בית

>

קבלני שיפוצים

>

קבלני שיפוצים בבאר שבע

שיפוצים בבאר שבע: קבלני שיפוצים מומלצים בבאר שבע

 סנן
שיפוץ גדול   שיפוץ קטן
9 קבלני שיפוצים בבאר שבע
שקיבלו ציון מעל 9
יונתן עסור - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יונתן עסור

5 חוות דעת
ציון: 9.85
יונתן עסור, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מתמחה בכל סוגי השיפוצים, כגון:תוספת בניה מבטון ובניה קלה עד מפתח. כמו כן מתמחה גם בכל סוגי עבודות העץ, פרגולות, צימרים ,דקים ,חיפוי בריכות שחייה, תכנון ופרויקטים ועוד... בנוסף מבצע את כל סוגי עבודות המסג...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
נתנאל סופר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

נתנאל סופר

15 חוות דעת
ציון: 9.73
נתנאל סופר, קבלן בניה ושיפוצים בעלים של חברת נגב פרוייקטים בבאר שבע. החברה עוסקת בשיפוץ וילות יוקרה, עבודה מול אדריכלים ומעצבים, מוסדות ציבוריים, משרדים ולקוחות פרטיים. חברתנו מבצעת עבודות גמר, בניית ממ"דים, חיזוק מבנים, ריצוף וחיפוי קירו...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
שחר מלכה - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

שחר מלכה

34 חוות דעת
ציון: 9.21
שחר מלכה, קבלן שיפוצים ושלד בבאר שבע. מבצע עבודות שלד וגמר עד מפתח, כגון: שיפוצים כלליים, שיפוצי מקלחות קומפלט, בניית חומות, יציקות בטון, שליכט צבעוני, טייח, גבס, צבע, ריצוף, אינסטלציה, חשמל ועוד. בנוסף, מתמחה בעבודות איטום של חדרי אמבטיה...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
נתנאל סבג - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

נתנאל סבג

12 חוות דעת
ציון: 9.67
נתנאל סבג, שיפוצניק בבאר שבע. מבצע עבודות ריצוף, קרמיקה, צביעת בתים פנימי וחיצוני, הנמכות גבס, קירות גבס, בניית נישות, החלקת קירות ועוד. בנוסף מבצע יציקות בטון, בניה מבלוקים, בניית חומות, שליכט צבעוני,
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
איתמר עשוש - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

איתמר עשוש

12 חוות דעת
ציון: 9.79
איתמר עשוש, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מבצע את כל עבודות השיפוצים והבניה משלד עד מפתח בפרט: תוספות בניה, ממ"דים, בניה קלה, שיליכט צבעוני, שיפוץ בניין חיצוני ופנימי, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, עבודות גבס, טייח, צבע ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה
רועי אמסלם - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רועי אמסלם

8 חוות דעת
ציון: 10.00
רועי אמסלם, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מבצע את כל עבודות השיפוצים כלליים במוסדות, משרדים ודירות. בפרט: שיפוצי מקלחת, אינסטלציה, ריצוף, חשמל, עבודות גבס, עבודות צבע, שליכט וטייח, שיפוצי בניין ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
הסמכות: קבלן רשום
זמינות מלאה לעבודה
דודו סבג - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

דודו סבג

90 חוות דעת
ציון: 9.52
דודו סבג, קבלן שיפוצים רשום מס' 35830 בבאר שבע. קבלן רשום מס' 35830 בעל ניסיון רב בתחום הבניה והשיפוצים, מבצע שיפוצים כלליים בדירות ומשרדים, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, תוספות בניה, בניית חדרי ממדי"ם, עבודות תשתית - אינסטלציה, חשמל, איטום ו...
איזורי שירות: דרום
זמינות מלאה לעבודה
רותם אמר - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

רותם אמר

40 חוות דעת
ציון: 9.81
רותם אמר קבלן שיפוצים בבאר שבע. בעלים של חברת "רותם הנדסה" המבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה והשיפוצים למגזר הפרטי, הביטחוני והעסקי. מתמחה בעבודות הריסה ובנייה, חלוקת דירות להשקעה, עבודות אינסטלציה, חשמל, ריצוף בשיש ואבן, טיח, גבס וצבע. ב...
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
זמינות מלאה לעבודה

מחפשים קבלן שיפוצים ולא מצאתם ?

