעת מחיר הפרגולה והדק:

 

חומרי הגלם

ככל שחומר הגלם איכותיים, עמידים, יפים ויוקרתיים יותר, כך יהיה להם גם מחיר גבוה. אבל זכרו - אם תשלמו הרבה עכשיו, תחסכו הרבה אחר כך.

 

עיצוב

עיצוב פשוט ובסיסי של פרגולה ודק משמעו גם מחיר נמוך יותר מאפשר עיצוב מורכב, שילוב חומרי גלם, תוספת גופי תאורה מובנים וכן הלאה.

 

גודל

ככל שהאלמנטים גדולים יותר, כך דרוש יותר חומר גלם להקמה וכן שעות עבודה ארוכות יותר, המייקרות את העבודה.

 

מצב השטח

הקמת דק, או פרגולה, מצריכה תשתיות ספציפיות, כמו קרקע ישרה, קיר תומך, רצפת בטון, עמודים תומכים ועוד. אם חלק מהתשתיות כבר קיימות, כמובן שזה צפוי להוזיל את העבודה.

 

גישה לשטח

ככל שקשה יותר להגיע לשטח ולהביא אליו את חומרי הגלם והציוד הכבד, כך תתייקר העבודה בהתאם.

 

מוניטין

תופעה לא שכיחה היא כי בעלי מקצוע מנוסים ומומלצים מעלים את המחירים בהתאם לרמת השירות והמקצועיות המוכחת שלהם אך לרוב זה גם משתלם ולכן השיקול הוא שלכם.

 

לסיכום

התקנה של דק, או פרגולה אצלכם בבית היא לעיתים כל מה שהייתם צריכים כדי להפוך את החצר שלכם לאואזיס מושלם של שלווה והנאה, שתוכלו לשבת ולהנות ממנו בסופו של יום ארוך, אבל חשוב לבצע את כל הבדיקות לפני תחילת העבודה כדי להבטיח שתקבלו מוצר עמיד, איכותי ויפה, שישאר אתכם לשנים ארוכות.