בית

>

אדריכלים

>

אדריכלים בבאר שבע

אדריכלים מומלצים בבאר שבע

לרשותכם רק אדריכליות ואדריכלים מוסמכים בבאר שבע, תמונות מפרוייקטים וחוות דעת אמיתיות מלקוחות

 סנן
5 אדריכלים בבאר שבע
שקיבלו ציון מעל 9
ציון: 9.62
אהובה אור בוקובזה, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים בבאר שבע. הסטודיו עוסק באדריכלות ועיצוב פנים בפרויקטים פרטיים ועסקיים. עבודת הסטודיו מתחלקת בין תכנון שיפוץ, עיצוב פנים, הום- סטיליינג של בתים פרטיים ומשרדים. ניהול פרוייקטים מתחילתם ועד ופרט...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 9.80
טטיאנה אושקוב, אדריכלית ומעצבת פנים בבאר שבע. בוגרת מכללה טכנולוגית עם ניסיון של שנים רבות בתחום. מתמחה בהוצאות היתרי בנייה, מעניקה שירותי יעוץ אדריכלי לפני רכישה או מכירת נכס, עיצוב פנים. במסגרת שירותי: ליווי צמוד משלבי התכנון ועד סיום...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
אמיר גרגיר, אדריכל בבאר שבע. אגס, משרד אדריכלות בניהול אמיר גרגיר, אדריכל מוסמך מטעם הטכניון. מטפל בכל הקשור בטיפול וקבלת היתרי בניה, תכנון בתים פרטיים, עיצוב פנים והום סטילינג, הדמיות ממוחשבות, ייעוץ בבחירת נכסים ובעלי מקצוע.
איזורי שירות: מרכז, דרום

  מתמחה בהגשת היתר מהיר לבניית ממ"ד

זמינות מלאה לעבודה
רונן מידר - אדריכל , תמונת פנים

רונן מידר

4 חוות דעת
ציון: 9.75
רונן מידר, אדריכלות ועיצוב פנים לבתים פרטיים בבאר שבע. - ייחודיות: כל פרויקט מעוצב באופן ייחודי ומיוחד. תכנון בנייה מקניית המגרש עד לבניית הבית החדש. - תקציב: כל פרויקט מעוצב בהתאמה למסגרת התקציבית של הלקוח. - פונקציונליות- כל פרויקט מעו...
איזורי שירות: צפון, השרון והסביבה, מרכז, ירושלים והסביבה, השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
ציון: 10.00
לירון אהרונוב, אדריכלית בבאר שבע . בעלת תואר b.arch בפקולטה לארכיטקטורה באקדמיה לאומנות בצלאל, ירושלים. אדריכלית רשויה לאחר 5 שנות התמחות במשרדים הגדולים בארץ. מרצה כעשור לסטודיו חדשנות ולהנדסה תיאורית. מנחה פרויקט גמר להנדסאי אדריכלות...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה

אדריכלית או אדריכל בבאר שבע

האדריכלים שלנו בעיר באר שבע מתמחים במגוון עבודות ועברו בדיקה וסינון ע"י צוות האתר.

בכל פרופיל תוכלו להתרשם מפרוייקטים שביצעו ומחוות דעת אמיתיות של לקוחות. האדריכלים שלנו מתמחים בהוצאת היתרי בניה לבניה פרטית באזור הדרום, תכנון של בניית וילות ותוספות בניה, ותכנון של פרוייקט שיפוץ לדירות פרטיות.

בעיר באר שבע יש הרבה דירות ישנות הזקוקות לשיפוץ מסיבי והחלפת התשתיות והאדריכלים שלנו מומחים בלתכנום פרוייקטים מהסוג הזה.

בנוסף, הרבה מהדירות בבאר שבע הינם דירות של משקיעים המשכירים לסטודנטים ומשפחות ומאד חשוב נושא החלוקה של הדירות והתאמתם לצרכיו העסקיים של המשקיע. האדריכלים שלנו מכירים את הנושא לעומק ויכולים לעזור לכם בתכנון הפרוייקט. בהצלחה!

 

אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות היא מקצוע ותיק מאוד, בן אלפי שנים למעשה.

אבל עם השנים התפתח מקצוע מקביל בתחום - עיצוב פנים - ובאופן אירוני, מקצוע האדריכלות קיבל אופי אף יותר נכבד ומקצועי, שכן אדריכלים בימינו מתמחים בעיקר בתכנון המבנה לפרטי פרטים ומסירת תכניות העבודה לבעלי המקצוע.

יחד עם זאת, אדריכלים רבים מכירים בחשיבות של שני המקצועות ובוחרים להתמחות גם בתחום עיצוב הפנים - כדי לתת ללקוחותיהם ערך מוסף, שגם הוא חיוני.

אם כן, מה בדיוק עושה אדריכל? מה צריך לבדוק לפני שמתחילים לעבוד איתו מהם שלבי העבודה המקובלים בתחום?

 

אדריכל בבאר שבע - מה הוא עושה?

אדריכל בבאר שבע הוא בעל המקצוע אשר מלווה את הפרויקט ממש מתחילתו ועד סופו.

אמנם אדריכל יכול לעסוק לא רק בבניה של מבנים מן היסוד, אלא גם בתהליכי שיפוץ, תהליכים קשורים לעיצוב פנים ועוד, אבל הוא למעשה זה שמקבל מהלקוח את החזון לפרויקט, את הצרכים והרצונות והופך אותם לתכנית עבודה, אותה הוא מוסר לבעלי המקצוע, איתה הם יכולים לעבוד.