או
יושבע אברמוב - קבלן שיפוצים , תמונת פנים

יושבע אברמוב

22 חוות דעת
ציון: 9.85
יושבע אברמוב, קבלן שיפוצים בבאר שבע. מבצע את כל עבודות השיפוצים עד מפתח כגון: הריסה ובניה, אינסטלציה, חשמל, ריצוף, שיפוץ מקלחות, טייח ושליכט צבעוני, עבודות גבס, צבע ועוד.
איזורי שירות: השפלה והסביבה, דרום
מתפנה בעוד יותר מחודשיים
פנו לאתר:

קבלן שיפוצים בבאר שבע הוא בעל המקצוע האחראי לתת מענה לכל היבט ובכל שלב של תהליך שיפוצים מורכב. הוא מנחה את בעלי המקצוע השונים המשתתפים בתהליך, קובע את לוחות הזמנים וסידור העבודה שלהם, מקבל מהם הצעות מחיר ואחראי בגדול להביא לתוצאה הסופית המבוקשת, לפי החזון, התקציב והתוכנית של בעלי הבית.

בשנים האחרונות הפכה באר שבע יעד נחשק לרכישת דירות להשקעה. כאשר מדובר בדירות כאלה, ישפצו אותן הרוכשים בהתאם לקהל היעד שנועד לשכור אותן: אם מדובר בשוכרים צעירים או סטודנטים, המתחפשים דירה ליד האוניברסיטה של באר שבע, הם רואים במקום המגורים פתרון זמני ולא מצפים להתגורר בדירה מושלמת.  במקרים האלה ניתן לשפץ את המינימום הנדרש.

לעומת זאת, דווקא על דירה משופצת במצב טוב ניתן יהיה לקחת שכירות גבוהה יותר מקהל יעד איכותי, וכך להגדיל את הרווח. מובן שההוצאה על השיפוץ צריכה לא להיות גדולה מדי, על מנת שהרכישה תהיה כדאית.

בכל מקרה, חשוב להגדיר מראש את הצרכים וקהל היעד, לפני קביעת התקציב לשיפוצים וכן צריך להחליט מראש מה עדיף לנו, קבלן שיפוצים או שיפוצניק, אך מה בכלל ההבדל בניהם ואילו סוגי עבודה קבלן שיפוצים מבצע?

 

מה ההבדל בין שיפוצניק ובין קבלן שיפוצים בבאר שבע?

שיפוצניק לעומת קבלן שיפוצים - שניהם יכולים לבצע שיפוץ בבאר שבע, אבל יש ביניהם הבדלים משמעותיים.

ראשית כל, קבלן שיפוצים הוא תחום עיסוק מוגדר ומעוגן בחוק, אשר צריך לעמוד בתנאים מוגדרים כדי לקבל את הסמכות הנחוצה עבורו.

מנגד, שיפוצניק יכול להיות כל אדם בעל ידי זהב, או אפילו יכולת מינימלית בביצוע תיקונים ועבודות שיפוצים קלות, פשוט מפני שאין פיקוח מסודר על התחום.

מצד שני, אפשר להבחין בין קבלן שיפוצים, המבצע פרויקטים בקנה מידה גדול, בעלויות גבוהות שמתחילות בעשרות אלפי שקלים ומעלה, לבין שיפוצניק, הלוקח על עצמו בעיקר עבודות שיפוצים שהוא יכול לבצע לבד, או עם שותף אחד בלבד, אשר העלויות הכוללות שלהן לא עולות על 20,000 ש"ח.

חשוב לציין כי גם קבלני שיפוצים שאינם מוסמכים ורשומים לפי חוק אצל רשם הקבלנים, יכולים להיות מיומנים, מקצועיים ומנוסים ביותר ואף לנהל פרויקט רחב היקף טוב יותר מבעלי מקצוע בעלי הסמכה, אך הסמכה מסודרת, לצד הרישום בפנקס הקבלנים, מהווה אסמכתא רשמית לכך שמדובר בבעל מקצוע אמין.

 

כיצד בוחרים קבלן שיפוצים בב"ש?

בחירה של קבלן שיפוצים בב"ש, כמו בחירה של בעלי מקצוע אחרים, יכולה להתבסס על כמה שיקולים עיקריים:

 

המלצות

אלה יכולות להגיע ממכרים, חברים, משפחה ועוד, בתנאי שהם ביצעו פרויקט שיפוצים עם הקבלן המדובר, בהיקף דומה לפרויקט שלכם.

 

אינטרנט

רשתות חברתיות, גוגל, אתרי אינטרנט - כולם מציעים מידע ברמות שונות של אמינות ואפשר להסתמך על חלק ממנו כעל המידע האמין.

 

אתר שיפוצים פלוס

מציע מאגר גדול של בעלי מקצוע משכמם ומעלה, אשר עוברים סינון קפדני לפני הופעתם באתר על ידי צוות האתר ולאחר מכן חשופים לביקורת מצד הגולשים והלקוחות שלהם, כדי שאתם תוכלו לקבל מידע מבוסס על שקיפות מלאה.

 

הצעות מחיר

חשוב לבקש כמה הצעות מחיר מכמה קבלנים מומלצים, אשר יתנו לכם מושג על רמת המקצועיות של הקבלן, כמו גם על התקציב הדרוש ועל פירוט העבודות שהקבלן נותן.

 

עבודות קודמות

אין כמו מראה עיניים ולכן יש לבחון צילומים, או ללכת לשטח כדי לראות מקרוב את העבודות הקודמות של הקבלן שלכם ולבדוק אם הוא מסוגל לעמוד בסטנדרטים הרצויים לכם.

 

סוגי עבודות שיפוץ בבאר שבע

כפי שניתן לצפות, קיים מגוון גדול של עבודות שיפוצים, אבל לא כולם מתאימות לעבודה של קבלן שיפוצים. יתרה מכך, קבלני שיפוצים שונים פועלים באופן שונה, מישמים את תוכניות העבודה באופן שונה ואף מתמחים בסוגים שונים של עבודות שיפוצים.

מנגד, כאשר מדובר על שיפוצניק, בדרך כלל ניתן להזמין מאותו בעל מקצוע מגוון גדול של עבודות, כמו החלפת ריצוף שבור, צביעה נקודתית, שבירת קירות, עבודות גבס ועוד מגוון רחב של עבודות שיפוץ בבאר שבע, שרק איש שיפוצים מנוסה ומיומן יכול לבצע.

אז אילו עבודות עושה קבלן שיפוצים בבאר שבע?

 

שיפוץ כללי

המונח שיפוץ כללי מתייחס בד"כ לפרויקט שיפוץ של דירה שלמה. במסגרת פרויקט כזה יש להניח כי יהיה צורך בתוכנית עבודה, אולי מול אדריכל ומהנדס, שיספקו לקבלן תוכניות עבודה ומידע מקצועי חיוני. עבור הקבלן, עבודה על פרויקט שיפוץ כללי מצריכה ניהול של לוחות זמנים מדויקים, בעלי מקצוע מגוונים, כמו חשמלאי, צבעי, רצף, איש עבודות גבס, איש איטום, אינסטלטור, איש אלומיניום, נגר ועוד.

את עבודתם של כל אלה הוא צריך לתאם, כדי לפעול לפי השלבים הרצויים, להתאים את אופי העבודה לחזון של בעלי הבית ולוודא כי התוצאה הסופית תהיה משביעת רצון.

 

שיפוץ חלקי

שיפוץ חלקי בב"ש עשוי להיות שיפוץ של חלק מהמבנה, או הדירה, כמו למשל סלון, מטבח ופינת אוכל, או שיפוץ של חלק אחד בדירה כולה, כמו החלפה של כל הריצוף בדירה, צביעה של כל הדירה, החלפת תשתית אינסטלציה וכן הלאה.

גם במקרה הזה, הקבלן יפקח על בעלי מקצוע רלוונטיים לתחום השיפוץ, ינהל לו"ז ויעשה הכל כדי שהתוצאה הסופית תהיה תואמת לחזון של בעלי הנכס.

 

שיפוץ משרד בבאר שבע

שיפוץ משרדים עשוי לכלול החלפת ריצוף, צביעה ועבודות גבס, לצד התייחסות מתאימה לנושא התאורה, תשתית המים וכן הלאה.

 

שיפוץ בניין משותף בב"ש

שיפוץ בניין דירות משותף כולל בד"כ חידוש של חדרי המדרגות, החלפת הריצוף בלובי, צביעת קירות בחללים משותפים ועוד.

 

לסיכום

 מגוון עבודות השיפוצים אותו מבצע קבלן שיפוצים בבאר שבע הוא גדול מאוד ויכול להתפרש על פני תחומים רבים. בכל המקרים חשוב לאתר קבלן שיפוצים מקצועי ואיכותי, כי הוא הדמות המרכזית שבה תלויה הצלחת הפרויקט. בהצלחה!