לאורך הפרויקט כולו, האדריכל נותר מעורב בשלבים שונים של העבודה, כאשר הוא מגיע לפקח על ההתקדמות, מדווח על ליקויים ומביא לתיקונם, דואג לאישורים הדרושים מן הרשויות, פועל באופן מקצועי מול בעלי מקצוע נוספים ועוד.

בסופו של דבר, אם האדריכל מקבל את היד החופשית לה הוא זקוק מהלקוח, הוא זה אשר נושא באחריות כלפי כל היבטי התכנון והביצוע של הפרויקט.

אם כן, כיצד בא לידי ביטוי תפקידו של האדריכל בשלבי העבודה השונים של הפרויקט?

 

שלבי העבודה של אדריכל בבאר שבע

עבודתו של אדריכל כוללת שלבים מורכבים ומסועפים, אך יש מספר שלבים מרכזיים, הנכללים כמעט בכל פרויקט אדריכלי:

 

פגישה מקדימה

כל פרויקט אדריכלי ראוי לשמו מתחיל בהיכרות מעמיקה ויסודית של אדריכל בבאר שבע עם הרצונות, הצרכים והחזון של לקוחותיו לגבי הפרויקט.

לשם כך, יש לערוך פגישה מקדימה, שתאפשר לאדריכל להכיר היטב את הלקוחות שלו ומנגד - תאפשר ללקוחות להבין אם אכן מדובר על אדריכל שמתאים לפרויקט שלהם.

רק לאחר מכן, יוכלו שני הצדדים להמשיך בתהליך תכנון והוצאה לפועל של הפרויקט.

במהלך הפגישה הראשונית ניתן להבין את הקווים העיקריים של התכנית, הנקראת גם פרוגרמה.

 

הצעת מחיר

הצעת מחיר מפורטת היא אחת האינדיקציות החשובות אותן צריך לבחון הלקוח לפני שהוא בוחר את האדריכל עבור הפרויקט שלו.

ההצעה צריכה לכלול את כל שלבי העבודה ואת כל השירותים שהאדריכל נותן לאורך הפרויקט, כולל מספר הימים שהוא מתכנן להקדיש לביקורת בשטח, מועדי ההגעה שלו לשטח, הגשת הבקשות לאישורי בניה ועוד.

אם יש נושאים חשובים שאינם כלולים בהצעת המחיר - חשוב לבדוק זאת מול האדריכל ואולי לדרוש שיוסיף אותם.

 

תכנון ראשוני של אדריכל בבאר שבע

לאחר הפגישה הראשונית וקבלת החלטה סופית של שני הצדדים להמשיך בעבודה משותפת, האדריכל יכול להתחיל לתכנן את המבנה, תוך התייחסות לבקשות הלקוח, כמו גם לתנאי הסביבה, כולל מגבלות שונות הבאות לידי ביטוי בשטח ובנתונים שהתקבלו מן הרשות המקומית.

שלב זה מסתיים בהפקה של שרטוטים, סקיצות והדמיות תלת ממדיות, את כולן יציג האדריכל ללקוח בפגישתם הבאה.

לאחר שהלקוח יאשר את התכנון הראשוני, האדריכל יכול לעבור לשלב הבא.

 

בקשה להיתר בניה על ידי אדריכל בבאר שבע

לאחר שהתכנון הראשוני כבר נמצא בידיו, יכול האדריכל לגשת לרשות המקומית ולבקש היתר בניה עבור הפרויקט. לצורך כך יש לצרף אישור של מהנדס בניין, האחראי על ההיבט ההנדסי של הפרויקט. בנוסף, יש לצרף תוצאות מדידה, כמו גם הערות של יועץ קרקע, יועץ אינסטלציה, ועוד.

כל המסמכים הללו עוברים לידי הועדה לאישור - לעיתים לאחר שהתבצעו מספר תיקונים, לבקשת הוועדה.

 

תכניות עבודה מפורטות

לאחר קבלת אישור מהרשות המקומית, אדריכל בבאר שבע יכול להתחיל להכין תכניות עבודה מפורטות, הכוללות גם את נושא החשמל, התאורה, חלונות, ריצוף, חיפויים ועוד.

את התוכניות הללו האדריכל מוסר לקבלן מבצע.

ככל שהתכניות מפורטות, יסודיות וברורות יותר, כך נותר פחות מקום לטעויות ושיקולי דעת שאינם הולמים את האינטרס של הלקוח.

 

פיקוח על הבניה

בשלב הביצוע של הפרויקט, אדריכל בבאר שבע צריך לפקח על העבודות בשטח, בנוסף על הפיקוח של הקבלן ושל מנהל הפרויקט. כל אדריכל פועל באופן מעט שונה בשלב זה, מגיע לביקורת במועדים קבועים מראש כדי לפקח על שלבים ספציפיים בפרויקט - על פי ההסכם שנחתם מול הלקוח מלכתחילה.

חשוב לבדוק כי האדריכל שלכם יכול להיות זמין לשאלות של הקבלן הנמצא בשטח, כאשר עולה הצורך וכי הוא לוקח אחריות מלאה על תיקון ליקויים העשויים להתגלות תוך כדי תהליך.

 

אדריכלים בבאר שבע: סיכום

עבודתו של אדריכל בבאר שבע היא מורכבת וכוללת שלבים רבים ושונים.

לכן חשוב לבדוק היטב לפני בחירת האדריכל, או משרד האדריכלים לפרויקט שלכם, כמה ניסיון יש לו , עד כמה יחסי האנוש שלו טובים ועד כמה יש לו כימיה אישית טובה איתכם - כדי שתוכלו להנות מביצוע הפרויקט ולקבל תוצאה משביעת רצון.